Красиві стрижки на середні волосся з чубчиком, каскад, для жінок після 30, 35, 40, 50 років, на кругле обличчя.

Зачіска, як ні що інше піднімає настрій і іноді навіть значно змінює вигляд. Красиві стрижки здатні омолодити і візуально завершити образ. Середня довжина волосся оптимальна для створення практично будь-якої зачіски, що дозволяє експериментувати зі стилем, регулярно міняти образ.

Модні тенденції стрижок для середньої довжини волосся 2020 року

Красиві стрижки на середні волосся відрізняються простотою і витонченістю. Про бездоганну укладанні можна не переживати — легка неохайність і стиль «bed head» в моді. Це виглядає просто і сексуально. Дівчата з довжиною волосся трохи нижче плечей в тренді цього сезону.

За локонами такої довжини легко доглядати, є можливість часто міняти укладання.

Популярність не втрачають стрижки:

 • боб;
 • каре;
 • каскад.

Базові стрижки

Красивими стрижками на середні волосся визнані:

 • класичне каре;
 • каскад;
 • подовжений боб.

884e77a148c7c236e9215005518f7098 Красиві стрижки на середні волосся з чубчиком, каскад, для жінок після 30, 35, 40, 50 років, на кругле обличчя.

Тим, хто віддає перевагу класику і простоту, досить буде підрівняти рівне кінці волосся або підстригти їх півколом. Важливо не забувати вчасно підстригати кінчики, щоб запобігти їх перетин, наносити на пасма зволожуючі засоби після прийняття душу.

Каскад — універсальна стрижка для будь-якої форми обличчя. Можна пробувати різні способи і техніки його створення (з прореженными кінцями, чілкою або без) і способи укладання (рівні, накручені пасма). «Боб» лаконічно виглядає на об’ємних, рівних, неслухняні локони. Залишається в тренді вже багато років каре.

Хаотична довжина — оригінальне рішення перетворити тонкі волосся. Стрижку, виконану в техніці градуювання, роблять по всій довжині волосся, підстригаючи їх як би шарами, збільшуючи крок. Кроком називається відмінність між довжиною окремих пасом. Різна довжина волосся створює пишність локонів і згладжує контур обличчя.

Подовжене каре

Передні пасма до плечей відрізняють подовжене каре від звичайного. Ця стрижка завоювала популярність у багатьох, так як підходить під всі типажі особи.

cb00987b412c170723f62263b13c703f Красиві стрижки на середні волосся з чубчиком, каскад, для жінок після 30, 35, 40, 50 років, на кругле обличчя.

Вона приховує недоліки:

 • передні довгі пасма приховають широкі вилиці, візуально витягнуть особа;
 • круглою форму скул пом’якшать легкі локони: не перукарі рекомендують робити кучері-пружинки, вони виглядають недоречно;
 • юному особі краще повністю відкрити шию;
 • подовжене каре до плечей без чубчика приховує незграбність скул;
 • худому особі каре довжиною нижче підборіддя додасть пишноти.

Каскадні стрижки

Каскад доречний на об’ємних і тонких локонах. У першому випадку забереться тяжкість і створиться ефект легкості. У другому — збільшиться обсяг локонів. Якщо густі локони, слід робити широкий інтервал між їх довжиною (крок), а тонкого волосу плавні переходи і акуратність додадуть об’ємності.

b590b237d05309dd531f8ccf69ffca09 Красиві стрижки на середні волосся з чубчиком, каскад, для жінок після 30, 35, 40, 50 років, на кругле обличчя.

Найкоротша пасмо опускається трохи нижче рівня підборіддя. Її ще називають контрольною, від якої перукар формує довжину всіх локонів. Особливу родзинку каскадної стрижки додасть колорування.

Модна асиметрія

Красиві стрижки на середні волосся здатні додати образу екстравагантності. Прикладом виступає асиметрія. Асиметрична стрижка рекомендована будь-якого типажу особи, крім круглої і трикутної форми. Дівчатам, не відрізняються густотою локонів робити асиметрію потрібно тільки з легкої завивкою, сформується обсяг, якого завжди не вистачає волоссю.

Пружні волосся не знають складнощів з укладанням. Асиметрична стрижка вимагає особливої турботи — мити волосся необхідно щоденно, щоб підтримувати ефектність зачіски.

e753a4851439f51a5ec32ba2a5011019 Красиві стрижки на середні волосся з чубчиком, каскад, для жінок після 30, 35, 40, 50 років, на кругле обличчя.

Інакше стильна стрижка перетвориться на недоглянуту капну волосся.

Для збереження стрижки в привабливій формі слід раз на 2 місяці відвідувати перукаря, або рідше, залежно від швидкості росту волосся. Боб — основа будь-асиметричні стрижки. Вже відштовхуючись від нього, перукар робить асиметрію.

Недбалий гранж

Красиві стрижки на середні волосся можуть відрізнятися легкої недбалістю, безладом. Гранж — зачіска, відповідна спортивного способу. Досить навіть одну пасмо не затягувати в хвіст і виходить вже зачіска в цьому стилі. Коса з вплетеною стрічкою, пучок, легкі розпатлане волосся теж відносяться до стилю гранж.

Найпопулярніші зачіски, виконані в цьому стилі:

 • недбалі легкі кучері з ефектом мокрого волосся;
 • асиметричний боб;
 • відкриті віскі з однієї сторони чи навіть виголена половина голови.

87369487199df81d42221cf91f023c62 Красиві стрижки на середні волосся з чубчиком, каскад, для жінок після 30, 35, 40, 50 років, на кругле обличчя.

Коли відросте, різна довжина волосся з однієї й іншої сторони голови буде виглядати дуже неохайно. Потрібно регулярно ходити до перукаря, щоб постійно підтримувати зачіску. Їли потрібно відростити пасма, слід зачесати волосся в сторону отрастающей половини і зав’язати хвіст, пов’язати стрічку на голову, вона приховає асиметричність відростаючих волосся.

Ламкі, тонкі волосся не будуть виглядати такими стрижці гранж. Стрижка надає їм натуральності, природності. Зачіска займає трохи часу на укладання. Швидко зробити зачіску можна, збивши пальцями волосся, використовуючи пінку або інший засіб для укладання. Гранж приховує вік, створює пустотливий і розкутий спосіб.

Гарсон

Гарсон – стрижка з короткою довжиною волосся, тому виглядати гармонійно вона буде не на всіх. Мінімальна довжина волосяного покриву відкриє риси обличчя. Гарсон може підкреслити недоліки овалу. Трохи відстовбурчені вуха або грубий підборіддя краще сховати під подовженим каре.

Гарсон — стрижка, відповідна під будь-який типаж. Сміливий образ вийде, якщо у дівчини з цієї стрижкою струнка фігура і обличчя у формі овалу. Такою зачіскою можна надати як пустощів та юнацтва, так і досить строгий діловий вигляд.

5e190e6c86f65c8624167e17fc3cfbd1 Красиві стрижки на середні волосся з чубчиком, каскад, для жінок після 30, 35, 40, 50 років, на кругле обличчя.

Розрізняють наступні види гарсона:

 • класичний;
 • ультратонкий;
 • подовжений.

Перший тип характерний мінімальною довжиною волосся. Другий тип відрізняє плавні переходи з короткою чілкою. Третього типу гарсона надає ніжності подовжені пасма.

Варіант для тих, хто не готовий до кардинальних змін, але все ж хоче поекспериментувати. Не тільки юні леді, але і жінки за 45 і вище віддають перевагу гарсону. Жінкам бальзаківського віку і старше стрижка освіжає і молодить.

Стрижки з чубчиком

Красиві стрижки на середні волосся із чубчиком. По затребуваності вони такі ж популярні, як подовжене каре. Досить вибрати відповідну форму чубчика під типаж, щоб виглядати на всі 100%.

14821f1d8f8b8fa450e02c24750a9149 Красиві стрижки на середні волосся з чубчиком, каскад, для жінок після 30, 35, 40, 50 років, на кругле обличчя.На фото представлені красиві стрижки з чубчиком на середні і короткі волосся.

 • Прибере округлість обличчя чубчик, выстриженная з косою.
 • Густа пряма чубчик до брів вкоротить витягнуте обличчя.
 • Рвані кінці на чубку пом’якшать особа у формі квадрата.

 

Перукарі вважають ідеальним для роботи овальний тип обличчя — дівчині з такою формою можна експериментувати з довжиною і стилем чубчика. Боб і каре з чубчиком вважаються класикою і підходять практично під будь-який типаж. Доповнить драбинку чубчик на 2 сторони, розділена косим проділом. Так особа буде візуально витягнуте.

Тренд сезону — кругла чубчик. Правильні риси обличчя і строгий овал дозволять виглядати стильно. Чубчик доречно виглядає як на середніх рівне пострижених волоссі, так і на подовженому стрижки каре або боб. Коротка чубчик робить образ жіночним і загадковим. Довга, вона додасть стриманості і строгості в повсякденному стилі.

Піксі

Піксі — ще один цікавий варіант для середньої та короткої стрижки. Це укорочені пасма ззаду, відкриті вуха та подовжене волосся на маківці і спереду. Відмітними особливостями стрижки пікс є відкрита шия, вуха (довжина волосся в цих зонах максимально коротка) і довга чолка.

94e535dd3df8852ed1e87d6e99e98505 Красиві стрижки на середні волосся з чубчиком, каскад, для жінок після 30, 35, 40, 50 років, на кругле обличчя.

Образ з такою зачіскою задерикуватий і здатний омолодити навіть підлітка. Така стрижка підійде відкритим новому, рішучих дівчатам з невеликим овальним обличчям, виразними рисами і струнких. Занадто коротка довжина волосся на повній дівчині буде спотворювати фігуру. Піксі з довгою чубчиком — тренд сезону.

Подовжений боб

Основна перевага подовженого боба (або його ще називають long bob) – це універсальність. Зачіска легко піддається укладанню, не вимагає особливого щоденного догляду.

Long bob буває різних видів:

 • з чубком і без неї;
 • з прямими пасмами і кучерями;
 • з прореженными, рваними кінчиками або рівно підстриженими.

Модний подовжений боб характерний гладкими, прямими й рівними формами. Оптимальна довжина на прямих волоссі — до ключиці або до плечей. Гарніше буде виглядати Long bob з різними видами мелірування або багатоколірного фарбування волосся.

Боб-каре

Боб-каре – це більш довгі пасма біля обличчя, але коротко підстрижені на потилиці. Стрижка формує красиву форму півкола, додає об’єм локонам, підкреслює риси обличчя. Боб-каре приховає кілька років. Він підійде жінкам старше 45-50 років і дівчатам з тонкими волоссям.

Зачіска на відростаючих волосся буде виглядати акуратно, поступово переходячи в подовжений боб.

Стрижка в техніці градуювання на кучеряве волосся додасть образу легкості і романтичності. Досвідчений майстер може підстригти так, що вранці буде достатньо, щоб висушити волосся феном і вони самі приймуть потрібну форму без укладання.

Градуйований боб

Градуйований боб підходить для овального обличчя з правильними рисами. Завдяки такій техніці тонкі волосся не будуть виглядати притиснутими до голови, у них з’явиться невеликий обсяг. Більшої пишності можна надати їм з допомогою круглої щітки і спеціальних засобів для укладання.

Градуйований боб підходять жінкам:

 • з прямими або хвилястими, тонкими волоссям;
 • у яких є можливість кожен день робити укладку;
 • чия форма обличчя потребує подовження;
 • у яких форма обличчя максимально наближена до овалу і квадрату – самий відповідний типаж для градуйованого боба;
 • яким потрібна омолоджуюча і освіжаюча укладання.

Боб з виголеним потилицею

Поголений потилицю і довгі локони спереду допомагають досягти максимальної асиметрії і додати більше індивідуальності іміджу, який стає водночас елегантним і незвичайним. Популярність набуває вистригання різних візерунків або смуг на потилиці.

c9ae47664a521e89c0f1e8145f6557f3 Красиві стрижки на середні волосся з чубчиком, каскад, для жінок після 30, 35, 40, 50 років, на кругле обличчя.

Переваги «голого» потилиці:

 • оригінально і стильно;
 • підтримувати естетичність зачіски можна самостійно за допомогою машинки;
 • можливість змінювати зачіску залежно від довжини, структури пасм, типажу особи.

Стрижки для кучерявого волосся

Для кучерявого пасом з середньою довжиною каре з чубчиком — універсальний варіант. Стрижка підходить для щоденних укладок, дає можливість створювати святкові зачіски. Багатошарова стрижка підходить і для кучерів. Вона підкреслює їх натуральність, її не потрібно щодня укладати і псувати волосся фіксаторами.

Великою популярністю у кучерявого дівчат користується стрижка «каскад». Жорсткі і великі локони повинні мати довгі сходи каскаду. Необхідно регулярно відвідувати перукаря для корекції посічених кінчиків.

Вибір зачіски за формою обличчя

Необхідно підбирати зачіску з урахуванням типажу особи.

0e4ef44970a91929aabdaa36b29dee95 Красиві стрижки на середні волосся з чубчиком, каскад, для жінок після 30, 35, 40, 50 років, на кругле обличчя.

Як визначити форму:

Тип особи Характеристика Рекомендації стрижок під тип особи
Кругла форма Показник висоти особи більше, ніж показник ширини особи Підійдуть багатошарові стрижки:
 • пікс;
 • подовжений боб;
 • каре.

При такій формі важливо надати особі овальну форму, у скул пасма повинні бути легкі, прямі, не закручуватися всередину (це підкреслить круглолицесть).

Квадратна форма

Квадратна форма схожа з круглої, але має більш широкий підборіддя. Такого типу рекомендуються такі стрижки:
 • асиметрія;
 • косі чубчика;
 • нерівний проділ, пишність біля коренів.

Довжина стрижки обов’язково нижче щелепи. При густих і кучерявих волоссі слід робити багатошарові стрижки.

Трикутна форма Найширша точка не в області чола. Для трикутного типу обличчя необхідно створити об’єм по лінії скул. Ідеальним варіантом — боб.
Овальна форма Класична форма, характерна плавними вигинами по контуру скул, скронь. Можна експериментувати з довжиною, обсягами і відтінком пасм.

Які стрижки переважні для жінок після 30, 40, 50 років

Один з методів візуального продовження молодості – це правильна стрижка. Зачіска повинна молодить і виглядати доречно в будь-якому віці.

Для жінок після 30 і 40 років відмінно підійдуть:

 • подовжене каре;
 • боб;
 • каскад.

Ці стрижки коригують контур овалу. Об’ємні укладки, наприклад, каре або боб, привернуть увагу ідеальної укладанням і відтінятимуть вікові зміни. Волосся у жінок за 50 років, як правило, вже досить виснажені та тьмяні.

39ea116c00c9899837034f3a2742481c Красиві стрижки на середні волосся з чубчиком, каскад, для жінок після 30, 35, 40, 50 років, на кругле обличчя.

Стрижка повинна закривати вуха, не зайвим буде невеликий обсяг на маківці. Рекомендується робити короткі об’ємні стрижки, вони надають свіжості і приховають вік. Для активних і сучасних жінок можна спробувати підстригтися в стилі пікс. Створить акуратність градуювання і філіровка.

Доповнення образу правильно підібраним кольором фарби

Натуральний колір волосся завжди краще, ніж штучно створений. Якщо локони від природи тьмяні, мляві або сиве, слід пофарбувати їх у відповідний відтінок. Брондірованіе та колорування актуально в цьому сезоні.

37f82cca9285cef4cec15fe264a0fd1a Красиві стрижки на середні волосся з чубчиком, каскад, для жінок після 30, 35, 40, 50 років, на кругле обличчя.

Брондірованіе — це часткове перефарбовуванні натурального кольору, що виключає освітлення волосся по всій довжині. Зазвичай інший колір наносять на кінці і до середини довжини. Біля коренів залишають натуральний колір. Бронд ? це легке мелірування каштанових або чорних пасм світлими фарбами. Така техніка дозволяє жінкам освітлити частина локонів.

Створюється ефект, ніби вони вигоріли на сонці.

Перукарі при створенні стильного образу радять додати більше відтінків і контрасту, для чого підійдуть насичені і холодні кольори. В перевазі майбутнього сезону — глибокі холодні тони.

Колорування доповнюється техніками: омбре без чіткої межі між темними і осветленными зонами або бейбилайтс, яке складається з класичного мелірування, балаяжа. Відтінок фарби слід підбирати під колір очей.

Зеленооким жінкам краще використовувати наступні відтінки:

 • мідний;
 • всі тони рудого;
 • пшеничний блонд із золотим відливом.

Блакитнооким дівчат підійдуть світлі і темні відтінки.

1a14f877e40a2b44ec67814878279d44 Красиві стрижки на середні волосся з чубчиком, каскад, для жінок після 30, 35, 40, 50 років, на кругле обличчя.

Для карооких:

 • темно-русявий;
 • чорний;
 • мідні і рубінові відтінки;
 • золотистий блонд.

Підібравши стрижку, вибравши правильний колір локонів, можна візуально зменшити вік, створити унікальний образ, підкреслити власний стиль. Середні волосся дозволяють експериментувати — на них буде красиво виглядати безліч стрижок. Якщо самостійно підібрати зачіску не виходить, можна запитати поради у фахівців, які допоможуть визначитися з вибором.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради