Місячний календар стрижок на лютий 2020-2021 року

 Місячний календар стрижок на лютий 2020 2021 року

Завдяки місячним календарем, ми можемо не тільки дізнатися, але і підібрати для себе найбільш сприятливі дні для стрижки в лютому 2020-2021 року в залежності від фази та положення супутника нашої планети.

 Місячний календар стрижок на лютий 2020 2021 року

Людські волосся зберігають унікальну людську силу і ресурс, відомо давно, ще з часів Стародавньої Русі.. Багато знають давньогрецький міф про втратив силу Самсона після того, як йому обстригли волосся. Не тільки древні греки, але й наші предки на Русі уважно ставилися до зачіски і особливо до її зміни. Знали особливі дні в місячному циклі, коли це сприятливо робити, щоб не нашкодити собі і не втратити життєвих сил.

З-за певного знаходження Місяця і її впливу в певних зодіакальних знаках, а також вказівкою сприятливі і несприятливі дні, ми знаємо — коли найкраще змінювати зачіску або колір волосся.

Ми розповімо про те, коли краще лютому 2020-2021 року, запланувати похід до перукаря, а в які дні місяця варто утриматися від відвідування перукарні.

Календар стрижок на лютий 2020-2021 року в таблиці

Супутник нашої планети має величезний вплив на будь-які дії з волоссям людини. Розрахувавши і заздалегідь спланувавши сприятливі дні для стрижки, ви зможете зберегти і примножити свої душевні сили і спокій, а також отримаєте шанс залишити негативну енергію в минулому і зміцнити своє гармонійне настрій.

Дата Фаза Місяця Знак Зодіаку Примітка
1 Місяць Телець Приділіть увагу продумування зачіски та укладки, це зміцнить зв’язок з космосом. Стрижка в цей день прибирає негативні емоції.
2 Місяць Телець Дуже сприятливий день для будь-яких процедур з волоссям. Рекомендується зробити укладку з локонами. Стрижка сприяє зміцненню і росту волосся.
3 Місяць Телець
4 Місяць Близнюки
5 Місяць Близнюки Несприятлива хімічна завивка, але стрижка приверне до Вас грошову енергію. Фарбування природними барвниками позитивно позначиться на успіх у кар’єрі. Рекомендується зробити лаконічну зачіску.
6 Місяць Рак
7 Місяць Рак Стрижка приваблює фінансове благополуччя. Рекомендується фарбування натуральними барвниками. Сприятливо будь-яка взаємодія з волоссям.
8 Місяць Лев
9 Повна Лев Стрижка може негативно позначитися на фізичній активності, самі волосся можуть уповільнити свій ріст. Рекомендується проста зачіска.
10 Щербатий Діва
11 Щербатий Діва Завдяки стрижці волосся стануть здорові і сильні, перестануть сіктися і випадати. Вдалий день для фарбування, тонування, хімічної завивки. День підходить для кардинальної зміни кольору волосся.
12 Щербатий Ваги
13 Щербатий Ваги
14 Щербатий Скорпіон Сприятливий масаж голови, тонування, фарбування. Рекомендується пишна зачіска. Фарбування в світлий колір приверне ділові зв’язки.
15 Щербатий Скорпіон
16 Щербатий Скорпіон Волосся можуть стати неслухняним. Можливі проблеми з вибором кольору. Стрижка в цей день може стати причиною неприємностей.
17 Щербатий Стрілець
18 Щербатий Стрілець Несприятлива хімічна завивка, але стрижка приверне до Вас грошову енергію. Фарбування природними барвниками позитивно позначиться на успіх у кар’єрі. Рекомендується зробити лаконічну зачіску.
19 Щербатий Козеріг Бажано зробити легку і повітряну зачіску. Сприятливий день для завивки, тонування і фарбування волосся.
20 Щербатий Козеріг
21 Щербатий Водолій Рекомендується почекати з завивкою – вона може виявитися дуже довговічною. Сприятливо випрямлення волосся. Фарбування в темний колір дозволить уникнути неприємностей.
22 Щербатий Водолій День сприяє зміцненню волосся і поліпшення їх зовнішнього вигляду.
23 Нова Риби
24 Місяць Риби
25 Місяць Риби Фарбування за допомогою природних барвників відкриє двері для грошової енергії. Вдалий день для експериментів з формою зачіски, довжиною волосся і кольором. Несприятлива хімічна завивка.
26 Місяць Овен
27 Місяць Овен Волосся ростуть швидше, коріння зміцнюються. Зовнішній вигляд волосся покращиться, сприятливо зафарбовувати сивину, зміцнювати або освітлювати волосся.
28 Місяць Телець Стрижка може спровокувати появу лупи. Хімічна завивка або фарбування протипоказані у цей день. День підходить власникам тонких волосся для проведення процедур зміцнюють.
29 Місяць Телець

Найбільш сприятливі дні для стрижки в лютому 2020-2021 року

Якщо знати, коли можна стригти волосся в січні 2020-2021 року, ви зможете надовго зберегти здоров’я і красу зовнішності.

 Місячний календар стрижок на лютий 2020 2021 року

Зміцненню і росту волосся допоможе планове відвідування перукаря в першу або останню декаду лютого на зростаючу Місяць. В середині місяця процедури для волосся не рекомендуються. Найсприятливіші дні для стрижки волосся у лютому 2020 року– 1, 3, 4, 20, 29. У ці дні стрижка і фарбування принесуть користь Вашій красі і здоров’ю волосся. Несприятливих днів всього 2 – 16 і 23 лютого, а також 21 лютого. Намагайтеся не планувати відвідування салону та проведення процедур на ці дні.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради