Що потрібно зробити, щоб сон не збувся з четверга на п’ятницю або інші дні тижня

Сни нерідко збуваються, однак можна вплинути на долю і зробити все можливе, щоб не передбачене з’явилося в житті. Завдяки передачі інформації з уст в уста до нас дійшла інформація, що можна зробити для того, щоб сон з четверга на п’ятницю не збувся.

080c9afeba0298dc6f5d2907de03d270 Що потрібно зробити, щоб сон не збувся з четверга на пятницю або інші дні тижня

Замовляння

Перший спосіб нейтралізації передбачень – це змова. Його магічне дію з’являється після вимови слів у змодельованій ситуації. Після цього можна з упевненістю стверджувати, що мрії в ніч з четверга на п’ятницю не принесуть в життя біди. Замовляння на нейтралізацію сну треба читати не пізніше 2 днів після мрій.

Для жінок

 • Необхідно зайти в спальню, встати перед ліжком на коліна, направивши голову в протилежну від ліжка бік. Після цього вимовляють: «Сновиденье, мені не потрібно, щоб ти збулося, повір! Покидай швидше спальню, виходь мерщій за двері. Не бажаю в житті ні зрад, ні туги, ні нещасних обставин, так що просто йди!» Після цього потрібно полежати на ліжку і як можна детальніше згадати побачене вночі.
 • Записати сновидіння на папір – це перше, що потрібно зробити дівчині вранці після дурного ознаки. Потім лягають на ліжко і вимовляють: «Мені приснився сон поганий, але забуду я про нього. І тоді мені не доведеться все погане бачити вдень. В житті більше не побачу ні печалі, ні туги. Буду думати про хороше, ти, доле, мені допоможи. Трохи часу опісля все пройде повз мене».

Для чоловіків

Основний ритуал, який допоможе зробити так, щоб сон не виповнився, полягає у повторенні кількох простих фраз.

 • Якщо прогноз свідчить, що в найближчому майбутньому чоловіка чекають любовні проблеми, то йому потрібно повторювати щоранку протягом 3 днів: «Я не вірю в забобони, не зачепить моє життя все, що говорять прикмети про те, що бачу, коли сплю. Життя особисте не торкнеться предсказанье, не довірю долю подібним ворожінь».
 • Щоб не справдився сон, пророчащий фінансові або кар’єрні труднощі – потрібно звернути увагу на такий змова: «Я успішний, чекаю багатство і удачі на дорозі. Ти, доле, не перешкодь мені, дай мені до кінця дійти. Все одно доб’юся успіху, предсказанье не перешкода».
 • Для сім’ї

  Змови для сім’ї вимагають участі декількох родичів. Це можуть бути як батьки з дітьми, так і сестри чи тітка з племінником. Головне – щоб була кровний зв’язок.

  • Необхідно встати в коло у вітальні кімнаті, взявшись за руки. Сновидець повинен стояти обличчям до вікна. Всі опускають голову, крім людини, якому уві сні прийшов погана прикмета. Дивлячись за скло на вулицю, той вимовляє: «Сон поганий побачив я, але мені допоможе сім’я. Не набуде чинності предсказанье, не прийму долі посланье». Потім потрібно мовчки згадати найяскравіші деталі сновидіння, а після подути у бік віконця.
  • До нас дійшов змова, який виголошують відразу після пробудження. Його також називають молитвою, яка потрібна, якщо приснився поганий сон. Потрібно повернутися в позу, в якій лежав сновидець, і сказати про себе: «Сон, наче птах, скоріше відлітай, та мої страхи з собою забирай. Згадувати про кошмарі не буду, вже вранці все забуду». Після цих слів можна знову поринати в мрії, не турбуючись про побачене раніше.

  7ca4740530744acdb18c08035b4f8809 Що потрібно зробити, щоб сон не збувся з четверга на пятницю або інші дні тижня

  Ритуали

  Ритуали – ще один спосіб, який допоможе нейтралізувати предвозвещенное мареннями. Основний об’єкт такого обряду – талісман. Потрібний вибирають в залежності від того, в ніч на який день наснилося погане.

 • З понеділка на вівторок – пов’язана з 3 різнокольорових стрічок косичка. Щоб нейтралізувати сновидіння дівчата беруть матеріали світлих відтінків, причому одна зі стрічок повинна бути червоною. Чоловічий талісман створюється з синіх, чорних, коричневих або білих атласних відрізків.
 • Якщо взяти 2 купюри по 100 рублів, то не збудуться мрії з вівторка на середу.
 • З середи на четвер – необхідний тканинний мішечок будь-якого розміру з дрібними монетами номіналом в кілька рублів або копійок.
 • Якщо приснився сон з четверга на п’ятницю, то беруть гребінець або зубну щітку.
 • Щоб не збулося сновидіння з п’ятниці на суботу, необхідно використовувати малюнок. Досить схематично зобразити образ, який був у мріях, на аркуші паперу.
 • З суботи на неділю – значить беруть ювелірну прикрасу. Підійде сережки, каблучка, браслет або ланцюжок на шию.
 • Нейтралізувати сон з неділі на понеділок допоможе дитяча фотографія.
 • Талісман беруть у ліву руку, а праву прикладають до серця.

  У такому положенні потрібно вимовити: «Сновиденье відпускаю, хай воно йде геть. Клянуся силою талісмана, адже він повинен мені допомогти». Ритуальний предмет поміщають поруч з ліжком у спальні на тижні.

  Ритуали і змови – вірний спосіб, який допоможе нейтралізувати передбачене у сні або зробити так, щоб мрії не стали дійсністю. Головне – слідувати рекомендаціям і не відступати від алгоритму.

  pinit fg en rect red 28 Що потрібно зробити, щоб сон не збувся з четверга на пятницю або інші дні тижня

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради