Прикмети про мертвий голуб: побачити на балконі або на дорозі

Прикмети та повір’я, що стосуються голубів, різноманітні і численні. Одні пророкують неймовірну удачу, інші — страшну біду. Але прикмети про мертвому голуб — найбільш зловісні і лякають, від них не варто чекати нічого хорошого.

63012399e5ef363d5d43edcecf308e01 Прикмети про мертвий голуб: побачити на балконі або на дорозі

До чого побачити мертвого голуба

Протягом століть померла птиця асоціювалася з прийдешніми неприємностями. Негативне тлумачення прикмети пояснюється впливом християнського світогляду. Віруючі переконані, що Святий Дух, перевтілившись у голуба, опускається з небес. Смерть цієї птиці свідчить про те, що ангел-хранитель більше не захищає людину.

Тлумачення прикмети за місцем

Представники сімейства голубиних мешкають всюди, крім Антарктиди і полярних регіонів Північного півкулі. Цих птахів без праці можна зустріти в скверах, парках чи на покрівлях будинків. Враховуючи кількість пернатих, які живуть у населених пунктах поруч з людьми, побачити мертвого голуба — не така вже й унікальна подія.

Це прикра і сумна знахідка, але вона не завжди є ознакою для певної людини. Наприклад, труп птиці на тротуарі не передрікає неприємності саме вам. Адже повз пернатого пройшло безліч людей і пройде ще стільки ж. Не факт, що всіх пішоходів очікують біди і неприємності.

Трактування прикмети з приводу мертвої птиці залежить від місця і ситуації.

У квартирі або на балконі

З приводу того, що означає знайдений мертвий голуб на балконі, думки езотериків не збігаються. Безумовно, ця частина приміщення не відноситься до житлової площі, а з іншого боку, це майже квартира. Тому прикмети будуть ті ж, але їх дія виявиться незначним.

Виявлена на підвіконні чи балконі бездыханная птах катастрофічних наслідків не передбачає. Після побаченого прикрої події можлива несуттєва травма або легке нездужання у когось із членів сім’ї.

Пернатий гість, влетів у квартиру і там загинув, передрікає низку невдач. Мешканців будинку очікують провал на любовному фронті, призупинення кар’єрного зростання, сварка з близькими людьми або фінансові проблеми. Але якщо розцінювати те, що трапилося, як прикру випадковість і не ставитися до прогнозу занадто серйозно, то негативні наслідки обійдуть стороною.

Щоб убезпечити себе і близьких, не варто викидати померлого голуба на смітник, краще поховати його за межами двору. Не можна доторкатися до птиці голими руками, треба використовувати господарські рукавички.

На вулиці

Помітивши труп голуба на вулиці, не поспішайте засмучуватися. Подія загрожує неприємностями, тільки якщо птиця загинула у вас на очах. Але навіть у цьому випадку незворотними наслідками така пригода не загрожує. Ймовірно, справа обійдеться незначними побутовими проблемами, тимчасовим непорозумінням з коханою людиною або розбіжності з керівництвом. Не потрібно впадати у відчай — з часом життя повернеться в звичну колію.

Якщо голубу вдалося уникнути загибелі, варто порадіти не тільки за пернатого, але і за себе. Значить, проблеми були поруч, але обійшли стороною.

Трупик птиці, виявлений на присадибній ділянці, передрікає неврожай, загибель рослин в результаті несприятливих погодних умов. Якщо тільце було знайдено на клумбі, можливо, людину чекають сварки і конфлікти з чоловіком або коханим.

076d354abf6c2b4eaba2fbed4dc42e73 Прикмети про мертвий голуб: побачити на балконі або на дорозі

Тлумачення за обставинами

Ключове значення у трактуванні прийме відводиться причини загибелі птиці: був це нещасний випадок або результат злого умислу. Від цього залежить сенс передбачень і знаків.

Збити машиною на дорозі

Правил дорожнього руху птахи не знають, тому часто гинуть від удару об лобове скло або під колесами. Автомобілістам часто трапляються трупи пернатих на проїжджій частині. Водії знають, що мертвий голуб на дорозі або узбіччі — не до добра.

Коли пташка загинула при зіткненні з машиною, існує ризик постраждати серйозної аварії. Але не варто засмучуватися з-за нещасного випадку. Для запобігання негативних наслідків потрібно виконати наступні дії:

  1. Якщо дозволяють обставини, поховати труп голуба.
  2. Ретельно помити автомобіль і запросити священика освятити машину.
  3. Пару діб не користуватися транспортним засобом.

Вбити

Умисне позбавлення життя божої птахи завжди вважалося тяжким гріхом. Голуб символізує чистоту, вірність і невинність. Замах на життя нешкідливого пернатого очікує низка бід та смутку, які будуть переслідувати винуватця та його сім’ю.

Вбивство голуба виправдано, тільки коли людині загрожує голодна смерть. Але і в цьому випадку треба вимолювати прощення за гріх. Коли небезпека мине, слід постійно підгодовувати птахів.

Птицю загриз кіт

Домашні кішки нерідко ловлять і з’їдають трьох пташок. У цьому випадку людина не винен. За мисливський інстинкт домашнього вихованця господар не несе відповідальності, якщо тільки особисто не нацьковував тварина на голуба.

Пташка потонула в воді

Побачити утонувшую птицю у себе у дворі, наприклад, в глибокій поїлки, — погана прикмета. Насуваються неприємностей можна уникнути, позбувшись від предмета, що став причиною загибелі пернатого. Якщо людина знайшла потонулого голуба не на своїй ділянці, то подія не загрожує негативними наслідками.

До чого з неба падає мертва птиця

Дохлий голуб, впав до ніг людини, сповіщає про майбутні проблеми, пов’язані з фінансами, кар’єрою і сім’єю. У найближчому майбутньому краще не вплутуватися в конфліктні ситуації, керуючись спонтанними рішеннями. Також рекомендується утриматися від необдуманих покупок.

00849858d9c02f9df522f081356c101f Прикмети про мертвий голуб: побачити на балконі або на дорозі

Якщо поранена пташка, не потрібно відразу добивати її або кидати напризволяще. Краще спробувати допомогти голубу. Не варто забувати про безпеку: млява пташка може бути хвора, тому не можна торкатися до неї голими руками. Це небезпечно, адже голуби переносять безліч інфекцій, що передаються людині.

Ці птахи живуть поруч з людьми вже багато століть. Тому в народі вкоренилася маса прикмет і забобонів, пов’язаних з птахами. Щоб нейтралізувати негативні наслідки, після виявлення мертвого голуба потрібно скористатися мудрою порадою предків — не думати про неприємності, і вони не відвідають будинок.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради