Прикмети 25 листопада і їх тлумачення, якою буде майбутня зима

Довгоочікуване свято «Федот-льодостав» або «Зимородок» народ відзначає 25 листопада (за старим стилем 7 листопада). На Федота міцнішає лід, а значить, за нього можна пересуватися. Народні прикмети на 25 листопада пов’язані з наглядом за станом льоду і снігом, висновками про майбутню врожайності хлібних культур. А ще цей день призначений для молитви про бажане дитину перед іконою Божої матері з граючим немовлям «Взиграніє».

Народні прикмети на 25 листопада

 1. Ожеледь на Федота – прикмета, що така погода протримається достатньо довго
 2. Рясні снігопади – весною буде сильне повінь
 3. Сніг лягає на вологу землю – жито добре вродить
 4. Якщо людина народилася 25 листопада, то він буде дуже працьовитим.
 5. Не можна перекушувати на ходу вагітній жінці в цей день – дитина буде неспокійним
 6. За прикметою 25 листопада не можна в’язати, але зате можна ткати і прясти
 7. Якщо вагітна жінка багато спить і лінується, то дитина буде таким же ледачим
 8. Кричать Галки неспокійно – на наступний день варто очікувати снігопад

Звичаї

У цей день прийнято виявляти особливу шану і повагу своїм матерям. Крім того жінкам, які ніяк не можуть завагітніти або вже чекають дитину, слід відправитися до церкви і помолитися іконі Божої Матері.

Існує повір’я, що вагітна жінка на Федота повинна бути дуже лагідною і доброзичливою до всіх, більше молитися і думати про благополуччя свого майбутнього чада, тоді немовля народиться здоровим і щасливим. Забороняється влаштовувати перекушування на ходу – дитина буде дуже неспокійним і крикливим.

Талісмани

Якщо вам довелося народитися в цю дату, то ви відрізняєтеся підвищеною працездатністю і витривалістю. Вашим оберегом вважається блакитний топаз – камінь, здатний трохи «пригасити» вашу невгамовну енергію і направити її в правильне русло.

 Прикмети 25 листопада і їх тлумачення, якою буде майбутня зима

Тлумачення снів 25 листопада

 • Якщо уві сні вам довелося викликати духів, то в реальному житті ви зважитеся взятися за нове вкрай непроста справа.
 • Сновидіння, в якому були присутні примари, застерігає: ви ризикуєте перенапружити, так що постарайтеся більше відпочивати.
 • Приснилося, що читаєте якесь магічне заклинання – ви спробуєте виправити сформовану ситуацію, але, можливо, вам не вдасться це зробити з першого разу.
 • У нічних мареннях фігурували божевільні, блазні або ченці – найближчим часом ви можете захворіти; райські птахи – вам пощастить отримати довгоочікувану прибуток.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради