Красиві маленькі татуювання для дівчат. Ескізи і значення, фото

Серед дівчат, які люблять прикрашати своє тіло татуюваннями, особливою популярністю користуються маленькі зображення. Вони додають своїй власниці загадковості і сексуальності, а також можуть виконувати роль оберега. Правильно підібраний ескіз малюнка на тілі і усвідомлене бажання змінитися – гарантія того, що дівчина не пошкодує про зробленої татуюванні по закінченні часу.

Маленькі татуювання для дівчат

Перевага маленьких татуювань в тому, що при необхідності їх можна сховати під одягом або аксесуарами. Непримітний малюнок найчастіше уособлює темперамент, життєві погляди та уподобання власниці.

Враховуючи те, що основною метою «наколки» є прикраса тіла, щоб не пошкодувати надалі про неї, варто ретельно вибирати:

 • майстри (переконатися в його професіоналізмі, наявності дозволів, методи стерилізації робочих інструментів, якості використовуваних матеріалів, зовнішнього вигляду підсумкових робіт);
 • місця на тілі для створення малюнка (розумним буде відмовитися від створення малюнка на частинах тіла, де шкіра тонка і рухлива. Створення такої татуювання вкрай болісно, а пігмент, вбивається під шкіру, може «поплисти» через 3-4 місяці після його нанесення);
 • самого ескізу (він повинен не просто подобатися людині, але і мати визначений сенс. В іншому випадку з часом смаки можуть змінитися, ескіз втратити, а тату почне дратувати).

909c3ae0caf39d77aa9739b57759b8a8 Красиві маленькі татуювання для дівчат. Ескізи і значення, фото

Маленька татуювання стане для дівчини своєрідною родзинкою, здатної примножити жіночу сексуальність і неповторність.

Кольорові або чорно-білі?

Сучасні майстри по створенню малюнків на тілі використовують в роботі широкий спектр кольорових пігментів. Тепер перед людиною, що бажає зробити татуювання, стоїть вибір: «набити» її в кольорі або зупинитися на класичному чорно-білому варіанті.

Кольорове татуювання
Плюси яскравий зовнішній вигляд; більше простору для творчих ідей у створенні ескізу; широкий спектр напрямків тату, що передбачають наявність кольору в загальній композиції
Мінуси можуть виникнути складнощі з передачею кольорів на шкірі (щоб уникнути непередбачених ситуацій варто довіряти виконання кольорового тату тільки досвідченому майстру); висока ціна; швидка втрата первісного вигляду (яскравість пігменту можна відновити шляхом «рефреша» тату у свого майстра)

Чорно-білі картинки на тілі хоч і більш поширені, але далеко не ідеальні. Основні їх переваги в тому, що він прості у виконанні і набагато дешевше своїх кольорових аналогів.

Чорно-біла татуювання
Плюси середня ціна; більший шанс в точності повторити на шкірі задуманий ескіз; можливість, при необхідності, додати кольору в малюнок по закінченні часу; тривалий період збереження первісного вигляду тату.
Мінуси банальність; менше варіантів для створення великої композиції на шкірі.

Маленька татуювання (для дівчини оптимальний розмір до 20 см) на жіночому тілі зустрічається як у кольоровому варіанті, так і в чорно-білому.

Маленькі татуювання на руці, зап’ястя, плечі, пальцях

Найбільш популярні місця для створення невеликого малюнка на руках дівчини – зап’ястя, плечі і пальці. Враховуючи форму обраного ділянки тіла, слід підбирати ескіз.

На зап’ясті красиво буде виглядати:

 • дата, має значення для власниці малюнка;
 • тату у вигляді браслета, що є оберегом (зазвичай він складається з рун);
 • імена або фрази, написані красивим шрифтом;
 • знак нескінченності (в межі горизонтальної вісімки можна включити ініціали коханої людини або цінні слова, наприклад, «Love» (любов) або «Hope» (надія).

Нерідко можна зустріти на зап’ясті кредо стимулюючі фрази, нравящиеся власницям татуювання. В даному випадку тату «Carpe diem» («Лови момент») покликане щодня нагадувати про те, що в житті важлива кожна мить, і проживати його потрібно тут і зараз.

c153e21dfe9b0aa29819f239684dc5ff Красиві маленькі татуювання для дівчат. Ескізи і значення, фото

Для зображення на плечах найпопулярнішим ескізом серед представниць жіночої статі є зграя птахів або гілка сакури. Враховуючи велику площу цієї ділянки шкіри, у виборі картинки варто спиратися на її здатність бути цілісною композицією. В іншому випадку тату буде здаватися незакінченою. Птахи і сакура – символи свободи, краси, ніжності – ідеально підходять за всіма параметрами.

Татуювання на пальцях не самий практичний варіант.

Зважаючи постійного впливу на шкірний покрив цій галузі протягом дня, такі малюнки досить швидко потребуватимуть корекції. Дівчата в абсолютній більшості випадків для зображення на пальцях вибирають окремо взяті слова або мініатюрні милі картинки у вигляді корон, кілець, сердець, бантів і так далі.

Для когось- це символ безтурботності і жіночності, хтось таким чином висловлює свої життєві підвалини. У виборі ескізу на цю область варто уникати дрібних деталей, перенести на шкіру які буде неможливо без спотворення загального виду тату.

Маленькі татуювання на нозі, стегні

Маленька татуювання, для дівчини, як і для чоловіка, незвично буде виглядати на ногах і стегнах. Вибирати ескізи на стегнах слід більш витягнуті, у відповідність з будовою тіла. Ідеально, якщо частина картинки буде розташовуватися в області сідниць.

Це додасть сексуальності та інтригуючою краси в загальний образ дівчини. Для надколінної і литкового частини тіла підійдуть «оперізують» зображення. Вони, незважаючи на свою мініатюрність, будуть виглядати закінченою роботою, яка володіє таємним змістом для самої власниці тату.

Для зображення на стегнах представниці прекрасної половини людства воліють ескізи квітів і картинки, що імітують наявність підв’язок. Плюс квіткових композицій – їх можна «набити» у будь-якому розмірі і колірній гамі. Це самий жіночний варіант татуювань, здатний підкреслити тонкість натури і крихкість дівчини, яка вирішила перетворити своє тіло таким чином.

Підв’язки додадуть чарівності жіночого образу, а при правильному підборі відповідних частин гардеробу (наприклад, спідниця з розрізом, оголяющая тату), примножать сексуальність носительки цієї татуювання.

dfc693771b2d44af60b523f2d375bfbe Красиві маленькі татуювання для дівчат. Ескізи і значення, фото

На литках і щиколотках, крім намальованих браслетів, красиво будуть виглядати крила і поодинокі квіти. Крила символізують легкість і натхненність дівчата, а квітка – простоту, скромність, ніжність.

Маленькі татуювання на спині, шиї, ключиці

В якості ескізів татуювань для зображення на ключиці і шиї варто вибирати малюнки з мінімальною кількістю складових елементів. Шкіра на ключицях дуже тонка. Це обумовлює ризик забивання пігменту занадто глибоко, що в наслідок призведе до «розмиття» кордонів татуювання.

Велика кількість дрібних деталей, в такому випадку, призведе до утворення суцільного темного ділянки над грудьми.

Акуратно і красиво буде виглядати на ключиці ластівка. Вона є символом молодості, краси і свободи. Зазвичай дівчата розміщують однакові малюнки на обох ключицях. Корона, що уособлює гордість, манірність і себелюбство носительки тату, при правильному підборі розміру малюнка на тілі, також може стати «родзинкою».

5dffb7dece90ca72018ebcda3c2d1c8e Красиві маленькі татуювання для дівчат. Ескізи і значення, фото

Такий ескіз можна урізноманітнити ініціалами коханої людини, батьків, дитини або приписати дату значущої події. На спині найбільш часто дівчата «набивають» собі ловця снів або геометричні фігури.

Перший варіант тату вважається оберегом, покликаним захищати свою носительку від пристріту і псування в моменти, коли максимально вразлива. Геометричні фігури, найчастіше трикутники, уособлюють забезпеченість, стабільність, духовність і гармонію.

Маленькі татуювання на животі

Маленька татуювання для дівчини на животі може бути символом жіночності, духовної наповненості та емоційної стабільності. Якщо дівчина – володарка плоского живота, то вона може вибрати ескіз витягнутої або «оперізує» татуювання в області тазостегнових кісточок.

Щоб приховати похибки фігури» доцільно, навпаки, вибирати ескіз, що представляє цілісну композицію, займаючи при цьому мінімальну площу шкіри. Кульбаба, пелюстки якого перетворюються на птахів від подуву вітру, є символом духовної свободи і фізичної. Іншим значенням такий татуювання може бути крихкість і витонченість душевної організації її носіями.

a049d57c6580da2624ae0a8b55403b38 Красиві маленькі татуювання для дівчат. Ескізи і значення, фото

Варіації квіток або квіткових композицій, які можуть бути доповнені метеликами або кучерявими стеблинками, уособлюють жіночність натури, легкість і чистоту думок. Такі татуювання допоможуть приховати шрами, рубці або інші недоліки шкіри живота.

Маленькі татуювання близько грудей

Створення малюнка на шкірі в області грудей досить безболісна процедура. Це пов’язано з великою кількістю жиру, зосередженому в цій зоні. Основна причина, по якій багато дівчата вирішуються на таке тату, полягає в тому, що картинка буде невидна тим, кого її власниця не допускає до власного тіла.

Крім цього, татуювання в зоні декольте візуально коригують форму бюста і приховують його недоліки, наприклад, розтяжки або рубці. Найбільш часто дівчата «набивають» кельтські візерунки, квіти або крила.

Єдине, що потрібно пам’ятати в пошуку найбільш відповідного варіанту – татуювання у зоні грудей потребує частої корекції, через розтягування жіночої шкіри із-за змін в гормональному фоні (наприклад, внаслідок «набухання» молочних залоз під час менструації, вагітності або лактації).

Дорогоцінний камінь, в даному випадку, алмаз, розташований над грудьми, уособлює суперечливість дівчини. З одного боку, вона смілива і розкута, якщо зважилася «набити» тату для залучення погляду до зони декольте.

7804b1064484c2b85945eacc64825029 Красиві маленькі татуювання для дівчат. Ескізи і значення, фотоІдеї маленьких татуювань у грудях для дівчат.

З іншого боку, при ототожненні себе з алмазом, володарка такої татуювання має на увазі свою неприступність і наявне почуття власної гідності. Серце з крилами, квітуче, незважаючи на встромлений в нього ножа – символ душевної краси, вразливості та цінності, яку дівчина приділяє своєму духовному світу.

Також така татуювання може означати зранену душу своєї власниці. Її серце, квітуче від любові і трепетних почуттів до свого обранця, було зранено його байдужістю або нанесеними дівчині образами.

Невеликі парні тату для пар

Парні татуювання – символ вічної любові і вірності, своєрідна клятва між закоханими, назавжди бути разом. Ескізи таких тату для двох можуть складатися в єдиний «пазл» або розширювати загальну композицію. Їх можна «набити» на пальцях, зап’ястях, ребрах, литках і навіть ступнях.

У випадку з такими малюнками на тілі найкраще відштовхуватися від подій, що сталися у відносинах двох половинок. Наприклад, для людей, які багато подорожують разом, потаємними стануть малюнки гір чи лісовій місцевості, які при зіставленні утворюють цілісну картинку місця, де стався їх перший поцілунок.

Дві однакові ящірки, при знаходженні поруч один з одним утворюють серце, сприймаються, як символ схожості їх власників. Таке тату роблять собі ті, хто впевнений, що знайшов свою другу половину, незважаючи на власний неідеальний характер.

e4d2eb8b84cbee4a00fc91fb9d6caf5c Красиві маленькі татуювання для дівчат. Ескізи і значення, фото

Мультяшна замальовка, на якій хлопчик кричить про свою любов, а дівчинка з насолодою його слухає, ілюструє готовність половинок бути одним цілим, робити один одному приємне, слухати і бути почутим. При розташуванні двох тату поруч утворюється слово «love» (любов).

Топ-10 кращих невеликих татуювань для дівчини

Маленька татуювання (для дівчини характерний вибір акуратних ескізів з тонкими лініями), що входить в топ, необов’язково має на увазі наявність чітко продуманої композиції. Серед кращих ескізів є і окремі предмети, що мають особливий сенс для своїх володарів.

 • Троянда або букет троянд. У залежності від кольору, татуювання може мати різне значення. Червоні квіти – символ палаючої любові; чорні ілюструють втрату коханої людини; а рослина з шипами – нерозділені почуття, що залишили глибокі рани в серці власниці такої татуювання.
 • Метелик. Такий ескіз вибирає для себе дівчина, здатна працювати над собою для того, щоб змінитися і стати краще. При цьому вона підкреслює свою беззахисність і легкість в спілкуванні з іншими людьми.
 • Гілка сакури. Власниці такої татуювання сильні духом, але дуже хочуть бачити поруч із собою надійну опору. Вони знають і не соромляться демонструвати свою розкутість і сексуальність. Такі дівчата вважають себе вільними духовно і цінують це якість власного характеру.
 • Божа корівка або пелюстки конюшини. Такі малюнки на тілі роблять дівчата, які вірять в удачу. Вони сподіваються на чудо, на позитивні зміни в їх житті, наприклад, хочуть вийти заміж або розбагатіти. Таке тату робиться «на щастя», коли в житті дуже багато смутку і образ.
 • Крила. «Окрилені» дівчата, роблячи вибір на користь такої татуювання, потребують захисту. «Набиваючи» крило, вони прагнуть показати, наскільки вони беззахисні і повітряні. Оберіг, як вважається, повинен привернути увагу ангелів-хранителів.
 • Квітки лотоса. Ця татуювання зазвичай має сакральний сенс для її власниці. «Набиваючи її, дівчина встановлює міцну зв’язок з вищими силами, які є для неї джерелом життєвої енергії.
 • Небесні світила. Тату із зображенням сонця і місяця – символ внутрішньої гармонії, духовної наповненості дівчини. Вона відчуває себе повноцінною людиною, навіть перебуваючи наодинці з самою собою.
 • Стріла або композиція з декількох стріл. Такий малюнок на тілі ілюструє цілеспрямованість своєї власниці. Дівчина зі стрілами амбітна і точно знає, чого вона хоче від життя.
 • Сніжинка. Володарка такої татуювання прагне підкреслити свою індивідуальність і неповторність. Вона намагається виділитися в будь-якій ситуації, залишаючись при цьому відстороненою і «холодної» до оточуючих.
 • Слон. Така татуювання однаково гарна, як у великому розмірі, так і будучи в мініатюрі. Дівчата, вибирають розглянутий ескіз доброзичливі і надійні. Слон на тілі – своєрідний талісман, покликаний приносити удачу своєму власникові і оберігати від пристріту і псування.
 • Квіти

  Татуювання у вигляді квітів примітні тим, що можуть символізувати суперечливі життєві обставини. Одні з них ілюструють пристрасну любов, життя, дітонародження, інші – смерть, нерозділене кохання, зрада. Деякі малюнки квітів на тілі означають зв’язок з вищими силами, і є свого роду талісманом для носія.

  2d317aa347de9cb0545c4337d907afcb Красиві маленькі татуювання для дівчат. Ескізи і значення, фото

  Півонії. Володарки півоній вважають себе непокірними людьми.

  Вони прагнуть дарувати любов, не чекаючи нічого взамін. Дівчата, «набивають» на тіло ці квіти, з гумором ставляться до життєвих подій. Ескізи з зображенням лілії призначені для ніжних, мініатюрних дівчат. Такі «принцеси» зазвичай є втіленням жіночності, а їх життєвими характеристиками – гармонія, мир і чистота думок і вчинків.

  Знаки зодіаку

  Знаки зодіаку зазвичай набивають дівчата, які прагнуть пробудити в собі певну рису характеру, властиву їм, згідно астрології. Значення таких татуювань збігається з основною характеристикою конкретного знака. Такі тату можуть малюватися відокремлено або з додатковими елементами (геометричні фігури, ініціали, дати, стихії).

  Написи

  Особливість татуювань написів – можливість зіставлення «зарядженої» слова з частиною тіла, на якій воно знаходиться, наприклад, «Триматися» — на ступні. Часто дівчата відображають таким чином імена своїх дітей, чоловіків або батьків, рідше – пишуть слова з улюбленої пісні або фільму.

  Метелики

  Тату з зображенням метеликів має кілька варіантів тлумачення. За однією версією, це символ початку нового життя, наполегливості, готовності змінюватися на краще, «перероджуватися».

  8fe4838f831243b74dc540ab4cc9b2ec Красиві маленькі татуювання для дівчат. Ескізи і значення, фото

  З іншого, такі малюнки «набивають» дівчата, які цінують свою свободу, легкість і безтурботність. Метелики можуть зображуватися як поодинці, так і «зграєю». Крім цього, з їх допомогою можна доповнити композицію, надавши їй оформлений, закінчений вигляд.

  Геометричні фігури

  Геометричні фігури рідко наносяться на тіло в «чистому вигляді». Зазвичай з кульок, конусів, квадратів, трикутників і ламаних ліній формуються об’єкти. За бажанням потенційної власниці татуювання, з таких компонентів може бути складений квітка, тварина, стріла, крило або «ловець снів».

  Чіткі лінії – символ прямолінійності дівчини, її цілеспрямованість та бажання самостійно долати всі перешкоди на своєму шляху.

  Імітація прикрас

  Зазвичай під тату – імітацією прикрас мається на увазі нанесення на тіло малюнок браслета або намиста. Дівчата, що вибирають для себе такий ескіз, відчувають себе загнаними в рамки. Намальоване прикраса ілюструє їх прийняття поточної ситуації. У деяких випадках, такі татуювання можуть символізувати обіцянку довічної вірності конкретній людині.

  Ієрогліфи

  Татуювання із зображенням ієрогліфів – спосіб висловити свої думки так, щоб зрозуміти їх могла тільки сама носителька малюнка і люди, яким вона довіряє. Слова і фрази, складені з китайських або японських знаків, що можуть бути частиною комплексної композиції або малюватися окремим ескізом.

  2f5ab46aeffb4e6630e6019c6031ed9a Красиві маленькі татуювання для дівчат. Ескізи і значення, фото

  При нанесенні їх на тіло, важливо дотримуватися початкового зображення, так як найменша зміна лінії може вилитися в зміну задуманого змісту і значення слова.

  Музичні знаки

  Музичні знаки носять на своєму тілі зазвичай творчі люди. Таке тату символізує тонкість їх душевної організації, ранимість, чуттєвість. В абсолютній більшості випадків татуювання із зображенням музичних знаків зображуються в чорно — білому стилі.

  Це надає реалістичність і формування асоціацій з нотним станом. З допомогою такого малюнка можна зашифрувати акорди улюбленої пісні, чи музичного твору власного виробництва.

  Написи з перекладом

  Написи на тілі, вимагають перекладу, можуть носити різний сенс: це може бути іноземна фраза, значуща щось особисто для володаря тату, рядки з улюбленої пісні або кредо життя латинською мовою. Вибравши підходящий шрифт і розташувавши слова на необхідній відстані один від одного, простий ескіз придбає форму і стане красивою композицією.

  26601aa78dc57bd5aae29bee0d499cf3 Красиві маленькі татуювання для дівчат. Ескізи і значення, фото

  Маленькі татуювання на тілі дівчини, найчастіше, знаходяться в непомітних місцях. До вибору ескізу важливо підійти серйозно. Потрібно не тільки правильно підібрати саме зображення, щоб воно максимально відображало характер, а й місце, де б воно виглядало якнайкраще.

  Цікаві відео з ідеями маленьких татуювань для дівчат

  40 ідей маленьких тату:

  Топ-15 мінімалістичних татуювань:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради