Руни на віщий сон, ставши отримати відповідь на конкретне запитання?

Бажання хоч на трохи прочинити двері в потойбічний загадковий світ часом долає кожного з нас. І особливо гостро це питання стає у важкі періоди: коли здається, що вирішити складну проблему неможливо. У таких ситуаціях здатний допомогти віщий сон, а щоб його викликати на певний час, використовують руни.

3a9b05c441143c652eb7a5df5c201a44 Руни на віщий сон, ставши отримати відповідь на конкретне запитання?

Руни на віщий сон

Руни допомагають людині побачити віщий сон, і при цьому не потрібно володіти якимись спеціальними навичками. Все досить просто.

Для початку бажано розслабитися, відволіктися від проблем, забути на деякий час про повсякденні турботи і заспокоїти потік думок. Цьому сприяє медитація. Якщо ж ви ніколи не займалися подібними практиками, досить просто полежати з закритими очима і постаратися чітко сформулювати питання, що цікавить.

Візьміть аркуш паперу і нанесіть на нього одну з рунічних формул. Як показує практика, досить непогано працюють наступні три.

 • Laguz – Perth – Ehwaz.
 • Laguz – Raidho – Eihwaz.
 • Laguz – Perth – Fehu.
 • Розшифруємо руни.

  • Laguz – переносить в ситуацію, яка вимагає роз’яснення.
  • Perth – являє сон, в якому можна побачити рішення проблеми або відповідь на питання.
  • Ehwaz – завдяки цій руне людина, прокинувшись, буде пам’ятати все, що було йому в нічному видінні.
  • Raidho – руна шляху, дороги, яка допомагає побачити правильне рішення і надає можливість його здійснення.
  • Fehu – гарантує виконання бажаного, вдалу розв’язку обставин, що склалися.

  Одну з обраних формул нанесіть на руку. Деякі вважають за краще малювати її на аркуші паперу, після чого залишають на ніч під подушкою. Після проведених маніпуляцій подумки або вголос обговорить питання або проблему. На завершення скажіть: «Без шкоди для мого здоров’я». Остання фраза вимовляється для того, щоб на ранок не боліла голова.

  Чим чіткіше буде сформульоване питання, тим більше ймовірність одержання на нього відповіді.

  Прокинувшись, не поспішайте вставати з ліжка. Дозвольте своїм думкам прийти в нормальне русло. Спокійно полежте з закритими очима і постарайтеся пригадати побачене уві сні. При цьому розповідати кому-небудь про своє бачення не варто, особливо якщо вам вдалося знайти рішення проблеми.

  Варто відзначити, що підсвідомість по-різному може являти відповіді. Одні чують пісню або голос, інші бачать образи, символи. Відповідь прийде в будь-якому випадку і його неможливо ні з чим переплутати.

  Як тільки отримаєте розуміння розв’язки і чітко усвідомлюєте, що саме необхідно зробити в подальшому, листок з нанесеними рунами можна спалити і при цьому подумки необхідно подякувати їм за допомогу.

  Якщо ви отримали розмитий відповідь, який неможливо точно зрозуміти, задайте питання ще раз. Тільки з кожною наступною спробою обов’язково заново пишіть формулу і промовляйте проблему. Використовувати в другий раз той самий листок не можна: результату він не принесе.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради