Сценарій весілля без тамади для самих близьких і рідних. Конкурси, ігри у вузькому колі вдома

Весілля — зворушливий і яскравий момент життя. Це особливий захід, повне відповідальності і чарівності. Саме тому всі закохані пари мріють про незабутнє свято народження сім’ї.

Якщо вас цікавить: як провести весілля без тамади так, щоб це захід запам’ятався вам і гостям на все життя — ви звернулися за адресою.

379abdac957208a5f01d2d9b0e690ad6 Сценарій весілля без тамади для самих близьких і рідних. Конкурси, ігри у вузькому колі вдома

З чого починати підготовку до весілля

Ось і настав приємний момент – підготовка до весілля. Трохи настрій зіпсовано, адже ви думаєте над тим, як провести весілля у вузькому колі. Але все можна вирішити. Не треба бентежитися, що хтось неправильно подумає.

Не треба думати, що все буде буденно. Ні, все буде точно так незабутньо, як якщо б ви з розмахом відзначили найголовнішу подію вашого життя.

З чого почати? Зрозуміло, з підрахунку фінансів! А потім — все інше. Прикинути, що буде заважати, які є підводні камені цього процесу. Порадіти переваг такої форми проведення весілля. Ну і, вислухавши поради, зайнятися всім!

Отже, треба прикинути:

 • Які недоліки організації невеликий весілля?
 • Які плюси одруження у вузькому колі?
 • Чиїх порад послухати?
 • Яким буде сценарій при складанні плану весілля?
 • Скільки буде гостей?
 • Як провести весілля без тамади?

Яку організувати весілля у вузькому колі

Щоб знати, як провести весілля у вузькому колі, потрібно врахувати все до дрібниць. Головне, дізнатися, скільки буде гостей і яким буде розмір урочистості. Звідси і піде рахунок витрат.1cd30385eaa46a08cdb3ff6ef7282a72 Сценарій весілля без тамади для самих близьких і рідних. Конкурси, ігри у вузькому колі вдома

Запам’ятається невелике свято, влаштоване саме таким для економії суворих сум? Якщо зробити все з розумом, так.

Хоча і не без недоліків, про що бажано знати заздалегідь:

 • ви самі підбираєте і готуєте меню;
 • танцполу для запрошених не буде;
 • спека в квартирі — не найкращий варіант;
 • ви не можете запросити стільки гостей, скільки хотіли б;
 • весілля буде нагадувати звичайне застілля.

Але не поспішайте ставити хрест на цьому варіанті. Можна запросити друзів і знайомих готувати. Танці вийдуть і в квартирі, і на вулиці! Спека буде вбита кондиціонером.

А гостей кличте тільки самих-самих. В іншому не треба думати про те, як провести весілля у вузькому колі, сценарій врятує ситуацію!

Плюси одруження у вузькому колі

Без сумніву, їх більше, ніж мінусів! І це ви зрозуміли, вирішуючи питання, як у вузькому колі провести весілля. Адже маломасштабне святкування дуже заощаджує бюджет.

Більш того, відпаде плата за оренду залу, за готування страв. Ви самі плануєте бюджет, економите ще й на тамаду, фотографа і музикантів.

Та й меню будується за фінансовим можливостям. А якщо буде сценарій як провести весілля у вузькому колі, ви все підженете по максимуму під свої бажання і гаманець.783f31f2c02917db09d587010d746389 Сценарій весілля без тамади для самих близьких і рідних. Конкурси, ігри у вузькому колі вдома

Є ще плюси у невеликій весілля:

 • ви не обмежені у часі;
 • ви будете відпочивати, а не грати на публіку;
 • все буде проходити в затишній обстановці вузького кола.

Поради щодо складання плану весілля

Безумовно, без плану нічого не вийде. Тому треба ретельно будь-яку деталь продумати. Не страшно, якщо щось і забудеться, тому що хороший сценарій переб’є всі проблемки.

Отже, складіть список гостей, покупок, всіх заходів, а потім займайтеся дрібницями.f28d4af4e8605e2d46d24cd78f69e319 Сценарій весілля без тамади для самих близьких і рідних. Конкурси, ігри у вузькому колі вдома

Не скупіться на сценарій! Тоді торжество, незважаючи на малий формат, буде і красивим і незабутнім, і не стане звичайними сімейними посиденьками.

Продумайте не тільки меню столу, а і сервіровку, по можливості – прикраса.
Замовлення музикантів і тамади відпадає, тому запасіться колонками, склавши на компі плейлист музики.

В інтернеті дуже багато різної музики, нехай її підбере хтось з ваших запрошених. Роль тамади віддайте самому жартівливого гостя.

Що стосується фото і відео. Зараз у всіх є телефони з камерою. Підберіть самий крутий варіант, доручіть комусь із своїх знімати все в цей хвилюючий день. І проблема вирішена. Весільний альбом самі складете.

Так, будуть різні дрібниці, але ж ви тільки починаєте спільне життя, ось все це вас вже і почне збирати! Адже справжнє щастя – це обопільний праця подружжя, чесне розподіл обов’язків.

Під час організації своєї скромної весілля ви багато чому навчитеся такого, що дуже стане в нагоді в подальшій спільній життя!

Що б ви не вибрали, пам’ятайте, ваш день буде таким, яким ви захочете. І тільки від вас залежить настрій майбутньої церемонії. Якщо за все прораховано і над організацією весілля працюють пара весільних помічників — питання знято.

8f2f4e882f316233cf0be619a6a32aa6 Сценарій весілля без тамади для самих близьких і рідних. Конкурси, ігри у вузькому колі вдома

Як провести весілля без тамади

Відразу хочеться відзначити, що весілля без тамади — це реальність. Більше того — це унікальна можливість познайомитися і зблизитися з родичами і друзями другої половини самостійно і м’яко. Без настирливих запрограмованих текстів.

Слід зазначити, що проведення весільного свята без провідного особливо добре, коли на церемонію запрошені самі близькі люди і друзі.

Звичайно, ті часи, коли на подібні заходи запрошували малознайомих родичів вже пройшли. Все більше молодята хочуть бачити в числі запрошених рідні особи, які щиро розділять радість створення сім’ї.

Ось у такому разі слід знати, як самим провести весілля без тамади.

Сценарій весілля без ведучого

Отже, список запрошених визначено і рішення організувати свято самостійно, прийнято. Як провести весілля без тамади і який сценарій вибрати, щоб вечір пройшов весело і запам’ятався на все життя?

Не важливо, де ви відзначаєте цей день: у ресторані, кафе, вдома, на природі, повірте, все можна організувати своїми силами.

По-перше, серед запрошених будуть ваші свідки. Це найближчі друзі та помічники у весільний день. Саме вони організовують процес викупу нареченої.

Для цього слід заздалегідь приготувати кілька жартівливих випробувань для майбутнього чоловіка. Наприклад:

 • Вгадай свою Попелюшку — коли по кількох екземплярів взуття (включаючи чоловічу), «взятих на прокат» у дітей і родичів, наречений повинен вибрати саме туфельку нареченої.
 • Найсолодший поцілунок — на великому аркуші слід залишити кілька жіночих поцілунків різною помаді, а наречений дізнається губки нареченої.
 • Привіт з дитинства — коли на лист приклеюються дитячі фотографії нареченої, її мами, можливо, сестрички і навіть бабусі. А майбутній чоловік дізнається свою улюблену по знімку.5018cd701b6a908b63ee6ccb607c3f17 Сценарій весілля без тамади для самих близьких і рідних. Конкурси, ігри у вузькому колі вдома

Підключіть свою фантазію, а друзі обов’язково вам допоможуть здійснити цю затію.

Далі, пригадайте, хто з родичів має якими талантами:

 • Вокальним.
 • Художніми.
 • Поетичними.
 • Танцювальними.

На такому святі доречно прояв будь-артистичних пристрастей.
Оголосіть запрошеним, що від них в обов’язковому порядку доповнення до презенту: художній номер в подарунок для подружжя.

Будь то жартівливий вірш, пісня або танець у виконанні батьків або бабусь з дідусями — це оформить подія і згуртує всіх присутніх.

Ось побачите, як всі дружно підспівувати або танцювати разом з виконавцями.

666b6c2a88ee3ae114de148c45e3968a Сценарій весілля без тамади для самих близьких і рідних. Конкурси, ігри у вузькому колі вдома

Ще є варіант: попросіть присутні сімейні пари зі стажем згадати який-небудь смішний епізод зі свого життя.

Повірте, у всіх є добрі смішні спогади, з якими приємно поділитися. Цей елемент внесе в свято теплу дружню атмосферу, що так важливо в даному моменті.

Цілком ймовірно, що серед гостей знайдеться балагур і любитель тостів. Людина з гарним почуттям гумору і тактом. Попросіть його виконати роль конферансьє на вашому застілля. І будьте впевнені, що в такий день вам ніхто не відмовить.

98ae1f59efd4a219424ec677deaa2a9e Сценарій весілля без тамади для самих близьких і рідних. Конкурси, ігри у вузькому колі вдомаПитання, як розвеселити гостей на весілля без тамади, дуже актуальне. Не переживайте: найрідніші люди, хороша музика, тости від друзів і пара-трійка конкурсів, які об’єднають всіх в одне коло — і ваше весілля запам’ятається вам тільки яскравими спогадами.

При бажанні і обопільної згоди — немає нічого не можливого.

І ваше свято обов’язково буде кращим. Рада вам та любов!

Відео про те, як організувати весілля без тамади

Конкурси на весілля. 10 порад про те, як придумати програму бенкету:

Як маленьке весілля перетворити на велике торжество:

Весілля без ведучого: свято на мільйон:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради