Як скинути налаштування Google Chrome

kak sbrosit nastrojjki google chrome94 Як скинути налаштування Google Chrome

Google Chrome — один з кращих браузерів на сьогоднішній день, тому що він швидкий, повнофункціональний, і має багато корисних розширень. Однак іноді його продуктивність може знизитися, і ви навіть можете зіткнутися з такими проблемами як збої і зависання в результаті використання якогось розширення і т. д.

Незважаючи на те, що ви завжди в ручну можете усунути неполадки, Chrome включає в себе кнопку скидання, щоб швидко скинути і відновити всі налаштування в браузері за замовчуванням, що допомагає виправити практично будь-яку проблему.

З цього керівництва ви дізнаєтеся, як виконати скидання налаштувань браузера Chrome до заводських налаштувань за замовчуванням у Windows 10.

Як скинути налаштування Google Chrome

Якщо продуктивність вашого браузера Chrome низька і ви хочете її підвищити, то один із дієвих способів — це зробити скидання поточних налаштувань Google Chrome. Для скидання Chrome виконайте наступні кроки:

 • Відкрийте Chrome.
 • Введіть наступну адресу в адресному рядку та натисніть клавішу Enter:
  1 Chrome://settings/reset
 • Натисніть кнопку «Скинути».
 • Прочитайте пояснення щодо процесу скидання налаштувань Хром.
 • Натисніть кнопку «Скинути».
 • Після того, як ви виконали ці кроки, Google Chrome відновити налаштування за замовчуванням, відключить розширення, очистить кешовані дані, такі як файли cookie, але ваші закладки, історія та паролі будуть збережені.

  Хоча ми фокусуємо це керівництво на Windows 10, ви можете використовувати ці ж кроки і в Windows 8.1, і в Windows 7, і в інших платформах, таких як macOS.

  Якщо ви хочете дізнатися більше про те як збільшити продуктивність браузера Firefox читайте в статті «Як прискорити Firefox».

  На цьому все, друзі. Бажаю вдалого розгону вашого браузера.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради