Лінії на долоні. Значення на правій, лівій руці, що означають, хіромантія в картинках простою мовою для жінок і чоловіків. Фото

Вивчаючи хіромантію, Аристотель вважав, що всі лінії мають Божественне пояснення, вони розшифровують індивідуальні якості особистості, пророкують долю. У житті людей існують доля і воля.

Долею передбачений основний шлях, але воля людини може змінити її і запобігти неприємні моменти. Підказку можна знайти на лініях на руці, в їх поєднанні один з одним. Це не передбачення — це розуміння і можливе передбачення, яке можна змінити в конкретних ситуаціях.1e8cf3dedd9ef8eb9572f87cc522fa23 Лінії на долоні. Значення на правій, лівій руці, що означають, хіромантія в картинках простою мовою для жінок і чоловіків. Фото

Хіроманти стверджують, що показники лівої руки відповідають моменту народження, а правою — те, що людина створює сама, в наслідок своїх вчинків і способу життя. Елементарно, просто потиснувши один одному руку, можна одержати про її власника основну інформацію.

Основні лінії та їх значення на правій і лівій

долонях людини

Назва: Загальна характеристика:
Лінія серця Душевний стан, емоційність, чутливість, інтуїцію, емоції.
Лінія життя Якість життя, енергетика, здоров’я і хвороби, вразливість, працездатність.
Лінія голови або розуму Мислення, сприйняття навколишнього світу, амбіційність, пам’ять, зосередженість.
Лінія долі і щастя Успіх, щастя, спосіб життя, окремі цінності, злети і падіння.
Лінія здоров’я або Меркурія Стан органів, фізична життєстійкість, поява захворювань.

Лінія серця є основною і характеризує емоційність, почуття та інтуїцію людини. Вона бере початок під мізинцем з самого краю долоні і тягнеться до середнього і вказівного пальців.

У компромісних і доброзичливих людей лінія серця закінчується між пальцями Юпітера (вказівним) і Сатурна (середнім).

Явно виражена широка лінія говорить про глибокі почуття, пристрасної натурі. І навпаки, тоненька і неглибока — про замкнутості і закритість від сторонніх людей. Довга лінія серця вказує на відкритість людини і легке взаємодію з суспільством, а коротка — на його прихованість і нетовариськість.8dc324f68232b0611e4f8811cd9f8917 Лінії на долоні. Значення на правій, лівій руці, що означають, хіромантія в картинках простою мовою для жінок і чоловіків. Фото

У компромісних і доброзичливих людей лінія серця закінчується між пальцями Юпітера (вказівним) і Сатурна (середнім). Закінчення лінії під середнім пальцем характеризує людину егоїстичну і самолюбимого. Якщо вона фінішує ближче до вказівного пальця, це говорить про вимогливою до себе натурі, про прагнення до ідеалу у всьому.

На фізичне здоров’я і хвороби людини вказує лінія життя. Вона показує тривалість життя, але тільки в поєднанні з лінією долі.

Починається між великим і вказівним пальцями, роблячи півколо опускається до зап’ястя. Чим цей вигин більше, тим сильніше характер і воля її власника. І навпаки, люди, які мають пряму лінію життя обережні й обачні, невпевнені, особливо, у новому колективі.

Знаком важкої, але не смертельної хвороби є її переривання і продовження після перерви. Просто обрив лінії — це ознака раптової смерті. Поступове зменшення до вчиненого зникнення говорить про довгої виснажливої хвороби.

750740c6ee61d7c47784c3cebd1ce5c7 Лінії на долоні. Значення на правій, лівій руці, що означають, хіромантія в картинках простою мовою для жінок і чоловіків. ФотоЛінії на долоні: значення на правій, лівій руці лінії життя практично однаково.

Лінія голови або розуму на правій і лівій руці (долоні) має значення мужності і волі, показує, як людина думає, мислить, сприймає навколишній світ. Явні точки, що знаходяться на ній означають рани, отримані протягом життя.

При великій відстані між лініями голови і життя можна стверджувати про досягнення великого успіху у своїх починаннях його власника. При їх сходження можна сказати про невдачі в житті. Сліпе щастя передбачають з’єднання їх проміжними лініями.

Коротка лінія розуму вказує на зосередженість, вузьке, але практичне мислення. Довга — на неординарні рішення, філософський розум, логіку. Середня — на баланс, врівноваженість думок. Хвиляста лінія говорить про те, що її власник відволікається на дрібниці і надмірно вразливий.

Лінія долі або щастя (Апполона) бере початок біля зап’ястя і йде вгору до середнього пальця (Сатурна). Вона символізує успіх або невдачу протягом життя. Слід зазначити, що вона не завжди добре видно і важко може бути встановленим.

Її присутність говорить про легкий вирішенні проблем, про успіх, про рідкісному наділення щастя і удачі.8ca4a625b3c82db8b572d56e4a11077f Лінії на долоні. Значення на правій, лівій руці, що означають, хіромантія в картинках простою мовою для жінок і чоловіків. Фото

Велика відстань між лініями долі і життя вказує на свободу вибору і непокірність чужій волі. При великому впливі рідних або інших людей на людину говорить дуже тісна їх розташування.

Численні розгалуження і штрихи говорять про частій заміні роботи, про починанні багатьох різних справ. Чітка, йде рівно вгору лінія символізує досягнення великого успіху в роботі та кар’єрному зростанні.

велике відстані між лініями голови і життя на правій і лівій долоні може означати досягнення великого успіху у своїх починаннях власника.

Визнання і успіх чекає людей, що мають таку лінію, в завершенні якої є зірку або трикутник. На загальний сімейний бізнес і підтримку близьких, показує лінія, що має початок біля основи великого пальця і перетинає лінію життя.

Лінія здоров’я або Меркурія починається на пагорбі під мізинцем і йде вниз до зап’ястя. Її слабовыраженность або відсутність вказує на міцне здоров’я до похилого віку. А от видимі фрагменти лінії говорять про слабких місцях, які можуть передбачати небезпеку і потребують захисту.

В кращому разі вона не повинна стикатися з лінією життя, інакше це віщує болючість і слабкість. Колір і малюнок також несуть інформацію про людину. Червона лінія у формі ланцюжка говорить про нервозності і надмірної збудженості людини.

Основна характеристика пальців на руці

П’ять пальців, п’ятий з яких розташований окремо. Чотири, пов’язані між собою пальці означають наділені схильності і спонукання. А великий палець вказує силу опору або смирення цим пристрастям. Кожному з них відповідає горби (або пагорби), що розташовані і чи примикають до пальців.5eeb8b489b3866bf6cb1fd00fe830daf Лінії на долоні. Значення на правій, лівій руці, що означають, хіромантія в картинках простою мовою для жінок і чоловіків. Фото

Відповідно, існують пагорби Сатурна, Юпітера, Апполона, Меркурія і Венери. Хіроманти і астрологи вважають, що інші планети занадто малі або знаходяться далеко від Землі, тому вони не мають практично ніякого впливу.

Форма і довжина пальців характеризують якість і характер людини, а також має вплив на успіх і тріумф життя, на прагнення і можливості.

Найменування пальців: Раннє назву: Значення:
Великий Венера Розум, активність, почуття і воля, енергетичний центр
Вказівний Юпітер Становище в суспільстві, пов’язане з долею, чуттєвість і мінливість характеру
Середній Сатурн Доля людини, відповідальність
Безіменний Сонце, Апполон Духовність, інтуїція, роль у мистецтві
Мізинець Меркурій Комунікабельність, винахідливість, комунікабельність

Великий палець має розворот на 90 градусів, говорить про відвертості і відкритості. Він з’єднує нас з ідеальним світом. Тільки архієпископам і священикам високого сану в давні часи дозволялося носити персні на цьому пальці. Про скутості та звичності в своїх справах він вказує, якщо результат утримується в 10-20 градусах.

Гнів і розчарування видно при більш широкому кінчика пальця, щодо до його основи. Любов до мистецтва і краси характеризуються заокругленням подушечки великого пальця по відношенню до нігтя. Педантичного відносини і обмірковування вимагають шрами і різні відмітини на великому пальці. Вони підкреслюють дії, які призвели до їх появи.

Наявність шраму на пальці говорить про огорчениях і випробуваннях в минулому. Чим більше виражений шрам, тим більше біль в душі людини.

Вказівний палець називають доленосним, він вказує на результативність преодолевания життєвих труднощів. Розбираються в сенсі життя правителі, полководці, філософи і мудреці прикрашали його кільцями. Носії перстені на правій руці здобувають авторитет і солідність в практичній діяльності, а на лівій — духовної і емоційної.040598d1b91f2bcad56ff7753ab0ffce Лінії на долоні. Значення на правій, лівій руці, що означають, хіромантія в картинках простою мовою для жінок і чоловіків. Фото

Травми на ньому показують розчарування і найближчий складний вибір. Наприклад, на лівій руці показує, що слід забути про комплекси і недоліки. Рекомендується не займатися самоїдством і знаходити вихід, який виявиться вірним. Це передвісник того, що людина гідна кращого і більшого.

Довжина пальця характеризує гідність і гордість людини. Чим вона більше, тим більш примхливим і владним є його власник. Його невелика довжина є показником сором’язливість і нерішучість. Відповідно, середня довжина говорить про урівноваженому характер і впевненості в собі.

Середній палець означає відповідальність, надійність, довіру, авторитет і лідерство. Володарі короткого пальця мають артистичні здібності. Але, він характеризує й певну безвідповідальність і недостатність внутрішньої енергії. Бажаючі носити кільце на цьому пальці намагаються посилити впевненість у собі.

Палець Сатурна символізує видимі емоції, долю людини. На чуттєвість людини показує найбільша ширина суглоба посередині. Якщо ж вона вузька, це говорить про стриманості і духовному спокої. На мінливість і слабкість характеру показує явно менший розмір першого суглоба (на якому знаходитися ніготь) по відношенню до решти.

Власники сильного і рівного безіменного пальця — це врівноважені, але чуттєві натури, схильні до музики, мистецтва.

Безіменний палець пов’язаний з серцем і характеризує духовність людини, схильність до яснобачення, інстинкти, а також творчі здібності. Він символізує любов, прояв почуттів, тому обручки носять саме на пальці Апполона. Його форма і довжина говорить про зв’язок з творчістю, переживання, розвитку інтуїції та схильності до пророкувань.7549bf5ae9bc8f3a955be35ec82d81a6 Лінії на долоні. Значення на правій, лівій руці, що означають, хіромантія в картинках простою мовою для жінок і чоловіків. Фото

Власники сильного і рівного пальця — це врівноважені, але чуттєві натури, схильні до музики, мистецтва. Зазвичай, довгий палець Апполона належить талановитим людям, витонченим людям, які мають хороший смак. Але він може видавати і зарозумілість, самолюбство і зарозумілість.

Пошкодження на ньому звертають увагу на можливі розлади з коханою людиною або з колегами по роботі. Легкий нахил до сторони вказівного пальця може сказати про виняткові здібності людини, який не працює за покликанням. Про критичному ставленні до себе говорить невеликий нахил у бік мізинця. Таким людям допоможе підбадьорювання, хвальба, підтримка.

В хіромантії мізинець називається пальцем Меркурія, в честь Бога торговців і ораторів. Саме на ньому носять прикраси люди, пов’язані з продажами і зі спілкуванням. Такий талісман допомагає налагодити контакти, завоювати довіру, вирішити фінансові питання.

Дуже довгий мізинець розповість про дуже хитрому і изворотливом власника, готових обдурити. Занадто короткий — про сором’язливості і проблеми в спілкуванні, про інфантильність. Вроджена його искривленность вказує на перебільшення і брехня його власника. Якщо палець відкопилив в бік, значить ця людина незалежний і самостійний.

Лінії на долоні і знаки:

Значення правої і лівої руки:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради