Яке весілля відзначається після 23 років, прожитих разом, як привітати подружжя і що подарувати в цей день

Подружжя, які намагаються щорічно відзначати день народження сім’ї згідно народним традиціям, мають хороший привід познайомитися з властивостями і особливостями різних металів, дорогоцінних каменів і інших матеріалів.

Особливо цікаві назви та повір’я, пов’язані із проміжними, не ювілейними, годовщинами сімейного життя, до прикладу, 23 роки весіллі. Давайте дізнаємося, яку весілля зазначає подружня пара, що складається в шлюбі 23 роки.

Яка це весілля, як вона називається

Відзначення 23 річниці народження сім’ї називається берилловой весіллям. Навряд чи хтось з пересічних громадян, які не займаються ювелірною справою або вивченням каменів, може відразу сказати, що являє собою мінерал берил. Багато хто плутає його з берилієм – світло-сірим твердим металом, який вважається дуже цінним.

kakaya svadba otmechaetsya posle 23 let, prozhitykh vmeste, kak pozdravit suprugov i chto podarit v ehtot den Яке весілля відзначається після 23 років, прожитих разом, як привітати подружжя і що подарувати в цей день

Кільце з берилію

Берил – зовсім інша речовина. Як мінерал, він більше відомий такими своїми різновидами, як смарагд і аквамарин. Це найбільш цінні породи каменю прозоро-зеленого і блакитного кольорів. Менш цінні різновид берилу бувають білого, жовтого або червоного кольору. Очевидно, це означає, що берилловая весілля відображає розмаїття та барвистість життєвого шляху подружжя, які прожили разом 23 роки. А ще берил називають:

 • символом сімейного достатку і любові;
 • хранителем домашнього вогнища;
 • каменем душевної гармонії.

23-річна річниця подружнього життя називається берилловой весіллям, а її символами є зелений, блакитний, білий, жовтий та червоний кольори.

Варіанти поздоровлень з берилловой річницею подружнього життя

Якщо ви – друг сім’ї, яка дожила до 23 річниці весілля, не чекайте, коли вас запросять у гості, відправте друзям привітання без нагадування, це їх приємно здивує. Якщо ж ви запрошені на свято родинне, тоді тим більше варто продумати текст привітання заздалегідь.

Прикольні

kakaya svadba otmechaetsya posle 23 let, prozhitykh vmeste, kak pozdravit suprugov i chto podarit v ehtot den1 Яке весілля відзначається після 23 років, прожитих разом, як привітати подружжя і що подарувати в цей деньДобре, коли друзів багато і вони цінують вас, але і не обділені почуттям гумору. Тоді від них можна очікувати приблизно таке прикольне привітання з річницею весілля 23 роки:

«Друзі, збираючись до вас на святкування 23 роки спільного життя, ми трохи посварилися, вибираючи, що ж вам піднести в подарунок з урахуванням того, яке весілля у вас настала. Один пропонує – зеленого крокодила, інший – блакитного кота, третій наполягає на жовтій Ламборгіні, четвертий – на червоному Опелі. Ось тому, щоб нікого з нас не ображати, ми вирішили подарувати вам ці різнокольорові банні халати (чашки, рушники, футболки тощо)»

Або:

«Друзі, вітаємо вас з берилловой весіллям, ми хочемо звернутися до вашим батькам. Вашим дітям було по 23 роки, коли вони побралися, тобто до дня берилловой весілля вони прожили один з одним стільки ж років, скільки і в батьківській родині. Так що ще рік-другий, і вони будуть вправі заявити, що знають один одного краще, ніж ви, їх власні батьки. Давайте побажаємо їм не зупинятися на досягнутому і щасливо відсвяткувати всі весілля, які передбачені народним календарем. А можна і більше!»

Красиві

У багатьох сім’ях до часу берилловой весілля старші діти стають майже дорослими. Було б непогано, якщо б вони підготували красиве, сповнене вдячності, поздоровлення з річницею, днем весілля 23 роки, своїм батькам:

«Сьогодні нашій родині виповнилося 23 роки. Завдяки цієї дати ми дізналися, що на світі існує берилловая весілля, і прочитали про це мінералі все, що знайшли. Повинні сказати, це правильна назва сьогоднішньої дати, адже берил – гарний камінь, що має кілька різновидів, і, сподіваємося, наша сім’я повністю відповідає заявленим якостям цього мінералу – фортеці, надійності і краси. Ви у нас найкращі, сильні, надійні і красиві батьки, ми вас дуже любимо і бажаємо ще багатьох років щастя!»

kakaya svadba otmechaetsya posle 23 let, prozhitykh vmeste, kak pozdravit suprugov i chto podarit v ehtot den2 Яке весілля відзначається після 23 років, прожитих разом, як привітати подружжя і що подарувати в цей день

Слова привітання

У віршах

Прикольні, кумедні і гарні поздоровлення з берилловой весіллям виходять у віршах:

Вітаю з новою весіллям,
Оберіг її – берил –
Нехай надійно захищає
І завжди дає вам сил.
Нехай дорослішають ваші дітки
Хай ще росте сім’я.
Життя – не солодка цукерка,
Але бажаю щастя я!

А ось яке привітання з річницею весілля 23 роки можна написати чоловікові:

Як доля нас не вертіла,
Щастя, що не кажи,
Ми з тобою знайти зуміли,
Нам сьогодні 23!
Будні-свята по колу,
Радістю напитан будинок,
Побажаємо ж один одному
Ще довгих років удвох.

Віршовані привітання, прочитані натхненно і з почуттям, – хороший спосіб підняти настрій усім присутнім на святкуванні річниці весілля.

Картинки та листівки, які підходять для події

Слова, які неможливо сказати особисто, завжди можна написати на красивій листівці і привітати друзів або рідних з берилловой весіллям, навіть перебуваючи на далекій відстані. Картинки та листівки по темі «З днем весілля 23 роки» відрізняються різноманітністю і здебільшого зображують:

 • персні, намисто та інші прикраси з цим мінералом;

kakaya svadba otmechaetsya posle 23 let, prozhitykh vmeste, kak pozdravit suprugov i chto podarit v ehtot den3 Яке весілля відзначається після 23 років, прожитих разом, як привітати подружжя і що подарувати в цей день

Фото ювелірних прикрас

 • розсипи смарагдів і аквамаринів на білосніжній скатертині;

kakaya svadba otmechaetsya posle 23 let, prozhitykh vmeste, kak pozdravit suprugov i chto podarit v ehtot den4 Яке весілля відзначається після 23 років, прожитих разом, як привітати подружжя і що подарувати в цей день

Композиція у відповідних тонах

 • композиції з червоних і жовтих троянд і нарцисів;

kakaya svadba otmechaetsya posle 23 let, prozhitykh vmeste, kak pozdravit suprugov i chto podarit v ehtot den5 Яке весілля відзначається після 23 років, прожитих разом, як привітати подружжя і що подарувати в цей день

Квіти і кільця – безпрограшний варіант

 • зв’язки різнокольорових повітряних куль;

kakaya svadba otmechaetsya posle 23 let, prozhitykh vmeste, kak pozdravit suprugov i chto podarit v ehtot den6 Яке весілля відзначається після 23 років, прожитих разом, як привітати подружжя і що подарувати в цей день

Повітряні кулі

 • слова, викладені з червоних сердечок.

kakaya svadba otmechaetsya posle 23 let, prozhitykh vmeste, kak pozdravit suprugov i chto podarit v ehtot den7 Яке весілля відзначається після 23 років, прожитих разом, як привітати подружжя і що подарувати в цей день

Підійде і така картинка

Підібрати відповідні картинки на берилловую весілля не складно, якщо знаєш смак і перевагу поздравляемых.

Що подарувати в цей день подружжю, друзям

Готуючись до вечірки на честь 23 річниці, варто подумати, що дарувати друзям у відповідності з тематикою, яка весілля відзначається. Головна вимога до презенту, який ви збираєтеся подарувати на берилловую весілля, – він повинен бути парним:

 • пара витончених кавових чашок з блюдцями;
 • підсвічники;
 • скриньки;
 • підлогові і настільні вази;
 • статуетки – все повинно бути по парі.

Вітаються та інші презенти на берилловую весілля – комплекти білизни або рушників, посудні набори. Подружжю на берилловую весілля можна дарувати і не пов’язані з темою презенти – квитки в театр або на інший захід.

Що дарувати чоловікові чи дружині

Подружжя – чоловіка і дружину – переступили рубіж 23 років подружнього життя, варто обмінятися подарунками, згадавши, яка у них весілля і що слід дарувати на берилловую річницю. Жінці в цей день бажано піднести букет з 23 білих або червоних троянд.

Якщо квіти здаються вам недостатнім вираженням любові та вдячності, подаруйте дружині перстень з аквамарином або сережки з смарагдами (особливо, якщо у неї зелені очі), бажано, щоб в ювелірному виробі було 2 камінця.

У свою чергу дружина може подарувати чоловікові запонки, пару затисків для краваток або перстень, інкрустований парою берилів. Пара краваток – теж варіант, даруйте, виходячи з своїх можливостей і смаку.

Який вибрати торт

Пишні застілля на берилловую весілля влаштовуються рідко, зазвичай ця річниця відзначається скромно, наприклад, влаштовується чаювання з солодощами. Неперевершеною прикрасою солодкого столу буде торт, спеціально замовлений тему берилловой весілля.

Сучасні кондитери здатні створити такий твір кулінарного мистецтва, що та рука не підніметься розрізати таку красу. Торт покривають помадкою або кондитерської мастикою будь-якого з символічних кольорів або роблять різнобарвним. Присутність «живих» берилів імітують шматочки різнокольорового мармеладу.

kakaya svadba otmechaetsya posle 23 let, prozhitykh vmeste, kak pozdravit suprugov i chto podarit v ehtot den8 Яке весілля відзначається після 23 років, прожитих разом, як привітати подружжя і що подарувати в цей день

Варіанти оформлення торта

Як відзначити річницю шлюбу

Крім набридлого застілля можна вибрати інший спосіб відзначення 23 річниці весілля:

 • відправитися в подорож і відвідати 23 пам’ятки;
 • просто провести день або вечір разом в улюбленому кафе, парку, театрі;
 • пройти навчання разом парапланеризму, віндсерфінгу або інших видів екстремального спорту.

Головне – вибрати той спосіб проведення часу, який буде приємний і цікавий обом подружжю, щоб 23 роки весілля залишили тільки позитивні спогади.

Висновок

 1. 23 річниця подружжя носить назву «берилловая весілля», її символічні кольори – зелений, блакитний, білий, червоний, жовтий.
 2. На берилловую весілля годиться дарувати парні предмети.
 3. Дружині, крім основного подарунка, бажано піднести букет з 23 троянд або інших квітів.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради