Як і коли краще віддавати борг, в який день: прикмети, чи можна повернути ввечері

Практично всі коли-небудь стикалися з необхідністю позичати гроші. Люди, які покладаються в життя на народні повір’я, нерідко не бояться займати, тому що вони завжди розуміють, в який час краще віддавати борг.

8ebcfb4a892c757d8173ea79d256c0a9 Як і коли краще віддавати борг, в який день: прикмети, чи можна повернути ввечері

Як правильно брати в борг

Рекомендовано відразу визначити суму, яку ви точно зможете повернути в потрібний час. Існують прикмети, що регулюють фінансові взаємини і напрямні енергетику на отримання прибутку. Популярними вважаються такі повір’я:

 1. Ввечері треба відмовитися від думки взяти гроші в борг, їх буде важко повернути.
 2. Не можна також позичати під час значущих християнських урочистостей.
 3. Позичають тільки правою рукою.
 4. Бажано простягнути праву долоню, туди одалживающий акуратно стопкою складе купюри. Поганою прикметою вважається, якщо під час передачі грошей вони впадуть на підлогу.

Якщо під час акту передачі коштів задзвонив телефон чи сталася якась затримка, то потрібно спробувати перенести операцію. Інакше повернути гроші буде дуже складно.

Коли не можна брати в борг

Коли та з яких причин не можна позичати кошти:

 1. Вночі або ввечері не потрібно брати в борг гроші, ймовірно, що фінансовий добробут піде на спад. Це загрожує втратою грошей.
 2. Якщо терміново потрібно позичити кошти у невідповідний час, то їх треба брати тільки зі столу з дерев’яною стільницею.
 3. Рекомендується просити максимально великі купюри.

В понеділок, вівторок і неділю важливо утриматися від позичання. Ці дні небажані для будь-яких фінансових операцій.

Коли краще просити гроші

Бувають життєві ситуації, при яких доводиться просити грошей у борг. Астрологи рекомендують скористатися місячним календарем. Придатними вважаються дні з зростаючої місяцем. Не варто брати гроші при убуваючому місяці, може статися щось, що не дозволить повернути гроші вчасно, взаємини з які позичили зіпсуються.

Сприятливі і несприятливі дні для операцій з грошима

На жаль, не всім відомо, яким днем будь-які маніпуляції здійснюватися без втрат. Саме в такі дні краще віддавати всі грошові борги, здійснювати виплати, щоб залучити благополуччя.

Астрологи пропонують покладатися на фази місяця. Без урахування місячного циклу можна спиратися на характеристику днів тижня.

Понеділок

Перший день тижня складний морально і фізично. Народні прикмети пропонують не віддавати грошові борги в понеділок — це загрожує неблагополуччям в майбутньому.

Здійснювати фінансові операції в понеділок можна тільки при наявності гострої необхідності, однак слід пам’ятати, що не можна давати гроші безпосередньо в руки. Щоб не привернути невдачі, потрібно передавати гроші, поклавши їх на стіл. Ввечері гроші «сплять», тому прикмети забороняють їх турбувати і віддавати борги. Угоди потрібно робити до обіду.

Згідно з астрологічним прикметами, банківські операції, вироблені в понеділок, не принесуть задоволення потреб, а виплатити такі позики буде складно.

Вівторок

У вівторок можна здійснювати фінансові операції, так як він вважається сприятливим з астрологічної точки зору. Традиційно не можна використовувати гроші пізно ввечері, їх потрібно віддати до обіду. Важливо, щоб загальна сума боргу не починалася з числа 2, наприклад, 200, 2000.

Повернути гроші, взяті у вівторок, буде дуже складно, тому брати їх можна тільки на свій страх і ризик.

4ad1c22981bc4fb9c23ffc5e30cb6de9 Як і коли краще віддавати борг, в який день: прикмети, чи можна повернути ввечері

Середа

Варто віддавати грошові борги в даний день тижня. Середовище вважається екватором, коли допускається повернення готівки. Проте в борг брати не рекомендується.

Четвер

Четвертий день найбільш оптимальним для здійснення операцій з грошима. Народні повір’я говорять — якщо в четвер повернути борги, то добробут багаторазово збільшиться. Також правильним вважається в четвер брати готівкові позики.

П’ятниця

Останній день робочого тижня також важкий, як її початок, адже потрібно завершити всі розпочаті справи. Те ж правило стосується грошей. Гроші люблять позитивні емоції, тому не рекомендується проводити будь-які фінансові операції з негативом в душі.

Субота

Шостий день тижня є легким. Субота – це вихідний, тому більшість людей налаштовані позитивно, можна брати і віддавати гроші.

Не можна повертати фінанси, брати в борг рано вранці або після заходу сонця. Оптимальним часом здійснення всіх маніпуляцій є денний час.

Неділя

Останній день тижня є вихідним у багатьох людей. У неділю бажано присвятити свій час сімейних справах, не відволікатися на грошові справи. Якщо повернення коштів можна відкласти до кращих часів, то потрібно прийняти таке рішення. Неділя вважається невідповідним для здійснення подібних маніпуляцій.

Повернення боргу за місячним календарем

Найкраще при поверненні боргу покладатися на фази місячного циклу. Щоб повернути грошовий борг за місячним календарем, або взяти гроші, потрібно керуватися такими прикметами:

 1. Фінансове добробут зросте, якщо здійснювати позику в зростаючої фази місяця, а віддавати гроші навпаки – у порядку спадання. Такі дії підсилюють енергетику багатства.
 2. Підходящим для великих платежів в астрології вважається 22 день місячного циклу.
 3. Можна віддавати грошовий борг в повний місяць? Вважається, що коли фаза зростання земного супутника зійшла нанівець, фінансові справи можна мати.
 4. Астрологи зазначають, що більш підходящими вважаються 3, 7, 23 і 27 числа для повернення боргу, щоб вдома завжди була велика кількість готівки. Виконувати кредитні зобов’язання, взяті у банку, слід на 15 день. Цим забезпечується стабільність на найближчий місяць.

2ef2722df5cdb5edbe38adcbca445e7a Як і коли краще віддавати борг, в який день: прикмети, чи можна повернути ввечері

Віддавати борг краще швидко, при першій можливості. При цьому позичені кошти не рекомендовано витрачати відразу, до ранку наступного дня вони повинні знаходитися всередині будинку, щоб закріпитися там. Які прикмети дотримуватися при фінансових операціях людина визначає самостійно, але астрологи рекомендують дотримуватися хоча б основних порад.

Як віддавати борги, щоб гроші водилися

Пропонується низка прикмет, рекомендованих до виконання:

 1. Важливо правою рукою брати у людини гроші, віддавати тільки лівою.
 2. В невідповідні за астрологічними прикметами дні повертати готівку дозволяється за крайньої необхідності. Передавати їх безпосередньо зі своїх рук в чужі руки не можна. Рекомендовано скористатися паперовим конвертом.
 3. Прикмети відзначають, що брати фінансові зобов’язання можна у сприятливо налаштованих людей. Так відсутній ризик передачі негативу через готівку.
 4. Ніколи не можна привласнювати чужі купюри — вони принесуть нещастя, все, що було взято, потрібно повернути своєчасно.

Чому не можна віддавати гроші ввечері

Фінанси мають свою енергетику і розпорядок. Планувати операції потрібно тільки у денні години, коли гроші «сплять». Правильно віддавати позичені гроші у проміжку від 11 годин дня до 19.00. Взимку, коли сонце заходить значно раніше воно скорочується до 16.00.

Чому потрібно використовувати різні руки для того, щоб взяти або віддати борг

Правильно використовувати різні руки, щоб брати і віддавати позичені гроші. Брати валюту важливо правою, а віддавати назад лівою. Це пов’язано з тим, що людина завжди бажає здоров’я опоненту правою рукою. Правильно віддавати гроші в борг лівою рукою тому, що з цієї сторони знаходиться серце, надання коштів у позику здійснюється «від чистого серця», щоб фінанси завжди водилися в гаманці.

Коли не можна повертати борг

Народні повір’я говорять, що не можна віддавати борги ввечері, вночі. Тоді прокидається вся нечисть, яка ласа на чужі гроші, тому віддає ризикує залишитися зовсім без засобів до існування найближчим часом.

Обхитрити нечисту силу можна, якщо попередньо помістити гроші в білий конверт, після чого покласти його на стіл. Інший чоловік повинен взяти їх тільки вранці.

Отже, щоб гроші водилися, дуже важливо правильно їх віддавати.

Цікаво, що грошові прикмети не обіцяють нічого позитивного, якщо віддавати готівку в невідповідні дні. Дуже важливо своєчасно повертати борги. Потрібно підрахувати, скільки грошей вдасться повернути в термін оплати, ніколи не брати більше.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради