Сухі квіти в будинку: добре чи погано, чи можна зберігати сухоцвіти, прикмети

Прикмети і феншуй по-різному ставляться до мертвих рослин. Вважається, що енергетика смерті приносить у дім нещастя. Але є й інші думки на цей рахунок.

fa636410b78be67f1f558af6f9c0dd67 Сухі квіти в будинку: добре чи погано, чи можна зберігати сухоцвіти, прикмети

Чи можна вдома тримати сухі квіти

Не всі езотерики бояться засушених рослин, частина з них бачить позитивні якості сухоцвітів.

Засохлі квіти благотворно позначаються на здоров’ї:

 • підвищують імунітет;
 • покращують роботу кишечника;
 • зберігають зуби;
 • запобігають розвиток шкірних захворювань;
 • підсилюють зір;
 • перешкоджають хвороб суглобів.

Якщо зберігати сухі квіти вдома, в північній частині приміщення, то у чоловіка буде сильна потенція, і він не змінить дружині. В період життя рослина отримувала енергію землі, сонця і води. Завдяки тому, що воно було висушено, а не завяло, в ньому залишилася сила. Вона передається господарям будинку, наповнюючи його позитивною енергією. Сухі квіти не змінюються. Вони уособлення сталості, їх енергія допомагає людям зберігати спокій.

Незважаючи на те, що рослина засохла, воно продовжує приносити радість своєю красою. Енергетика незламної сили духу розвиває в людині чистоту душі і завзятість у справах.

Уособлення всіх стихій, що є основою життя, з’єдналося в кольорах: повітря, вода, земля, вогонь (сонячна енергія). Ці поняття є фундаментальними, допомагають людям налаштуватися на зміцнення сім’ї, дружби, любові.

Сухий букет фіксує атмосферу в домі. Доброзичливі відносини продовжуються за рахунок кольорів, які вбирають позитивну енергію, а потім поширюють її в житло.

Люди з перепадами настрою відчувають себе краще завдяки появі висушених букетів. Вони є символом терпіння і наполегливості, допомагаючи налаштуватися на лад.

Енергія сталості також допомагає збирати гроші, не витрачати їх даремно. Якщо людина талановита, але довгий час не використовує свої вміння, то букет сухоцвітів допомагає зберегти навички до затребуваності.

Сушеними квітами прикрашали в хатах місце над вхідними дверима. Вони відлякували недоброзичливців і нечисту силу. Кращими вважалися оберегами кілька рослин:

 • полин;
 • чебрець;
 • звіробій;
 • будяк.

58648c1c5ad490a16ddcc65846e4d23a Сухі квіти в будинку: добре чи погано, чи можна зберігати сухоцвіти, прикмети Чебрець 15a6152941c57306a94a579c04f1898b Сухі квіти в будинку: добре чи погано, чи можна зберігати сухоцвіти, прикмети Будяк 23fabba265b31ca7f7ad2c75e72e8223 Сухі квіти в будинку: добре чи погано, чи можна зберігати сухоцвіти, прикмети Полин 82ed536fd3bf9513e545cc80fbd0939a Сухі квіти в будинку: добре чи погано, чи можна зберігати сухоцвіти, прикмети Звіробій

Букет нареченої слов’яни не викидали, а зберігали в будинку для міцного шлюбу. В якості оберега служили сухі троянди, допомагають молодятам побудувати сім’ю.

Як правильно поводитися з сухоцвітом

Живі квіти краще ставити поруч з сушеними букетами. Енергія життя буде живити сухоцвіти, покращуючи атмосферу в домі.

Займатися сушінням рослин потрібно поза житлового приміщення або хоча б не у відкритому вигляді. Краще всього покласти їх у книгу або винести на балкон.

Зберігати кілька років сухоцвіти не слід. Вони віддають свою силу, а потім приносять у дім мертву енергетику. Бажано брати новий букет хоча б раз в рік, коли з’являються свіжі квіти. Зрозуміти, що букет віддав сили, можна за зміненою забарвленням.

Є винятки, коли рослина несе в собі приємний спогад. Його дозволяється тримати в будинку будь-якої проміжок часу. Але, якщо емоції пройшли і з сухоцвітом більше немає позитивних асоціацій, від них рекомендується позбутися.

Сушені квіти максимально корисні, коли сонце проходить через сузір’я:

 1. Козерога.
 2. Ваг.
 3. Раку.
 4. Овна.

Людям, які народилися під одним з цих знаків зодіаку, рекомендується тримати сухоцвіти в будинку для удачі в справах і міцного здоров’я.

Існує ряд рекомендацій, яких варто дотримуватися при поводженні з сухими квітами:

 • Заборонено часто переносити сухоцвіти з одного місця на інше. Їм потрібно сталість.
 • Не можна зберігати квіти, які пофарбовані фарбою синтетичною. Вони дуже схожі на ті, що люди приносять на кладовищі. Слід виставляти будинку сушені квіти без будь-яких штучних добавок.
 • Коли букет відслужив термін, його можна викидати. Потрібно спалити рослина. Дивитися на те, як воно згорає, не слід.
 • Негатив квіти несуть тоді, коли в сім’ї при їх появі вже був розлад. Так як сухий букет є символом постійності, то при частих сварках в сім’ї вони будуть продовжуватися і далі.
 • Якщо людина, у чиєму будинку є висушені рослини, не любить старатися для змін у своєму житті, то сухоцвіт тільки посилить ці якості.
 • Проти сухих рослин рідко висуваються звинувачення у негативному впливі. Небезпечні прив’ялі квіти. Якщо вони при цьому стоять у воді, яка не змінювалася кілька днів, небезпека посилюється. Тому важливо не сушити рослини всередині житлового приміщення.
 • Поганою прикметою вважається зберігання засушених бутонів. Вони притягують весь негатив: розорення, хвороби, смерть.

369db7a50c4f53aac1d44feac0f2ea3f Сухі квіти в будинку: добре чи погано, чи можна зберігати сухоцвіти, прикмети

Засушені квіти по феншуй

Коли квіти зрізані і повільно вмирають, вони намагаються витягати енергію з навколишніх живих істот. З-за цього люди поруч зі свежесрезанным букетом можуть відчувати головний біль, загальне нездужання. Як в’януть квіти, так і зів’яне позитивна енергія, тому тримати вдома сухоцвіт знавці по феншуй не радять. Краще заводити більше живих квітів.

Якщо людина зважилася завести сухий букет, потрібно слідувати деяким правилам. Помістити рослину краще поруч з ванною або кухнею. Воно буде забирати енергетичні надлишки води. Особливо це важливо для мешканців, над якими є інші квартири. Феншуй не схвалює так звану «воду з гори», коли над місцем проживання проходить дуже багато водної енергії.

Не можна прикрашати квітами:

 • спальню;
 • дитячу кімнату;
 • вітальню.

Причинами поганого сну і занепаду сил можуть бути сухоцвіти.

Пам’ятні букети, з весілля або іншого торжества, краще тримати на кухні. Прикмети обіцяють добробут в оселі, де є квіти. Рекомендується замість в’янучих рослин ставити живі, але сухий букет краще, ніж ніякого.

Як відлякати нещастя

Вважається, що сухі квіти в будинку — ознака швидкого нещастя. Все неоднозначно. Багато залежить від ставлення людей до сухоцвету. Якщо налаштовувати себе на те, що букет може принести нещастя в життя, то так і станеться.

Позитивних прикмет набагато більше. Квіти насичено силою природи, вони віддають її своєму власникові. Приємний аромат робить атмосферу в домі комфортніше. Щоб відвернути нещастя, потрібно спалювати квіти, які простояли більше року, і ніколи не залишати в будинку штучні або пофарбовані рослини. Це пункти, які порушувати не слід. В іншому сухоцвіт не небезпечний. Він зробить будинок гарніше і яскравіше.

Коли немає можливості утримувати живі рослини, слід висушити квіти і залишити їх в будинку. Сухоцвіт буде радувати господарів і зробить відносини в родині міцними.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради