Що таке чакра любові і як відкрити жіночу чакру для залучення любові

Всі жінки і дівчата мріють про кохання, про ніжний і трепетне почуття. Жінкам важлива турбота, любов, ніжність, важливо відчувати себе потрібною, бажаною, захищеної у всіх сенсах. І в першу чергу в фінансовому.

Але не завжди виходить вибудувати стосунки з чоловіком. Всі наші ситуації, родом з дитинства, можливо у когось не було гідного прикладу, як будувати відносини, яким має бути батько, яка мама.

Мама задоволена і щаслива, а батько-годувальник і захисник сімейства, голова. Часто все відбувається навпаки, зовсім не так як потрібно. Виростаючи, ми не можемо знайти себе, побудувати гідні відносини з протилежною статтю, ми не знаємо свою роль і своє місце.

d3bd17f0b6df0d5c4c74e4892b111527 Що таке чакра любові і як відкрити жіночу чакру для залучення любові

Відсутність любові до себе здатне творити негативні речі. Принижені, ображені, не поважають себе жінки загубились, не знають хто вони, що з ними, як бути і як жити.

Не так давно, ми говорили як відкрити грошову чакру, і де вона знаходиться. Так як гроші, важлива складова нашого матеріального світу.

Де знаходиться чарка любові

Серцева чакра знаходиться в грудній клітці на рівні серця людини. Вона підключена до хребетного стовпа спіраллю у вигляді воронки.

За що вона відповідає:

  • Четверта чакра (анахата) відповідає за емоційність, чутливість, чуйність, відкритість людини — у зв’язку з цим дану чакру також можна назвати «емоційної чакрою».
  • 4 чакра є чакрою любові, ніжності, «емоційним ” балансиром» людського організму, центром Віри і Духовної стабільності.
  • Анахата чакра відповідає за формування емоційної оболонки людини.
  • Перебуваючи в центрі всієї енергоструктури людини, серцева чакра (анахата), відповідає за балансування, гармонійну підстроювання і взаємодія нижнього трикутника чакр (1-3)

Якщо 4 чакра Анахата знаходиться в дисбалансі, це проявляється у вигляді частих простудних захворювань. Можливі також безсоння, хронічна втома і постійне напруження, невміння розслаблятися і відпочивати. Крім цього, симптомами проблем з Анахатою є захворювання, пов’язані з серцем і судинами.

Чоловік із закритою зеленої чакрою нездатний вірити в чудеса. Справа в тому, що сила віри проходить в тонке тіло людини через серцеву та горлову чакри. Якщо одна з них працює некоректно, людина буде закриватися від емоцій і почуттів.

Анахата — це енергетичний центр кохання, від якого залежить уміння любити і піклуватися, а також відчувати співчуття.

Емоції 4 чакри:

Страхи самотності (слабкість Віри).

Норма: відчуття єдності краси світу, радість від різних проявів форм любові, облік інтересів Воплощенческого Духа любові.

Пристрасті: егоїзм (свавілля, самоволие, егоцентризм)

Як відкрити жіночу чакру для залучення любові

Відкриваємо чакру:

  • Для медитації слід візуалізувати, що в руках у вас невеликий шматочок чистої тканини. Змочіть його в джерелі або річці, яка хлюпоче поруч з вами в уяві. Зачерпнувши воду, подумайте, що ви тримаєте в долонях і своє серце. Уявіть, що Анахата — кришталевий посуд, який забруднився і не може більше бути вмістилищем Божественного Світла.
  • Візьміть тепер ваше серце, змийте з нього поступово, за допомогою тканини, кожне негативне почуття, всі негативні якості характеру і душі.

Намагайтеся представляти, що серце при цьому відразу проводити енергію Творця через себе. Уявіть потім себе на березі озера. Обличчя ваше омивається променями сонця. Поступово ви вбирає ці тепло і світло. Тепер ви готові подарувати свою любов усім нужденним.

  • Уявіть над собою промінь білого світла, що проникає в тіло через голову. Пропустіть цього потік крізь організм, щоб кожна чакра наповнилася світлом і очистилася їм.
  • Потім підніміть білий промінь. Ви побачите, як світ входить в серце і забарвлюється при цьому відтінок зелені. Довіртеся цим світінням і зрозумійте, що тепер ви відкрита і люблячий суб’єкт.

Відчуєте, наскільки ваша повна життя, як вона безмежна. Проявіть щедрість, розділіть своє величезне серце з цілим світом.

При високому Духовному розвитку 4-ї чакри: відчуття любові (особистої і загальної), внутрішня гармонія, збалансованість і цілісність, спокій, рівновагу, внутрішня радість і відчуття щастя, натхнення, творчість, здатність працювати на «зеленому промені», гармонійне і емоційно-взаимообогащающее співпраця з іншими людьми, безумовна любов і бажання поділитися своєю радістю і внутрішнім світлом.

При низькому Духовному розвитку четвертої чакри: егоїзм, прихильність до фетишам, шахрайство, нерішучість, невпевненість, нетерплячість, лінощі, гнів, байдужість, зверхність, упередженість, засмикана,

Дезорієнтація або неврівноваженість серцевої чакри: відчуття самотності, депресії або, навпаки — перебільшене занурення в любов і залежність (такі люди кажуть: «Я люблю тебе», маючи на увазі «Я потребую тебе»), перебільшене бажання віддавати, самопожертву, підвищена чутливість до чужих страждань і горя, прийняття чужих помилок на свій рахунок і відчуття провини за дії і негативні стани інших людей.

Розвинена чакра анахата дає людині: мудрість, самоконтроль, внутрішню силу, подолання перешкод, труднощів з мінімальними втратами, чистоту по-мыслов, намірів, посилює енергетику. Якщо людина володіє навичкою стану «благонейтрали», то така людина здатна спілкуватися на більш високих рівнях нашого Буття.

Як розкрити чакру любові? В першу чергу, необхідно прийняти себе і всі свої недоліки, якщо виправляти такі бажання у вас немає. Коли ви полюбите свою душу і тіло, інші люди будуть здаватися такими ж досконалими, як і ви самі. Розвивайте впевненість у собі, отримуйте задоволення від того, що ви народилися саме тим, ким є.

Медитації для жінок на розкриття 4 чакри

Це спеціальна медитація, в якій підібрані частоти і тональності серцевої чакри. Якщо у вас серцеві прикрості або переживання, вона допоможе вам заспокоїтися, залікує завданий біль.

Цю медитацію можна слухати як в стереонавушники, так і без них. Сядьте зручніше. Закрийте очі. Сконцентруйте увагу на вашому серці.

Уявіть як всередині вашого серця розкривається квітка лотоса і ваше серце наповнюється приємним зеленим світлом. Медитація триває 12 хвилин, в цей час ваша увага має бути зосереджена в області серцевої чакри.

Відкриття Серця і Наповнення Любов’ю! Клаус Джоул Практика «Відкриття Серця і Наповнення Любов’ю» спрямована на розкриття четвертої чакри Анахати.

Як працює практика? «Відкриття серця» — це дихальна практика. Ми наповнюємо простір свого життя любов’ю, відкриваємо своє серце, віддаємо світу частинку себе, ми приймаємо любов простору, наповнюємося нею.

Багатьом людям регулярне виконання цієї практики допомагає знайти внутрішній баланс «брати-давати», здатність з легкістю дарувати любов, і так само легко приймати.

Любов — це найсильніша енергія на світі. Немає на світі сили, могутнішої, ніж любов. І якщо хочеться, щоб любов у Вашому житті стало більше, почніть створювати і плекати її всередині себе.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради