Свербить безіменний палець на правій руці і на лівій: що означає прикмета

Здавна люди помічали, що деякі симптоми повідомляють не тільки про захворювання. Наприклад, якщо свербить безіменний палець на правій руці, це передбачає виграш у лотерею. Не слід бачити в кожному такому випадку знамення, але пам’ятати про можливе майбутнє не завадить. Особливо коли на кону важливі ділові переговори, від яких залежить успіх на роботі, весілля або інша значуща подія.

Значення безіменного пальця в хіромантії і народних повір’ях

Пальці Аполлона – саме так в хіромантії називалися безіменні (четверті) пальці. Їх довжина відповідає за розвиток творчих здібностей, внутрішню силу духу і успіх в любовних справах. Не випадково саме на безіменних носять обручки.

У народі вважалося, що в них зосереджена цілюща сила, що виникає з відня. Люди вірили, що дотик ними здатне зняти порчу або вилікувати захворювання.

2862286182f92231f57d5f1e9545ae27 Свербить безіменний палець на правій руці і на лівій: що означає прикметаА от показувати на когось пальцем, маючи погані наміри, вважалося пристрітом.

До чого свербить безіменний палець

Свербіння подушечки або кінчика пальця відводилося велике значення. Цей симптом пророкував швидке весілля або початок романтичних відносин. Дівчата придивлялися до свого оточення у пошуках хлопця, що чекає від них першого кроку. Чешущаяся подушечка обіцяла дорогий подарунок від близьких або майбутній кар’єрний ріст.

На правій руці

Сверблячих безіменний палець правої руки пророкує поліпшення достатку. У деяких повір’ях прикмета, пов’язана з сверблячкою, пророкує романтичний інтерес з боку протилежної статі. На жаль, такі залицяння будуть не завжди доречними та приємними, тому дівчині варто бути уважним.

Для тих, хто вже перебуває у відносинах, правий безіменний палець свербить до поповнення сім’ї. Деякі прикмети, пов’язані з таким симптомом, пророкують вдале вкладення грошей або розмова з начальником, який змінить життя на краще.

373e6216b484df43e09831b9e6be00a7 Свербить безіменний палець на правій руці і на лівій: що означає прикметаТакий симптом також передбачає початок самостійного життя. Ймовірно, чоловік скоро покине батьківську хату і позбутися від обридлої опіки.

Якщо палець свербить під час заручин, слід уважніше придивитися до партнера. Ймовірно, він приховує якісь таємниці і не є тим, за кого себе видає.

На лівій руці

Чешущийся лівий безіменний палець пророкує серйозну дірку в бюджеті. Приводом може стати як неприємна подія (розмова з начальником або пониження по службі), так і радісне (купівля квартири, відпочинок на морі).

Інша причина, чому свербить безіменний палець на лівій руці, – майбутні проблеми в особистому житті. Справа може дійти навіть до розлучення.

Разом з безіменним сверблять інші пальці

Такий симптом у народних повериях трактується наступним чином:

  1. Якщо разом з четвертим хочеться почухати і п’ятий, належить вирішити кілька дрібних проблем. Не турбуйтеся, на це не потрібно багато сил і часу.
  2. Поєднання з третім – гарний знак. При такій комбінації варто чекати змін у всіх сферах життя.
  3. З другим – очікується просування по службі.
  4. З великим – скоро сокровенне бажання здійсниться.

Деякі народи визначали майбутнє не тільки по поєднанню чешущихся пальців, але і по конкретних днях тижня або місяця. Наприклад, свербіж у понеділок обіцяв поліпшення матеріального благополуччя, а у вівторок – прихід гостей.

Крім прийме, причиною свербіння бувають проблеми зі здоров’ям. Тому перед тлумаченням неприємних відчуттів, варто відвідати лікаря, щоб виключити підозри на грибок і підшкірного кліща.

Як запобігти погані прикмети

Щоб не допустити реалізації поганих прикмет, застосовували такий спосіб. На чешущийся палець одягали золоте кільце, а коли симптоми стихали – знімали його. Якщо такого кільця немає, можна обмотати це місце вовняною ниткою, а коли свербіж пройде – спалити її.

Коли погане знамення обіцяє розставання з коханим, підійти до вікна, подути на долоню і вимовити: «легкої дороги». Цей крок мінімізує матеріальні втрати і моральні переживання при розставанні.

Можна натерти проблемні місця сіллю. Вона вбере негативну інформацію і зніме порчу, якщо така була.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради
×
Тисни «Подобається», щоб читати нас на Facebook
Спасибі, я вже з Вами!