Як швидко продати квартиру, будинок – народні прикмети

Прикмети, пов’язані з швидкою продажем квартири, з’явилися в різні часи: одні існують досить давно, а інші були помічені всього пару десятиліть тому. Тому багато людей скептично ставляться до подібних забобонів. Хоча прикмети можуть допомогти швидше закінчити угоду купівлі-продажу без зайвого клопоту.

87b0ef1eee3804bc78594b54326fe8fb Як швидко продати квартиру, будинок – народні прикмети

Прикмети для швидкого і вдалого продажу житла

Існує безліч народних прикмет на продаж будинку і квартири. Найвідомішими є такі повір’я:

 1. Не можна подавати оголошення, якщо хоча б один член сім’ї не згоден з таким значущим кроком. Інакше в будинку почне накопичуватися негативна енергія, а потенційні майбутні господарі житла знайдуть при огляді приміщень багато недоліків. Рідні люди повинні бути впевнені в правильності прийнятого рішення, а якщо ні – необхідно спершу в цьому переконати.
 2. При продажу квартири враховують і фазу нічного світила. Щербатий місяць допоможе швидше зробити операцію з явною вигодою.
 3. Трапляється так, що покупець, який бажає придбати житлову площу, надмірно повільний і чіпляється до дрібниць, кілька раз відкладає угоду. Але така людина з високою ймовірністю придбає квартиру. Тому не варто сприймати його в багнети, якщо потрібно швидко продати будинок. Інші можуть тягнути час набагато довше.
 4. Для того щоб людина швидко погодився на придбання житла, треба пригостити її чаєм з медом, а також випічкою, приготованою господинею цього дому. Вважається, що привітний прийом підштовхне до рішучої дії.
 5. Щоб житлом зацікавилося як можна більше людей, господар обходить кожне приміщення по колу три рази, причому за годинниковою стрілкою.
 6. Під килими та підлогові покриття (краще на вході всередині передпокої) кладуть монети різної цінності, які згідно приймете притягнутий в будинок багатого покупця. Після завершення операції гроші варто залишити на місці і не чіпати.
 7. Допоможе в продажу квартири незримий господар – домовик. Задобрити духа можна наступним чином: на ніч залишають на підлозі молоко, тарілку з солодощами, стопку горілки. Що залишиться на ранок, відразу не викидають. Після заходу підношення виносять на вулицю для бродячих тварин, а рідинами окроплюють двір. Задобренного будинкового після цього просять полюбити нових господарів або виїхати разом в інше житло.
 8. Сама стара прикмета – щоб швидше продати квартиру, потрібно перевернути все віники, знаходяться в будинку.

Що робити, щоб швидше продати квартиру

Прискорити продаж житла крім прийме допоможуть також ритуали, обряди і молитви.

Молитви

Віруючі перед угодою з нерухомістю моляться Миколі Чудотворцю. Просять допомоги у Пресвятої Богородиці. Але наміри людини повинні бути кришталево чистими, а просити треба щиро з усією душею.

Святі допомагають людям, що переслідують низькі і корисливі цілі.

Обряди

Існує один обряд, який дозволить без проблем здійснити операцію. Необхідно ретельно прибратися в оселі. Для цього буде потрібно повне відро води і ганчірка. Головна умова – не використовувати миючі засоби, рукавички та швабри.

Після процедури людина сідає біля ємності з брудною водою і вимовляє такі слова:

«Дім мій, від тебе я навіки відрікаюся. Від рідних стін, замків і міцних дверей, від кожної кімнати. Першим хто гроші мені принесе, той і забере тебе».

Воду після обряду виливають опівночі у дворі. Ніхто не повинен цього помітити.

Ритуали

Швидко продати житло допоможе один ритуал. Потрібно лише домашній віник. Коли настане пізня ніч, над предметом внутрішнього оздоблення власник житла читає наступний змову:

«Сміття з хати вымету, нових господарів наведу. Перший – огляне, другого – сподобається, третій – захоче придбати».

Після ритуалу спокійно лягає спати. На світанку заговоренным підмітають віником кожне приміщення будинку. Для більшої впевненості подібні дії здійснюють ще пару днів поспіль.

f82c10ab2e487ffff7d46995bee40e9a Як швидко продати квартиру, будинок – народні прикмети

Заборонені дії

Не варто робити таких дій, які не дадуть вдало продати будинок або квартиру:

 • Необхідно бути в будинку раніше покупця. Не можна спізнюватися або приходити на місце угоди одночасно з потенційним майбутнім власником, інакше він подумає, що ініціатор торгу не сильно зацікавлений.
 • Забороняється передавати або приймати через поріг папери і гроші. Потрібно перебувати на одній стороні з співрозмовником.
 • Не можна передавати ріелтору ключі від житлової площі до завершення угоди. Причина навіть не в злодійстві, так як приміщення можуть бути порожніми, а на стінах немає навіть шпалер. Передати ключі до продажу – погана прикмета.
 • Не можна знищувати пташині гнізда на будинку, особливо ластівчині. Ці птахи приносять щастя і удачу. Зруйнувавши їх будинок, людина накличе на себе біду.
 • Якщо ймовірний покупець пішов і незабаром повернувся назад – не треба відразу відкривати двері. Нехай почекає хоча б 30 секунд.
 • Не можна нікому говорити про плани на житло – гнилі в душі люди будуть заздрити і наврочать. В результаті продаж квартири відкладеться на довгий термін. Якщо людина все-таки сказав про наміри, не подумавши, то ситуація поправна – досить говорити, що нічого не виходить.

Щоб зробити швидку продаж квартири, тільки на прикмети сподіватися не можна. Власник житла повинен вивчити ситуацію на ринку нерухомості, щоб зрозуміти, коли краще всього подавати оголошення для отримання максимальної вигоди. А проводити ритуали і обряди тільки в якості додаткових заходів. На бога надійся, а сам не зівай.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради