Як почистити килимок для миші, в залежності від виду?

Килимок для миші забезпечує свободу пересування та зручність при використанні. Проте з часом на поверхні можуть з’являтися різноманітні плями від поту, жиру, кави. Забруднення погіршують ефективність роботи мишки, тому слід килимок періодично чистити. Вибір методу очищення залежить від якості і виду матеріалу виробу.

ee4af7806fe839ea9c0b2844f42aa5ba Як почистити килимок для миші, в залежності від виду?

Види килимків

 • Пластикові. Тонкі вироби на гумовій основі. Прості у догляді, стійкі до забруднень, але швидко зношуються ніжки і поверхня килимка.
 • Тонкі. Пластикові вироби, досить непрактичні в застосуванні.
 • Коркові. Поверхня зроблена з шліфованих пробок, добре фіксує мишку на поверхні, але ускладнює швидкість.
 • Тканинні. Приємні на дотик і зручні в роботі. Часто продаються з подушечкою для руки.
 • Гумові. Килимок стандартного розміру, зроблений з пористої гуми. Не ковзає і не псується під час роботи.
 • Ігрові. Розмір килимка більше стандартного, що зручно при тривалій грі. Складається з двох шарів. Нижній виконаний з пористої гуми, верхній — з м’якої тканини. В використанні дуже зручний і практичний предмет.
 • Шкіряні. Виріб з натуральної шкіри. Привертає стильним зовнішнім виглядом і не ковзає по столу. Мишка працює із середньою точністю.

Килимок не призначений для прання в автоматичній пральній машині, так як псується верхній шар.

Чим чистити і мити?

194b659911d81e86b878a3dfa13146be Як почистити килимок для миші, в залежності від виду?Для видалення забруднень беруть делікатні засоби без абразивів.

Перш ніж приступити до процедури, слід визначити з якого матеріалу створено виріб. Частіше аксесуари виконують з тканинного, пінистого матеріалу або пластику. Почистити килимок для миші слід з урахуванням багатьох факторів. Тканинне виріб потрібно протерти вологою серветкою, налив трохи шампуню, так як засіб володіє м’якою дією. Ганчірковий має більш велику структуру в порівнянні з пластиком. Якщо чистити матеріал, виготовлений з пластику, застосовують будь-неагресивна засіб, у тому числі мило або шампунь. Необхідно дотримуватися наступних кроків:

 • Ретельно помити килимок.
 • Прибрати залишки миючого засобу.
 • Витерти насухо.
 • Залишити до повного висихання.
 • Можна випрати?

  При виборі методу очищення слід враховувати особливості коштів. Прати килимок для миші слід обережно, щоб не зіпсувати виріб. Навіть якщо він створений з пінистого матеріалу мокра прання заборонено. А також не підлягає сушінні феном або висихання на радіаторі, так як може змінити форму. Якщо змити ворсинки на верхньому шарі, визначення курсору мишки буде неточним, що призведе до некоректної роботи. Найчастіше використовуються вироби на синтетичній основі. Однак при пранні покриття може відклеїтися.

  Найкраще впорається з чисткою спеціальна або ж зубна щітка з м’якою щетиною. Якщо такі способи не допомагають, можна обережно випрати у воді. Для цього підійде спеціальний мініатюрний пилосос. Виріб не повинен линяти при пранні, перевірити це можна за допомогою вологої ганчірки. Мокрий килимок необхідно сушити на рівній поверхні. Необхідно утримувати виріб в чистоті, не допускаючи значних забруднень. Засоби для очищення можна знайти в будь-якому спеціалізованому магазині. Виконувати таку процедуру бажано 1 раз в 3 місяці. Постійний догляд зможе продовжити термін експлуатації виробу.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради