Піднімаємо нависле повіку за допомогою макіяжу

 Піднімаємо нависле повіку за допомогою макіяжу

 • 5 Як фарбуємо вії при навис столітті?
 • 6 Головні помилки в макіяжі для нависло століття
 • Нависле повіку може бути результатом втоми, вікових змін або генетичної схильності. Визначити нависле повіку нескладно: верхнє нерухоме повіку злегка або сильно нависає, майже повністю перекриваючи рухоме або частково, в основному — центр очі, внутрішній або зовнішній куточок.

   Піднімаємо нависле повіку за допомогою макіяжу

  Перед тим, як приступити до виконання макіяжу для нависло століття, необхідно ознайомитися з основними рекомендаціями фахівців у сфері візажу. Професіонали рекомендують при нанесенні макіяжу для опущених повік дотримуватися ряду правил:

  • Використовувати обов’язково праймер;
  • Наносити темні тіні і над складкою;
  • Вживати матові тіні для зменшення століття;
  • Застосовувати водостійкі туші, підводки і тіні;
  • Наносити шімер на внутрішній куточок ока;
  • Хвостики стрілок не виводити за межі очі і не опускати;
  • Ретельно розтушовувати тіні, стрілки і підводку.

  Дівчатам з навислим верхнім століттям потрібно вкрай обережно наносити макіяж. Для цього можна використовувати невелику хитрість — взяти звичайну серветку і прикласти до зовнішнього куточка ока, щоб один кінець стикався з крилами носа. Таким чином при нанесенні тіней лінія вийде чітко окресленою.

  Інший цікавий прийом полягає в тому, що необхідно завжди тримати очі відкритими, особливо при використанні тіней. Так буде помітніше складка між віками і простіше буде орієнтуватися в макіяжі. Той же метод можна застосовувати з підведенням.

  Важливо пам’ятати, що при виборі косметики для макіяжу при навис столітті перевагу слід віддавати водостійким засобів, включаючи туш, підводку, тіні, олівці і гліттер.

  Звертаємо увагу на колір очей

  Для макіяжу карих очей з навислим верхнім століттям підійдуть лілові, смарагдові і блакитно-сині відтінки. Ідеально підкреслять глибину погляду коричневі, золотисті і чорні тіні в техніці смокі айс.

   Піднімаємо нависле повіку за допомогою макіяжу

  Зеленим очам слід підбирати тіні з пурпурової колірної гами, переважно фіолетові нюанси або відтінки бордового. Прекрасним вечірнім варіантом макіяжу буде смокі айс, виконаний у відтінках хакі.

   Піднімаємо нависле повіку за допомогою макіяжу

  Створити ілюзорну серпанок навколо блакитних чи сірих очей можна за допомогою тіней в сірих і світло-коричневих кольорах. А відтінки корала, троянди або неба допоможуть створити прекрасний денний макіяж в рельєфною техніці.

   Піднімаємо нависле повіку за допомогою макіяжу

  Перед нанесенням макіяжу для нависло століття не слід забувати і про колір очей. Підібравши відповідні відтінки тіней, можна домогтися вражаючого ефекту простим акцентом на погляді.

  Дивимося на форму очей

   Піднімаємо нависле повіку за допомогою макіяжу

  Нависле повіку особливо характерно для осіб азіатського типу, але досить часто зустрічається і в європейському. Тим не менш макіяж для кожної особи розрізняється по відтінку шкіри, очей, волосся.

  Для азійської найбільш вигідним варіантом макіяжу будуть техніки, що включають стрілки, особливо розтушовані. З технік перевагу слід віддавати контрастним варіантом, що включає два найбільш світлих і темних відтінків з палітри, наприклад, смокі айс або пташине крило.

  З кольорів, що підходять для макіяжу азіатських очей з навислими століттями, краще вибирати:

  • Світло-сірий;
  • Курний;
  • Чорний;
  • Пурпурний;
  • Темно-рожевий;
  • Шоколадний.

  Рекомендується вдатися до хитрощів кшталт «штучної складки» — для азіаток, і гри світла і тіні, в якій поєднують теплі і холодні тони тіней, — для європейського типу особи.

   Піднімаємо нависле повіку за допомогою макіяжу

  Для європейського типу обличчя підходить більшу кількість технік і відтінків. Вибрати можна рельєфний спосіб нанесення тіней, смокі айс, метелика або петлю. Природно, кожна техніка повинна бути виконана бездоганно для приховування недоліків.

  Колірна палітра тіней для нависло століття і європейського типажу:

  • Фіолетовий;
  • Смарагдовий;
  • Коричневий;
  • Золотистий;
  • Чорний;
  • Димчастий;
  • Нюдовый.

  Помади для кожного типажу підбираються у відповідності з відтінком тіней, тоном шкіри, кольором волосся і очей, а також з дотриманням основного правила будь-якого макіяжу: виділяємо тільки очі, або тільки губи.

  Рекомендовані кольори і техніки

   Піднімаємо нависле повіку за допомогою макіяжу

  Вибір кольору тіней для макіяжу нависло століття безпосередньо залежить від відтінку очей. Але не менше уваги слід приділити і фінішу. Матові тіні — найоптимальніший варіант макіяжу для маленьких очей з навислим верхнім століттям. Ні в якому разі не варто використовувати перламутрове покриття, вона «розмиє» погляд і навіть візуально зменшить очі.

  При створенні макіяжу з барвистими відтінками, тіні слід ретельно розтушовувати за межами століття.

  Дуже обережно потрібно ставитися до яскравих відтінків, в особливості до неоновим тіням. Незважаючи на модність даного варіанту, дівчатам з навислим століттям візажисти рекомендують уникати макіяжу з подібними варіантами. Якісно виконати макіяж з насиченими неоновими відтінками зможе тільки професіонал.

  Однією з найбільш трендових і простих технік, які ідеально підходять для макіяжу нависло верхнього століття, є популярний смокі айс. Створення димчастого макіяжу полягає в поєднанні декількох відтінком тіней для створення плавного переходу і розпливчатого ефекту. Кращим колірним рішенням є вибір коричневих відтінків.

  Смокі айс для нависло століття: крок за кроком

   Піднімаємо нависле повіку за допомогою макіяжу

  Крок 1: основа. Вибираємо колір-основу з палітри тіней, переважно взяти коричневий відтінок з легким червонуватим або помаранчевим подтоном. Тіні наносимо на рухому повіку, покриваючи його цілком, також додаємо тонку лінію на нижню повіку по лінії росту вій.

   Піднімаємо нависле повіку за допомогою макіяжу

  Крок 2: розтушовування. М’якою середньої пензлем розтушовуємо тіні таким чином, щоб вийшов плавний перехід від рухомого століття на нависле. При цьому важливо дотримуватися обережності, щоб не виділити складку між століттями. Для кращого ефекту можна додати більш світлий відтінок під брову і розтушувати.

   Піднімаємо нависле повіку за допомогою макіяжу

  Крок 3: фарбування вій. Перед тим, як приступити до фарбування вій, необхідно розтушувати тіні за межі століття. Можна додати трохи золотистого шиммера на внутрішній куточок ока для додання погляду глибини. Потім акуратно профарбовують верхні і нижні вії.

   Піднімаємо нависле повіку за допомогою макіяжу

  Помаду під такий макіяж можна вибрати з легким блиском або матову. Найбільш відповідні відтінки: бордо, шоколад, пурпур, кориця, тілесна та беж. З нюдовыми квітами обов’язково потрібно використовувати олівець для губ, переважно на тон темніше самої помади.

  Макіяж зі стрілками для нависло століття: крок за кроком

   Піднімаємо нависле повіку за допомогою макіяжу

  Любителькам стрілок в макіяжі також рекомендується дотримуватися конкретних правил, щоб не акцентувати увагу на навис столітті. Для цього стрілку зазвичай малюють не довше століття і обов’язково куточок піднімають вгору.

  Знаючи всі необхідні вказівки, можна легко і швидко зробити вдома красиві стрілки, відповідні до верхнього нависшему століття.

  Крок 1: тонування. Беремо консилер, відповідний до відтінку шкіри або на тон темніше, і наносимо на повіку, ретельно тонуючи. При нюдовом макіяжі зі стрілками даний етап є головним, так як готує основу для подальшого нанесення макіяжу, а також допомагає розтушувати лінію складки між рухомим і нерухомим століттям.

   Піднімаємо нависле повіку за допомогою макіяжу

  Крок 2: промальовування основи стрілки. За допомогою чорної підводки або м’якого олівця проводимо тонку смужку по верхній лінії росту вій. Вона повинна плавно розширюватися від внутрішнього куточка ока до зовнішнього, при цьому основне збільшення повинно бути на середині століття.

   Піднімаємо нависле повіку за допомогою макіяжу

  Крок 3: промальовування куточка. Малюємо хвостик стрілки. Він повинен бути трохи загнутий вгору і не сильно йти від зовнішнього куточка ока. Форму краще зробити загостреною, трохи розмитою.

   Піднімаємо нависле повіку за допомогою макіяжу

  Крок 4: заповнення форми. Стрілку необхідно доповнити, бажано підводкою, навіть якщо спочатку контур промальований олівцем. Цікавою буде форма, що нагадує стрічку, яка плавно розширюється до зовнішнього куточка ока. Така стрілка допоможе підкреслити очі, не роблячи акценту на навис столітті.

   Піднімаємо нависле повіку за допомогою макіяжу

  Після фінального етапу слід фарбування вій. При цьому потрібно намагатися, щоб вії не злиплися і не утворили неакуратних грудок, інакше ефект буде загублено, а погляд здасться важким.

  Даний варіант макіяжу є універсальним. Його можна використовувати і як буденного мейкапу, і для вечірнього урочистості, особливо, якщо додати на повіку золотистий шімер. Нюдовый макіяж ідеально поєднується з матовими помадами різних відтінків:

  • Персиковий;
  • Кораловий;
  • Світло-коричневий;
  • Ліловий;
  • Ніжно-рожевий;
  • Шоколадний;
  • Винний.

  В залежності від заходу, помаду можна замінити легким блиском для губ або спеціальним тинтом з червоним або рожевим подтоном. Чудово доповнять образ легкі рум’яна на вилиці.

  Як фарбуємо вії при навис столітті?

   Піднімаємо нависле повіку за допомогою макіяжу

  Перед тим, як приступити до фарбування вій, потрібно визначитися з вибором туші, підходящою для макіяжу при навис столітті. В даному випадку ідеальним буде варіант з водостійким ефектом.

  Використання саме водостійкої туші вкрай важливо. З-за того, що нависле повіку досить близько до рухомого і безпосередньо до самих вій, зіткнення з тушшю залишає на ньому сліди. Такі сліди псують загальну картину макіяжу і виглядають неестетично.

  Туш краще вибирати з подовжують ефектом. Пишні і довгі темні вії відволікають увагу від навислого верхнього століття, притягаючи його до відтінку очей. Наносити таку туш краще в два-три шари, щоб закріпити ефект. Туш на силіконовій основі, навпаки, не варто наносити більше одного разу.

   Піднімаємо нависле повіку за допомогою макіяжу

  Краще уникати прокраські вій на нижньому столітті, це ускладнить погляд. Виняток становлять деякі мейкапы, в яких використовується підводка століття шиммером або хайлайтером. В такому випадку нижні вії повинні бути темними, щоб створити потрібний образ. Для нижнього століття краще вибирати туш природних коричневих відтінків.

  Розкрити погляд можна шляхом прокручування вій щипцями або керлером. Вигин вій рекомендується зафіксувати щіточкою або спеціальною прозорою тушшю, а вже потім наносити звичайну.

  Накладні вії при навис верхньому столітті навіть заохочуються в макіяжі. Вибирати їх слід по довжині рідних вій, а після наклеювання потрібно фарбувати обережно біля основи, щоб надати натуральним віям схожий відтінок. Для цього прийому нагоді звичайна щіточка для розчісування вій і брів з коротким ворсом.

  Головні помилки в макіяжі для нависло століття

  Крім рекомендацій, необхідних для створення гарного макіяжу при навис столітті, професійні візажисти виокремлюють і певні помилки, які можна не допустити лише за незнання, але і просто за звичкою.

  Головні помилки в макіяжі для нависло століття:

  • Неправильні стрілки: занадто довгі, надто широкі;
  • Невідповідні за розміром накладні вії;
  • Затемнення виключно рухомого століття тінями;
  • Відсутня або недостатня розтушовування. Це відноситься не тільки до тіней, але і до підводці, шиммеру, консилеру або основі;
  • Використання перламутрових тіней в достатку. Занадто багато блиску затьмарює колір очей;
  • Нанесення олівця або підводки по всьому контуру очі. Цей спосіб візуально зменшує погляд;
  • Відсутність корекції брів, їх форми і кольору;
  • Виділення зовнішніх куточків очей занадто темними відтінками. Особливо актуально для власниць нависло століття і опущених куточках.

  Щоб уникнути помилок, краще заздалегідь визначитися з усіма нюансами макіяжу: підібрати потрібну колірну гаму тіней, вибрати правильну водостійку косметику, знайти підходящу по відтінку помаду.

  Наносити макіяж також краще згідно з вказівками, поетапно виконуючи всі рекомендації і порівнюючи з вихідним результатом. При належній вправності і бажанні можна створити абсолютно будь-який макіяж, який приховає небажані дефекти і допоможе підкреслити достоїнства.

  А як ви фарбуєте очі? Діліться ідеями і не забувайте підписуватися на нас.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради