До чого сниться смерть собаки (своєї, чужої) – сонник

Собака є вірним другом і надійним захисником для більшості людей, тому її смерть у сновидінні стає причиною душевних страждань – найчастіше подібний образ вважається поганою ознакою. Для максимально точного трактування необхідно враховувати ряд нюансів нічного бачення – пол сплячої людини, причину загибелі, породу або забарвлення чотириногого друга.

b9534dcf29d6e7432ac387e29519b5f4 До чого сниться смерть собаки (своєї, чужої) – сонник

Смерть собаки – загальне тлумачення сновидіння

Смерть свого вихованця уві сні нерідко є пересторогою на майбутнє – відсутність пильності може стати причиною погіршення справ на роботі або проблем в особистісних сферах. Щоб уникнути серйозних збитків, необхідно приділити максимум часу для завершення наявних справ і не братися в найближчому майбутньому за нові великі проекти.

Бачити старої і мертвою свою собаку – до позитивних змін у житті, які стануться без вашої участі. Вмираючий щеня вказує, що сплячий зможе позбутися давніх ілюзій, виявити зрадників і завершити давні справи. Це допоможе розпочати новий етап життя, переглянути своє оточення або зайнятися улюбленим хобі.

Якщо вихованець помер мирної смертю – проблеми в житті вирішаться швидко і без особливих втрат. Якщо ж чотириногий друг перед смертю звивався в агонії або голосно скиглив від болю – хто з родичів сильно захворіє або навіть помре.

Тягнути на повідку мертвого вихованця – в реальності витрачати більшу частину сил на непотрібні справи.

Образ собаки

Сонники значення смерті собаки відрізняється в залежності від забарвлення тварини:

 1. Вихованець з рудою шерстю вказує на бажання позбутися від обмежених обставин – сновидець підсвідомо хоче змінити своє життя. Щоб уникнути почуття незадоволеності і реалізувати свої можливості, рекомендується змінити роботу, відправитися подорожувати або завершити відносини, які більше не приносять задоволення.
 2. Чорна собака попереджає про виникнення конфліктної ситуації з одним – ця людина підставить вас заради власної вигоди. Через закінчення тривалої дружби його очікують страждання і відсутність віри в людей протягом тривалого часу.
 3. Собака з білим забарвленням символізує відмову сплячого від любові або дружби з відомих лише йому причин. Рекомендується не поспішати і добре обміркувати ситуацію, можливо, з-за надуманих побоювань сновидець здійснить жахливу помилку, і буде потім дуже шкодувати про свої дії.

Бачити уві сні вмираючого пса неприродного забарвлення – до чергування білої і чорної смуги в житті. У найближчому майбутньому необхідно уникати авантюрних операцій, необдуманих грошових вкладень або екстремального відпочинку.

Мертва собака величезного розміру сниться до великих проблем, вирішення яких допоможе знайти досвідчений і мудрий чоловік, вчасно прийшов на допомогу.

Якщо уві сні виник образ маленького вихованця – це свідчить про невпевненість у власних силах. Щоб досягти поставлених цілей, потрібно навчитися проявляти наполегливість і подолати свої комплекси.

Чому вмирає

Причина смерті пса також впливає на трактування нічного бачення:

 1. Домашнього улюбленця збила на смерть машина – виникнуть проблеми з законом. Якщо на момент сновидіння сплячий бере участь в якомусь судовому розгляді, рішення буде прийнято не на його користь.
 2. Сниться ледве жива собака на ліжку – поганий знак, що вказує на швидке розлучення, а також розділ майна між колишнім подружжям або родичами. По закінченні спорів сновидець практично нічого не отримає.
 3. Тварина, яка вмирає від хвороби на руках господаря, сниться до сильного страждання з-за втрати близької людини. Рекомендується пережити втрату в колі друзів і членів сім’ї, інакше великий ризик затяжної депресії і погіршення самопочуття.
 4. Задушити вихованця сниться – в реальності зробити неприємний вчинок, який засудять навколишні люди. Сновидець може тривалий час бути предметом глузувань або засудження з боку інших людей.
 5. Нанести смертельне поранення собаки з пістолета – нехтувати моральними засадами заради досягнення мети. Це допоможе спящему досягти бажаного, проте, стане причиною погіршення взаємин з членами сім’ї.
 6. Потонув домашній вихованець сниться до погіршення справ на роботі через необдуманих дій партнерів. Бізнесменам рекомендується втрутитися в кінцеве рішення операції – це допоможе уникнути великих збитків і навіть повного розорення.
 7. Вихованець, який помер із-за важкого захворювання, пророкує, що не потрібно в найближчому майбутньому братися за нові проекти – вони не принесуть прибутку або визнання. Це час варто витратити на друзів і родичів – через надмірну зайнятість на роботі ви ризикуєте віддалитися від близьких людей.

Помирала від побоїв собака сниться перед серйозними проблемами на роботі через допущеної помилки сновидця. Подібний проступок здатний поставити жирну крапку на подальшому кар’єрному зростанні.

Ожила собака символізує рішення чужих проблем, на яке сновидець витратить багато часу і сил, але при цьому не отримає належної подяки. Якщо возродившееся тварина нападає на сплячого і намагається його покусати – у ближньому оточенні з’явиться заздрісник, здатний створити масу проблем.

Знайома собака

Побачити на порозі свого будинку мертвого знайомого пса означає, що його власник в реальному житті перебуває у важкій ситуації і потребує вашої допомоги. Надавши допомогу цій людині, ви навіки знайдете в його особі вірного і відданого товариша.

Втратити собаку знайомого, яка згодом загине, сниться до серйозних суперечок в реальності, що виникли із-за неправильного трактування вчинків сновидця. Ймовірно, ви безпідставно звинуватили близького друга в зраді або другу половинку в невірності.

Думка экспертаСветлана КравченкоЭзотерикСнится, що вихованець спливає кров’ю, і сплячий прикладає максимум зусиль, щоб допомогти тварині, але не досягає бажаного результату – родич або друг зробить сновидінню дуже боляче. Відносини будуть зіпсовані на багато років.

Незнайома собака

Якщо сниться незнайомий пес, вмираючий з-за того, що його ви не погодували – в реальності відкинете кого-то гостро потребує підтримки. Ваша поведінка може значно погіршити його моральний стан, і в його особі ви придбаєте найлютішого ворога.

Чужий пес, який помер біля вашого будинку своєю смертю пророкує швидкий розрив відносин або серйозний конфлікт з кимось із друзів. Втратити близьких ви можете з-за власної дурості, і незабаром сильно пошкодуєте про свій вчинок.

Загибель чужого вихованця нерідко сниться до значних витрат, які сновидець понесе з-за надмірної довірливості не тієї особистості.

Самому збити чужу собаку машиною – втратити справжнього друга з-за необгрунтованих амбіцій і зарозумілості.

f0b8d594842483362a109ad4914423de До чого сниться смерть собаки (своєї, чужої) – сонник

Порода пса

Для розшифровки нічного бачення рекомендується також звернути увагу на породу померлого пса:

 • хорт – швидкі неприємності на роботі або в особистому житті;
 • ротвейлер або пітбуль – до грошових втрат, погіршення самопочуття як самого сновидца, так і когось з близьких людей;
 • боксер – своєчасне звернення за допомогою до друзів або родичів допоможе уникнути величезних неприємностей;
 • дог – поставленої мети вдасться досягти, лише доклавши максимум зусиль і не відволікаючись на дрібниці.

Якщо сниться, що померло доглянуте тварина – сновидця очікує успіх у всіх починаннях і благополучне життя. Якщо загинув змарнілий пес – варто чекати серйозних неприємностей у майбутньому.

Відчуття сновидця

Втратити в сні молодого вихованця, і випробувати гостре розчарування сниться до придбання чогось важливого в реальному житті.

Якщо втрата домашнього улюбленця призвела до суперечливих емоцій – незабаром сновидець розірве відносини з кровним родичем, і прийме цю втрату дуже болісно.

До чого сниться смерть собаки

Чоловікові

Якщо сниться образ вмираючого собаки представнику сильної статі, це може означати:

 • зрада з боку близької;
 • інтриги в колі колег;
 • зраду коханої;
 • спробу партнерів по бізнесу втягнути сновидця в авантюрне справу.

Молодої людини образ пса, який загинув насильницькою смертю, попереджає про наявність у ближньому оточенні людей, які нав’язують йому свою думку. Якщо хлопець не навчиться відстоювати власні переконання, то він залишиться на все життя чужої маріонеткою.

Жінки

Для представників слабкої статі сновидіння з померлим вихованцем мають наступні значення:

 1. Самотній дівчині сон пророкує швидке настання білої смуги і виконання заповітних бажань.
  Дівчині, яка складається у відносинах, подібне нічне бачення сниться до сварку з другою половинкою. Якщо в нічному видінні вийшло повернути тварину до життя – великий шанс возз’єднання з улюбленим.
 2. Дорослій жінці образ покійного вихованця пророкує погіршення відносин з чоловіком або коханим чоловіком через його зради або постійної брехні. Безтурботне поведінка обранця може призвести до розриву і стати причиною тривалого недовіри до протилежної статі.
 3. Вагітній жінці після такого сновидіння не варто хвилюватися з приводу здоров’я малюка або майбутніх пологів – виник образ вказує на брак позитивних емоцій і турботи з боку близьких людей.

Якщо уві сні дівчина прогулюється по вулиці і зауважує вмираючого пса – в житті їй доведеться мати справу з некультурною і грубої персоною, здатної зіпсувати їй не один робочий день.

Тлумачення відомих сонників

Сонники від відомих тлумачів можна знайти наступні тлумачення образу вмираючої собаки:

 1. Міллер. Побачити в сні власноручне вбивство свого пса, який живе в реальності – до погіршення відносин з членами сім’ї або друзями з причини агресивної поведінки в їх бік. Образ померлої своєю смертю собаки попереджає про зраду близького друга або когось із членів сім’ї.
 2. Ванга. Тварина померла від старості природною смертю, сниться до стабільності в роботі і вирішення старих конфліктів з близькими людьми. У найближчому майбутньому сновидця чекає біла смуга, тому рекомендується постаратися відпочити від повсякденної суєти.
 3. Нострадамус. Велика кількість мертвих псів попереджає про великі фінансові втрати. Мертвий пес також пророкує швидку необґрунтовану сварку в колі сім’ї, яка затягнеться на тривалий час.
 4. Фрейд. Намагатися воскресити домашнього улюбленця – підсвідомо боятися змін і триматися за минуле.
 5. Квіток. Вбитий пес вказує на затаєну образу когось з оточення по відношенню до вашої персони. Рекомендується постаратися уникати конфліктних ситуацій – вони можуть призвести до втрати близької людини.

Сновидіння досить часто є підказкою для подальших дій або попереджають про можливі помилки в реальному житті, тим самим даючи шанс їх запобігти. Однак, якщо у сновидця насправді більш вихованець, не варто звертати увагу на подібне нічне бачення – воно може виникнути внаслідок серйозних переживань.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради