Градуированное каре на короткі волосся. Фото стрижка, кому йде з чубком і без

Градуированное каре виконують як довге, так і коротке волосся, створюючи легкий грайливий образ за рахунок ступінчастого зрізання пасом різної довжини. Правильно підібраний варіант стрижки здатний візуально омолодити жінку і приховати наявні недоліки зовнішності.

Особливості стрижки

Градуированное каре – це поєднання класичного каре і стрижки в техніці каскад. Суть стрижки полягає в укорочення пасом у потиличній області і подовженні їх ближче до скронь. На відміну від каре класичної форми, де всі пасма підганяють під фіксовану довжину, в градуированном варіанті волосся остригають під різним кутом і нахилом.

Це наділяє стрижку варіативністю, що дозволяє експериментувати з довжиною і формою локонів. Градуированное каре може бути частково багатоступінчастим або з різкими переходами. Характерна риса стрижки – філіровка і багатошаровість, створюють додатковий об’єм.

Переваги і недоліки градуйованого каре на коротке волосся

Каре на короткі волосся з градуюванням характеризується наявністю позитивних та негативних моментів.

95bf36071b2b69e96c0a62c9235b8967 Градуированное каре на короткі волосся. Фото стрижка, кому йде з чубком і без

До переваг стрижки відносять:

 • Варіативність і універсальність. Завдяки наявності зрізів різноманітної довжини, стрижку можна підібрати практично під будь-який тип зовнішності.
 • Простота в укладанні. Для того, щоб укласти стрижку, досить висушити волосся за допомогою фена і зафіксувати лаком.
 • Візуальне омолодження. Багатоступенева стрижка допоможе освіжити образ і візуально омолодити жінку.
 • Можливість приховати недоліки зовнішності. Відповідна стрижка може підкоригувати форму обличчя, візуально подовжити його і надати м’якість грубими рисами обличчя.
 • Додання обсягу. Градуированное каре, виконане на волосся з тонкою структурою, додасть зачісці додатковий обсяг.

До недоліків стрижки відносять ступінь її складності. Надати волоссю правильної форми зможе тільки перукар з великим досвідом роботи і професіоналізмом. Також до мінусів відносять необхідність в постійному оновленні зачіски.

Кому підійде стрижка

Градуированное каре на короткі волосся характеризується універсальністю, тому підходить під будь-який тип зовнішності і вік: досить підкоригувати довжину пасом і підібрати чубок в разі необхідності.

За формою обличчя

Форма обличчя грає одну з ключових ролей у виборі зачіски, так як неправильно підібрана стрижка може зробити акцент на недоліки зовнішності. Щоб цього не сталося, майстер перед початком стрижки підбирає більш відповідну стрижку виходячи з індивідуальних особливостей.

Овальне обличчя Жінкам з овальною формою обличчя підійде будь-який варіант градуйованого каре: з довгими або ультракороткими пасмами в потиличній зоні, з плавними або контрастними переходом, з чубком або без неї.
Кругле обличчя Для круглолицих жінок відмінним вибором стане стрижка з укороченими пасмами в потиличній зоні і подовженням біля скронь. Довгі пасма біля обличчя допоможуть візуально витягнути обличчя.
Прямокутне обличчя Дівчатам з овалом особи у формі прямокутника краще вибрати градуированное каре з косою чубчиком, яка перемістить на себе акцент з широких скул.
Квадратне обличчя Власницям квадратної форми обличчя підійде будь-який варіант градуйованого каре з подовженою чубчиком або асиметричне каре-боб з косою чубчиком.

За типом і структурою волосся

Градуированное каре, не дивлячись на свою універсальність, підходить під усі типи волосся. Зачіска добре тримає форму і виглядає виключно на прямих волоссі, не схильних до ламкості і розшарування. Для тих, хто має тонкі по структурі волосся, краще підбирати варіанти зі слабкою градуюванням і плавними переходами. Така стрижка візуально буде більш оформленої та об’ємною.

ecc1fb99ff71840e7da58616f17e1e72 Градуированное каре на короткі волосся. Фото стрижка, кому йде з чубком і без

Власницям пористих або кучерявого волосся слід утриматися від вибору даної зачіски, так як профільовані пасма перетворяться в завитки і значно погіршать зовнішній вид стрижки. Пористі, схильні до перетину волосся також будуть виглядати неохайно, і пушіться у кінчиків, створюючи відчуття безладу.

За віком

Градуированное каре на короткі волосся походить жінок всіх вікових категорій. Молодим дівчатам слід вибирати більш недбалі варіанти стрижки, з рваними пасмами і різкими переходами. Така зачіска здатна надати волоссю динамічності, легкості і жвавості.

Є можливість експериментувати з різними видами чубчика і робити її косою, подовженої або рваною. Для більш неординарних натур підійде варіант з коротко остриженным потилицею і злегка видовженими пасмами в області мочок вух і скронь.

Жінкам зрілого вік підійде стрижка, наближена до класичної моделі каре з легкої градуюванням без різких переходів.

1c5cdb68a4ee5cd354747f023b1f9be4 Градуированное каре на короткі волосся. Фото стрижка, кому йде з чубком і без

Відмінним варіантом стане градуированное каре-боб, з мінімально вираженими переходами в області потилиці і посиленою градуюванням пасом біля обличчя. В області скронь волосся будуть мати ступінчастий зріз або укладатися у формі драбинки.

За кольоротипу зовнішності

Існує 4 кольоротипу зовнішності: зима, весна, літо і осінь, кожному з яких притаманні певні риси обличчя, колір очей, шкіри і волосся. Виходячи з цих даних, жінці підбирають найбільш підходящий відтінок для фарбування волосся. Градуированное каре вважається прийнятним варіантом для жінок всіх цветотипов зовнішності.

Кому не йде стрижка

Завдяки своїй універсальності, каре з градуюванням підходить жінкам будь-якого віку і типу зовнішності. Єдине, на що слід звертати увагу при виборі нової зачіски – ступінь градуювання і характер переходів.

Градуированное каре на ніжці з коротко остриженным потилицею і хаотично оформленими пасмами на маківці не підійде жінкам зрілого віку. Також від типу стрижки слід відмовитися повним жінкам з короткою шиєю, так як коротка стрижка приверне увагу до проблемних зон.

Техніка виконання різних видів стрижки

Градуированное каре на короткі волосся представлено безліччю варіацій.

Каре з градуюванням на коротке волосся

Під час стрижки волосся, перукар діє поетапно згідно певній техніці:

 1. Промиті і вологі волосся ділять на 3 частини: зона маківки, скронь і потилиці. Верхівкову і скроневу зони фіксують за допомогою шпильок.
 2. У середній частині зони потилиці двома пальцями захоплюють пасмо і обрізають її без відтяжки, фіксуючи обрану довжину. Саме по цій довжині майстер буде формувати перші пасма у всіх зонах.

  74e874a50adec2f09a5a75c7aa15c0c1 Градуированное каре на короткі волосся. Фото стрижка, кому йде з чубком і безНа фото наведені приклади градуйованого каре на короткі волосся.

 3. Потім здійснюється формування каре. В кожній зоні відділяють шар волосся горизонтальним приладом і пасма зрізають так, щоб вони поетапно накладалися на нижні шари волосся. Стрижку починають від шиї, потім волосся зістригають в скроневій і тім’яній зоні.
 4. Після оформлення довжини пасом у потиличній, можна приступити до градуюванні, суть якої полягає у виділенні пасом за допомогою филировки. Саме на цьому етапі відбувається формування стрижки. Майстер підбирає найбільш підходящий варіант градуювання, залишаючи більш довгі або короткі пасма в необхідних зонах.
 5. На заключному етапі стрижку укладають за допомогою фена та брашінга.

Градуированное каре на ніжці

Стрижка складається з наступних етапів:

 1. Волосся поділяють на 4 зони, кожну з яких закріплюють шпильками.
 2. Стрижку починають із потиличної зони, в області якої пасма зістригають для формування своєрідного «миска». Для цього волосся зістригають пошарово, пасмо за пасмом, поступово збільшуючи кут відтягування волосся ближче до верхівки. Таким чином, потилична зона необхідно вистригти до вух, а потім починається формування шапочки каре.
 3. Після того, як шапочка сформована, зістригають волосся в області скронь способом «пасмо за пасмом», рухаючись від потилиці.
 4. Далі переходять до верхівки і пасма зістригають під таким кутом, який буде формувати необхідний обсяг зачіски.
 5. На наступному етапі здійснюють градуювання і створюють багатошаровість з допомогою спеціальних ножиць. Готову стрижку укладають феном.

Градуированное боб-каре

Щоб виконати стрижку, майстер використовує наступну техніку:

 1. Волосся поділяють на 3 зони: скроневу, потиличну і тім’яну.
 2. Состригание волосся здійснюється з нижньої частини потиличної зони. Для цього відокремлюють пасмо, затискаючи її між пальцями, і роблять зріз згідно бажаній довжині.33d070ef445f3b0c12ec879b3f34ee11 Градуированное каре на короткі волосся. Фото стрижка, кому йде з чубком і без
 3. Далі відбувається зрізання всіх пасм, які підганяють під фіксовану довжину. Після потиличної зони переходять до скроневої. У нижній частині зони скронь відділяють контрольне пасмо, розташовану ближче до шиї і роблять зріз, потім підганяють під цю довжину решту волосся скроневої зони. При це стрижка здійснюється способом «пасмо на пасмо», де кожна наступна довший за попередній на 1 мм.
 4. Стрижку тім’яної зони здійснюють аналогічно скроневої частини голови. Потім за допомогою филировочных ножиць зачіски додають потрібну окантовку.

З косою чубчиком

Состригание чубчика здійснюється на останньому етапі будь-якої стрижки. Для формування косий чубчик відокремлюють необхідну частину волосся в зоні лоба і визначають мінімальну і максимальну довжину волосся. Зріз здійснюється за допомогою прямих ножиць під кутом, від більш коротких пасом до більш довгим. Сформовану чубок филируют.

Варіанти та інструкції з укладання стрижки

Градуированное каре, виконане на коротких волоссі, не вимагає особливих зусиль в укладанні.

На кожен день

Для сушки градуйованого каре знадобиться фен, брашинг і трохи лаку для волосся.

Укладання складається з наступних етапів:

 1. Ретельно вимиті, вологі волосся злегка підсушують феном без додаткових пристосувань.
 2. Потім відокремлюють потиличну зону, закріпивши інші пасма шпилькою. З допомогою брашінга і фена зі спеціальною насадкою волосся просушують, піднімаючи їх біля коріння. Таким чином, пошарово виробляють укладання всіх пасм, просуваючись від потилиці до маківки й скронь.
 3. Укладене волосся фіксують за допомогою лаку.

На свята

Для особливих моментів і вечірніх виходів підійдуть більш святкові варіанти укладки, які припускають наявність легких локонів і додаткового об’єму.

82fa01fe059cb0b7544edf08693a8432 Градуированное каре на короткі волосся. Фото стрижка, кому йде з чубком і без

Святкова укладання градуйованого каре здійснюється з допомогою різних пристосувань: фена, круглої гребінця, плойки або прасування. Не обійтися також без використання стайлінгових засобів – гелів, мусу, пінки і лаку. Вони забезпечують міцну фіксацію зачіски і додадуть волоссю доглянутий вигляд.

Щоб створити об’ємну укладання з недбалими локонами, необхідно слідувати наступним рекомендаціям:

 1. Волосся ретельно промити, нанести термозахист і повністю висушити феном.
 2. Відокремити потиличну зону, зафіксувавши інші пасма за допомогою шпильки.
 3. Почати виділяти тонкі пасма поетапно і з допомогою праски прокручувати їх так, щоб формувалися легкі хвилі. Підкрутити всю пасма потиличної зони, а потім перейти до інших частин голови, потилиці і скронь.
 4. Більш довгі пасма біля скронь подкручиваются праскою від особи для того, щоб створювалося своєрідне обрамлення зачіски.
 5. Коли всі пасма будуть сформовані, необхідно акуратно прочесати волосся гребінцем або пройтися по них пальцями, створюючи ілюзію легкого безладу на голові. Зафіксувати зачіску лаком, нахиливши голову вниз. Це додасть пасмам додатковий обсяг.

Для тих, хто не вітає легку недбалість в укладанні, існує більш строгий і витриманий варіант зачіски з вкладанням пасом назад.

Це досить простий, але ефектний спосіб, що надає образу елегантності:

 1. На ретельно вимиті не підсушені волосся наносять гель з міцною фіксацією і зачесують пасма тому, надаючи зачісці необхідної форми.
 2. Укладене волосся підсушують феном у режимі прохолодного повітря низької інтенсивності.
 3. Отриману зачіску доповнюють ошатним обідком або широкою стрічкою.

Градуированное каре на коротке волосся можна оформити за допомогою воску і фена з високою потужністю, створюючи легку хаотичність з допомогою виділених прямих пасм.

Укладання волосся складається з наступних етапів:

 1. Промиті волосся підсушити феном.
 2. Віск нанести на кінчики градуйованому прядок, формуючи з них своєрідні пір’ячко.
 3. Повторно просушити волосся феном зі спеціальною насадкою, підтягуючи пасма і укладаючи їх в хаотичному порядку.
 4. Отриману укладання зафіксувати за допомогою лаку для волосся.

Техніки фарбування

Для градуйованого каре на короткі волосся відмінно підійдуть будь-які техніки фарбування, але найбільш ефектно будуть виглядати омбре, балаяж і мелірування. Омбре на темні відтінки волосся може бути як плавним, так і різким переходом. Після такого способу фарбування, градуйовані пасма стануть ще більш вираженими за рахунок освітлення і придбання пшеничних і рудуватих відтінків.

Для більш сміливих представниць прекрасної статі підходять зухвалі і яскраві кольори кінчиків – від приглушеного рожевого до вираженого фіолетового.

873c328214fc137d2b8ee452a0de33a8 Градуированное каре на короткі волосся. Фото стрижка, кому йде з чубком і без

Балаяж ефектно виглядає при переході від темного кольору волосся до мідного, рудому, каштановому чи сливового відтінках. Попелястий балаяж підійде жінкам у віці.

Під класичним меліруванням увазі освітлення окремих пасом по всій довжині. Для градуйованого каре підійде варіант з більш плавним переходом пасом від темних до світлих відтінків.

Градуированное каре виглядає ефектно на коротких волоссі і підходить жінкам будь-якого віку. Стрижка відрізняється варіативністю і дозволяє створювати безліч образів з допомогою регулювання довжини пасом і способів їх филировки. А правильно підібраний варіант фарбування підкреслить індивідуальність і внесе нові штрихи в образ.

Відео про градуированном каре

Короткі градуйований боб:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради