Новорічний педикюр 2021: фото-новинки, ідеї і тренди педикюру на Новий рік

Новий рік – свято, що очікуємо нами більше інших урочистостей, а підготовка до нього починається задовго до його приходу. І немало часу і сил панянки відводять своєї зовнішності і способу для зустрічі Нового 2021 року.

І якщо новорічне плаття куплено, зачіска і макіяж підібрані, тоді саме час подумати про красу ваших нігтьових в найбільш довгоочікуване новорічне свято.

Записавшись до свого майстра манікюрного мистецтва, пора подумати про модному і розкішному дизайні нігтів на Новий 2021 рік, що запропоновані провідними фахівцями манікюрної справи.

Ми з вами вже встигли розглянути модний новорічний манікюр 2021, новинки якого запропонував вам в окремому огляді раніше. А тепер пропонуємо вам модний новорічний педикюр 2021, що допоможе завершити ідеальний і бездоганний образ на Новий рік.

Тенденції оформлення нігтів в сезоні 2020-2021 роки пропонують нам з вами різні стилі і напрями оформлення нігтів – від класичних і традиційних до свіжих і нетривіальних нейл-дизайнів.novogodnijj pedikyur 2019: foto novinki, idei i trendy pedikyura na novyjj god199 Новорічний педикюр 2021: фото новинки, ідеї і тренди педикюру на Новий рік

Для любительок лаконічного дизайну пропонуємо новомодний френч-педикюр і педикюр з лунками, що варто виконати зі стразами і додатковим блискучим декором для більшої ефектності.

Головним трендом новорічного педикюру 2021 стануть стрази, кришталева крихта, бульонки і більше блиску у вигляді фольги, гліттера і пластівці Юкі для декорування новорічного педикюру 2021. Блискучий педикюр зі стразами в Новий 2021 рік буде особливо затребуваний і непереборний.

Якщо ж ви бажаєте більш спокійний або практичний новорічний дизайн педикюру 2021, тоді вам доведеться за смаком матовий новорічний педикюр, педикюр з пластівцями Юкі і втиркой, слюдою та глітером, а також і новорічний педикюр котяче око, що так чарівні й цікаві кожен по-своєму.

Окрему увагу варто приділити захоплюючим малюнків у новорічному дизайні педикюру 2021. Трендом модного педикюру на Новий 2021 рік будуть принти на нігтях у вигляді сніжинок, ялинок, сніговиків, оленів, Санти і ялинкових іграшок.novogodnijj pedikyur 2019: foto novinki, idei i trendy pedikyura na novyjj god200 Новорічний педикюр 2021: фото новинки, ідеї і тренди педикюру на Новий рік

Виконати ж мегамодный і крутий новорічний педикюр 2021 неодмінно варто з застосуванням золотих і сріблястих декоративних елементів, велику кількість блискіток і страз.

Святкового настрою ноготочкам в дизайні педикюру на Новий 2021 рік додадуть глибокі відтінки синього і смарагдового, бордового, винного, фіолетового кольорів, а також синій кобальт, червоний, золотий і сріблястий металеві відтінки.

Яким може стати ваш новорічний педикюр 2021 – дивіться на фото прикладах в нашій колекції від нашого сайту. ТОП-10 трендів новорічного педикюру 2021 в кращому виконанні ми покажемо вам прямо зараз.

Новорічний педикюр з ялинками і оленямиnovogodnijj pedikyur 2019: foto novinki, idei i trendy pedikyura na novyjj god201 Новорічний педикюр 2021: фото новинки, ідеї і тренди педикюру на Новий рік

Сезонні малюнки на нігтях – тренд не тільки в манікюрі, але також і новомодному педикюрі на Новий рік 2019. Шикарні розпису і пейзажі зимової та новорічної тематики чудово прикрасять ваш модний новорічний педикюр. Лаконічні зображення ялинки і оленя на великих пальчиках, а також трохи конфетті втілять в реальність супермодний новорічний дизайн педикюру.

Червоний педикюр на Новий 2021 рікnovogodnijj pedikyur 2019: foto novinki, idei i trendy pedikyura na novyjj god202 Новорічний педикюр 2021: фото новинки, ідеї і тренди педикюру на Новий рік

Червоні ноготочки володіють особливою манією свята й урочистості, які ми хочемо втілити в модному дизайні педикюру на Новий рік 2019. Доповнити червоний педикюр дозволять золоті і срібні переливи фольги і гліттера. Модно використовувати стрази, матовий топ, виділити лунки і використовувати скандинавські мотиви в дизайні новорічного педикюру.

Новорічний педикюр зі сніжинкамиnovogodnijj pedikyur 2019: foto novinki, idei i trendy pedikyura na novyjj god203 Новорічний педикюр 2021: фото новинки, ідеї і тренди педикюру на Новий рік

Зима і Новий рік немислимі без снігу і морозних візерунків, які ми активно інтерпретуємо як принтів на нігтях в сезонному педикюрі. Дивовижним виявиться трендовий новорічний педикюр 2021 зі сніжинками в ніжному дизайні блакитних нагідок або ефектному чорному педикюрі зі сніжинками на Новий 2019 рік.

Новорічний педикюр «котяче око»novogodnijj pedikyur 2019: foto novinki, idei i trendy pedikyura na novyjj god204 Новорічний педикюр 2021: фото новинки, ідеї і тренди педикюру на Новий рік

Блискучий педикюр стане кращим рішенням для свята. Як раз таким зможе стати супермодний і чарівний педикюр в техніці «котяче око». Особливі пігменти під дією спеціального магніту дозволяють створювати шикарні переливи у новорічному педикюрі котяче око, що так загадковий і чудовий.

Ефектний матовий педикюр на Новий 2021 рікnovogodnijj pedikyur 2019: foto novinki, idei i trendy pedikyura na novyjj god205 Новорічний педикюр 2021: фото новинки, ідеї і тренди педикюру на Новий рік

Приглушеність і вабливий оксамит на нігтях не зможуть залишить нікого байдужими, залучаючи зацікавлені погляди до модного матовому педикюру. Найбільш виграшними стануть матові і оксамитові нігті в дизайні педикюру з яскравими тонами синього й червоного, а також приглушені матові відтінки з контрастними елементами у вигляді гліттера і страз.

Ніжний нюдовый новорічний педикюрnovogodnijj pedikyur 2019: foto novinki, idei i trendy pedikyura na novyjj god206 Новорічний педикюр 2021: фото новинки, ідеї і тренди педикюру на Новий рік

Бажаючи побачити витончений дизайн педикюру на Новий 2021 рік, варто віддати перевагу відтінкам nude, що максимально наближені до природного гамі відтінків, не роблячи особливого наголосу на ніжках, але в той же час підкреслюючи їх доглянутість і акуратність. Ідеальним рішенням для нюдового дизайну педикюру на Новий рік зможе стати втирка з перловим переливом, розсип блискіток, парочка страз, акрилова пудра на великому пальчику або ж гліттер на маленькому пальчику.

Новорічний педикюр «гілочки»novogodnijj pedikyur 2019: foto novinki, idei i trendy pedikyura na novyjj god207 Новорічний педикюр 2021: фото новинки, ідеї і тренди педикюру на Новий рік

Трендом модного оформлення нігтів стали модні нігті з гілочками і листочками в сезоні 2021року. Неординарний і привабливий дизайн педикюру гілочками, що варто виконати великих пальчиках, варто завершити камінчиками або ж додати матовий і оксамитовий ефект нігтям у новорічному педикюрі 2021.

Новорічний педикюр зі стразамиnovogodnijj pedikyur 2019: foto novinki, idei i trendy pedikyura na novyjj god208 Новорічний педикюр 2021: фото новинки, ідеї і тренди педикюру на Новий рік

Головним трендом кожного святкового дизайну нігтів були і раніше не покидають своєї трендовість – стрази. Ефектність педикюру зі стразами більшою мірою буде залежати від типу камінчиків і способу їх викладення – виділяючи лунки, у вигляді геометричних фігур, покриваючи маленький пальчик розсипом страз. Все це дозволить створити дійсно шикарний новорічний педикюр 2021.

Новорічний педикюр з блесточкаміnovogodnijj pedikyur 2019: foto novinki, idei i trendy pedikyura na novyjj god209 Новорічний педикюр 2021: фото новинки, ідеї і тренди педикюру на Новий рік

Блискітки – ще один важливий атрибут свята, і на нігтях в ом числі. Якими будуть блискітки для новорічного дизайну педикюру зовсім не має значення – це може бути і слюда, у вигляді пігменту або рідкого гліттера, переказний або стисненою фольги. Кожен з видів педикюру з блискітками на Новий рік буде кращим рішенням для завершення урочистого вечірнього аутфита для новорічної вечірки.

Педикюр з камифубуки на Новий рікnovogodnijj pedikyur 2019: foto novinki, idei i trendy pedikyura na novyjj god210 Новорічний педикюр 2021: фото новинки, ідеї і тренди педикюру на Новий рік

Конфетті допоможуть створити свято завжди і скрізь, включаючи ваші ніжки і новорічний педикюр. Однотонні та різнокольорові, сердечка, зірочки, ромбики і кружечки допоможуть приголомшливо доповнити святковий новорічний педикюр 2019 з камифубуки. Модний педикюр на Новий рік з камифубуки продемонстрований і в ніжному стилі, і яскравому ефектному рішенні – вибирати вам, який новорічний педикюр 2019 вам найбільше до душі.

Тенденції дизайну педикюру на Новий 2021 рік: свіжі ідеї святкового новорічного педикюру на фото

novogodnijj pedikyur 2019: foto novinki, idei i trendy pedikyura na novyjj god211 Новорічний педикюр 2021: фото новинки, ідеї і тренди педикюру на Новий рікnovogodnijj pedikyur 2019: foto novinki, idei i trendy pedikyura na novyjj god212 Новорічний педикюр 2021: фото новинки, ідеї і тренди педикюру на Новий рік novogodnijj pedikyur 2019: foto novinki, idei i trendy pedikyura na novyjj god213 Новорічний педикюр 2021: фото новинки, ідеї і тренди педикюру на Новий рік novogodnijj pedikyur 2019: foto novinki, idei i trendy pedikyura na novyjj god214 Новорічний педикюр 2021: фото новинки, ідеї і тренди педикюру на Новий рік novogodnijj pedikyur 2019: foto novinki, idei i trendy pedikyura na novyjj god215 Новорічний педикюр 2021: фото новинки, ідеї і тренди педикюру на Новий рік novogodnijj pedikyur 2019: foto novinki, idei i trendy pedikyura na novyjj god216 Новорічний педикюр 2021: фото новинки, ідеї і тренди педикюру на Новий рік novogodnijj pedikyur 2019: foto novinki, idei i trendy pedikyura na novyjj god217 Новорічний педикюр 2021: фото новинки, ідеї і тренди педикюру на Новий рік novogodnijj pedikyur 2019: foto novinki, idei i trendy pedikyura na novyjj god218 Новорічний педикюр 2021: фото новинки, ідеї і тренди педикюру на Новий рік novogodnijj pedikyur 2019: foto novinki, idei i trendy pedikyura na novyjj god219 Новорічний педикюр 2021: фото новинки, ідеї і тренди педикюру на Новий рік novogodnijj pedikyur 2019: foto novinki, idei i trendy pedikyura na novyjj god220 Новорічний педикюр 2021: фото новинки, ідеї і тренди педикюру на Новий рік novogodnijj pedikyur 2019: foto novinki, idei i trendy pedikyura na novyjj god221 Новорічний педикюр 2021: фото новинки, ідеї і тренди педикюру на Новий рік novogodnijj pedikyur 2019: foto novinki, idei i trendy pedikyura na novyjj god222 Новорічний педикюр 2021: фото новинки, ідеї і тренди педикюру на Новий рік novogodnijj pedikyur 2019: foto novinki, idei i trendy pedikyura na novyjj god223 Новорічний педикюр 2021: фото новинки, ідеї і тренди педикюру на Новий рік novogodnijj pedikyur 2019: foto novinki, idei i trendy pedikyura na novyjj god224 Новорічний педикюр 2021: фото новинки, ідеї і тренди педикюру на Новий рік novogodnijj pedikyur 2019: foto novinki, idei i trendy pedikyura na novyjj god225 Новорічний педикюр 2021: фото новинки, ідеї і тренди педикюру на Новий рік novogodnijj pedikyur 2019: foto novinki, idei i trendy pedikyura na novyjj god226 Новорічний педикюр 2021: фото новинки, ідеї і тренди педикюру на Новий рік novogodnijj pedikyur 2019: foto novinki, idei i trendy pedikyura na novyjj god227 Новорічний педикюр 2021: фото новинки, ідеї і тренди педикюру на Новий рік novogodnijj pedikyur 2019: foto novinki, idei i trendy pedikyura na novyjj god228 Новорічний педикюр 2021: фото новинки, ідеї і тренди педикюру на Новий рік novogodnijj pedikyur 2019: foto novinki, idei i trendy pedikyura na novyjj god229 Новорічний педикюр 2021: фото новинки, ідеї і тренди педикюру на Новий рік novogodnijj pedikyur 2019: foto novinki, idei i trendy pedikyura na novyjj god230 Новорічний педикюр 2021: фото новинки, ідеї і тренди педикюру на Новий рік novogodnijj pedikyur 2019: foto novinki, idei i trendy pedikyura na novyjj god231 Новорічний педикюр 2021: фото новинки, ідеї і тренди педикюру на Новий рік novogodnijj pedikyur 2019: foto novinki, idei i trendy pedikyura na novyjj god232 Новорічний педикюр 2021: фото новинки, ідеї і тренди педикюру на Новий рік novogodnijj pedikyur 2019: foto novinki, idei i trendy pedikyura na novyjj god233 Новорічний педикюр 2021: фото новинки, ідеї і тренди педикюру на Новий рік novogodnijj pedikyur 2019: foto novinki, idei i trendy pedikyura na novyjj god234 Новорічний педикюр 2021: фото новинки, ідеї і тренди педикюру на Новий рік novogodnijj pedikyur 2019: foto novinki, idei i trendy pedikyura na novyjj god235 Новорічний педикюр 2021: фото новинки, ідеї і тренди педикюру на Новий рік novogodnijj pedikyur 2019: foto novinki, idei i trendy pedikyura na novyjj god236 Новорічний педикюр 2021: фото новинки, ідеї і тренди педикюру на Новий рік novogodnijj pedikyur 2019: foto novinki, idei i trendy pedikyura na novyjj god237 Новорічний педикюр 2021: фото новинки, ідеї і тренди педикюру на Новий рік novogodnijj pedikyur 2019: foto novinki, idei i trendy pedikyura na novyjj god238 Новорічний педикюр 2021: фото новинки, ідеї і тренди педикюру на Новий рік novogodnijj pedikyur 2019: foto novinki, idei i trendy pedikyura na novyjj god239 Новорічний педикюр 2021: фото новинки, ідеї і тренди педикюру на Новий рік novogodnijj pedikyur 2019: foto novinki, idei i trendy pedikyura na novyjj god240 Новорічний педикюр 2021: фото новинки, ідеї і тренди педикюру на Новий рік novogodnijj pedikyur 2019: foto novinki, idei i trendy pedikyura na novyjj god241 Новорічний педикюр 2021: фото новинки, ідеї і тренди педикюру на Новий рік novogodnijj pedikyur 2019: foto novinki, idei i trendy pedikyura na novyjj god242 Новорічний педикюр 2021: фото новинки, ідеї і тренди педикюру на Новий рік novogodnijj pedikyur 2019: foto novinki, idei i trendy pedikyura na novyjj god243 Новорічний педикюр 2021: фото новинки, ідеї і тренди педикюру на Новий рік novogodnijj pedikyur 2019: foto novinki, idei i trendy pedikyura na novyjj god244 Новорічний педикюр 2021: фото новинки, ідеї і тренди педикюру на Новий рік novogodnijj pedikyur 2019: foto novinki, idei i trendy pedikyura na novyjj god245 Новорічний педикюр 2021: фото новинки, ідеї і тренди педикюру на Новий рік novogodnijj pedikyur 2019: foto novinki, idei i trendy pedikyura na novyjj god246 Новорічний педикюр 2021: фото новинки, ідеї і тренди педикюру на Новий рік novogodnijj pedikyur 2019: foto novinki, idei i trendy pedikyura na novyjj god247 Новорічний педикюр 2021: фото новинки, ідеї і тренди педикюру на Новий рік novogodnijj pedikyur 2019: foto novinki, idei i trendy pedikyura na novyjj god248 Новорічний педикюр 2021: фото новинки, ідеї і тренди педикюру на Новий рік novogodnijj pedikyur 2019: foto novinki, idei i trendy pedikyura na novyjj god249 Новорічний педикюр 2021: фото новинки, ідеї і тренди педикюру на Новий рік novogodnijj pedikyur 2019: foto novinki, idei i trendy pedikyura na novyjj god250 Новорічний педикюр 2021: фото новинки, ідеї і тренди педикюру на Новий рік novogodnijj pedikyur 2019: foto novinki, idei i trendy pedikyura na novyjj god251 Новорічний педикюр 2021: фото новинки, ідеї і тренди педикюру на Новий рік novogodnijj pedikyur 2019: foto novinki, idei i trendy pedikyura na novyjj god252 Новорічний педикюр 2021: фото новинки, ідеї і тренди педикюру на Новий рік novogodnijj pedikyur 2019: foto novinki, idei i trendy pedikyura na novyjj god253 Новорічний педикюр 2021: фото новинки, ідеї і тренди педикюру на Новий рік novogodnijj pedikyur 2019: foto novinki, idei i trendy pedikyura na novyjj god254 Новорічний педикюр 2021: фото новинки, ідеї і тренди педикюру на Новий рік novogodnijj pedikyur 2019: foto novinki, idei i trendy pedikyura na novyjj god255 Новорічний педикюр 2021: фото новинки, ідеї і тренди педикюру на Новий рік novogodnijj pedikyur 2019: foto novinki, idei i trendy pedikyura na novyjj god256 Новорічний педикюр 2021: фото новинки, ідеї і тренди педикюру на Новий рік novogodnijj pedikyur 2019: foto novinki, idei i trendy pedikyura na novyjj god257 Новорічний педикюр 2021: фото новинки, ідеї і тренди педикюру на Новий рік novogodnijj pedikyur 2019: foto novinki, idei i trendy pedikyura na novyjj god258 Новорічний педикюр 2021: фото новинки, ідеї і тренди педикюру на Новий рік novogodnijj pedikyur 2019: foto novinki, idei i trendy pedikyura na novyjj god259 Новорічний педикюр 2021: фото новинки, ідеї і тренди педикюру на Новий рік novogodnijj pedikyur 2019: foto novinki, idei i trendy pedikyura na novyjj god260 Новорічний педикюр 2021: фото новинки, ідеї і тренди педикюру на Новий рік novogodnijj pedikyur 2019: foto novinki, idei i trendy pedikyura na novyjj god261 Новорічний педикюр 2021: фото новинки, ідеї і тренди педикюру на Новий рік novogodnijj pedikyur 2019: foto novinki, idei i trendy pedikyura na novyjj god262 Новорічний педикюр 2021: фото новинки, ідеї і тренди педикюру на Новий рік novogodnijj pedikyur 2019: foto novinki, idei i trendy pedikyura na novyjj god263 Новорічний педикюр 2021: фото новинки, ідеї і тренди педикюру на Новий рік novogodnijj pedikyur 2019: foto novinki, idei i trendy pedikyura na novyjj god264 Новорічний педикюр 2021: фото новинки, ідеї і тренди педикюру на Новий рік novogodnijj pedikyur 2019: foto novinki, idei i trendy pedikyura na novyjj god265 Новорічний педикюр 2021: фото новинки, ідеї і тренди педикюру на Новий рік

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради