Заєць перебіг дорогу – прикмети

Здавна люди обожнювали світ природи, наділяючи його мешканців надприродними здібностями. Поведінки тварин приписували зв’язок з низкою подій, що відбуваються у повсякденному житті людини. Однак древом різних прийме в першу чергу обростали ті з тварин, що піддавалися одомашнення, і тільки потім людський звернувся на їх лісових побратимів.

865e143f6508d20afa743bbd036601fc Заєць перебіг дорогу – прикмети

Не менш цікава зустріч з зайцем, незмінно служили джерелом прожитку і розваг феодалів, яким пощастило мати на території свого маєтку ліс.

Прикмети

Як і у випадку багатьох інших тварин, зустріч із зайцем може обіцяти небудь прихильність фортуни, або її відхід на довгий час:

  • Якщо зустрівся людині перебігаючи лісову стежку, слід в першу чергу розгледіти його забарвлення. Якщо його шерсть білого кольору — значить, як заєць відчуває прихід холодів, і вам доля обіцяє низку невдач. Але якщо звір був темного забарвлення, це знак милості фортуни. Заєць сірого кольору обіцяє швидке виконання заповітного бажання.
  • Якщо зустрівся на виході з житла, наші предки сказали б, що це явний знак швидкої смерті близької людини.
  • Якщо довелося побачити зайця на дорозі, недалеко від того населеного пункту, де ви живете, слід побоюватися можливого пожежі. А значить, є привід перевірити проводку і всі електроприлади в будинку.
  • Заєць, перебежавший дорогу на шляху весільного кортежу, нерідко віщує конфлікти в сімейному житті і подальший швидке розлучення.
  • Іншою неприємністю може ознаменуватися зустріч вагітної з зайцем, адже вона пророкує майбутній дитині важке каліцтво, іменоване в народі заячою губою.
  • Вірити в забобони чи ні, кожен повинен вирішити для себе сам, але звинувачувати в усіх негараздах це мила тварина у вищій мірі неправильно. Зрештою, якщо б всі зустрічі з косим приводили до валу неприємностей, в світі точно не залишилося б мисливців. Не варто забувати і про магію талісмана «кроляча лапка», який у більшості народів шанується як головне джерело удачі.

    Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
    Всезнайко - Корисні поради