Прикмети на День народження: щоб збулося бажання, чоловікові

aaedebc667a88a7645c6f824a72c0dd6 Прикмети на День народження: щоб збулося бажання, чоловікові День народження з давніх часів є магічною датою. Правда, наші з вами предки стали надавати йому значення всього кілька століть назад. Раніше люди жили більшими, сезонними поняттями: при неспішному аграрному способі життя один день або навіть тиждень не мали особливого значення.

Але поступово від інших народів на Русь прийшли різні ритуали, ворожіння, прикмети на День народження. Деякі обряди проводилися на наших землях з глибокої давнини, але були прив'язані до інших сакральних подій, а потім поступово “змістилися” в сторону особистого свята. Згодом багато звичаїв предків забулися, але частина культурної спадщини дійшла до наших днів у вигляді забобонів або традицій.

Прикмети на День народження: обряди на щастя, організація свята, вибір подарунків

Не секрет, що більшість людей краще запам'ятовують негативні прикмети, наприклад, про розбитому дзеркалі або мертвої птиці. Це не дивно: наш мозок еволюційно пристосований до того, щоб звертати увагу на різні загрози або небезпеки. Однак є чимало оптимістичних прикмет і традицій, які наповнюють життя чарами, відроджують віру в чудо.

Прикмети і традиції для Дня народження

9f0fa76868995a05d970691540c80b7f Прикмети на День народження: щоб збулося бажання, чоловіковіСамий звичний атрибут свята життя – торт зі свічками. Сьогодні багато хто нехтує цим пунктом святкового меню, а даремно. Ця традиція пов'язана з магією і потоками енергій. Тортів наші предки не виготовляли, зате пекли пиріг з начинкою з круп і варених яєць. Гостям його не пропонували: з благословенням розламували над головою іменинника, а потім віддавали птахам. Свічки ж ставили в коло, який символізував кільце життєвої енергії. Винуватець торжества дякував богам за всі радощі минулого року і просив захисту до наступного дня народження, а потім задував свічки.

Інші прикмети і забобони на День народження:

  1. У річницю появи на світло кожної людини оточує позитивна енергетика. Тому, якщо без всяких обрядів або змов покласти в кожну кишеню по купюрі і не виймати до наступного ранку, це нехитре дію допоможе притягти фінансову удачу, яка цілий рік буде супроводжувати іменинника.
  2. Потрапити під дощ в День народження – хороша прикмета, яка символізує благословення небес, а також очищення від накопиченого за рік негативу.
  3. Ми звикли отримувати подарунки на свято, але якщо людина виявить щедрість по відношенню до оточуючих, то майбутній рік теж стане для нього рясним і щедрим на різні дари, удачу, досягнення. Згідно з традицією, імениннику варто обдаровувати гостей невеликими презентами, щоб притягнути до себе щастя і благополуччя.

Подарунки – це одна з найприємніших складових торжества. Однак, якщо ви вирішили відзначати свято за традиціями предків, слід пам'ятати, що далеко не кожен презент годиться для того, щоб підносити його в цей день.

Небажані подарунки для іменинника

Деякі речі, навіть якщо вони об'єктивно корисні і дійсно потрібні одаряемому, іменинникам дарувати категорично не рекомендується. Бувають такі подарунки, які можуть викликати нещастя або зіпсувати взаємини.

Наприклад, чи можна дарувати подушки на День народження? Прикмети ставляться до такої ідеї несхвально. Подушки, ковдри, постільна білизна – це дуже особисті предмети, вибирати які людина повинна сама. В крайньому випадку, подібний подарунок можна прийняти від близького друга або родича, в доброму ставленні якого іменинник абсолютно впевнений. Якщо ж дарувальник таїть в душі бодай краплю негативних емоцій по відношенню до винуватця торжества, містики говорять, що такий подарунок може “прикувати до ліжка”. Простіше кажучи – стати причиною хвороби. Справа в тому, що біополе сплячої людини дуже вразливе до будь-якого негативу, тому подібні подарунки потрібно приймати з обережністю.

Гострі предмети – теж не кращий вибір для Дня народження. Не варто підносити імениннику кухонні ножі, сувенірні або справжні кинджали, манікюрний набір і т. П. Такі речі притягують до себе негативну енергетику, концентрація якої погіршує життя сім'ї.

Дорогий, якісний гаманець або дамська сумочка – відмінний подарунок , особливо, якщо ви знаєте смаки іменинника. Однак дарувати такий предмет порожнім не можна. Потрібно неодмінно покласти всередину купюру, нехай і невеликого номіналу. Це правило засноване на символічності: абсолютно порожній гаманець уособлює бідність.

Чи доречно піднести чоловікові годинник в подарунок на День народження? Прикмети кажуть, що робити цього не варто. Дарувати годинник – не найвдаліший рішення, оскільки це магічний предмет, нерозривно пов'язаний з часом, це предмет, завдяки якому невідчутне час стає чимось видимим і зрозумілим. Вважається, що через поломки подарованих годин зв'язок між людьми теж переривається. Це може статися через раптово спалахнула сварки або з об'єктивних причин начебто переїзду, але в будь-якому випадку відносини будуть зіпсовані. Крім того, зупинка годин може призвести до хвороби власника.

Прикраси – це чудовий подарунок для коханої дівчини, подруги або матері. Але бажано вибирати ювелірні вироби без перлів. Цей благородний мінерал тваринного походження асоціюється зі сльозами, горем, тугою. Тому, щоб не накликати на іменинницю сумну долю, варто відмовитися від подібного подарунка.

Дзеркало – портал між земним і тонким світом – теж вважається поганим подарунком, воно може принести в будинок біду.

Як відзначити свято

b1d7e03d2f3e1477849393269fbb8a9e Прикмети на День народження: щоб збулося бажання, чоловіковіНапередодні Дня народження рекомендується роздати всі борги і постаратися примиритися з ворогами або суперниками – в новий цикл буття слід входити без нічого, навіщо вам тягнути з собою зайвий вантаж? Рідні і близькі повинні знати, що привітання вимовляються з самого ранку, ніж раніше, тим краще. Разом з щирими побажаннями людина отримує заряд позитивного енергетики, яка допоможе йому захиститись від пристріту, невдач, хвороб.

Інші прикмети, що робити в День Народження:

  1. З самого ранку потрібно надіти нову ошатний одяг і не знімати її до самого вечора. Якщо ви хочете залучити в своє життя стосунки – надягайте одяг або аксесуари червоного кольору. Для поліпшення фінансового становища підходять зелені відтінки.
  2. Чи не влаштовувати велике торжество в неділю. Недільний день відведений для роздумів, духовних практик, молитов, роботи над собою. Гучне святкування збиває невидимі природні ритми. Тому, якщо ви все ж вирішили відзначати свято в неділю, запрошуйте не більше п'яти друзів, а краще проведіть цей день у колі сім'ї.
  3. Не турбуйтеся, якщо хтось із близьких забув про ваш День народження. Навпаки, слід подякувати цю людину: така прикмета обіцяє велику удачу.
  4. Добу до і добу після Дня народження (тобто, три ночі) потрібно звертати увагу на свої сни: як правило, іменинні сновидіння мають пророче значення.
  5. Залишати сліди торжества до завтра небажано. Коли останній з гостей покине будинок, потрібно викинути все сміття, прибрати залишки їжі, зробити легку вологу уборку.Ето роблять для того, щоб нейтралізувати чужу енергетику, очистити простір від слідів сторонніх емоцій, які не завжди бувають добрими.

У День народження не можна пекти млинці або оладки – ці страви подають на поминках, на святі життя вони недоречні. Крім того, вважається, що кількість гостей повинно бути парним. Але не рівнятися дванадцяти! Разом з іменинником вийде чортова дюжина, а негативний символізм числа 13 може несприятливо відбитися на святкуючих.

Як загадати бажання на День народження

Традиція загадувати бажання – один з найприємніших і хвилюючих моментів свята. Які є прикмети на день народження, щоб збулося бажання? Кожна людина знає, що, загадавши бажання, потрібно задути свічки, але є і менш відомі способи.

Наприклад, можна написати “лист бажань”. Вам знадобиться білий аркуш паперу, конверт блакитного кольору (можна виготовити його самостійно), а також жовта воскова свічка. Святковим ранком потрібно запалити свічку, написати своє бажання на папері, вкласти це послання в конверт і запечатати воском. Потім конверт прибирають в затишне місце – розкривати його до наступного Дня народження заборонено.

Щоб мрія збулася, її потрібно правильно сформулювати: коротко, але з чітко озвученими деталями.

Ще один спосіб зажадає деяких навичок візуалізації. Візьміть листок паперу, запишіть на ньому, чого ви хочете, а зверху поставте склянку води. Тепер покладіть на посудину з водою ліву долоню і кілька хвилин промовляти про себе загадане бажання. При цьому потрібно представляти, що ваша мрія вже здійснилася: уявіть сцену романтичного побачення з ідеальним партнером, придбання машини, вступу до престижного ВНЗ і т. П. Потім воду потрібно випити дрібними ковтками, а листок – спалити на живому вогні (сірник або свічка) .

чи варто прислухатися до цих порад, вирішувати вам. Насправді, сила повір'їв і традицій на День народження або в будь-який інший день залежить від самої людини. Якщо щиро в щось вірити, воно неодмінно збудеться. Це правило працює і у зворотний бік. Тому потрібно кожен раз прислухатися до себе, своїх відчуттів для того, щоб самостійно вирішити, які події ви хочете бачити в своєму житті, а будь хотіли б уникнути.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради