Прищ на губі (верхній, нижній, у куточках, праворуч, ліворуч) – прикмети

Помічаючи знаки долі, людина може заздалегідь підготуватися до різних подій в житті. Тому ні в якому разі не можна ігнорувати прикмету про прищ на губі. Тлумачення безпосередньо залежить від того, де саме утворювалася висип.

7d737e5d754d8f89df92dbc1df5bfb9a Прищ на губі (верхній, нижній, у куточках, праворуч, ліворуч) – прикмети

Прищ над верхньою губою

Народна прикмета має два значення, які зустрічаються найчастіше. З одного боку, прищ над губою вказує на такі риси характеру людини, як егоїстичність і самозакоханість. З іншого боку, вона говорить про ніжні почуття, які людина відчуває по відношенню до другій половинці. З-за природної сором’язливості він не може зробити визнання, що перешкоджає взаємної любові.

Тому прищик, що з’явився на верхній губі, говорить про те, що прийшло зробити над собою зусилля і розповісти все як є предмету свого таємного обожнювання. Завдяки цьому у пари вийде збудувати міцні і довгі стосунки.

Висип у цій частині лиця говорить про те, що в житті потрібно ставати більш рішучим і сміливим людиною, який не боїться ризикувати заради власного щастя і успіху в справах.

Прикмета, коли висип з’являється над верхньою губою незалежно праворуч або ліворуч, говорить про те, що в найближчому майбутньому потрібно готуватися до приїзду гостей. Це будуть друзі або родичі.

a460a13366b7d4b617371e1ae9a6eb50 Прищ на губі (верхній, нижній, у куточках, праворуч, ліворуч) – прикмети

Прищ на нижній губі

Висипання в цій частині особи, згідно з народними прикметами, стосуються особистого сторони життя і любовних справ дівчат. Зміни, що відбуваються після того, як під нижньою губою утворився прищ, будуть носити виключно позитивний характер. Причому вони почнуть збуватися в найближче майбутнє.

Одне з найбільш поширених значень прикмети про прищ під губою говорить про те, що скоро представитися шанс цілувати хорошої людини. Є кілька варіантів, чого саме слід чекати:

  • поцілунку з людиною, до якого є сильна симпатія чи навіть почуття любові;
  • зустріч з родичами, яких давно не було видно і чути;

Якщо людина не має серйозні стосунки, то висипання такого роду обіцяють йому близьку зустріч з другою половинкою. Для невільних людей з’явився прищик можна вважати сигналом для переходу на новий етап. Це може бути пропозиція руки і серця, заручини або укладання шлюбу.

ad1704c626a7eb50f168b52609764456 Прищ на губі (верхній, нижній, у куточках, праворуч, ліворуч) – прикмети

Прищі в куточках рота

Часто можна зустріти поява прищиків в області куточків рота. Вони також мають таємний сенс. Насамперед, прикмети про прищ на губі, а іменна в куточках, говорять про те, що в близькому оточенні людини є вороги чи недоброзичливці. Тому для безпеки і відстоювання честі прикладіть максимум зусиль.

Прищі, що утворилися на куточках губ, тлумачаться, як поширення пліток і неприємних розмов. Вони можуть не тільки зіпсувати репутацію діловій людині, але і внести розлад у сімейне життя.

Важливо знайти в оточенні людини або групи осіб, які пускають у хід такі нечесні методи для того, щоб зганьбити добре ім’я. Уважно придивитися потрібно до всіх людей. Часто пліткарями виявляються близькі друзі і довірені особи.

Згідно народній прикметі таким людям не треба мстити або намагатися вивести їх на чисту воду. Просто приберіть їх з кола спілкування і довіри. Решту зробить карма.

Вірити чи ні в прикмети – особиста справа кожної людини. Але, знаючи тлумачення повір’їв, є шанс запобігти негативну ситуацію і захиститися від ворогів, які підібралися дуже близько. Як мовиться, попереджений, значить озброєний.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради