Зміна ширини кнопок панелі завдань в Windows 10

izmenenie shiriny knopok paneli zadach v windows 1065 Зміна ширини кнопок панелі завдань в Windows 10

Панель завдань — це класичний елемент інтерфейсу Windows. Вперше представлений в Windows 95, він існує у всіх подальших версіях Windows. Основна ідея панелі завдань — надати корисний інструмент, який відображає список запущених додатків і відкритих вікон. У цій статті я покажу вам, як змінити ширину кнопок вікон і програм на панелі завдань Windows 10.

Рекомендуємо: Як змінити ім’я папки за промовчанням

У Windows 10 панель завдань може містити кнопку «Пуск», вікно пошуку або Cortana, кнопку перегляду завдань, системний трей і різні панелі інструментів, створені користувачем або сторонніми додатками. Наприклад, ви можете додати стару панель швидкого запуску на панелі завдань.

Можна змінити мінімальну ширину кнопок вікон і програм на панелі завдань. Використовуючи просту настройку реєстру, ви можете збільшити свої кнопки на панелі завдань і зробити їх більш придатними для сенсорних екранів або дисплеїв з високою роздільною здатністю.

Зміна ширини кнопок панелі завдань в Windows 10

Щоб змінити ширину кнопок панелі завдань в Windows 10, виконайте такі дії.

 • Комбінацією «Win + R» відкрийте вікно виконати.
 • Введіть «regedit» і натисніть «Enter».
 • Після того як відкриється вікно редактора реєстру, перейдіть до наступного ключа:
  1 HKEY_CURRENT_USERControl PanelDesktopWindowMetrics
 • У правому вікні змінити або створіть двійковий параметр (REG_SZ) MinWidth izmenenie shiriny knopok paneli zadach v windows 1066 Зміна ширини кнопок панелі завдань в Windows 10
 • Змініть його значення з 38 (за замовчуванням) на більше. Допустимий діапазон від 38 до 500 izmenenie shiriny knopok paneli zadach v windows 1067 Зміна ширини кнопок панелі завдань в Windows 10
 • Щоб зміни, внесені за допомогою налаштувань реєстру, набули чинності, вам потрібно вийти і знову увійти в свій обліковий запис користувача.
 • На цьому все. Тепер ви знаєте як змінити ширину кнопок панелі завдань Windows 10.

  Рекомендуємо: Як додати регулятор яскравості в панель завдань Windows

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради