Прикмети: муха потрапила в чай, стакан, бокал вина, кава

Одна муха може доставити своєю присутністю багато дискомфорту. Однак, згідно старовинним повір’ям, віщує різні позитивні події, варто їй заповзти в тарілку з їжею або впасти в склянку з яким-небудь напоєм. Причому муха в склянці з чаєм віщує одне, а про плаваючу крилату особина в супі — прикмета зовсім інша.

При цьому, звичайно, не потрібно забувати, що мухи все-таки переносники захворювань. Якщо раніше люди не могли собі дозволити викидати продукти, на яких сиділи мухи, то зараз нестачі в продовольствиях у більшості немає і ризикувати своїм здоров’ям не варто.

336d5ad98f9df43bb245623da2628498 Прикмети: муха потрапила в чай, стакан, бокал вина, кава

Муха в їжу або напої

Комаха в тарілці чи гуртку – до приємного сюрпризу, так чи інакше.

Якщо мухи потрапляють в компот, воду або квас – однозначно до гарних новин або сприятливим подій. Виявлені крилаті жужжалки у ряжанці або кефірі віщували везіння в грошах: виграш в лотерею або несподівану премію.

Випадково випитий з рідиною муха обіцяє значні фінансові прибутки.

У чаї

Є дуже приємна прикмета, уверяющая, що плаваюча муха в чаї обіцяє людині гарний сюрприз. І якщо вилити чай, подарунок все одно буде. Жодна прикмета не стверджує, що слід обов’язково допивати напій, в якому плавало комаха.

Особливо щасливий момент, коли крилате створення булькнуло в чай у момент піднесення його до рота — це означає солідний приплив грошей.

При цьому моральна підтримка або добре слово на адресу людини з купається мухою в чаї не вважаються за подарунок. Тільки те, що фізично можна помацати, тобто річ, куплена за гроші.

У кави

Кава – напій бізнесменів, але навіть якщо людина далека від бізнесу і п’є каву, у який потрапила муха – то може розраховувати на подарунок або невелику матеріальну надбавку. Плаваюче в каву комаха означає, що успіх «не за горами». Але сюрприз в цьому випадку необов’язково річ – під цим словом мається на увазі також приємна поїздка куди-небудь, яскраві враження, творчий презент.

У молоці

Комаха, що потрапило в кухоль з молоком, попереджає про несподівані, але приємні гостях – варто негайно починати підготовку до їх приходу, так як гості практично вже на порозі. Якщо муха в молоці поплавала, а гості так і не прийшли, значить, щось раптово сплутало їх плани. У будь-якому випадку в найближчі дні вони точно нагрянуть.

У вині

Ця прикмета відноситься саме до дівчат — залетевшая в келих мушка обіцяє дівиці-красуні приємне знайомство з чоловіком. Причому з тим самим, про кого вечорами мріялося. Тому для дам мухи в келиху вина — завжди хороша новина. Може бути, зустріч відбудеться в той же вечір або на наступний — неважливо, закохана один в одного парочка утворюється в найближчу добу.

В супі

Якщо муха залетіла в суп в ресторані або кафе – значить, за страву можна не платити, а це вже добре. Згідно приймете – це ще й знак прибутку, тобто і поїли безкоштовно, і дохід отримали. А якщо в ложку з супом догодила крилата – гроші посипляться, звідки не чекав. Це як раз той випадок, коли одна муха – добре, а дві – ще краще.

b0d62458d58496dfa702f1862bc7eaca Прикмети: муха потрапила в чай, стакан, бокал вина, кава

Муха в склянці: універсальна прикмета

Як з’ясувалося, якщо муха потрапила в чай або склянку з іншим напоєм — прикмета завжди приводить до позитивних результатів. Якщо спікірувала прямо на очах здивованої публіки, то в будь-якому випадку це до успіху в справах і починаннях.

Одні люди вірять, що прикмета справдиться, тільки якщо випити напій, в якому крилате створення поплавало. Але віра в усі часи творила чудеса, так чому б не повірити в успіх, навіть якщо не випивати удобрений мухою чай. Муха вже скупалася в склянці, значить, і піддавати здоров’я небезпеки немає сенсу – сюрприз відбудеться.

А якщо комаха посміла залізти в дорогущий салат або село на шашлик – можна викинути частину продукту, щодо якого муха дерлася – навряд чи зараза, яку вона принесла на своїх мініатюрних лапках, встигла поширитися по всьому твердого продукту. Тим більше, що з приводу цих продуктів і плясавших на них мухах прикмет немає.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради