Сценарій на Новий рік: для корпоративу, оригінальний новорічний

scenarijj na novyjj 2020 god krysy: dlya korporativa, originalnyjj, novogodnijj11 Сценарій на Новий рік: для корпоративу, оригінальний новорічний

Щоб святкування наступаючого Нового року, який буде проходити під символом Білої Металевої Щури, було незабутнім і веселим, необхідно підготуватися до нього заздалегідь. На корпоративи часто запрошують професійних ведучих з підготовленим сценарієм. Ну а для святкування Нового року вдома чи в колі знайомих і друзів можна скласти сценарій самостійно. Для цього підійдуть конкурси та ігри, які при бажанні можна доповнювати, комбінувати, ускладнювати. Готові сценарії адаптують на місці, враховуючи інтереси, вік і соціальний статус гостей.

scenarijj na novyjj 2020 god krysy: dlya korporativa, originalnyjj, novogodnijj12 Сценарій на Новий рік: для корпоративу, оригінальний новорічний

Веселий сценарій-казка для корпоративу з дідом Морозом і Снігуронькою

Настав довгоочікуваний новорічний корпоратив. Всі гості вже в святковому залі і готові до веселощам, іграм і призів.

У самий розпал новорічного свята в залі з’являється Снігуронька. Вона співає красиву зимову пісню «А сніг іде». Багато гостей в залі знають слова цієї пісні і співають разом снігової красунею.

Снігуронька: «Здрастуйте друзі, до вас я прийшла. З Новим роком вас, дорогі ми! Ось і наступив Новий рік, а це означає, що веселощі та хороший настрій ніхто з нас не ховає! Нам з вами більше подобається веселитися, ніж сумувати, адже так? Давайте вже покличемо в нашу дружну компанію Діда Мороза!»

І всі разом починають кликати Діда Мороза в зал. Під відому пісню «Jingle Bells» до гостей приходить Дід Мороз з мішком подарунків.

Дід Мороз: З новим роком я вітаю всіх! Щастя й радості всім вам бажаю! Нехай у кожного в майбутній рік буде щастя повний віз! Нехай будуть здорові рідні, нехай проблеми обійдуть вас стороною! Будьте коханими і будьте веселі весь наступний рік!»

Потім, Дід Мороз запрошує всіх гостей свята наповнити келихи шампанським і сказати один одному теплі побажання. Після тостів починається конкурс загадок. Снігуронька задає новорічні загадки і ті учасники, які дадуть найбільше правильних відповідей отримають від Дідуся веселі призи.

Наступний конкурс називається «Вгадай новорічну пісню». Снігуронька включає музичну композицію без слів, а глядачі в залі повинні вгадати, що це за пісня. Всі музичні твори так чи інакше пов’язані з Новим роком.

scenarijj na novyjj 2020 god krysy: dlya korporativa, originalnyjj, novogodnijj13 Сценарій на Новий рік: для корпоративу, оригінальний новорічний

Прикольні новорічні сценарії в рік білого Пацюка

Для того щоб новорічна сценка запам’яталася учасникам і гостям свята надовго, потрібно продумати кожен її етап до дрібниць. Підготовка до успішного проведення постановки включає в себе організацію оформлення приміщення, вибір дійових осіб і костюмів, підготовка текстів, музичний супровід і багато інші етапи. Головне, щоб в результаті сценарій виявився веселим і завзятим. А наступаючий рік білої металевої Щури бажано, щоб сценка була пов’язана з господинею наступаючого року.

Прикольна сценка про сильну і сміливу мишку за мотивами відомої казки «Ріпка». Дійові особи: баба, дід, кіт, собака, внучка, мишка.

Ведучий запрошує для участі у казці гостей із залу. Для всіх героїв підготовлені маски і костюми у відповідності з роллю, яку персонажі виконують. Сценарій дуже близький до сюжету російської народної казки. У залі знаходиться велика ріпка, яка виготовлена з будь-якого підручного матеріалу. Ведучий читає слова з дитячої казки. Потім, по черзі до ріпці підходять баба, дід, кіт, собака, онука. Але тільки в цій сценці персонажі не витягують ріпку із землі. Вони відповідають на підготовлені ведучим запитання, які написані на невеликих шматочках паперу і прикріплені по периметру ріпки. Потім, коли всі учасники дадуть відповіді на запитання, що стосуються різних новорічних тим і моментів, зал виходить мишка і бере останнє питання. Якщо вона відповідає на нього вірно, значить Новому році білої металевої Щури бути! Якщо гравець, який представляє в даній виставі мишку не зможе відповісти на питання, — казка відтворюється знову, тільки вже з новими гравцями із залу.

scenarijj na novyjj 2020 god krysy: dlya korporativa, originalnyjj, novogodnijj14 Сценарій на Новий рік: для корпоративу, оригінальний новорічний

На Новорічний корпоратив

Головні дійові особи традиційно ведучий і Дід Мороз. Снігуронька підбирається по ходу дії серед присутніх дам.

Ведучий: Дорогі друзі, ось і підійшов до логічного завершення рік Свині! Для когось вона була жирною, дохідної Хавроньей-скарбничкою, для когось не дуже. Але в будь-якому випадку, нам доведеться з нею попрощатися, а ми зустрінемо нову господиню прийдешнього року – Щура, ну або ласкаво, Мишку! Щоб з’ясувати, хто з вас як провів рік, що минає, проведемо конкурс».

Конкурс 1. Для участі відбирають 2-3 осіб, пропонують обіграти роль трьох поросят. Яким з підручних засобів: стільців, піджаків, мішури, хто на що здатний, треба побудувати будиночок. Як у казці про трьох поросят. Чий будиночок вийде міцніше і красивіше, тому вручають маску порося.

Ведучий: «Символ року, що минає, визначений, а тепер виберемо господарку майбутнього!»

Конкурс 2. Серед гостей обирають трьох. Дають їм набір продуктів: мандарини, ковбасу, ківі, банани, оселедець, сир, солодкі перці. Пропонують приготувати вишукане частування, на манер щур-кухаря з мультфільму «Рататуй». У кого вийшло краще, артистичнее, той отримує в подарунок плюшеву миша або обруч на голову з мишачими вушками.

Ведучий: «Головні діючі особи новорічного карнавалу вже обрані, значить, можемо покликати Діда Мороза! Давайте усі разом покличемо: Дід Мороз!»

Виходить Дід Мороз, оббігає всі столи, робить вигляд, що дме. Зупиняється, звертається до гостей.

Дід Мороз: «Ну що, заморозив я вас?! Тоді Давайте потанцюємо, зігріємося. А поки ви будете танцювати, я знайду серед вас, свою онуку. Я видам вам посох, а ви швидко-швидко передавайте його один одному, на кому закінчиться мелодія, тому і бути моєю онукою сьогодні».

По закінченні конкурсу Снігуроньку наряджають в корону, дарують їй пляшку шампанського.

Дід Мороз: «А тепер, допоможіть дідусеві відшукати слухняного хлопчика або дівчинку, який весь рік слухався начальника і заслужив надбавку до зарплати. Дітки, покажіть, де тут у вас сидить начальник?»

Дід Мороз (звертаючись до начальникові): «А ось ви мені допоможете, відібрати кращих працівників року, для проведення наступного конкурсу».

Конкурс 3. Відібраним співробітникам за завданням належить цмокнути в щічку свого шефа. А шеф повинен у відповідь вимовити головне якість кожного з учасників. За що саме вони в цьому році були відібрані кращими. Наприклад, обслужив більше всіх клієнтів, уклав найбільший контракт, залучив найбільше відвідувачів, приніс компанії найвагомішу прибуток.

Якщо шеф з грамотами не підготувався заздалегідь (це з’ясовують до початку корпоративу), то можна запропонувати йому вручення жартівливих, заготовлених провідними. З такими «заслугами»: за краще поїдання манної каші, за найміцніший обідній сон, за найкраще вміння розповідати і слухати казки, за чисте робоче місце.

Ведучий: «Наш захід тільки в самому розпалі. А Дідусеві пора йти до іншим дівчаткам і хлопчикам. Проводимо його всі разом, і вступимо разом з ним в Новий 2020 рік!»

Конкурс 4. З мішури формують імпровізований бар’єр, переступаючи через який кожен гість загадує бажання. Тим, хто його скаже вголос, а Дідусеві воно здасться оригінальним, вручається пляшка шампанського. Переможців може бути кілька, а учасники можуть приєднуватися у міру проходження конкурсу.

scenarijj na novyjj 2020 god krysy: dlya korporativa, originalnyjj, novogodnijj15 Сценарій на Новий рік: для корпоративу, оригінальний новорічний

Дідусь Мороз: «Моя дорога онучка, ти залишаєшся з цими дядьками й тітками або складеш мені компанію? Якщо ти вирішиш залишитися, то для Дідуся тобі доведеться виконати веселий танець! Але танцювати будеш ти не одна, а підбери собі в помічниці кілька сніжинок».

Конкурс 5. Снігуронька відбирає пару дівчат-колег. У центрі залу встановлюють 3-4 стільця, на один менше, ніж учасниць. Починається традиційний конкурс, кому не вистачить стільчика. Коли музика закінчується, дівчата повинні знайти собі місце. Виграла дівчина отримує подарунок-коробку цукерок, ананас або пляшку шампанського.

Новорічні розваги з приколами для дорослих

Дорослі, як і діти, люблять у новорічні свята розважатися і брати участь у різних конкурсах та іграх. Тому, перед зимовим святом підготуйте кілька запальних вікторин, які піднімуть настрій і подарують позитивний заряд всім навколо.

Гра «Новорічний перекладач». Ця вікторина просто захоплює дух від емоцій, які отримують її учасники. Сенс гри полягає в наступному.

Ведучий заздалегідь бере відому російську пісню новорічного змісту і за допомогою онлайн-перекладача, наприклад Яндекс, переводить всі слова популярної пісні на якусь мову. Припустимо, вибір припав на китайську мову. Потім, пісня знову переводиться на російську мову, але ось сенс в ній дуже сильно змінився з цілком зрозумілих причин. Завдання гравців — вгадати оригінальний варіант пісні, яку їм оголосив ведучий. Цей конкурс подарує багато веселощів і щирого сміху гостям вашого свята.

Пікантна і юмористичная гра «Подобається — не подобається». Ведучий вікторини пропонує гостям за новорічним столом сісти в послідовності: хлопець — дівчина. Потім, кожен гравець повинен вимовити комплімент про сусіда чи сусідки зліва. Після того, як всі компліменти вимовлені і гості дізналися про себе багато нових приємних нюансів, ведучий пропонує кожному гравцеві поцілувати ту частину зовнішності сусіда, про яку йде мова у сказаному комплименте. Виходить дуже цікава вікторина з несподіваним фіналом.

scenarijj na novyjj 2020 god krysy: dlya korporativa, originalnyjj, novogodnijj16 Сценарій на Новий рік: для корпоративу, оригінальний новорічний

Весела новорічна гра «Створи картину». Ведучий запрошує гравців в центр залу. Всі учасники стають в коло, а один з гравців займає позицію в самому центрі цього кола. Потім цей гравець повинен зобразити своєю позою якогось відомого персонажа з політики, шоу-бізнесу, казки і так далі. Кожен наступний гравець в колі має приєднатися до центрального гравця і як би доповнити його образ своєю позою. Наступний гравець створює нерухомий спосіб на свій розсуд. В результаті повинен вийти нерухомий сюжет — жива картина з усіх гравців. А потім, кожен розповість, яку роль він зіграв у цьому загальному дійстві.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради
×
Тисни «Подобається», щоб читати нас на Facebook
Спасибі, я вже з Вами!