3 стрижки, які можуть зробити навіть саме пухке обличчя стрункішою і витонченіше

А вам таке знайоме: сама дівчина в ідеальній формі і навіть худорлява, а от обличчя у неї пухке і круглощекое? І навпаки, у явних пампушок точені вилиці і підборіддя, як у Ешлі Грем, наприклад. Так, на жаль, красивий, благородний овал обличчя дістався не всім. Але є хороша новина! Його можна наблизити до такого з допомогою правильно підібраною стрижки та фарбування.

Так-так, існують зачіски, які дійсно допомагають замаскувати пухкі щоки і зробити обличчя худішим. І сьогодні ви дізнаєтесь, які саме, а значить, вже завтра зможете бути ще привабливішим і красивіше. Спочатку про тонкощі стрижки.

Правило № 1. Косий чубчик і рвані зрізи

Забудьте про геометричні зрізах і рівних чубку, якщо у вас пухкі щічки і масивне підборіддя. Такі стрижки зроблять обличчя ще повніше. Ваше все – коса чілка до середини скул або підборіддя і рваний низ.

Правило № 2. Коротка маківка і подовжені віскі

І це правило працює не тільки на коротких волоссі! Якщо не хочете стригти верхівку при довгій і пишної шевелюри, просто зав’язати топ-кнот. Але не забудьте випустити кілька пасом на обличчя! Або ж зробіть класичне каре з подовженою передньою частиною.

Правило № 3. Мінімум об’єму у особи і максимум – на маківці

Це правило продовження попереднього. Щоб обличчя здавалося виразніше й худіша, зробіть тонку, рваний чубок довжиною до вилиць і злегка «підніміть» з допомогою ступінчастою стрижки верхівкову частину. Візуально особа буде здаватися стрункішими.

А тепер три зачіски для довгих волосся, середньої довжини і коротких, які слід запам’ятати власницям круглого обличчя з повними щоками.

Для довгого волосся – каскадна стрижка

Мається на увазі стрижка з рваним зрізом і прореженными кінчиками волосся, але об’ємної верхівкою – як у Ані Лорак.

 3 стрижки, які можуть зробити навіть саме пухке обличчя стрункішою і витонченіше@anilorak / Instagram.com

Для середніх волосся – каре-боб

Тут нічого незвичайного немає: бічні частини, що спускаються до підборіддя, задня частина до потилиці. Легкий безлад обов’язковий! Якщо не зовсім зрозуміло, як це має виглядати – подивіться на Поліну Гагаріну.

 3 стрижки, які можуть зробити навіть саме пухке обличчя стрункішою і витонченіше@gagara1987 / Instagram.com

Для коротких – пикси з чубком

Зверніть увагу на асиметричні стрижки, в якій одна сторона буде доходити до краю вуха, а інша – спускатися нижче скул. І не забувайте, що чубчик повинна бути обов’язково косою і рваною, а максимум обсягу дістається маківці! Яскравий приклад – стильна стрижка Каті Лель.

 3 стрижки, які можуть зробити навіть саме пухке обличчя стрункішою і витонченіше@katya_lel_fan / Instagram.com

Бонус наостанок: якщо хочете здаватися стрункішою, молодше і візуально витягнути обличчя, не фарбуйте волосся в однотонний колір. Вам підійде будь-який вид колорування, головне відвернути увагу від важкого підборіддя і недосконалих скул. Так, і, звичайно ж, грамотний макіяж з гарною посмішкою – must be, інакше не врятує ні одна шикарна стрижка з самим модним кольором.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради