Дзеркало для макіяжу з підсвічуванням настільне, настінне, маленьке, збільшує, професійне двостороннє, сенсорне з led-підсвіткою, лампочками. Рейтинг кращих, ціни

Дзеркало – обов’язковий атрибут для щоденного догляду, створення макіяжу. Існують різні моделі: настінні, компактні або з підсвічуванням, які можна купити в спеціалізованих магазинах. Перед покупкою варто дізнатися про експлуатаційні особливості, оптимальної функціональності, розмірах, типах покриття.

Основні види дзеркал

Дзеркала є необхідними в повсякденному житті аксесуарами. Підсвічування в дзеркало для макіяжу відіграє важливу роль, створюючи аналог денного світла, холодного або м’якого розсіюючого.

Існує кілька основних різновидів:

 • універсальне;
 • настінне;
 • настільне;
 • збільшує;
 • двостороннє професійне.

Кожен з типів дзеркал має свої особливості, набір додаткових функцій і принцип розміщення в приміщенні.

Універсальне

Дзеркало для макіяжу з підсвічуванням універсального типу являє собою симбіоз функціональності. Його можна закріпити на столі або повісити на стіні. Основна перевага моделі в його універсальності і мобільності. Аксесуар оснащений зручним магнітним знімним кріпленням.54d1042c3a91b4db778feeb857452c36 Дзеркало для макіяжу з підсвічуванням настільне, настінне, маленьке, збільшує, професійне двостороннє, сенсорне з led підсвіткою, лампочками. Рейтинг кращих, ціни

Дзеркало легко знімається зі стіни, їм можна скористатися, проводячи косметичні процедури за спеціальним столиком або на дивані. Вартість таких моделей вище, так як вони багатофункціональні.

Дзеркало додатково може оснащуватися поворотним механізмом, що дозволяє легко змінювати кут нахилу на більш зручний.

Настінне

Настінні моделі є стаціонарними, кріпляться на стіну без можливості переміщення. Важливим у розташуванні настінних варіантів є вибір правильного кута нахилу і оптимальної висоти.a9f1fbb80c4e4be12353c6f6435e243b Дзеркало для макіяжу з підсвічуванням настільне, настінне, маленьке, збільшує, професійне двостороннє, сенсорне з led підсвіткою, лампочками. Рейтинг кращих, ціни

Додатково деякі моделі оснащені спеціальним висувним кріпленням-гармошкою, щоб, не знімаючи дзеркало зі стіни, наблизити або віддалити, повернути навколо осі, для зручного використання. По периметру розташовані джерела світла, за принципом гримерних дзеркал. Підсвічування може працювати від мережі електроживлення або акумуляторів.

Додатковий функціонал таких моделей — зручна поличка внизу дзеркала, невеликі дзеркальні шафки, функція збільшення, внутрішнє світлодіодне підсвічування.

Настільне

Найбільш мобільні аксесуари — настільні дзеркала. Моделі можна ставити на будь-якій горизонтальній поверхні або тримати в руці в момент використання. Дзеркало буває стандартне або може додатково оснащуватися підсвічуванням, функцією збільшення.96e1e8dc81b66d2146d6e7586c6af7ad Дзеркало для макіяжу з підсвічуванням настільне, настінне, маленьке, збільшує, професійне двостороннє, сенсорне з led підсвіткою, лампочками. Рейтинг кращих, ціни

Зворотний бік дзеркала здатна збільшувати зображення в багаторазовому розмірі, що дозволяє більш детально і акуратно створити гарний макіяж. Такі моделі можуть використовуватися не тільки в домашніх умовах, але і в професійних косметичних салонах, студіях татуажу. Дзеркало зручно транспортувати, але за умови захисту аксесуара від механічних пошкоджень.

Збільшує

Дзеркало з підсвічуванням і функцією збільшення — професійний прилад для щоденного догляду або створення макіяжу. Такі моделі можуть бути настінними, універсальними або настільними. Кратність збільшення може досягати 10, а спеціалізовані моделі можуть масштабувати відображення в більш ніж 20 раз.66bcef9cb12c4b3c1e56cfb71187aebb Дзеркало для макіяжу з підсвічуванням настільне, настінне, маленьке, збільшує, професійне двостороннє, сенсорне з led підсвіткою, лампочками. Рейтинг кращих, ціни

Відображає шар може бути алюмінієвим, срібним або титановим. Додатковою перевагою є поворотний механізм для комфортного використання, оригінальний або класичний дизайн, підсвічування.

Основною перевагою такого типу дзеркал є можливість максимально деталізувати відображення, виконуючи косметичні процедури або створюючи макіяж без найменшої вади. Сучасні аксесуари зі збільшенням мобільні, естетичні, зручні у використанні.

Професійне двостороннє

Професійне обладнання для косметичних салонів має свої особливості. Найбільш зручним варіантом є двосторонні моделі, які використовуються майстрами візажу і косметологами.

Дзеркала виготовляють з високоякісної нержавіючої сталі, оснащені LED підсвічуванням, оптимальні компактні розміри — 170x110x295 мм, форма класична (кругла, прямокутна, квадратна).

Одна сторона дзеркала — стандартне відображення, зворотна — можливість багаторазового збільшення. Напилення професійних дзеркал переважно титанове — найбільш міцне і зносостійке.

Як вибрати косметичне дзеркало з підсвічуванням

Перш ніж вибрати дзеркало з підсвічуванням, важливо врахувати кілька основних факторів:

 • місце розташування;77770cc300221591c934d94a292be1e9 Дзеркало для макіяжу з підсвічуванням настільне, настінне, маленьке, збільшує, професійне двостороннє, сенсорне з led підсвіткою, лампочками. Рейтинг кращих, ціни
 • мобільність аксесуара, тип кріплення;
 • можливість багатоцільового використання;
 • вибір виробника;
 • додатковий функціонал;
 • оптимальні розміри;
 • цінова категорія;
 • відображають властивості і тип покриття;
 • тип підсвічування.

Від того чи іншого набору функцій, типу покриття, особливостей дизайну, мобільності та інших аспектів залежить ціна косметичного дзеркала.

Розмір

Один з основних параметрів вибору дзеркала для домашнього або професійного використання. Зручність застосування тієї чи іншої моделі прямопропорційно залежить від її габаритів.

Стандартні правила наступні:

 • При виборі моделей висотою 40 см стандартне відображення — до грудей.
 • Висота 60 см відображає по пояс.
 • Габаритне 120-сантиметрове дзеркало дозволяє відображати зображення до колін.
 • Висота 50 см і аналогічна ширина — оптимальні габарити косметичних моделей.
 • Компактні дзеркала заввишки 20 см і шириною 15-20 дозволяють детально побачити відображення особи.
 • Для переносних компактних моделей круглої форми для домашнього використання оптимальний діаметр — 14-16 див.

  Функціональність

  Дзеркало для макіяжу з підсвічуванням може мати додатковий функціонал:

 • Поворотний механізм, завдяки якому аксесуар може обертатися навколо осі на 180° або 360°.
 • Двостороннє відображення. З одного боку дзеркальна поверхня відображає в реальному розмірі, із зворотного — в збільшеному масштабі.
 • Мобільність. Компактні моделі легко транспортуються, настінні можуть змінювати кут нахилу й відстань завдяки спеціальним кріпленням.
 • Комбіновані моделі. Дзеркало може додатково оснащуватися поличкою або невеликою шафою для зберігання аксесуарів і косметичних засобів.

  c85e7e999a2e36f3e61ae49eafe6da6c Дзеркало для макіяжу з підсвічуванням настільне, настінне, маленьке, збільшує, професійне двостороннє, сенсорне з led підсвіткою, лампочками. Рейтинг кращих, ціниДзеркало для макіяжу з підсвічуванням може бути оснащений додатковими функціями.

 • Інноваційні функції. Сучасне покоління косметичних дзеркал можуть обладнуватися вбудованим монітором, підігрівом та іншими функціями для більш комфортного використання.
 • Відображають властивості

  Якість і деталізація відображення залежить від напилення, нанесеного на поверхню скла.

  Існує кілька видів дзеркал за типом напилення:

 • Амальгамное. Такі моделі найбільш бюджетні, амальгама наноситися на поверхню і закріплюється лакофарбовим засобом. Перевагою є низька ціна та широкий асортимент моделей, недоліки — низька ступінь вологостійкості і зносостійкості.
 • Титанове. Покриття достатньої стійкості, довговічна, не боїться механічних пошкоджень та вологи. Істотні недолік моделі — невелике спотворення передачі кольору і відображення, а також характерний блакитний відтінок.
 • Срібне або комбінація з міддю. Найбільш чітка та детальна передача відображення, універсальність, довгий експлуатаційний термін, стійкість до вологи — основні переваги таких дзеркал.
 • При виборі важливо звернути увагу на клас спотворення. Найбільш чітке зображення передають моделі, марковані марками М0, М1. Якщо вказано клас М4, це говорить про можливе несильному спотворенні. Для домашнього використання не рекомендується купувати аксесуари з маркуванням більш М4.

  Оптичні ефекти

  Це додаткова корисна функція для косметичних дзеркал. Сучасні моделі оснащені можливістю детального багаторазового збільшення в 5, 10 і більше разів. Товщина такого зразка — 4-6 мм.

  Для домашнього застосування при проведенні косметичних процедур і моніторингу стану шкіри досить чотириразового масштабування відображення.

  Якісні моделі провідних виробників дзеркал виключають спотворення, невелика похибка допустима лише у кромки скла.

  Підсвічування для дзеркала

  Дзеркало для макіяжу з підсвічуванням — зручний функціональний атрибут, який дозволяє створити детальний макіяж і забезпечити якісний догляд за шкірою обличчя.

  Для підсвічування використовуються лампи:

  • розжарювання;
  • галогенові;
  • люмінесцентні;
  • LED-підсвічування.

  Звичайні лампи

  Лампи розжарювання, або звичайні лампи, вважаються найбільш дешевими варіантами підсвічування дзеркал. Такі моделі схожі на класичні гримерні дзеркала. Перевагою такого способу підсвічування є їх доступна вартість. До мінусів можна віднести невеликий експлуатаційний термін, швидке перегорання, схильність до впливу вологи, підвищену крихкість.79379198c4240c66ce558dad12b6b6b3 Дзеркало для макіяжу з підсвічуванням настільне, настінне, маленьке, збільшує, професійне двостороннє, сенсорне з led підсвіткою, лампочками. Рейтинг кращих, ціни

  В даний час спосіб підсвічування звичайними лампами стає все менш актуальним. Все частіше віддається перевагу більш сучасним, економічним, практичним, довговічним джерелами штучного світла.

  Led-підсвічування

  Світлодіодна LED-підсвічування – найбільш сучасний популярний вид підсвічування, поступово витісняє використання звичайних ламп.

  До переваг такого виду підсвічування відноситься:

  • високий ККД;
  • довговічність;
  • відсутність витрати енергії на нагрівання;
  • відсутність мерехтіння;
  • м’яке світло;54640c619d0f15e69a83268cdcdb277c Дзеркало для макіяжу з підсвічуванням настільне, настінне, маленьке, збільшує, професійне двостороннє, сенсорне з led підсвіткою, лампочками. Рейтинг кращих, ціни
  • економічне енергоспоживання.

  Такі моделі дзеркала для макіяжу найбільш естетичні, гармонійно доповнять будь-який інтер’єр.

  Рейтинг популярних виробників, порівняльна таблиця цін

  Порядок цін на різні моделі косметичних дзеркал представлені в таблиці:

  Виробник Модель Середня ціна, руб.
  Scarlett SC-MM308L01 1700
  Babyliss 8438E 5500
  TOUCHBeauty TB-1676 1600
  Babyliss 8435E 3500
  TOUCHBeauty AS-0678 1860
  Chrome&Gold Chrome&Gold 3600
  TouchBeauty AS-0678 1200
  Uniel TLD-591 2400
  Valera 618.01 1720
  TOUCHBeauty AS-0826М 650
  Uniel TLD-591 White/LED/80Lm/Dimmer 2400

  Scarlett SC-MM308L01

  Дзеркало з лаконічним сучасним дизайном, підсвічування з 16 світлодіодів. Модель оснащена функцією плавного перемикання підсвічування ONE TOUCH для більш чіткого відображення, без тіней.bedcdde5c4f5dd61d6dba1a34f5486c7 Дзеркало для макіяжу з підсвічуванням настільне, настінне, маленьке, збільшує, професійне двостороннє, сенсорне з led підсвіткою, лампочками. Рейтинг кращих, ціни

  Модель ергономічна, мобільна, кут повороту регулюється горизонтально на 180 градусів, що дозволяє побачити відображення з будь-якого ракурсу. Перевага в автономній роботі дзеркала, харчування зразка здійснюється за допомогою батарейок.

  Babyliss 8438E

  Косметичний двостороннє дзеркало круглої форми на високій металевій підставці з протиковзкою гумовою основою. Діаметр — 20,5 див. Зразок з одного боку забезпечує звичайне відображення, із зворотного боку оснащений функцією 8-кратного збільшення. Кут нахилу регулюється, модель працює від мережі, довжина шнура — 2,7 м.966373dde0ff0d05ab9663575e27c068 Дзеркало для макіяжу з підсвічуванням настільне, настінне, маленьке, збільшує, професійне двостороннє, сенсорне з led підсвіткою, лампочками. Рейтинг кращих, ціни

  Більшу ефективність у використанні додає можливість регулювання яскравості підсвічування.

  TOUCHBeauty TB-1676

  Кругле компактне дзеркало діаметром 14 см на протиковзкою підставці з функцією п’ятикратного збільшення відображення. Корпус виготовлений з високоякісного пластику білого перламутрового кольору.ad902ce71a305ff3a69249e3ebc9120e Дзеркало для макіяжу з підсвічуванням настільне, настінне, маленьке, збільшує, професійне двостороннє, сенсорне з led підсвіткою, лампочками. Рейтинг кращих, ціни

  Для зручності можна змінювати кут нахилу, яскравість підсвічування світлодіодів регулюється сенсорним управлінням.

  Сенсорна кнопка реагує на дотик, плавно змінюючи яскравість при тривалому натисканні. Робота дзеркала здійснюється за рахунок вбудованого акумулятора, USB зарядка живить від мережі або будь-якого електронного пристрою. Для контролю батареї на корпус виведений індикатор.

  Babyliss 8435E

  Підсвічування дзеркала здійснюється світлодіодами (8 шт), живлення від електромережі або батарейок. Зразок оснащений поворотним кріпленням, що дозволяє змінювати кут нахилу, зафіксувавши положення.

  Двостороннє дзеркало, з одного боку, природне відображення, зі зворотного боку — збільшує відображення п’ятикратно. Міцний корпус з рухомою рамою виготовлений з нержавіючої сталі з хромованою обробкою, підставка оснащена протиковзкою основою.

  TOUCHBeauty AS-0678

  Модель з оптимальним функціоналом для професійного або щоденного домашнього користування. Компактний розмір, мала вага, діаметр дзеркала 13,5 див. Модель двостороння, з одного боку, з природним і збільшує п’ятикратно з іншого відображенням.c9c06cde6ea3a2fb2747955871710c02 Дзеркало для макіяжу з підсвічуванням настільне, настінне, маленьке, збільшує, професійне двостороннє, сенсорне з led підсвіткою, лампочками. Рейтинг кращих, ціни

  Один режим кругової підсвічування світлодіодами забезпечує комфортне нанесення макіяжу або процедуру догляду в неосвітленому приміщенні. Корпус виготовлений з сатинованого нікелю і високоміцного пластику, основа дзеркала прогумована, що перешкоджає ковзанню на гладкій поверхні.

  Chrome&Gold

  Матеріал виготовлення корпуса настільного косметичного дзеркала – синтез з високоміцного пластику, покритого кольоровим лаком-закріплювачем, і хромованого металу. При виготовленні моделі використовується найтонше скло товщиною 1,5 мм, тому дзеркальна поверхня не дає спотворень.5c0d9707aa8d55b27530600dc7f9af0a Дзеркало для макіяжу з підсвічуванням настільне, настінне, маленьке, збільшує, професійне двостороннє, сенсорне з led підсвіткою, лампочками. Рейтинг кращих, ціни

  Діаметр 18 см, висота 33 см, модель має функцію збільшення і деталізації зображення у семикратном масштабі.

  TouchBeauty AS-0678

  Компактна, проста у використанні, функціональна модель оснащена поворотним механізмом.

  Дзеркало може повертатися на 360°, забезпечуючи огляд з будь-якого ракурсу. Зразок портативний, можна взяти з собою в подорожі, живлення від батарейок.

  Дві сторони дзеркала забезпечують відображення у двох варіантах: з однієї — природне, з іншого — збільшене в п’ятикратному розмірі. LED-підсвічування кругова, корпус виготовлений з сатинованого нікелю та пластику.

  Uniel TLD-591

  Прямокутне дзеркало відрізняється сучасним стильним дизайном.

  Особливості:

 • Підсвічування світлодіодна з можливістю плавного регулювання, що дозволяє детально розглянути відображення.
 • Корпус легкий, виконаний з високоміцної пластмаси.
 • Кут нахилу для більшої зручності можна змінювати.58111b5c67c438680e85e77b1d517f85 Дзеркало для макіяжу з підсвічуванням настільне, настінне, маленьке, збільшує, професійне двостороннє, сенсорне з led підсвіткою, лампочками. Рейтинг кращих, ціни
 • Лампи включаються сенсорною кнопкою.
 • Робота косметичного приладу забезпечується за рахунок вбудованого акумулятора, до повної розрядки може пропрацювати не менше 6 годин.
 • В комплекті блок живлення, споживання потужності економічне — 4 Вт.

  Valera 618.01

  Особливістю двосторонньої моделі на підставці-кронштейні є функція обертання, підсвічування з вимикачем, можливість триразового збільшення однієї із сторін дзеркала. Діаметр — 15 см, є можливість регулювання нахилу, аксесуар працює від батарейок.

  TOUCHBeauty AS-0826М

  Ергономічна складна конструкція, міцність кріплень і комфортний принцип розкладання робить модель найбільш зручною в умовах поїздок, відряджень, відпочинку. Модель 4 в 1, є функція панорамного огляду без підсвічування, компактні розміри в складеному вигляді 2,4х12,9х7 див.

  Uniel TLD-591 White/LED/80Lm/Dimmer

  Стильна модель виготовлена з пластику, LED-підсвічування з плавним регулюванням для комфортного користування аксесуаром. Є можливість змінювати кут нахилу, живлення від вбудованого блоку, в комплекті шнур USB, за допомогою якого можна живити пристрій від будь-якого джерела енергії. Час безперебійної роботи до повної розрядки – не менше 6 годин.

  Рекомендації за місцем розміщення дзеркала для макіяжу

  Розміщення дзеркала — важливий фактор зручності використання аксесуара.

  Є кілька простих правил:

 • Габаритні настінні моделі з підсвічуванням рекомендується розмістити у ванній кімнаті або спальні, над туалетним столиком.cccf79bbc0cc0c92c370b8a6c4ffa53b Дзеркало для макіяжу з підсвічуванням настільне, настінне, маленьке, збільшує, професійне двостороннє, сенсорне з led підсвіткою, лампочками. Рейтинг кращих, ціни
 • Потрібно стежити, щоб атрибут зайняв оптимальне місце, не розрізаючи і зображення на частини.
 • Універсальні дзеркала мобільні, їх легко переносити в будь-яке зручне місце.
 • Не рекомендується використовувати лише верхнє освітлення, це може спотворювати відображення, порушити перенесення кольорів.
 • Для зручності розміщення та комфортного користування варто віддати перевагу моделям з регулюванням яскравості підсвічування.
 • Дзеркало – необхідний для створення гарного макіяжу аксесуар. Вибравши модель з підсвічуванням, можна не турбуватися про недостатньому освітленні в приміщенні, а додатковий функціонал приладу дозволить з комфортом і якісно провести щоденний догляд.

  Оформлення статті: Оксана Гривина

  Відео про дзеркала для макіяжу

  Порівняльний огляд дзеркал:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради