Прикмети про перо павича в будинку: чому не можна тримати його в квартирі

Екзотична птиця з красивим хвостом — павич — користується неоднозначною репутацією. У одних народів це створення вважається священним і приносить благо. Інші ж сприймають птицю вкрай негативно. В наші дні популярно використовувати частини павиного пір’я як елемент декору. Однак перш ніж так робити, не зайвим буде ознайомитися з прикметами про перо павича в будинку. Можливо, ця інформація сприятиме залученню в життя удачі і позитиву чи допоможе позбавитися від негативу.

d585f1dfa24d26cd166128cecabb3f39 Прикмети про перо павича в будинку: чому не можна тримати його в квартирі

Прикмети про пір’я павича в будинку

Відома птах з красивими пір’ям родом з Азії, точніше, з Індії. У давнину жителі цієї країни поклонялися павлину як божеству. З 1963 року розкішне пернате — символ держави.

У кожній культурі до володарю яскравого оперення ставилися по-різному:

 • На батьківщині (в Індії) в давнину птах вважалася символом божественної краси.
 • У Стародавньому Єгипті зображення павича були присутні в храмах верховного бога Сонця Ра і служили його уособленням.
 • У давньогрецькій і давньоримській культурі птах з яскравим пір’ям сприймалася як символ багатства і розкоші.
 • У мусульман павич уособлював мудрість. Вважалося, що прекрасне створіння здатне надати проникливості і нагородити даром передбачення. Тому пір’ям павича прикрашалися будинку і навіть одягу.
 • Християнами птах сприймалася як символ воскресіння й безсмертного життя.

Від пращурів до нас дійшли позитивні уявлення про створенні. У народі слава про пташці та її оперенні більше позитивна, ніж негативна. Вважається, що тримати пір’я павича в будинку — сприятлива ознака. Така річ допомагає:

 • позбутися від внутрішнього і зовнішнього негативу;
 • знайти гармонію з навколишнім світом;
 • уникнути конфліктів;
 • привернути мир і любов у сім’ї.

d9c6f9e02763e87bb82d9a04bde8d6e3 Прикмети про перо павича в будинку: чому не можна тримати його в квартирі

Позитивні

У східних країнах перо екзотичної птиці викликає позитивні асоціації. Тому і прикмети, пов’язані з такими речами, вважаються сприятливими:

 • Яскраве оперення притягує гроші і сприяє покращенню добробуту людини. Згідно зі стародавнім китайським вченням фен-шуй, зображення цього птаха захищають житло від негативу і допомагають знайти внутрішню гармонію.
 • Успіх і щастя принесуть пір’я павича, що знаходяться в будинку в якості прикраси інтер’єру. Крім того, такі предмети виступають надійним захистом від недоброзичливців і злих помислів оточуючих.
 • Для залучення особистого щастя підходять статуетки, що зображують пташку з розпущеним хвостом.
 • Яскраві пір’я, що втілюють безсмертя, допоможуть власникові будинку зміцнити здоров’я і знайти довголіття.

Негативні

У багатьох давніх культурах павич сприймалася як божественне створіння, що несе світло і добро людям. Ці повір’я дійшли до сучасників. Проте не всі культури підтримують такий позитивний настрій. Тому часто можна зустріти прикмети про павине пір’я, застерігали від використання предмета:

 1. Частини яскравого пташиного оперення асоціювалися у свідомості народу з лихими помислами, псуванням і пристрітом. Багато людей вважають, що такі речі не підходять для домашнього інтер’єру, так як притягують негатив.
 2. За народним повір’ям, якщо в будинку є пір’я екзотичної пташки, то у власника житла з’являться неприємності. Крім того, удача залишить цю людину надовго.
 3. Вважається, що не можна тримати яскраві різнокольорові пір’я в будинку, особливо якщо там проживає неодружений хлопець чи незаміжня дівчина. Такі речі здатні негативно вплинути на їх долю, принісши самотність.
 4. Несприятлива ознака — тримати частині павиного пір’я на робочому місці. Це погано вплине на відносини з колегами і перешкодить просуванню по службі.

175770583da11ceb6bd2432e360465af Прикмети про перо павича в будинку: чому не можна тримати його в квартирі

Можна тримати в будинку

Екзотичні птахи навіть в давнину викликали суперечливі почуття. Відношення багато в чому залежало від культури, народу. Одні вважали птицю чи не божеством, інші називали незвичайний візерунок на пір’я павича «очима диявола».

Забобони предків дійшли і до нас. У сучасному світі знайдеться чимало людей, які вірять у прикмети. І слава павиного пір’я залишається суперечливою. Одні вважають «окаті» пір’ячко талісманами, які приносять удачу, здоров’я і дають внутрішню гармонію. Інші уникають контактів з цими предметами, вважаючи, що такі речі притягнутий тільки нещастя.

Зараз модно використовувати яскраві пір’я для прикраси інтер’єру будинку. Популярні і статуетки павичів, особливо такі, на яких хвіст птаха зображено у всій красі. Питання правильності та доцільності використання цих речей для декорування будинку — особистий вибір кожного. Багато в чому це залежить від ступеня віри в ті чи інші прикмети. Багато сучасні езотерики вважають, що прикрашати дім «витрішкуватими» пір’їнками можна.

При цьому завжди варто пам’ятати, що глибока переконаність і віра в прикмети дійсно здатна залучити в життя як позитивні, так і негативні події. Іншими словами, у що людина вірить, то, найімовірніше, з ним і станеться.

Вимоги до пір’ю

Більшість людей схиляються до того, що павине пір’я приносять щастя і удачу. Тому необхідно тримати в будинку такий предмет. Щоб пір’їнка дійсно привернуло позитив і посприяло добрих змін у житті, потрібно при виборі талісмана враховувати ряд порад:

 • Краще віддавати перевагу яскравим і великим деталей оперення.
 • Пір’їнка обов’язково має бути у гарному стані, чистим і не пошарпаним.
 • Якщо для прикраси будинку використовуються фігурки або статуетки, що зображують павича, то перевагу варто віддати виробів з глини або металу.
 • При виборі кольору талісмана краще звертати увагу на пір’я в фіолетового або зеленій гамі. Ці відтінки залучать в будинок багатство.

Часто для декорування житла використовуються штучні пір’ячко. Щоб такі речі не втратили вигляд, рекомендується зберігати їх далеко від вологи і уникати прямого контакту з прямими сонячними променями. Це запобіжить псування і вигоряння пір’я і допоможе надовго зберегти зовнішній вигляд предмета. Варто відзначити, що штучні пір’я не несуть енергетичної навантаження. Виняток — подарунок від близької людини або пам’ятна реліквія.

dddeb5ee804eec4280f59895d32cbdff Прикмети про перо павича в будинку: чому не можна тримати його в квартирі

Альтернатива натуральному перу

Деякі народні прикмети негативно відгукуються про павиних пір’ї. І багато людей щиро вірять, що яскраві пташині пір’ячко здатні принести хвороби і нещастя. Тому поширене переконання, що не можна тримати в будинку частині натурального оперення.

Незважаючи на упередження, яскраві павине пір’я все ж залишаються популярним засобом для прикраси домашнього інтер’єру. Правда, замість натуральних, часто використовуються штучні деталі пташиного хвоста. Найпоширеніший спосіб декорування будинку — поставити частини шати екзотичних пернатих у вазу. В якості альтернативи популярне використання посуду із зображенням яскравих пір’я.

З частин павиного пір’я майстрині навіть виготовляють сережки, брошки, кольє або аксесуари для волосся. Такі прикраси виглядають витончено і жіночно. Красиві і незвичайні пір’ячко використовують для доповнення образу, прикрашаючи ремені, капелюхи і пряжки туфель.

Розкішні пір’я павича незвичайної забарвлення сприймаються по-різному. Однак візьме з позитивним значенням більше, тому такі речі користуються популярністю. Так відбувається з-за віри в те, що яскраві пір’ячко неодмінно принесуть удачу. Супротивникам натуральних примірників езотерики радять різні способи «заміни». І не варто вірити в погані прикмети, тоді і нещастя пройдуть стороною.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради