Дизайн нігтів з блискітками фото новинки: френч, ромбиками, стразами, акваріумний гель лак шелак золота розтяжка, прозорий

Манікюр з блискітками – класика яскравого дизайну нігтів для особливих випадків. Кожен сезон пропонує нові модні інтерпретації сліпучого нейл-арту. Огляд актуальних трендів та фото кращих варіантів блискучого манікюру допоможуть вибрати свій варіант сяючого декору для нігтів.

Блискітки та їх використання в сучасному манікюрі

Гліттер — назва, закрепившееся за блискітками для манікюру. Термін походить від англійського слова «glitter»– блищати. Гліттер являє собою дрібні частинки із світлоповертального сировини. Будучи нанесеними на нігті, вони створюють сяюче декоративне покриття, перетворюючи манікюр в індивідуальний елемент образу.

Нейл-арт з блискітками володіє виразним характером і користується успіхом в якості декору нігтів для особливих випадків. Він завоював гучний успіх на початку 2000-х – епоху нестримного гламуру і не втрачає популярності в наші дні. Сьогоднішні тенденції манікюру диктують свої правила застосування блискіток в декорі нігтів.

b136750b19a776e88e6bc07b3b3e684f Дизайн нігтів з блискітками фото новинки: френч, ромбиками, стразами, акваріумний гель лак шелак золота розтяжка, прозорийДизайн нігтів з блискітками (фото) — широке поле для фантазії і самовираження

Сучасні дизайни з блискітками представлені як екстравагантними, так і стриманими зразками нейл-арту.

Відмінності блискіток і страз

Плутанина між двома засобами для створення сліпучого манікюру з’ясовна. Ефект, що досягається з їх допомогою, подібні, але є і суттєві відмінності між блискітками і стразами.

У чому вони проявляються:

 • Матеріал виготовлення. Блискітки виробляються з фольги, стрази – із скла або акрилу.
 • Конфігурація. Блискітки плоскі, тоді як стрази об’ємні і нагадують штучні дорогоцінні камені.
 • Техніка використання в манікюрі. Нанесення гліттера на нігті не припускає використання спеціального клею для їх закріплення, на відміну від страз.

Різновиди блискіток для манікюру

На сьогоднішньому ринку декоративних засобів для нігтів блискітки представлені в широкому асортименті варіантів. Продукція націлена на створення різноманітних «спецефектів» на нігтях.

Блискітки для нейл-арту розрізняються за кількома критеріями:

 • Форма випуску (рідкий або сухої гліттер).
 • Розміри (від консистенції пилу до крупних «паєток»).
 • Форма.
 • Колір.

Дрібні і великі блискітки

Самі дрібні блискітки, що нагадують пилок або пісок, називаються дасть (від англійського слова «dust» — пил). На нігті вони створюють декоративне покриття, порівнянне з дорогоцінним напиленням. Частинки великого гліттера мають розміри від кількох мм в діаметрі і схожі на святкові конфетті.

7d308afa8e482bdcf6e3b10a5486d268 Дизайн нігтів з блискітками фото новинки: френч, ромбиками, стразами, акваріумний гель лак шелак золота розтяжка, прозорий

Вони представлені в декількох варіантах конфігурації:

 • Круглі.
 • Трикутні.
 • Мають 4 і більше кутів.

Великі блискітки підходять як для локального використання, так і для створення суцільного блискучого покриття на нігтях.

Великі і дрібні блискітки випускаються в сухий або рідкої консистенції.

Сухі блискітки: характеристика та використання

Сухе засіб для сяючого нейл-арту нагадує кольоровий порошок або конфетті. Воно продається в невеликих плоских банках.

4 способу нанесення сухого декору на нігті:

 • Гліттер набирається з упаковки за допомогою кисті і наноситься на свіжий попередній шар звичайного лаку для манікюру.
 • Сухі блискітки змішуються з безбарвним лаком і наносяться на нігті пензликом.
 • Блискітки висипаються в плоску ємність. Ніготь зі свіжим шаром звичайного лаку мачає в блискучий декор.
 • Для точкового нанесення на ніготь великих блискіток декоративні частинки підхоплюються і укладаються з допомогою зубочистки.

Плюс сухих блискіток – можливість дозування гліттера. Він дозволяє моделювати візерунки і експериментувати з кількістю блискучих частинок.

Рідкі блискітки: характеристика та використання

Це блискучі частинки, ретельно змішані з лаком для манікюру. Рідкий гліттер продається у флаконах з пензликом для нанесення на нігті. Консистенція блискучого декору для нейл-арту більш густа порівняно з традиційним лаком. Рідкі блискітки наносяться на нігтьові пластини пензликом як звичайний лак.

Перевага рідкого гліттера – простота нанесення на нігті. Блискітки в рідкому вигляді підійдуть для створення щільного блискучого декоративного покриття.

Модні кольори для манікюру з блискітками-2018

Дизайн нігтів з блискітками (фото демонструють манікюр всіх кольорів веселки) може мати різне колірне рішення. Кольори самого гліттера і фону для блискіток в модному нейл-арте можуть бути різними.

e7f6b9e1ad6f7b7aa7caa55b810af490 Дизайн нігтів з блискітками фото новинки: френч, ромбиками, стразами, акваріумний гель лак шелак золота розтяжка, прозорий

Традиційні правила вибору відтінки лаку:

 • Світлі тони доречні в теплу пору року. Вони добре поєднуються з літнім гардеробом і вигідно відтіняють загар. Світлий манікюр з блискучими частинками – популярний варіант нейл-арту для наречених.
 • Темні і насичені яскраві відтінки лаку — традиційні кольори осінньо-зимового нейл-арту. Їх комбінації з глітером – помітний варіант нейл-арту, який впишеться в святковий образ. Матовий темний лак в союзі з лаконічним блискучим декором підійде для буднів.

Ідеї модного манікюру з блискітками

Дизайн нігтів з блискітками (фото демонструють безліч варіантів сліпучих дизайнів манікюру в дусі модних трендів) розрізняється за ступенем екстравагантності.

Актуальні види манікюру з використанням блискіток:

 • Візерунки на нігтях.
 • Френч.
 • Місячний манікюр.
 • Розтяжка, або подвійні.
 • Акваріумний дизайн.
 • Прозорий манікюр.

Візерунки з блискітками

Манікюр з малюнками зберігає популярність у любительок неординарного нейл-арту. Нанесення орнаментів на нігті – вірний спосіб підкреслити індивідуальний стиль. Блискучий декор успішно вписується в популярні малюнки для художнього нейл-арту.

Невеликий майстер-клас про створення візерунків з блискітками на нігтях:

Модні мотиви зображень для сяючого манікюру:

 • Геометричні фігури. Графічні малюнки на нігтях виглядають строго. Мінімалістичний дизайн з смугами і помірним вкрапленням блискучих елементів доречний в повсякденному манікюрі.
 • Природні мотиви – квіти, комахи, сніжинки. Романтичні образи виконуються в різній техніці та бувають як реалістичними, так і стилізованими.
 • Складні абстрактні орнаменти. Вигадливі зображення з блискучим декором виглядають привабливо на довгих нігтях.

Французький манікюр з блискітками

Френч – визнана класика в світі нейл-арту. Стриманий вишуканий дизайн, натхненний природного привабливістю нігтів, доречний в будь-якій ситуації. В наші дні класичний французький манікюр отримав безліч модних інтерпретацій. Трендові ідеї стосуються вибору квітів для основної частини нігтя і його верхньої частини.

Французький манікюр з блискітками – яскрава святкова варіація на тему класики.

2 модних способу застосування гліттера у французькому манікюрі:

 • Блискітки наносяться на край нігтя і замінюють собою класичну білу смужку.
 • Візерунки з використанням гліттера, нанесені на нігті з традиційним французьким манікюром.

Блискучий місячний манікюр

Цей вид нейл-арту відомий також як французький манікюр навпаки. Особливість техніки – виділення лунки нігтя замість його верхнього краю. Класичний варіант – опрацювання природної лінії «посмішки» нігтя білим лаком. В актуальних дизайнах нейл-арту колір і розміри лунки залишають простір для фантазії.

Виділення «усмішки» нігтя за допомогу гліттера пожвавить класичний манікюр, не порушивши його стриманий характер. Дизайн нігтів з блискітками (фото елегантного місячного манікюру з яскравою привабливою деталлю доводять це) завжди залишається в моді.

Манікюр-розтяжка

Інші назви нейл-арту – омбре, або градієнтний манікюр. Такий декор нігтів передбачає використання декількох відтінків лаку з поступовим переходом від одного відтінку до іншого. Розтяжка виграшно виглядає на нігтях ідеальної форми, створених з допомогою шелаку.

3687d9c59b158097423c2be6277444d5 Дизайн нігтів з блискітками фото новинки: френч, ромбиками, стразами, акваріумний гель лак шелак золота розтяжка, прозорий

Дизайн нігтів з блискітками «розтяжка» — це одна з найбільш виразних різновидів градієнтного манікюру. При розтяжці з глітером ефект переходу між тонами досягається поступовим збільшенням шару блискучого покриття по напрямку до верхньої або нижньої межі нігтя.

Мерехтливий край іноді акцентується додаванням більш великих блискучих частинок.

Акваріумний дизайн з блискітками

Акваріумний нейл-арт – процедура, яка передбачає нарощування нігтів. Штучні пластини з готовим декором представлені в широкому асортименті форм, довжини і дизайнів. Блискітки – популярна декоративна деталь гелевих нігтів. Акваріумний нейл-арт забезпечує цілісність зображень з блискітками, так як сяючий малюнок розташований всередині гелевого нігтя.

Переваги сяючого акваріумного манікюру – різноманітність варіантів і міцність декору, але видалити його можна лише разом з накладною нігтьової пластиною.

Прозорий манікюр з блискітками

Безбарвний лак для нігтів – практичний варіант для базового манікюру на кожен день. Завдяки йому нігті виглядає акуратними і доглянутими. Декор глітером додасть прозорому манікюру оригінальності і урочистості. Модний прозорий нейл-арт допускає використання блискіток будь-якого розміру, кольору і конфігурації.

«Дорогоцінний» золоте або срібне напилення на прозорі нігті виграшно виглядає у варіанті «омбре» — з поступовим збільшенням інтенсивності сяючого декору. Одночасне використання блискіток різного кольору і розміру створить ефект «конфетті» і підійде для вечірки.

Класичний французький або місячний манікюр на прозорих нігтях буде виглядати більш сміливо і актуально, якщо акцентувати лунку або край нігтя не білим лаком, а глітером. Такий дизайн нігтів з блискітками поєднує красу природності і екстравагантність сяючого декору.

Манікюр на короткі нігті з блискітками: що вибрати і від чого відмовитися

Дизайн нігтів з блискітками доводить, що привабливий манікюр не залежить від розміру нігтів. Їх нарощування не є обов’язковою умовою для створення актуального нейл-арту. Дизайн нігтів короткої довжини підпорядковується сучасним тенденціям манікюру з блискітками. Фото вдалих зразків нейл-арту демонструють кілька видів сяючого манікюру для нігтів природної довжини.

Кращі варіанти:

 • Френч з блискучою верхній смугою.
 • Місячний манікюр з мерехтливою лункою нігтя.
 • Блискуче напилення дастом.
 • Малюнки з точковим декором великими блискітками. Мотиви малюнків будь-які. Головні вимоги до зображень — тонкість ліній і мініатюрний розмір.

Любительки коротких нігтів повинні враховувати обмеження у блискучому нейл-арте.

4df2a8df0c3d4a132a14cc832e235c62 Дизайн нігтів з блискітками фото новинки: френч, ромбиками, стразами, акваріумний гель лак шелак золота розтяжка, прозорий

2 деталі сяючого нейл-арту, від яких варто відмовитися в новому сезоні:

 • Великі малюнки без чітких контурів. Розпливчастим візерункам потрібен простір для розкриття своєї привабливості. На маленькому нігті вони виглядають невиразно.
 • Суцільне покриття з великих блискіток. Великі частинки гліттера візуально роблять короткий ніготь ще менше.

Манікюр з блискітками в домашніх умовах

Вишуканий і оригінальний дизайн нігтів з блискітками можна зробити не тільки в салоні краси, але і самостійно.

Порядок виконання:

 • Підготовка нігтьових пластин – етап, необхідний для забезпечення естетичного і акуратного вигляду готового нейл-арту. Він включає:
 • Формування форми нігтів за допомогою ножиць і пилки для манікюру.
 • Відсунення кутикули паличкою з апельсинового дерева.
 • Полірування нігтьових пластин шорсткою пилкою.
 • Знежирення нігтів. Для цього вони протирають ватою, просоченою рідиною для зняття лаку.
 • Нанесення базового прозорого покриття на нігті. Необхідно дочекатися висихання первинного шару манікюру.
 • При бажанні – нанесення першого шару кольорового декоративного лаку без блискіток.
 • Створення блискучого декоративного покриття сухим або рідким глітером.
 • Нанесення закріплюючого шару прозорого лаку.

Готовий нейл-арт висушується природним чином.

Як зняти блискітки?

Ліквідація сяючого нейл-арту потребує більше зусиль, ніж очищення нігтів від традиційного манікюру. Існує метод позбавлення від блискіток, рекомендований досвідченими майстрами і доступний в домашніх умовах.

a956a5f05a1d49afecf7d3d25fc12865 Дизайн нігтів з блискітками фото новинки: френч, ромбиками, стразами, акваріумний гель лак шелак золота розтяжка, прозорий

Необхідні матеріали:

 • Невеликі шматки вати.
 • Сильнодіюча рідина для зняття лаку. Для ліквідації гліттера знавці рекомендують брати активні речовини з ацетоном.
 • Лист фольги.

Порядок дій:

 • Фольга нарізають на прямокутні смужки. Їх число дорівнює кількості нігтів, прикрашені блискітками. Середні розміри кожної смуги – 30?5 див.
 • Шматки вати рясно просочується рідиною для зняття лаку.
 • Вата або тканину, змочені активною речовиною, що прикладаються до нігтям з глітером.
 • Кожен палець з накладеним на ніготь ватним тампоном щільно зі всіх сторін запечатується смугою фольги. Вона повинна надійно зафіксувати і притиснути вату до нігтьових пластин.
 • Необхідно залишити нігті у фользі в спокої і почекати близько 5 хвилин, давши засобу для зняття лаку можливість вбратися.
 • По закінченні очікування зняти конструкції з вати і фольги з нігтів. Якщо розчиняє речовину досить ефективне, блискітки знімуться разом з ватою.
 • Залишки декоративного покриття варто повторно обробити шматком вати, змоченою в рідині для зняття лаку, до повного видалення нейл-арту.

Скільки коштує сліпучий нейл-арт

Приблизні ціни на глітер та послуги салонів краси допоможуть визначитися з витратами на ідеальний манікюр. В таблиці вказана середня вартість товарів і послуг в рублях РФ.

Товар/послуга Ціна

Засоби декору для нігтів

Рідкий гліттер для нігтів 370
Сухі блискітки для манікюру Від 30

Послуги салонів манікюру

Акваріумний манікюр Від 200-300 за 1 ніготь
Манікюр з малюнками Від 300 за 1 ніготь
Французький манікюр Від 1000
Місячний манікюр Від 700
Шелак Від 1100
Манікюр на короткі нігті Від 300

У новому сезоні нейл-арт з блискітками зберігає лідируючі позиції серед яскравих дизайнів нігтів. Фото кращих зразків сяючого нейл-арту радують око. Різноманітність модних ідей дозволяє вибрати дизайн сяючого манікюру відповідно з особистими уявленнями про стиль і красу.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради