Високоврожайний огірок під назвою Директор F1: опис, агротехніка, відгуки

Городники намагаються підбирати різновиди огірків, здатних приносити максимум урожаю з мінімальної площі. Один з таких – гібрид Директор F1. З детальним описом, нюансами вирощування і відгуками можна ознайомитися в статті.

vysokourozhajjnyjj ogurec pod nazvaniem direktor f1: opisanie, agrotekhnika, otzyvy26 Високоврожайний огірок під назвою Директор F1: опис, агротехніка, відгуки

Загальний вигляд

Огірок Директор F1 офіційно з’явився на ринку лише 6 років назад. Метою виробника було отримання високопродуктивної різновиди, з чим успішно впоралися селекціонери. Зараз гібрид вирощують в різних регіонах Росії як у відкритому грунті, так і в теплицях.

Виглядає рослина так:

 • Стебла весь сезон ростуть у довжину. Бічні пагони сильно гілкуються.
 • Листя великого розміру, густо опушені жорсткими ворсинками.
 • Квітки переважно жіночого типу.
 • Плоди на стадії зеленцов 9-12 см В ширину 3,7 див.
 • Огірок покритий пухирцями з білими шипами.
 • Гіркоти в плодах немає. Насіння дрібне, їх мало.
 • У порівнянні з іншими сортами представлений огірок менше підходить для консервування (при термообробці утворюються порожнечі, зникає хрускіт). Господині використовують гібрид для приготування салатів і в свіжому вигляді.

  За типом росту Средньоплетистий
  За типом розгалуження Сільноветвістий
  За типом запилення Партенокарпічний
  Схема посадки 50х50 см
  Вага, довжина і форма плоду 65-80 г,9-12 см, циліндричні з короткою шийкою, зелені
  Термін дозрівання Середньостиглий (50-55 днів)
  Використання Для салатів
  Місце висадки ОГ/парник/теплиця
  Хвороби Стійкий до кореневих гнилей, стійкий до справжньої борошнистої роси та аскохитозу
  Тип цвітіння Жіночий
  Врожайність В теплиці до 30 кг/м2; в ОГ до 21 кг/м2

  Переваги і недоліки

  Позитивні характеристики, якими щедро наділений огірок Директор, зробили його популярним не тільки серед любителів. Фермери успішно гібрид вирощують на продаж.

  Основні плюси:

 • Огірок несприйнятливий до більшості хвороб.
 • Для утворення зав’язі різновид не потребує опылителях.
 • Виділяється високими показниками врожайності.
 • У теплицях з опаленням огірок дає плоди 11 місяців поспіль.
 • Зеленці відмінно переносять транспортування, мають товарний вигляд.
 • vysokourozhajjnyjj ogurec pod nazvaniem direktor f1: opisanie, agrotekhnika, otzyvy27 Високоврожайний огірок під назвою Директор F1: опис, агротехніка, відгуки

  Як таких недоліків у цього огірка немає.

  Особливості агротехніки

  У відкритий грунт огірок висівають, коли грунт добре прогріється. Відповідний показник температури +22 °C. Глибина посадки 2-4 див.

  Рада. Для отримання якісних сіянців у кожну лунку краще викладати по 2 шт. насіння. Слабкі паростки згодом видаляють.

  При вирощуванні розсади посадковий матеріал розподіляють по окремих ємкостей невеликого розміру. Після появи 3-4 листків огірок висаджують на постійне місце. З метою збільшення врожаю при вирощуванні в грунті без укриття, основну батіг прищипують після 8 аркуша. У теплицях обов’язково пасинкування і формування куща. Огірок рясно і часто поливають, щотижня підгодовують.

  Посів насіння на розсаду Висадка розсади в парник/теплицю Посадка розсади в ОГ Пасинкування Збір врожаю (в теплиці / в ОГ)
  3 декада квітня Кінець травня Середина червня Над листом 8 Кінець липня – початок вересня в ОГ. Кінець червня – до холодів в теплиці
  *терміни вказані для середньої смуги Росії

  Відгуки

  • Олена із Ставрополя. У минулому сезоні, орієнтуючись на фото з упаковки, придбала посадковий матеріал гібрида. Вирощувала огірок в городі без укриття. Вразила його висока врожайність. Огірок «балував» смачними зеленцями все літо. Припинив утворювати зав’язь і зачах тільки в середині вересня. Пробувала заготовити на зиму, але в банках плоди стали м’якими.
  • Дмитро з Ленінградської області. На ділянці маю опалювальну теплицю. Вирощую овочі на продаж. Огірок Директор вибрав виходячи з врожайності. Гібрид не розчарував: смачні і красиві зеленці користуються великим попитом. Різновиди властиво дуже тривалий плодоношення. Я збирав урожай з початку весни до пізньої осені.

  Огірок Директор F1 не дарма отримав своє ім’я. Завдяки безлічі позитивних характеристик різновид займає високі позиції в рейтингу кращих сортів і гібридів.

  Директор F1: відео

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради