Екологічні проблеми планети у 2022 році. Що буде далі і як із цим боротися

У пластику є два головні недоліки: час розкладання в 400 років і його кількість у вигляді сміття по всій земній кулі. Мільйони тонн пластику на дні океану, на узбережжях, у лісах. Найстрашніше: пластик переживе всіх нас.

На тлі глобальної проблеми весь цивілізований світ відмовляється від використання поліетиленової продукції. Біорозкладні пакети приходять на заміну, і така альтернатива має запобігти екологічній катастрофі.

1 6 Екологічні проблеми планети у 2022 році. Що буде далі і як із цим боротися

Основні переваги

Слід зазначити, що турбота людства про природу мінімальна, нехай і останнім часом про це чути з будь-якої праски. На еко-пакети перейшли далеко не всі. У 2019 році це зробили десяток держав, включаючи Канаду та Британію. Окремі країни з огляду на плачевний стан локальної екології будують переробні потужності, щоб мінімізувати забруднення навколишнього середовища.

Що ж запропонують пакети, що біорозкладаються?

  • Можливість компостувати біологічні пакети або в домашніх умовах, або ж на спеціальних полігонах. У цьому випадку матеріал розкладається протягом декількох років;
  • нехай вони і поступаються конкурентам з поліетилену, проте на них все також легко наносити друк, брендувати і т.д.;
  • розпад відбувається виключно на натуральні матеріали: вода, вуглець, біомаса. Справжні пакети, що біорозкладаються, гарантують, що ніякого мікроскопічного пластику при розкладанні не буде.

У нашій країні вже діє закон «Про обмеження обороту пластикових пакетів на території України» та впевнені, що вимоги з часом посилюватимуться на користь повної відмови від пластикової продукції. Так, буде використовуватися біорозкладна продукція, тільки ось де вона буде компостуватися – питання. Як би там не було, впевнені, що ця проблема обов’язково вирішиться незабаром.

Переробка пластику: види еко-пакетів

Біо пакети бувають кількох видів. Про це важливо знати, бо одні справді корисні, а інші можуть завдати непоправної шкоди.

  • Оксорозкладні кульки

У цьому випадку не допоможе навіть правильне сортування сміття. Оксорозкладна продукція тільки на словах екологічна. Насправді використовується досить великий коефіцієнт пластику. Розкладаються кульки швидко, але при цьому виділяються найдрібніші частинки пластику, що осідають у воді та землі, а далі і в організмі людини.

  • Біорозкладаються пакети, що компостуються.

Виробляються з крохмалю натурального походження: кукурудзяного або картопляного. Переробка здійснюється або на промислових полігонах або в домашніх умовах з використанням спеціальних засобів.

  • ПЛФ продукція.

За рахунок складного процесу виробництва ще не набули масового поширення, проте даний варіант – найкращий з усіх представлених. Для розпаду натуральні компоненти потрібні лише природні умови. Вчені всього світу працюють над доступністю подібної продукції.

Де замовити еко пакети в Україні?

МПАК, мабуть, найкращий варіант, оскільки фахівці торгової марки проведуть докладну консультацію, допоможуть з вибором та завжди запропонують доступні ціни.

Вибирайте надійного партнера та відповідального виробника!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради