Прикмети про годинник: можна викидати зламані, носити померлої людини

Зупинка годинника часто викликає страх у людей, які вірять у прикмети. Багато хто думають, що це передвісник швидкої смерті або початку «чорної смуги». Але, насправді, не завжди це поганий знак.

18fb439c675c71eebaa94b67286ab6d6 Прикмети про годинник: можна викидати зламані, носити померлої людини

Прикмети і забобони про годинах

Годинник володіє особливим магічним значенням. Це не найкращий подарунок, особливо молодій сім’ї або літній людині, але ось знайти їх самому — навпаки, вважається добрим знаком. Якщо ви поглянули на екран і побачили збігу цифр, то можна загадувати бажання, і воно неодмінно збудеться.

Найбільш відомі прикмети:

 • падіння настінних — до проблем, різких змін, звільнення з роботи;
 • розбитий циферблат ручних — до недостигнутым цілям;
 • крадіжка або втрата — до зупинки з-за неправильно вибраного шляху, неприємностей, грошових втрат;
 • лопнула скло — до розлучення, припинення відносин, втрати доходу;
 • зупинення перебігу — заклик до уповільнення ходу життя, а іноді — прикмета про смерть господаря.

Дуже часто все не так однозначно, так що не варто лякатися, якщо випадково зачепили і скинули годинник з полиці. Можна нейтралізувати прикмету поганого подарунка простим відкупом — символічною сумою покупки в 1-2 рубля. Якщо годинник зупинилися, то їх можна швидко полагодити, усунувши негативне значення символу.

У випадку смерті господаря годин їх спеціально зупиняють і запускають вже після похорону, щоб час пішло заново.

Розглянемо найбільш відомі прикмети про годинах більш докладно.

Настінні годинники

Прикмети про настінних годинах завжди говорять про те, що станеться в сім’ї, тому їх у всі часи було прийнято вішати на видному місці:

 • Якщо зупинилися годинник над дверима, то прикмета говорить про прийдешні проблеми в будинку. У цьому випадку їх треба швидко прибрати або полагодити. Викинути застряглий предмет бажано в перші ж дні після поломки. Не варто залишати «мертві» годинник надовго, так як це може призвести до блокування позитивної енергії.
 • Коли давно зупинилися годинник раптом почали бити – це може передвіщати смерть або інше страшна подія. Про це ж свідчить ситуація, коли ходики несподівано пробивають не 12, а 13 разів.
 • Якщо годинник впали зі стіни і розбилися вщент — до значних неприємностей. При треснувшем циферблаті значення не настільки суворе — до помилок, неправильно обраної стратегії, необхідність переглянути своє життя і обрати інший шлях. Якщо годинник впали, але не розбилися і не припинили ходу — горе обійде стороною.

6b342c748cbf0d075fc002dcd7e7dda6 Прикмети про годинник: можна викидати зламані, носити померлої людини

Годинник не варто встановлювати напроти дзеркала, дверей або вікон. Не бажано також тримати в будинку настінні годинники, кожні з яких показують свій час. Чим менше годин, тим краще. Якщо повісити занадто багато різних циферблатів, то це може призвести до нервозною обстановці в квартирі.

Наручний годинник

Проблеми з наручним годинником мають схоже значення. Забобони в цьому випадку будуть стосуватися виключно їх власника, а не всієї родини:

 1. Тріснутий екран може говорити про дрібних проблемах і негараздах, плітки, негативної енергії, окружившей людини.
 2. Зламані годинник говорять про прикрий уповільнення, застої, необхідність активних дій для досягнення мети.
 3. Носити годинник на правій руці не прийнято, хоча багато хто так і роблять. Зазвичай носять годинник на лівій руці, оскільки їх простіше заводити і по прикметі небажано весь час дивитися на ліву сторону. Але для людини, яка користується лівою рукою, можна порушити це правило. Якщо ж, звіряючи час, поглядати на праву руку, то це активує позитивну енергію майбутнього.

Найстрашніші прикмети пов’язані з перебігом, який як би втілюють успішність або проблеми життєвого шляху людини.

Не йдуть

Якщо годинник зупинилися і відмовляються йти, то, значить, справа в душевному зневірі, застої енергії. Вищі сили немов би натякають людині, що він розтрачує свої сили даремно. Потрібно завести або відремонтувати, щоб відновити звичний хід життя.

Може говорити така прикмета і про смерть. Часто трапляється, що механізм зупиняється прямо в момент відходу з життя родича.

Поспішають і відстають

Якщо наручний годинник почав барахлити (відставати або поспішати), то це говорить про те, що їх носій неправильно витрачає енергію:

 • Години йдуть у зворотний сторіну — людина остаточно заплутався і йде в протилежному напрямку.
 • Зупинилися наручний годинник говорять про початок проблем.
 • Поспішають годинник — ознака хаосу в житті людини. Він постійно женеться за міражами і завжди відстає. Потрібно все ретельно обміркувати перед тим, як починати серйозні справи.

bfd7b3af0921c0500f412103a069ac47 Прикмети про годинник: можна викидати зламані, носити померлої людини

Йдуть у зворотний бік

З електронними годинами це трапляється рідко, але от з звичайними досить часто, особливо після падіння. Якщо стрілки циферблата несподівано пішли у зворотний бік, то це говорить про те, що настав час зайнятися давно відкладеними справами, тобто повернутися до минулого. Може це означати і зустріч з важливою людиною з минулого життя.

Втратити аксесуар

Втрата годин — початок нового етапу життя або показник того, що людина не хоче розвиватися, застряг і доля приготувала йому струс. Готуйтеся до труднощів, звільнення з роботи, грошових труднощів. Але є і хороша новина — це вчасно поданий знак про те, що в житті скоро щось зміниться.

Знайти годинник

Знахідка годин — прикмета швидкої удачі. Іноді вона може говорити про те, що не за горами зустріч з дуже важливою людиною, коханим.

Прикмети при купівлі

Нові годинник означають новий час, черговий етап життя. Купувати обновку варто, якщо хочете почати жити з чистого аркуша. Бажано вибирати не б/у, а нову модель. Купувати годинник стоїть і в тому випадку, якщо ви часто переживаєте невдачу. Кажуть вони приносять везіння.

Годинник як подарунок

Приймати годинник в подарунок можна, якщо передати символічні гроші дарувальнику. Особливі небезпечні таких дари на весілля — справа може закінчитися розладом сім’ї. Не варто дарувати навіть дорогі аксесуари коханій людині.

Годинник в подарунок дорогій або просто близькій людині – це до розставання і може навіть означати скорочення терміну його життя. Ще одне пояснення причини заборони на такий подарунок – агресивна енергетика гострих стрілок. Але негативний вплив можна нейтралізувати, якщо взяти за години викуп у вигляді монетки.

Дарувати годинник самому також небажано, так як обдаровуваний може бути в курсі, що такі подарунки не до добрау. Якщо подарувати предмет родичам, то це призведе до розлуки. Будь-якій іншій людині — до швидкого старіння, прискоренню ходу часу.

f8eeaefb99998e90561c78d215522493 Прикмети про годинник: можна викидати зламані, носити померлої людини

Забути в гостях

Якщо ви забули години в гостях, але повернулися і забрали їх, то це може говорити про те, що можлива сварка з господарями будинку.

Розбити механізм

Якщо на годинник випадково наступили, знищивши механізм, то прикмета несе негативне значення. Мова йде про значні зміни в долі і найчастіше не дуже приємних. Це схоже на застрявання в якійсь ситуації.

Якщо розбилися подаровані годинник, то можуть змінитися відносини з дарувальником.

Чому не можна носити зупинилися годинник

Якщо годинник зламалися, але їх шкода викидати з-за гарного браслета, то краще все ж полагодити їх або перестати носити. Постійне носіння зламані речі може негативно позначитися на енергетиці. До того ж у людини можуть початися проблеми з часом, прокрастинація або вічні опаздывания, непотрібна поспіх. Старі годинники можуть зробити їх володаря занадто консервативним.

Не можна носити годинник з тріщинкою на циферблаті. Це вважається поганою прикметою. Не варто також зупиняти прилад самостійно, наприклад, після смерті близької людини. Бажано придбати нові, щоб почався новий відлік часу.

Чи можна носити на правій руці

Годинник можна і потрібно носити на правій руці. Це допомагає спокійно рухатися в майбутнє. Зазвичай на правому зап’ясті аксесуар носять військові, чиновники та інші цілеспрямовані, ділові люди.

Чому не можна надягати чужі годинник

Носити чужі годинник небажано. Це все одно, що приміряти чужу долю, включаючи хвороби або невдачі або вкрасти в іншого людини його життя.

Якщо ви взяли у знайомих годинник і помітили, що притягли неприємності, то краще віддати їх швидше назад.

e2fb206e1717f919be30c7f0f7b9586c Прикмети про годинник: можна викидати зламані, носити померлої людини

Чи можна носити годинник померлого родича

Годинник померлої людини зберігають його енергію. Якщо вона негативна, то краще відкласти їх убік. Якщо шкода викинути, то зберігайте у віддаленому місці в закритому вигляді.

Годинник, що залишилися в спадок від померлої бабусі або іншого родича, можуть нести дуже позитивну енергію роду. Це своєрідний оберіг, але тільки в тому випадку, якщо вони перейшли до вас при житті колишнього власника. Годинник померлої людини можуть підтримати вас у складний період, якщо вони нормально працюють і не зупинилися зі смертю власників.

Не варто скуповувати годинник, колишні у вживанні, навіть якщо вони представляють особливу цінність.

Чому не можна зберігати вдома зламані

Екстрасенси не радять тримати зламані годинник будинку. Це вважається шкідливим і по феншуй. Зламані речі притягують неприємності, порушує звичний хід речей в будинку. Від усього зламаного (і не тільки годин), потрібно якомога швидше позбуватися, відкриваючи дорогу новому. Якщо годинник впали і розбилися, то вважається, що вони взяли негатив на себе. Тому дуже важливо винести їх геть з дому.

Що робити з сломавшимися годинами

Поламані годинники, якщо вони вже не підлягають відновленню, краще всього загорнути в тканину або папір і викинути. Позбавлятися від них потрібно навіть у тому випадку, якщо вони старовинні і дорогі. Екстрасенси радять навіть розібрати годинник на механізми і викидати окремо.

Викидати антикваріат не варто, можна спробувати знайти на них покупця. Якщо годинники коштують дуже давно (більше 12 місячних циклів), то вони вже вважаються звичайним предметом інтер’єру без свого магічного значення.

Годинник — важливий атрибут у житті будь-якої людини. З давнину їх хід пов’язують з ходом життя, протягом енергії, долею. Якщо з годинником щось трапляється, то є привід задуматися — до чого ж це.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради