На яких пальцях можна носити кільця: вказівний, середній, великий

У давні часи ювелірними прикрасами могли похвалитися тільки царські особи. Серед загального різноманіття аксесуарів, особлива увага приділялася кілець. Вважалося, що ця прикраса володіло чудодійною силою і виступало в ролі оберега від недуг і життєвих негараздів.

c8fda7a3ecb49a4a9e23686762c41206 На яких пальцях можна носити кільця: вказівний, середній, великий

Існували навіть повір’я, що попереджають його власника про те, на яких пальцях можна носити кільця. Кільце може не тільки розповісти про характер власника, але і вплинути на його стан.

На яких пальцях не варто носити кільця

Найчастіше сучасні володарі кілець надягають свої коштовності несвідомо, не підозрюючи того, що кожна кінцівка лівої і правої руки несе в собі різний заряд енергій.

Один і той самий перстень, перебуваючи на різних кінцівках, здатний надати як сприятливий, так і негативний вплив на самопочуття власника.

Великий палець

Великий палець астрологи пов’язують з енергією планети Марс. Ця планета відповідає за такі якості:

  • кмітливість;
  • рішучість;
  • завзятість.

Бажання надіти кільце на великий палець вказує на те, що людині не вистачає вольових якостей.

В давнину на великому пальці носили кільця ченці, таким способом вони підтверджували обітницю безшлюбності.

Носіння на великому, пригнічує красу людини і викликає різкі перепади настрою.

Намагайтеся уникати каменів блакитного, синьо-фіолетового і попелястого кольору, оскільки вони здатні викликати тривожні думки, запаморочення і провокувати напади нудоти.

Вказівний

Вказівний палець укладає в собі енергію Юпітера. Дана планета впливає на ступінь розвитку творчих і підприємницьких здібностей людини.

Небажаними будуть всі мінерали, крім синіх, такі камені здатні погіршити стан власника, погіршити його справи. Також не варто носити срібло і золото – дані метали здатні довести ваш бізнес до розорення. Кращим буде олово. Цей матеріал заряджає на успіх у справах і підвищує самооцінку.

Вважається, що якщо носити кільце на вказівному пальці правої руки, то воно сприяє розвитку самостійності і відповідальності, а на лівій – істерії і навіть манії величі.

f7b2d357e11fc4c35a6590f7ce319559 На яких пальцях можна носити кільця: вказівний, середній, великий

Середній

Енергія Сатурна відображена у середньому пальці. Ця планета здатна вплинути на особистісний розвиток людини. Сміливо надягайте перстень на середній палець, якщо ви яскрава і творча натура, яка не боїться показати себе.

Якщо носити золотий перстень на середньому пальці тривалий час, то воно здатне поглинути жіночу привабливість і сексуальність. Персні з свинцю та заліза, навпаки, наповнюють власника впевненістю, а наявність натуральних каменів допомагають відкрити в собі лідерські здібності.

Безіменний

Безіменний палець є улюбленим місцем, тому що він уособлює енергію Сонця, у ньому сконцентрована світла сила – любов. Хіромантами був виявлений ряд причин, які пояснюють, чому не можна носити обручку на безіменному пальці:

  • Не дозволяйте приміряти перстень з безіменного. Інакше вам обіцяє зрада, розлучення або розрив з коханою людиною.
  • Уникайте носіння срібних кілець, якщо плануєте створювати сім’ю.
  • Незамужнему людині не можна носити на безіменному лівої руки, таким чином, він притягує до себе удовину долю.
  • Не носіть кілька перснів на одній кінцівки. Перебуваючи разом, кільця віднімають вашу життєву енергію.

Мізинець

Планета-покровитель – Меркурій. Мізинці часто прикрашають творчі натури. Енергії Меркурія дарують їм гнучкість розуму і красномовство.

Людина, надів кільце на мізинець, підсвідомо готовий до нових знайомств. У спілкуванні такі люди кокетливі і грайливі, але в відносинах — непостійні.

Як уникнути біди

Варто з обережністю ставитися до знайдених або успадкованим перстням. Тому що в них записана вся життєва інформація колишнього власника. Невипадково забобонні старики кажуть: «Я не ношу чужі колечка. Я не бажаю нести чужу долю».

Однак не бійтеся приймати перстень, який дістався вам в дар від власної матері. Дане колечко приймає роль родинного оберегу. Воно здатне вберегти вас від пристріту недоброзичливців.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради