Мигдалеподібна форма коротких нігтів. Дизайн манікюру, фото, як зробити френч, ідеї

Сучасний тренд на мигдалеподібні нігті не обійшов стороною коротку нігтьову пластину. Фото такого манікюру набирають популярність в новому сезоні.

Загальні рекомендації по техніці виконання манікюру

Головна особливість мигдалеподібних нігтів – форма, звужена до вільного краю нігтя. Така техніка опіла дозволяє отримати універсальну форму, що нагадує горіх мигдалю. Вона підходить всім нігтям без винятку завдяки можливості зробити пальці більш тонкими та витонченими.

Хоча дану форму звично бачити на довгих нігтях, вона також підходить і для короткого манікюру. При цьому важливо, щоб на нігтях залишалися невеликі завужені кінчики.

При виборі кольору для дизайну мигдалеподібних нігтів необхідно відштовхуватися від подтона шкіри.

Дівчатам з холодним подтоном підійдуть наступні відтінки:

 • класичний червоний;
 • блакитний;
 • сріблястий;
 • колір зів’ялої троянди;
 • бордовий;
 • смарагдовий;
 • сірий;
 • білий;
 • чорний.

8305bc00c2278859b88d3310238519da Мигдалеподібна форма коротких нігтів. Дизайн манікюру, фото, як зробити френч, ідеї

Для шкіри з теплим подтоном слід вибирати відтінки:

 • ванільні;
 • молочні;
 • коралові;
 • червоно-оранжеві;
 • бежеві;
 • кавові;
 • рожеві.

В манікюрі слід поєднувати контрастні кольори. Так дизайн вийде більш гармонійним. Доповнити його можна за допомогою візерунків.

В тренді такі декоративні візерунки:

 • вензелі;
 • зображення тварин;
 • зображення пальмового листя;
 • ручний розпис, імітує полотна художників;
 • написи;
 • тонкі лінії;
 • аерографія.

Для декору необхідно використовувати:

 • стрази;
 • бульонки;
 • павутинку;
 • рідку фольгу;
 • кольорову фольгу;
 • слайдери;
 • пірсинг нігтів;
 • металевий декор.

f29f64974d45e06bd5f8f5ca656fea01 Мигдалеподібна форма коротких нігтів. Дизайн манікюру, фото, як зробити френч, ідеї

Мигдаль на коротких нігтях (фото якого можна знайти в портфоліо майстрів), створюється у 2 техніках опіла. Таку форму можна створити з овальних нігтів або опилив м’який квадрат. Круглі і квадратні нігті не підходять для такого манікюру, так як представляють складності для формування красивого кінчика нігтя.

Техніки і методи

Техніка опіла квадратних нігтів представляється найбільш простий. Вона підійде для новачків і тих, хто хоче зробити мигдалеподібний манікюр в домашніх умовах.

Для виконання манікюру в даній техніці слід діяти в певному порядку:

 1. Опил необхідно починати з нижніх бічних сторін. При цьому вони повинні бути паралельні пальця. Для цього бокові сторони необхідно підняти пилкою.
 2. Для отримання рівної форми слід виконувати роботу конвеєрним методом. Він полягає в послідовній роботі з кожним пальцем. Такий метод дозволить порівняти кожен новий палець з попереднім, щоб форма всіх нігтів була однаковою.
 3. Опил слід проводити до тих пір, поки бічні сторони нігтя не будуть паралельні один одному.
 4. Після підготовки бічних сторін необхідно вивести пилкою плавний кінчик нігтя. Він повинен бути вузьким і округлим.

При роботі з овальними нігтями необхідно дотримуватися обережності. Таку форму простіше скорегувати, однак існує ризик утворення пропилу в стресовій зоні – місці вростання нігтя в палець.

f01dd8746fb45809483b4670f3ca6e5c Мигдалеподібна форма коротких нігтів. Дизайн манікюру, фото, як зробити френч, ідеї

Тому існує декілька особливостей роботи в цій техніці:

 1. Виконання манікюру також починається з підняття бічних зон нігтя до паралелі з пальцем. Однак працювати пилкою необхідно обережно, не зачіпаючи стресову зону.
 2. Кінчик необхідно звужувати пилкою, здійснюючи однакові рухи в одному напрямку. Працювати у 2 напрямки не рекомендується в цілях зниження навантаження на ніготь.
 3. Для дотримання симетричності нігтів необхідно дивитися на них тільки зверху, але не під різними кутами.
 4. Для надання правильної форми слід обробити пилкою зону кутикули та бокових валиків. Обробка здійснюється до зняття глянсового шару з нігтів. Це дозволяє сформувати красивий апекс – точку максимальної висоти нігтя.

Мигдаль на коротких нігтях (фото відображають важливість симетрії у створенні даної форми) необхідно формувати за допомогою наступних інструментів:

 1. Пилка для нігтів.
 2. Щіточка для очищення нігтів від пилу.
 3. Баф для полірування нігтів.
 4. Ножиці для видалення кутикули.
 5. Пуешер для видалення птеригия – шару шкіри, наростаючою на поверхню нігтя.
 6. Безворсові серветки для знежирення поверхні нігтя.
 7. Знежирювачах-дегидрант.

В домашніх умовах слід виконувати манікюр методом опіла квадратної форми нігтів.

Даний метод дозволить сформувати симетричні кінчики, які не будуть завалюватися вправо або вліво. Замість полірувального бафа можна використовувати пилку, однак робити це слід обережно. Не можна тиснути на пилку при поліруванні нігтів. Професійний знежирювачах можна замінити рідиною для зняття лаку. Важливо, щоб вона не містила ацетон.

Вибір лаку Переваги Недоліки
Класичний лак При виборі класичного лаку немає необхідності в придбанні УФ-лампи, призначеної для сушіння гель-лаку. Це дозволяє істотно заощадити на манікюрі. Крім того, можна відмовитися від топа. Працювати з класичним лаком складніше, так як він в процесі нанесення підсихає. Для формування мигдалю необхідно створити правильний апекс, рівномірно розподіливши матеріал. Для цього необхідно працювати швидко, щоб підсохлий матеріал не утворив смуг і бульбашок.
Двофазний гель-лак Даний лак є найкращим вибором для створення мигдалеподібного манікюру. Її консистенція дозволяє акуратно сформувати матеріал у вищій частині нігтя, а потім провести плавну розтяжку. Крім того липкий шар, який залишається після сушіння лаку, дозволяє з легкістю виконати будь-який дизайн. Для роботи з таким лаком потрібно придбати не тільки УФ-лампу, але і спеціальний праймер, каучукову базу і фінішне покриття.
Однофазний гель-лак Для даного лаку немає необхідності купувати додаткові матеріали. Його можна наносити відразу на ніготь. Текстура лаку дозволяє сформувати красиву мигдалеподібну форму. Якість однофазного покриття часто залишається низьким. Манікюр псують смуги і патьоки, які залишає такий лак.

Ідеї для однотонного манікюру

Для однотонного манікюру слід вибирати яскраві кольори або лаки, створюють ефект котячого ока.

Щоб виконати манікюр в яскравих кольорах, необхідно діяти поетапно:

 1. Нанести шар ґрунтуючої бази.
 2. Зміцнити нігті гелем, щоб уникнути потертостей. Цей етап необхідний для манікюру в яскравих тонах, так як даний дизайн видає будь-які відколи і нерівності покриття, роблячи їх максимально помітними. Важливо наносити гель тонким шаром.
 3. Нанести кольорове покриття в 2 шари. Кожен шар повинен бути тонким. Наносити лак необхідно спочатку у зоні кутикули, а потім розтягують рухами з боків нігтя. Нанесення закінчується в центрі нігтя. Такий порядок руху пензлем дозволить створити рівне покриття.
 4. Тонким пензлем необхідно завести трохи лаку під кутикулу. Такий прийом продовжить термін шкарпетки манікюру.
 5. Перекрити покриття тонким шаром топа.

Такий манікюр підійде дівчатам, які віддають перевагу розслаблений і вільний стиль в одязі. Яскравий однотонний дизайн буде добре виглядати в неформальній обстановці. Він створює неординарний образ.

056e82c659b67056580d3c7d22d5ecf9 Мигдалеподібна форма коротких нігтів. Дизайн манікюру, фото, як зробити френч, ідеї

Манікюр в техніці котяче око створюється однойменним спеціальним лаком. Він відрізняється незвичайними круглими відблисками на однотонних нігтях.

Даний дизайн виконується в кілька кроків:

 1. Нанесення базового покриття і вирівнювання. Вирівнювання виконується другим шаром бази з просушенному першому тонкому шару. Це дозволяє отримати гарний рівний відблиск у середній частині нігтя.
 2. В якості підкладки під котячий очей необхідно використовувати лак чорного кольору. Важливо нанести його тонким шаром.
 3. Котяче око слід нанести тонким шаром, а потім за допомогою магніту сформувати круглі відблиски. Для цього необхідно по черзі піднести магніт до бічних сторін нігтя, зганяючи блик в центральну зону.
 4. На завершення манікюру потрібно нанести топ для зміцнення кольорового покриття.

Такий дизайн виглядає ніжно і жіночно. Він підійде для любительок романтичного стилю в одязі. Круглі відблиски на нігтях роблять руки візуально м’якше, створюючи затишний і стильний образ.

Варіанти в різних відтінках

Мигдаль на коротких нігтях, фото якого демонструють різні дизайни, ефектно виглядає при поєднанні різних відтінків. Найбільш модним є поєднання синього і жовтого кольорів.

Майстри нігтьового сервісу рекомендують використовувати дані відтінки для створення простого, але ефектного дизайну, який виконується в кілька етапів:

 1. На всі нігті потрібно нанести каучукову базу.
 2. На середній і безіменний пальці наноситься лак яскравого золотисто-жовтого кольору. При роботі з таким пігментом важливо пам’ятати, що його потрібно наносити тонким шаром для кращого висихання.
 3. На нігті необхідно нанести покриття для подальшого дизайну – чорний лак.
 4. На пензлик необхідно нанести по черзі 3 кольору. По краях наноситься яскравий синій, золотисто-жовтий, а між ними проміжний – неоновий рожевий. Пензлем слід створити хвилеподібні лінії в нижній частині нігтя, що імітують гори.
 5. Яскравим синім кольором слід покрити верхню частину нігтів для створення неба в малюнку.
 6. Готовий дизайн необхідно покрити топом.

Такий манікюр створює фантазійний і творчий образ. Він підійде як любителькам класичного стилю, так і тим, хто віддає перевагу сміливі експерименти. Дизайн доречний в повсякденному житті чи на вечірніх заходах.

405dc68a741e9ec74b9161cd0224c7e8 Мигдалеподібна форма коротких нігтів. Дизайн манікюру, фото, як зробити френч, ідеї

Тим, хто віддає перевагу яскравий і зухвалий манікюр, підійде градієнт. Для цього дизайну необхідно набрати на пензлик 2 відтінку.

Найкращим чином поєднуються:

 • жовтий і рожевий;
 • блакитний і помаранчевий;
 • рожевий та зелений;
 • блакитний і рожевий;
 • червоний і чорний.

Для того щоб згладити перехід між відтінками, необхідно розтушувати їх тонким пензликом. Яскравий градієнт буде доречний для зустрічей з друзями або походу в клуб.

Матовий манікюр

Особливістю матового манікюру є матовий топ. Завдяки такому покриттю зникає глянсовий блиск, а фінішний шар виглядає оксамитовим. Такий дизайн виглядає затишно і ніжно. Він підходить любителькам жіночного манікюру.

Найбільш актуальне поєднання матового топа з класичними кольорами лаку:

 • бежевим;
 • червоним;
 • сірим;
 • кавовим;
 • чорним;
 • білим.

Мигдаль на коротких нігтях, виконаний в матовому варіанті, виглядає найбільш стильно на фото і в житті. Для виконання такого манікюру досить покрити нігті базою, 2 шарами кольорового лаку, а потім матовим топом.

Варіанти з візерунками та малюнками

Фантазійні візерунки найбільш ефектно виглядають на базі натурального кольору.

2ec73357752dc408172a17568b776793 Мигдалеподібна форма коротких нігтів. Дизайн манікюру, фото, як зробити френч, ідеї

Для виконання манікюру в морському стилі необхідно:

 1. Нанести базу молочного відтінку на всі нігті.
 2. Лінію посмішки необхідно виділити. Для цього потрібно почергово нанести на ніготь синій, білий і блакитний колір тонкої пензлем у районі вільного краю. При цьому слід імітувати морські хвилі.
 3. Білим кольором слід зазначити гребінці хвиль.
 4. Дизайн потрібно закріпити топом.

Такий манікюр зручніше виконувати не лаком, а гель-пастою. Вона не розтікається і створює незвичайний рельєф. Дизайн підійде для літнього відпочинку. Він буде ідеально поєднуватися з одягом для морських курортів.

Тим, хто не справляється з малюванням на нігтях, рекомендується вибирати слайдери – готові перекладні картинки. Слайдер слід намочити, а потім перемістити на ніготь, попередньо покривши його кольоровим лаком.

Рекомендується вибирати наступні поєднання кольорів:

 • рожевий і білий;
 • блакитний і червоний;
 • золотистий і кавовий;
 • фуксія і сріблястий.

Любителькам класичних варіантів манікюру слід звернути увагу на поєднання червоного з бежевим або чорним кольором. Манікюр з малюнками підійде для дружніх зустрічей. Він гарантовано приверне загальну увагу, створюючи яскравий і незвичайний образ.

Ідеї з декором

Незвичайною ідеєю декору є дизайн тінями для очей.

Цей підручний матеріал є у кожної дівчини, тому такий декор легко створити в домашніх умовах:

 1. У базу необхідно додати тіні. Найкраще поєднувати золотистий, синій і чорний відтінки. Для перламутрових переливів можна додати білий або сріблястий колір.
 2. Для створення фону потрібно покрити всі нігті чорним кольором.
 3. Тонким пензлем на підготовлені нігті по черзі наносяться і змішуються різні відтінки бази з тінями.
 4. Отримані переливи слід закріпити фінішним топом.

c0f306e3a85ec28a61ae24fa84dd040f Мигдалеподібна форма коротких нігтів. Дизайн манікюру, фото, як зробити френч, ідеї

Такий яскравий декор доречний в неформальній обстановці. Переливи красиво виблискують під вечірнім світлом, створюючи урочистий образ. Тому такий дизайн доречний для вечірок.

Дизайн для повсякденного життя можна виконати густий базою.

Для цього на пофарбовані нігтя необхідно нанести невеликі краплі бази тонкою кистю, імітуючи бризки води. Такий ніжний і прозорий дизайн буде доречна в офісі або на ділових переговорах. Він створює класичний і витриманий образ. В якості кольорового покриття можна вибрати тілесний або рожевий відтінки.

Модні тенденції в цьому році

У цьому сезоні найбільш популярними є наступні форми нігтів:

 • мигдалеподібна;
 • овальна;
 • кругла;
 • стилети.

Модно надавати нігтям природну округлу форму, яка робить їх більш м’якими і плавними. Для цього використовується техніка вирівнювання, коли матеріал для покриття нігтів накопичується у вищій точці їх зростання, а потім плавно розтягується по нігтю. Так манікюр виглядає найбільш натурально.

72eb3195cb3343441b2ec92889385102 Мигдалеподібна форма коротких нігтів. Дизайн манікюру, фото, як зробити френч, ідеїНа фото представлений приклад манікюру з формою мигдаль на коротких нігтях.

Тренд на натуральність також помітний у відтінках, які слід вибирати для манікюру:

 • бежевий;
 • молочний;
 • рожево-бежевий;
 • тілесний;
 • прозорий.

Тренд на мигдалеподібну форму задає напрям натурального манікюру, який часто можна бачити на фото стилістів. Короткі нігті відповідають даного тренду.

Відео про мигдалеподібної формі на коротких нігтях

Як зробити мигдальне форму нігтів:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради