Знайти перо птиці – прикмета: на вулиці, в будинку, на дорозі

najti pero pticy ― primeta na ulice v dome na doroge 1649ee6 Знайти перо птиці  прикмета: на вулиці, в будинку, на дорозіВсі ми, напевно, коли-небудь підбирали красиве пташине пір'їнка. Хоча, звичайно, є люди, які вважають, що пір'я птахів – це зараза, але вони навряд чи будуть читати цю статтю. Птахів на світі багато, пір'я вони втрачають регулярно, так що така знахідка зовсім не видається дивною. Інша справа, якщо ви звернули на перо особливу увагу, чомусь ваш погляд затримався на ньому. А це означає тільки одне – пір'їнка призначене саме вам, і містить в собі якесь повідомлення конкретно для вас. Спробуємо розшифрувати мову пташиного пір'я і зрозуміти, про що світ хоче вам сказати таким способом.

Що означають пір'я різних птахів

Пташиним пір'ям надавали особливого значення з давніх-давен. Їх використовували для створення амулетів, а також оберегів. У індіанців пташине пір'я означали кількість перемог і позначали статус власника. А у відомому всім ловців снів, який ловить в свою павутину погані сни, пір'я є одним з основних атрибутів. У кожного магічного амулета є своє призначення, і в залежності від цього призначення і вибираються пір'я тієї чи іншої птиці. Тому знайти перо птиці – прикмета говорить. І говорити вона може як про радість, так і про біду, дивлячись чиє перо. Перерахуємо відомі трактування про пір'ї різних птахів. Екзотичних і диких птахів ми тут приводити в приклад не будемо, погодьтеся, дуже маленька ймовірність виявити перо, припустимо, павича або шуліки.

Чайка

Перо чайки приносить перемогу в бою, дає сили вижити там, де це, здавалося б, неможливо. Ці пір'я часто вплітають в ловці снів, вони є оберегом і захищають від кошмарів уві сні.

лебідь

Лебедине – це знак самовдосконалення, а також єднання і гармонії зі світом. Якщо ви – людина сімейна, то це пір'їнка пророкує вам ідилію і повне взаєморозуміння в відносинах з партнером. А якщо поки самотні і не раді цьому – не рекомендується підбирати таке перо. Лебідь означає єдність і самотність одночасно. Так що є вірогідність, що ваше єднання з самим собою затягнеться.

сова

najti pero pticy ― primeta na ulice v dome na doroge fba9c7f Знайти перо птиці  прикмета: на вулиці, в будинку, на дорозі Перо сови, вплетеними в ловець снів – це шлях до усвідомленого сновидіння. Птах символізує мудрість і усвідомленість. Такий талісман особливо підійде студентам і викладачам, а також усім, хто зараз навчається чого б то не було.

голуб

Знайти перо голуба – прикмета, найпоширеніша серед городян, оскільки цих птахів в містах найбільше. Така знахідка однозначно передбачає отримання добрих звісток і радісних повідомлень.

курка

Куряче перо несе в собі жіночу енергію. Воно говорить про те, що на вас покладено велику відповідальність у вигляді опіки над дітьми або літніми людьми. Воно символізує материнство, а також турботу про інших, більш слабких, істот.

лелека

Цей птах досить передбачувано обіцяє нам швидку появу дитини – у вас або близьких родичів. Перо лелеки – знак благословення цієї дитини небесами.

синиця

Така пташка привертає в наше життя матеріальне благополуччя. Також як страус, хоча знайти його перо – прикмета вкрай малоймовірна в нашій місцевості. Амулети з такими пір'їнками спрацьовують як магніт для грошей.

сорока

Сорока вважається птахом шуму, блиску і задоволення. Гучний вечірка, свято життя, модна тусовка – такі пригоди чекають власника амулета з сорочу пір'ям.

качка

Качине перо пов'язують з водою, а також з усім, що до неї відноситься. Також цей птах вважається приносить удачу плавцям, морякам і всім, хто вирушає в морську подорож. Наприклад, якщо така знахідка попадеться професійному плавцю перед змаганнями, це означає, що перше місце йому забезпечено.

півень

Півень завжди вважався птахом Сонця. Його перо може подарувати успіх в серйозній справі, перемогу в будь-якому протистоянні і досягнення заповітної мети. Крім цього птах символізує пробудження, пізнання істини і невразливість від нечистої сили.

Ластівка

Перо ластівки – надзвичайно щасливий знак. Це і сімейна ідилія, і процвітання, і успіх у професійній сфері. Але, перш за все, воно означає гармонію в стосунках з коханою людиною. Якщо вам пощастило зустрітися з цим птахом, ознайомтеся зі статтями «Ластівка залетіла на балкон» і «Ластівки звили гніздо», там ви дізнаєтеся про значення ластівок більш докладно.

папуга

Звичайно, якщо у вас вдома живе папужка, прикмета до вас не відноситься, адже ви знаходите ці пір'я кожен день. Але цілком можна знайти таке перо на вулиці. Прикмета про ці яскравих пташок досить глибокодумно. Папуги означають щирість і сильну інтуїцію, тому якщо побачите десь таке пір'їнка, обов'язково постарайтеся зробити з ним оберіг. Світ дає вам можливості, які скоро вам знадобляться.

ворон

najti pero pticy ― primeta na ulice v dome na doroge 3f685b5 Знайти перо птиці  прикмета: на вулиці, в будинку, на дорозі Сильне перо. Образ ворона завжди пов'язували з кордоном між нашим і потойбічним світами. У багатьох народів він виконував роль сторожа. Якщо у вас є можливість зробити оберіг з таким атрибутом – він стане для вас вкрай потужним захистом. Як від потойбічних сутностей, так і від злих людей. Крім усього іншого, це один із символів довголіття і здоров'я.

Воробей

У маленьких горобчиків, відповідно, і пір'я маленькі, і нам на очі вони трапляються рідко. Але якщо все ж вам пощастить знайти таке пір'їнка, то знайте – горобець, як і голуб, означає значущі новини.

Де виявлено перо

Залежно від місця знахідки теж можна визначити, що саме світ намагається до вас донести. Наприклад, прикмета «Знайти перо птиці» на дорозі або на власному підвіконні має різні значення.

На вулиці

Якщо пір'їнка попалося вам на вулиці, негативу в цьому немає. Загальноприйнята значення такої знахідки – неждана радість. Це спосіб підбадьорити вас, вказати вам на щось важливе, одним словом, це підказка. Про що вона, ви зможете зрозуміти, визначивши, чиє пір'їнка ви підібрали. З знайденого пера можна зробити оберіг, або вплести його в ловець снів, якщо, звичайно, ви вмієте робити такі речі. Коли немає можливості підняти пір'їнка, потрібно подумки вимовити: «Птаха – перо, мені (ваше ім'я) – удачу в справах! Нехай буде так!”

будинки

Прикмета «Знайти перо птиці» на підвіконні, на порозі, або ж просто на підлозі своєї квартири означає якесь попередження про важливі зміни в житті. Знову ж, визначити, що це за зміни, ви зможете, коли зрозумієте, що за птиця залишила перо. Якщо птах, мало того, що залишила перо, але ще і залетіла в будинок, обов'язково почитайте такі статті, як «Птах вдарилася в вікно» і «Голуб залетів у вікно», вони допоможуть більш точно розгадати послання Всесвіту. Хоча якщо перо залетело в ваш будинок в темний час доби, слід насторожитися. Перш за все, потрібно відстежити свої емоції при появі пера – якщо ви відчули незрозумілу неприязнь до цього маленького предмету, вам не захотілося брати його в руки, значить, що хтось наводить на вас порчу. А якщо перо ще й зламано – це найвірніший знак псування. По можливості віднесіть таке перо до обізнаному людині, попросіть захисту від темного впливу. Звичайно, це перо можна викинути, але краще за все буде його спалити. Нижче ми опишемо, як правильно це зробити. Якщо ж ніякого негативу ви не зазнали, то трактування прикмети залишається колишньою – вас чекають важливі зміни. До речі, якщо ви виявили перо під власним ліжком – це знак, що ваші таємниці скоро будуть розкриті.

На дачній ділянці або на балконі

najti pero pticy ― primeta na ulice v dome na doroge 2983996 Знайти перо птиці  прикмета: на вулиці, в будинку, на дорозі Вище ми розглянули два основних значення прикмети. Знайти перо птиці в городі, або на ганку, або в парнику, означає те ж саме, як якщо б ви знайшли його вдома. Адже дачну ділянку – це теж ваша територія, а значить, з точки зору Всесвіту, також є вашим будинком. Про балконі або лоджії можна сказати те ж саме.

В повітрі

Так, ви цілком можете знайти пташине перо в повітрі! Іншими словами, просто зловити його на льоту. Або вона сама плавно опуститься на вас. Це вважається найкращим знаком, практично прирівнюється до Божого благословення. Дослівно це означає, що везіння буде буквально переслідувати вас у всіх ваших задумах і починаннях.

Значення темних і світлих пір'я

Припустимо, вам важко визначити, який саме птах залишила на вашому шляху своє перо. В такому випадку доведеться орієнтуватися по загальним значенням того чи іншого кольору.

 • Всі світлі пір'я є символом захисту і гармонії. Вони здатні захистити вас від пристріту або псування. Також вони допомагають створити в будинку атмосферу взаєморозуміння і доброзичливості. Бажано зробити таке пір'їнка атрибутом оберега для вашого будинку або для вас особисто.
 • Темне, як і зламане, перо може вказувати на таємних недоброзичливців, які прагнуть навести на вас порчу. Але якщо при його виявленні ви не зазнали негативних емоцій, значить перо чисте, а значить його теж можна використовувати в якості оберега. Такі пір'я відповідають за розумові здібності, глибину свідомості, а також за прийняття вірних, практично безпомилкових, рішень.
 • На відміну від повір'їв про чорному або білому пере, прикмета про різнокольорових пір'ях абсолютно нейтральна. Строкаті пір'я – це енергетично багатий матеріал для створення персонального амулета.

Обряди за допомогою пташиного пір'яnajti pero pticy ― primeta na ulice v dome na doroge 35fe26d Знайти перо птиці  прикмета: на вулиці, в будинку, на дорозі

 • Для початку опишемо, як правильно очиститися від впливу негативної знахідки. Якщо ви припускаєте, що пташине перо потрапило в ваш будинок в результаті псування або пристріту, а тим більше, якщо воно зламано, проведіть нескладний ритуал. Загорніть знайдене перо в хустку, перев'яжіть ниткою – обов'язково червоною, і віднесіть на вулицю. Там знайдіть безлюдне місце і спаліть згорток. Поки він буде горіти потрібно сказати: «Зла людина образу затаїв, мене вапна-погубити порішив, я ж зла нікому не бажаю, лише себе від чорноти очищаю. Як до мене прийшло, так мимо і пройшло! »
 • Створення простого амулета не зажадає від вас великих зусиль. Потрібні будуть лише три воскові свічки і невеликий носовичок. Після заходу розстеліть хустку на столі, на нього покладіть пір'їнка, а дві запалені свічки поставте з боків. Тепер піднесіть третю свічку по черзі до двох палаючим, щоб вона засяяла від двох вогнів. З цією свічкою (в правій руці) і пером (в лівій руці) обійдіть кухню, підійдіть до вхідних дверей, потім поверніться до столу. Говорити нічого не потрібно. Перо зав'яжіть в хустці, повинен вийти звичайний вузлик. Цей вузлик і є тепер вашим талісманом.
 • Якщо ваша знахідка збіглася з першими трьома днями місячного циклу, тобто молодика, ви можете створити потужний амулет на удачу. Також кладемо перо на носовичок (обов'язково новий) і запалюємо одну воскову свічку. Вона повинна трохи погоріти, після чого її полум'ям потрібно поводити над пером, кажучи при цьому: «Вогнем все замки відмикають, для удачі шляху відкриваю. Для мене (ваше ім'я) всі двері відтепер відкриті. Птах у небі летіла, перо зронила. Мені (ваше ім'я) на добро, мені (ваше ім'я) на добробут. Слово моє міцне. Все вірно”. Перо, загорнуте в хустку залиште під подушкою рівно на добу. Після цього пір'їнка можна оформити як кулон або прикраса, або вшити в одяг.
 • Можна просто подумки сконцентрувати всі свої бажання і цілі на знайденому пір'ячко. Робити це потрібно при світлі свічок. Вважається, що для таких ритуалів найкраще підходять зелені воскові свічки, їх кількість не принципово. Носити заряджене вашою енергією перо можна під підкладкою, або оформлене як кулон. Захисні амулети найчастіше не ховають від сторонніх, навпаки, такі обереги вбирають в себе негатив лихого погляду.
 • Ну, і звичайно, пір'я можна вплести в ловець снів, який захищає власника від поганих сновидінь. Але ця тема заслуговує окремої статті.

Якщо ви тонко відчуває людина, і володієте хорошою інтуїцією, вам легко буде здогадатися про значення будь-прикмети. Знайти перо на балконі, або у себе під ліжком, означає завжди саме те, про що ви подумали в першу чергу, побачивши перо. Інша справа, що більшість людей не схильні відстежувати свої емоції і швидкоплинні думки. Розвивайте в собі цю здатність і, з часом, світ стане для вас відкритою книгою.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради