Дизайн нігтів рожевий з чорним. Фото, новинки з блискітками, стразами, срібним мереживом, малюнком

В новому році все частіше стали з’являтися фото в інтернеті яскравих дизайнів нігтів в поєднанні двох кольорів — рожевого і чорного. На ніжному, повітряному рожевому тлі контрастно і епатажно виглядає промальовування геометричних візерунків і флористики. У такий дизайн органічно вписуються блискучі фрагменти – стрази, гліттер, фольга.

Загальні рекомендації

Дизайн нігтів рожевий з чорним (фото популярних в 2019 році дизайнів наведені в статті) елегантно виглядає на будь-якій формі нігтів. Поєднання контрастних кольорів завжди привертають увагу оточуючих. Залежно від подтона рожевого кольору, який вибирається в якості основного покриття, дизайни створюють різні образи.

Наприклад, неоновий рожевий в поєднанні з чорним принтом навіває літній настрій і заряджає енергетикою, особливо якщо до неоновому гель-лаку підмішати флуоресцентний пігмент. Але можна створити і ніжний, романтичний образ, виконавши промальовування тонкими лініями чорної арт-пастою з пастельному рожевому фоні.

Поєднання будь-яких варіантів рожевого з чорним гармонійно виглядають з колірними варіаціями гардеробу. Сині і коричневі тони в одязі не конкурують з таким дизайном нігтів, хоча він і вибивається із загальної колірної гами образу. Прив’язку здійснює наявність чорних прорісовок, які універсальні для будь-якого стилю одягу.

Техніки і методи

Дизайн нігтів рожевий з чорним (фото представлених у таблиці технік наведені в статті) виконується на будь-якій формі і довжині нігтів. Форма «мигдаль», актуальна в цьому році як не можна краще підходить для дизайну. На ній вигідно виглядає як флористика, так і геометричні візерунки.

d284cf859160eba24b8a0abc7e229b26 Дизайн нігтів рожевий з чорним. Фото, новинки з блискітками, стразами, срібним мереживом, малюнкомНа фото представлені рожеві з чорним дизайни нігтів.

Опис основних технік при створенні дизайну:

Назва Опис Необхідні матеріали
Малювання тонкою кистю створюються малюнки з тонких ліній – квіти, метелики, геометрія за допомогою чорної гель-фарби без залишкової липкості, не перекриваються зверху топом, щоб на згладити обсяг малюнка. тонкі пензлі з штучним ворсом різної довжини, чорна гель-фарба чи арт-паста без дисперсії, рожевий лак для фону.
Градієнт плавне перетікання кольору в колір на площині нігтя рожевий і чорний гель-лаки, кисть для градієнта «гребінець».
Стемпинг отпечатывание малюнків з пластини через штамп. пластина з гравіюванням малюнків, штамп (із силіконової або гумовою подушкою), скрабер, чорний гель-лак для стемпинга, рожевий гель-лак для створення основного фону.
Дотс створення складних мереживних малюнків з допомогою точок і дрібних вензелів. дотс, чорна гель-фарба з високою пігментацією (щільний чорний колір), рожевий гель-лак для фону.

Перед виконанням дизайну нігтів в будь-якій техніці поєднання рожевого з чорним квітів, необхідно якісно вирівняти нігтьову пластину. Фото рожевих нігтів виглядають елегантно тільки у випадку відсутності дефектів покриття. Це простіше зробити при нарощуванні нігтьової пластини, але і натуральні нігті при корекції вирівнюються за допомогою базового гелю з створенням ідеального відблиску.

Варіанти в різних відтінках

Різні відтінки рожевого можна створити самостійно – змішати рожевий гель-лак з білим або будь-яким іншим кольором. Змінити тон лаку можна з допомогою сухих пігментів.

3e3de5789e7be0215caaccafdb2c1d40 Дизайн нігтів рожевий з чорним. Фото, новинки з блискітками, стразами, срібним мереживом, малюнком

Поєднання різних відтінків рожевого на одному нігті не має сенсу із-за низької контрастності. Тому при створенні складних абстракцій до рожевого вводять бежеві або білі кольори.

Техніка створення абстрактного фону під чорну промальовування

 1. Провести процедуру манікюру і надати форму нігтьової пластини.
 2. Обробити дегідратором і прибрати пил з нігтьової пластини.
 3. Нанесіть праймер тонким шаром і просушити на повітрі.
 4. Накласти тонкий шар бази втирающими рухами, просушити ЛІД лампі 30 сек.
 5. Виставити краплю в зоні апекса і розтягнути до вільного краю. Перевернути руку долонею вгору на 2-3 хв. Просушити в лампі 30 сек.
 6. На палітру виставити краплі кольорових гель-лаків, які беруть участь у малюнку. Провести різнокольорові смуги (рожеву, бежеву, сіру, білу) і змішати їх дотсом або зубочисткою в абстракцію.
 7. За допомогою кисті для градієнта «гребінець» перенести суміш і без натиску розподілити фарби на нігті. Тонким пензлем коригують вийшов малюнок. Просушити в лампі 30 сек.
 8. На цьому етапі тонкою кистю можна виділити прожилки золотою або срібною фарбою. Просушити 30 сек.
 9. Нанести малюнок чорного кольору, використовуючи тонку кисть або стемпинг. Просушити 30 сек.
 10. Покрити фінішним шаром з легким вирівнюванням (як базою). Просушити 30 сек.

92844af957471cb3123df2d9ae3140b7 Дизайн нігтів рожевий з чорним. Фото, новинки з блискітками, стразами, срібним мереживом, малюнком

На такому тлі красиво будуть виглядати квіти, виконані арт-пастою об’ємними лініями. У центрі пелюсток встановлюють великі стрази. У 2019 році популярним малюнком залишається гілка з листям, яку малюють чорним кольором від руки або з допомогою стемпинга.

Матовий манікюр

Дизайн нігтів рожевий з чорним (фото дизайнів з використанням матового топа наведено нижче) елегантно виглядає без глянцевого блиску. За хімічним складом більшість гель-лаків після полімеризації в лампі набувають гладку, міцну, блискучу поверхню.

Зняти глянець з покриття можна двома способами:

 1. покрити ніготь спеціальним матовим топом;
 2. обробити поверхню м’яким бафом.

У першому випадку результату буде досягти простіше і матовий шар буде довговічніше.

Популярним дизайном в салонах (по кількості запитів клієнтів) є чорна текстовий напис на матовому рожевому тлі. Вона виглядає контрастно в порівнянні з ніжним рожевим фоном і краще читається. Для створення трендового манікюру використовують спеціальні слайдери на водній основі або силіконові шармиконы на самоклеючій основі.

08dafd4f978e18c8132af5d38085c7c5 Дизайн нігтів рожевий з чорним. Фото, новинки з блискітками, стразами, срібним мереживом, малюнком

Перед кріпленням слайдера необхідно обробити ніготь фінішним гелем з матуючим ефектом, а після установки написи в потрібне місце – перекрити цим же матеріалом ніготь повторно. Просушується кожен шар ЛІД лампі, не менше 30 сек.

Варіанти з візерунками та малюнками

На рожевому фон витончено виглядають промальовування чорної гель-фарбою з тонких ліній. Однак не всі майстри здатні віртуозно володіти пензлем і самостійно намалювати на нігті квітка або метелика. Початківцям майстрам краще починати з промальовування вензелів, які можна виконати тонкою кистю (довжина ворсу 0,7 мм) або дотсом.

У салонах майстри, щоб скоротити час на дизайн, використовують трафаретні слайдери. Їх можна застосувати і вдома. Вони являють собою малюнки з чорних ліній на прозорому тлі. Після наклеювання на ніготь імітують малюнок тонкими лініями.

Щоб перенести малюнок з паперової основи на ніготь, його попередньо потрібно вирізати і намочити. пінцетом зняти тонку плівку з малюнком і встановити на ніготь. Секрет у тому, що слайдер буде краще триматися на липкому шарі, але його неможливо буде змістити у разі неправильної установки.

c4f8d6dba32147d68a058d68188c37ff Дизайн нігтів рожевий з чорним. Фото, новинки з блискітками, стразами, срібним мереживом, малюнком

Початківцям майстрам бажано кріпити слайдер, попередньо взявши дисперсію з поверхні. У цьому випадку плівка з картинкою буде ковзати, її можна поправити або розгорнути. Але в цьому випадку слайдер перекривається двома шарами топового покриття.

Ідеї з декором

Різноманітність декору, яким можна прикрасити рожево-чорні дизайни обмежується тільки бажаннями власниці. Яскраво і виразно в поєднанні цих кольорів виглядають інкрустації зі стразів. В їх створенні використовують камені різного розміру (ss2-ss6), бульонки і кристали Пікс.

Як виконати елегантний дизайн з декором із стразів

 1. Необхідно підготувати ніготь до нанесення покриття – почистити птеригий, прибрати волосся, нанести дегидратор і праймер.
 2. Вирівняти поверхню за допомогою базового гелю. На цьому ж етапі проводиться зміцнення натуральних нігтів за допомогою бази. Просушити ЛІД лампі не менше 30 сек. (якщо матеріал молочно-білого кольору просушування збільшується до 1 хв).
 3. Нанести перший шар рожевого гель-лаку пензликом з флакона, залишаючи відступ з боків і кутикули 1мм. Просушити 30 сек.
 4. Нанести другий шар лаку, при цьому тонким пензликом для малювання фарбувати області у бічних валиків і в зоні кутикули. Просушити 30 сек.
 5. Якщо передбачається матовий ефект, то на цьому етапі ніготь покривається фінішним шаром з матуючим ефектом. При глянсовому покритті на ніготь наносять топ без липкого шару. У будь-якому випадку просушують дизайн 30 сек в лампі.
 6. Чорної гель-фарбою наносять малюнок (техніки виконання малюнків розглянуті вище в статті). Просушують 30 сек.
 7. З тематики малюнка (квітка, метелик, геометрія) стрази встановлюються точково з почерговим просушуванням каменів. На краплю бази або прозорого гелю для нарощування встановлюють найбільший страз і просушують в лампі 10 сек. Від нього продовжують будівництво інкрустації з більш дрібних страз. Кожен кристал рекомендується прихоплювати в лампі 10 секунд.
 8. Після установки страз їх по колу обробляють базою за допомогою тонкої кисті. Просушують 30 сек.
 9. Бульонки на палітрі змішують у краплі бази і тонким пензликом переносять на ніготь, розподіляючи між стразами. Просушують композицію, 30 сек.

52a262f541ae0395f3bf2dce09c27b5d Дизайн нігтів рожевий з чорним. Фото, новинки з блискітками, стразами, срібним мереживом, малюнком

Зверху, декорований стразами ніготь, не перекривається топом. Основне рожеве покриття захищене, а стрази не вимагають додаткового перекриття. При правильному встановленні і дотриманні вимог просушування, інкрустація без сколів прослужить не менше 3 тижнів.

Модні тенденції в 2019 році

В тренді 2019 року — мінімалізм, складовою якого є присутність в дизайні чорного кольору. Щоб бути власницею модного манікюру досить скористатися двома кольорами гель-лаку – рожевого і чорного і застосувати вищеописані техніки манікюру.

Основні напрямки в створенні мінімалістичному дизайнів:

 • мінімум тонких ліній (пересічних або паралельних), промальованих довгою тонкою кистю;
 • точкові малюнки з допомогою дотса, які декоровані 1 або 2 стразами;
 • мотивуючі написи чорного кольору без додаткового декору;
 • зустрічний дизайн чорним кольором френча і місячного манікюру.

42a3e4ed199cdd1cad74170a5735435c Дизайн нігтів рожевий з чорним. Фото, новинки з блискітками, стразами, срібним мереживом, малюнком

При перегляді фото дизайнів нігтів складно вибрати універсальний варіант, який підійде на всі випадки життя і буде практичним у побуті. поєднання рожевого з чорним відноситься до класичних колірним рішенням, яке дозволяє створити строгий і одночасно жіночний образ.

Відео про рожево-чорному манікюрі

Рожевий манікюр з чорними крапками:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради