Чубчик з подовженням з боків: пряма, рвана, дугоподібна. Як стригти, фото

Чубчик – найважливіша деталь зачіски. Вона перетворює будь-яку стрижку, освіжає її, робить риси обличчя більш правильними. Зараз у модниць найбільшою популярністю користується передня пасмо з подовженням з боків.

Кому підходять чубчика з подовженням з боків?

Подібна зачіска підходить власницям широких скул і масивного лоба. Таке рішення стане оптимальним для жінок, що переступили 40-річний рубіж у яких з’явилися перші вікові зміни шкіри: зморшки, складки.

Модель з подовженням має свої протипоказання:

 • глибоко розташовані очні западини;
 • занадто маленький овал особи;
 • великі нависають повіки;
 • тонкі слабкі волосся.

Види чілок з подовженням

Існує кілька різновидів таких чолок.

Пряма

Пасмо, що відрізняється рівною лінією зрізу актуальна вже кілька десятиліть поспіль. Найкраще вона виглядає на дівчатах мають азіатський тип обличчя і довге волосся. Жінкам слов’янської зовнішності слід з обережністю вибирати такий фасон. Тому що м’які неслухняні локони можуть не піддаватися укладанні, а будуть виглядати розшарпаний і неохайно.

84dacb42e6be1b892536369f886928ff Чубчик з подовженням з боків: пряма, рвана, дугоподібна. Як стригти, фото

Чубчик з подовженням з боків пряма категорично небажана для дівчат мають вузькі вилиці, надмірно витягнутий овал, великий лоб. Так особа стане ще довше. Рівна пасмо йде жінкам, що володіє густим волоссям, круглим обличчям, а також пухкими щоками. У цьому випадку вона вигідно підкреслює очі і губи. Така модель підходить представницям слабкої статі будь-якого віку.

Чубчик відмінно доповнить зачіску боб, каре, гарсон. Її можна оформити трохи рваною по краю. Всілякі експерименти з довжиною, густотою, відтінками локонів зроблять стрижку ще більш стильною.

Але пряма форма має свої плюси і мінуси:

Переваги Недоліки
Коригує овал – візуально витягує його, робить більш худим. Необхідно постійно підтримувати чубок в ідеальному стані. Щодня мити пасма, укладати їх.
Маскує різні дефекти зовнішності: прищі, зморшки, акне.
Ця чубчик універсальна. Вона підходить практично до будь-якій зачісці і формі обличчя крім надто подовженого овалу.
Відрізняється багатофункціональністю. Таку чубок можна зачісувати на бік, завивати плойкою, витягати праскою щодня змінюючи образи.
Її просто укладати, використовуючи гребінець і фен.

Коса

Модель відрізняється діагонально зрізаним краєм справа наліво або навпаки. Скошена лінія починається у межі росту волосся на одній стороні. Далі вона перетинає лоб і закінчується з протилежного боку.

e839fc3ec98c82481a30912d33fed1ea Чубчик з подовженням з боків: пряма, рвана, дугоподібна. Як стригти, фото

Коса пасмо має кілька різновидів:

 • Коротка або французька. Вона відкриває велику частину лоба, підходить укороченим стрижок, найбільше йде прямим пасмам. Добре виглядає на темних, яскравих локонах.
 • Середня. Її довжина закінчується на рівні брів. Найчастіше формують локони густими. Вона підходить більшості стрижок.
 • Довга. Кінці пасом доходять до підборіддя. Найчастіше вони закривають одне око. Такий фасон відволікає увагу від надмірно опуклих скул, довгого носа. Модель краще всього підходить зачісок з локонами трохи нижче плечей.
 • Рідкісна. Вона підійде рідкісним від природи волосся. Її роблять на прямих і кучерявих локонах. Чубчик дуже йде невисоким жінкам.
 • Густа. Ця модель краще всього виглядає на шатенках, брюнетках мають насичені відтінки волосся.
 • Півколом. Чубчик має подобу арки з ухилом на один бік. Підходить густим пасмам.
 • З куточком. Таку конфігурацію створюють у найбільш короткою точці зрізу. Вона може бути філіруваною, рваною. Її укладають прямо або на бік.

Косу чубок з подовженням з боків необхідно вибирати у відповідності зі своїм типом зовнішності.

0fcf02f98db54cb851621c2df446eca8 Чубчик з подовженням з боків: пряма, рвана, дугоподібна. Як стригти, фото

Овальне обличчя Підійдуть будь-які фасони
Кругле обличчя Подовжені пасма зорово витягнутий овал, заховають повні щоки.
Квадратне обличчя Слід віддати перевагу багатошарової чубку заввишки до середини скул. Вона може бути густою, рідкісною.
Трикутне обличчя Краще щоб пасмо починалася від маківки, закриваючи одну брову. Зріз роблять різкий, несиметричний. Її не филируют.

Скошена чубчик не має обмежень за віком. Локони фарбують у яскраві кольори, мелір, завивають, а також розгладжують, прибирають наверх або на бік, фіксуючи шпилькою.

Дугоподібна або напівкругла

Чубок виконують зразок арки. Центральні пасма роблять короткими, бічні локони подовжують. Модель добре виглядає тільки на досить густих волоссі. Вони можуть бути середніми або довгими по висоті. Напівкруглої чубчиком доповнюють шаруваті стрижки. Переходи між довжинами формують плавні.

cb255eaedf51df2a338070405628c3e1 Чубчик з подовженням з боків: пряма, рвана, дугоподібна. Як стригти, фото

Пасмо поступово зливається з бічними локонами і набуває овальної конфігурації. У сучасних зачісках її оформляють за типом закругленою підкови. Арочна чубчик має досить високий радіус в середині. Також це може бути плавне дуга з легкими заокругленнями по боках. Звичайно перший варіант проріджують. Однорідну модель роблять більш густий.

Округла чубчик буває стандартної – висотою до рівня брів, а також укороченою. Довгий фасон має більш широке поширення. Коротка варіація зустрічає рідше. Пасмо, виконана півколом, йде більшості жінок. Але краще за все вона виглядає на густих прямих локонах.

1e2991bb86063d6c8c5aaeabcb7ddb6a Чубчик з подовженням з боків: пряма, рвана, дугоподібна. Як стригти, фотоЧубчик з подовженням з боків відмінно виглядає на густих прямих локонах.

Модель підходить до різних типів особи: овальним, круглим, трикутним, добре коригує їх недоліки:

 • пом’якшує важкий підборіддя;
 • згладжує надмірно виражені скули;
 • маскує великий лоб, великі щоки;
 • врівноважує неоднакову верхню і нижню частини обличчя;
 • відволікає увагу від дрібних зморшок навколо очей;
 • робить обличчя більш м’яким, пропорційним.

Рвана

Чубчик з подовженням з боків, оформлена рваними кінцями, вважається хітом цього року. Вона робить жіночі образи яскравими, додає їм шарму.

7c3d861fe27f9aa726ab5f25d05f54c5 Чубчик з подовженням з боків: пряма, рвана, дугоподібна. Як стригти, фото

Модель має масу переваг, що дозволило їй стати основним трендом сезону:

 • Підкреслює красиві очі, роблячи їх більш виразними.
 • Тінить мімічні зморшки і проблемну шкіру в зоні чола.
 • Візуально витягує круглу форму особи.
 • Подовжені пасма, що обрамляють овал пом’якшують квадратні, прямокутні обриси, виділяють плавні лінії овалу.
 • Омолоджує образи, роблячи їх більш свіжими, стильними.
 • Модель вважається універсальною, тому що підходить практично всім жінкам незалежно від віку, статусу.
 • Таку чубок можна випрямляти, завивати, укладати в різних напрямках.
 • Вона не вимагає особливого догляду. Локони достатньо помити і розчесати, висушивши феном.
 • Надає об’єм волоссю пишність. Техніка колорування робить її ще ефектніше.

Асиметрична

Діагональну чубок придумав відомий британський стиліст Відал Сэссун. Фасон краще всього поєднується зі стрижкою каре, боб, каскадної варіацією.

7c1a208c1f475d52a0a3a0a22c71a506 Чубчик з подовженням з боків: пряма, рвана, дугоподібна. Як стригти, фото

Подібна модель має декілька видів:

 • Коротка. Підходить власницям овальних форм особи і густих прямих волосся, бажано темних відтінків. Добре виглядає з зачісками, які не мають обсягу на потилиці. Це може бути каре, боб, каскад.
 • Довга. Найбільш ефектно виглядає філіруваний пасмо, що починається від верхівки. Вона має іншу назву – французька чубчик. Такий фасон надає новизну іміджу, зберігаючи довжину волосся.
 • Середня. Її краще віддати перевагу тим, хто вперше збирається зробити асиметричну пасмо. Вона підійде до будь стрижок. Кут нахилу вибирають, враховуючи тип овалу.
 • Філіруваний. Чубчик втихомирить густі, важкі, неслухняні пасма. Вона зробить зачіску більш об’ємною, додасть їй легкість, невимушеність.

Довга

Довгі чубчики стали модними кілька років тому. І сьогодні вони як і раніше актуальні. Такі моделі чудово доповнюють подовжені, короткі стрижки, коригують дефекти зовнішності, роблять образи чарівними, сексуальними. Подовжена чубчик універсальна, йде будь-якого типу обличчя. Вона однаково добре виглядає на прямих і кучерявого локонах.

Необхідно лише підібрати підходящий варіант. Наприклад, градуйована пасмо доповнена косим проділом приховає низький вузький лоб. Фасон з додатковим обсягом замаскує великий ніс. Більш довга чолка довжиною до підборіддя пом’якшить надмірно масивну, кутасту щелепу. Пасмо, оформлена прямим проділом і накручена на велику щітку або плойку, приховає пухкі щоки.

d31e91a26130ece2a3da16816a44503a Чубчик з подовженням з боків: пряма, рвана, дугоподібна. Як стригти, фото

Однак для подовженої моделі є деякі протипоказання:

 • Тонкі, жирні, рідкі локони. На них не вийде створити обсягу, і вони будуть висіти як бурульки.
 • Нездорове стан пасма волосся, шкіри голови. Для початку слід пройти лікування у лікаря-трихолога. Потім можна експериментувати.

Коротка

Чубчик з подовженням з боків укороченого типу зазвичай відкриває велику частину лобової зони. Її роблять на 1 – 1,5 см вище рівня брів. Все залежить від розміру овалу. Враховуючи особливості зовнішності і структуру волосся, можна буде підібрати підходящий фасон, який зробить образ гармонійним, стильним.

843a0b7ef4e541e0b9a4dd8e212abff9 Чубчик з подовженням з боків: пряма, рвана, дугоподібна. Як стригти, фото

Кругле обличчя Найкраще підійде прямий фасон тим більше, якщо є масивне підборіддя. Пасмо пом’якшить вигляд, додасть йому жіночності.
Трикутне обличчя Краще вибирати модель, заокруглену до кутах
Овальне обличчя Добре виглядає будь-чубчик
Квадратне обличчя Стилісти рекомендують вибирати пряму чубок. Він робить очі більш виразними, відволікає увагу від грубих обрисів.

Класична мінімальна чубчик здатна надати більше виразності дрібним рис овалу. Однак не варто вибирати такий фасон дівчатам з високим чолом, великим носом. Ця модель підходить зрілим жінкам і юним модницям.

Існують різні варіанти такої чубчика:

 • Пряма. Виглядає елегантно, стримано. Підходить жінкам, які мають від природи пряме волосся. Найкраще всього виглядає на темних локонах. Йде власницям овального ромбовидного типу особи.
 • Округла. Пом’якшує грубі риси овалу. Додає ніжність, пікантність, шарм образу. Гармонійно поєднується з зачіскою сэссун.
 • Коса. Молодіжна варіація йде практично всім. Найчастіше її филируют. Вона робить образ кокетливим, грайливим.
  94d430eee7e674c6c4a711f02f044d51 Чубчик з подовженням з боків: пряма, рвана, дугоподібна. Як стригти, фото
 • Рвана. Відрізняється легкістю і невимушеністю. Її воліють неординарні креативні особистості. Підходить до стрижці гарсон.
 • Рівна. Виглядає вельми лаконічно, підійде до ділового стилю. Її можуть носити жінки з ідеальними рисами зовнішності.
 • З проділом. Для неї підійдуть короткі стрижки. Від чубчика слід відмовитися дівчатам, які мають кутасті вилиці, а також вузьке підборіддя.

Які стрижки гармонують з подовженою з боків чубчиком?

Чубчик з подовженням з боків гармонійно поєднується з різними зачісками. Подібний тандем освіжає та омолоджує образи.

Найбільш популярні варіанти:

 • Каре. Сучасний тренд чудово доповнює класику.
 • Пікс. До такої стрижки особливо підходить рвана чолка.
  492d773d2c99caac4acaae65ee9b2cba Чубчик з подовженням з боків: пряма, рвана, дугоподібна. Як стригти, фото
 • Боб. Подовжена пасмо добре поєднується з багатьма стрижками на середні волосся.
 • Високі зачіски, різні пучки, хвости. Їх чудово доповнить чубчик з довгими локонами з боків.
 • Каскад. Багатоступенева стрижка, оформлена рваною чубчиком, створить романтичний, трохи зухвалий образ.
 • Гранж. Чубчик з розпатланим кінцями надає стрижці навмисну недбалість. Її укладають на дві сторони або убік.
 • Драбинка. Багатошарова зачіска і рвана чолка разом виглядають неймовірно стильно.

Як правильно і красиво підстригти чубок з боковим подовженням?

Перш ніж приступати до процедури стрижки необхідно визначити бажану висоту чубчика і техніку виконання. Тонким пористим волосся підійде середня довжина трохи вище рівня брів. Але проріджувати або філірувати їх не слід.

5200044808c3860d1a5c613455c2710a Чубчик з подовженням з боків: пряма, рвана, дугоподібна. Як стригти, фото

Густим локонам підходять подовжені варіації. Надмірно короткі пасма, які злегка прикривають лоб, буде складно укладати. Бажану фактуру додасть градуювання. Пряма багатошарова чубчик добре виглядає на тонких і густих жорстких волоссі. Важливе значення має проділ. Він може бути трикутний, п-подібний. Або волосся відділяють паралельною лінією від кордону лоба.

На довгих прямих волоссі

Прямим пядям найбільше підійде чубчик з рівним зрізом:

 1. Волосся бажаної густоти відділяють проділом. Інші локони прибирають тому, фіксують затискачами.
 2. Бічні пасма залишають значно довше. Їх стрижуть таким чином, щоб вони плавно переходили в основне полотно.
 3. Волосся зволожують, розчісують. Беруть пасмо з лівого боку. Його протягують між пальцями, зістригають трохи нижче брів. Ножиці тримають під кутом 45°.
 4. Ті ж дії повторюють на протилежному боці, контролюючи, щоб висота була однаковою.
 5. Далі локони беруть по черзі шириною не більше 1 см Їх стрижуть, орієнтуючись на контрольні пасма.
 6. По закінченні процесу волосся розчісують ще раз. Потім підрівнюють.
 7. Филируют при бажанні.
 8. Чубок укладають.

На довгих кучерях

На довгих в’юнких локонах краще всього виглядає рвана чолка:

 1. Волосся розчісують, змочують водою.
 2. Виділяють смугу пасм необхідної ширини (за розміром чола, густота – 1 – 3 див). Решту масу волосся прибирають.
 3. Формують подовжені бічні локони.
 4. Відміряють бажану довжину чубчика.
 5. Пасмо перекручують джгутом.
 6. Скручені локони тримають пальцями.
 7. Волосся зрізують ножицями трохи нижче зазначеної висоти.
 8. Чубок розчісують, підрівнюють.
  09aefeeef5fa8dec5fd02c2505745ef1 Чубчик з подовженням з боків: пряма, рвана, дугоподібна. Як стригти, фото
 9. Окремі пасма зістригають навскоси.
 10. Полотно поділяють на пасма розміром 1 див.
 11. Їх поміщають між 2-ма пальцями.
 12. Локони піднімають, стирчать кінці відрізають, роблячи їх рівними.
 13. Чубок филируют.

На густих локонах

Густі і щільні пасма чудово поєднуються з напівкруглою чубчиком:

 1. Локони миють, злегка висушують рушником.
 2. Відокремлюють трикутним проділом пасмо. Вона повинна бути досить густою. Решта волосся сколюють шпилькою на потилиці.
 3. Максимальну довжину визначать по бічних пасмам, враховуючи подовжені пасма.
 4. Також намічають мінімальну висоту чубчика по центру.
 5. Для початку чілку стрижуть прямий трохи нижче зазначених точок.
 6. Полотно підрівнюють посередині. Потім від центру виконують плавні діагональні, практично напівкруглі зрізи. Рухаються по черзі в обидві сторони.
 7. Так створюють дугу. Далі від виділених точок формують подовжені пасма.

Основні правила і способи укладання

Є кілька способів укладання чубчика з боковим подовженням:

 • Об’ємна. На волосся наносять мус. Пасма волосся завивають всередину великою круглою щіткою або феном з брашингом.
  a1bf74eaae173fc77083512f0fd53471 Чубчик з подовженням з боків: пряма, рвана, дугоподібна. Як стригти, фото
 • На бік. Пасмо поділяють косим проділом. Потім підкручують за допомогою фена. Закріплюють лаком. Інший варіант – локони змащують гелем, зачесують на бік.
 • Назад. Волосся начісують біля коренів. Обробляють засобами фіксації. Зачесують від лоба до потилиці. Збризкують лаком. Також фіксують обручем або невидимками якщо необхідно.
 • За допомогою праски. Помиті локони сушать. Їх обробляють термозахисним спреєм. Пасма вирівнюють стайлером.
 • Дибки. Чубок сильно начісують. Кінці загинають на маківці. Верхній шар начісування пригладжують.
 • Взлохмаченная. Пасма мажуть мусом. Їх збивають пальцями, сушать феном, мнучи руками.
 • На 2 сторони. Полотно ділять навпіл рівним проділом. Наносять пінку. Кожну частину підкручують за допомогою праски. Кінці завивають, направляючи до скронь. Чубок фіксують лаком.

З подовженням з боків звичайна чубчик набуває неймовірно стильний вигляд. Вона омолоджує жіночі образи, роблячи їх кокетливими і пустотливими.

Відео про те, як підстригти чубчик

Підстригти і укласти довгу чубок:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради