Сценка до Дня театру для старшокласників – Серце, тобі не хочеться спокою!

scenka ko dnyu teatra dlya starsheklassnikov – serdce, tebe ne khochetsya pokoya 9 Сценка до Дня театру для старшокласників – Серце, тобі не хочеться спокою!

Представляємо вашій увазі сценку до дня театру для учнів старших класів.

На сцену виходить худорлявий смішний клоун з червоним носом. До його лівої підтяжки прив’язана повітряна кулька у вигляді серця, який ширяє високо над сценою. Під музику клоун підходить до глядачів і вибирає собі помічницю. Герою підіграє підсадна актриса.

Сцена 1.

Пара танцює, клоун фліртує з дівчиною і робить їй компліменти без слів. Музика затихає, він падає на одне коліно, дістає оксамитову коробочку. Всередині жуйка Love Is. Дівчина приймає подарунок, жує жуйку, а фантик залишає клоуну. Той намагається покликати обраницю за куліси, але вона відмовляється і йде.

Сцена 2.

Поки клоун ображено мовчить, включається інша музика. Під кокетливу мелодію на сцену виходить клоунеса з пишними формами. Вона модельної ходою гуляє по сцені, а клоун танцює перед нею і показує м’язи. Жартівниці не подобається худорлявий залицяльник, що вона його відштовхує.

Сцена 3.

Клоун привертає увагу забавним танцем і кривляннями, а клоунеса виходить у глядацький зал і вибирає собі великого лисого чоловіка. Герой в шоці. Нова пара звивається на сцені, а клоун зло дівчині вибирає собі супутницю з глядацького залу.

Сцена 4.

Дуети запалюють, поглядаючи один на одного. Клоун ревнує, награно обіймає партнерку. Клоунеса відповідає на посил, кладе голову партнера собі на груди. Герої викликають на емоції і зал, і свою симпатію. Потім, втомившись від гри, кидаються один до одного в обійми.

Сцена 5.

Клоун падає на коліна перед дамою і віддає їй своє серце — кулька. Вона танцює з кулькою в руках, стискає його, і куля лопається. Музика миттєво зупиняється. Клоунеса знизує плечима і йде за куліси. Шокований клоун залишається один і в жаху дивиться на «розбите серце.

Сцена 6.

Герой бере шматок, який залишився на мотузочці і намагається його підкинути. Клаптик падає вниз. Клоун бігає по залу і віддає його людям, щоб ті допомогли серцю знову злетіти. Після невдалих спроб він повертається на сцену і дістає з кишені ножиці. Впавши на коліна, нерішуче бере мотузок, тремтячими руками натягає і розрізає. З особи пропадають всі емоції, як у людини з розбитим серцем.

Сцена 7.

Але сценка сповнена оптимізму, знову грає музика, з-за лаштунків боязко виходить клоунеса. Вона підходить бочком до клоуна, а за її спиною ховається дівчинка у клоунському вбранні. Головний герой дивиться на них в подиві. Клоунеса показує доньку, у неї такий же ніс як у клоуна, а в руках новий кулька-серце.

Вона нерішуче підходить до тата, ніяковіє, повертається до мами, але потім набирається сміливості і вручає кулька сумного клоуна.

Герой знаходить щастя. Він обіймає дівчат, актори беруться за руки, кланяються глядачам.
Оплески! Щасливий кінець!

Друзі! Представляю вам сценку про весну для дітей, смішну, але з глибоким змістом. У березні пробиваються проліски, у квітні набухають бруньки, а в травні пригріває сонечко. Саме час запрошувати дівчат на романтичні побачення.

Один хлопчик так і зробив! Він привів свою Василину прекрасну в парк, послухати спів птахів і помилуватися на весняні квіти. Але в парку ще гуляють буркотливі бабусі з примхливими онуками. І чим закінчилося романтичне побачення, покаже весела постановка.

pinit fg en rect red 28 Сценка до Дня театру для старшокласників – Серце, тобі не хочеться спокою!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради