Як сподобатися хлопцю: що зробити щоб підкорити його назавжди

Він хлопець вашої мрії і ваші думки тільки про нього? Хочете бути разом, але вас лякає невідомість, а що якщо йому подобається інша або він любить іншу? Тоді дізнайтеся, як сподобатися хлопцю, щоб він вас помітив і став випробовувати почуття у відповідь.

Ви дізнаєтеся, що потрібно і можна зробити, щоб сподобатися хлопцю. Як вести себе з ним, щоб його тягло до вас?

Не завжди легко зацікавити собою того, через невпевненість чи страх відмови з його боку. Тому потрібно забути про будь-які маніпуляції або притворствах, але робити те, що відчуваєш, а результати буде видно пізніше.

Щоб допомогти вам відчути себе більш впевнено, ми приготували вам кілька порад, які ви можете застосувати, щоб збільшити шанси сподобатися чоловікові, який вам подобається.

10 порад, як сподобатися хлопцю

Перше враження — найважливіше. Адже мета дівчата — не впасти в бруд обличчям. Навряд чи хлопець оцінить внутрішній світ дівчини без її доглянутого, охайного зовнішнього вигляду.

Візьміть на озброєння одна порада: не слухайте тих, хто каже що зовнішність — далеко не головне. Які стверджують що внутрішній світ важливіше зовнішності просто ледачі, так як не бажають стежити за собою і власною зовнішністю. Тому перше, з чого ми почнемо, — зовнішність.

1. Зовнішність

Обговоримо кілька важливих складових зовнішності:

Одяг. Щоб привернути увагу хлопця потрібно вміти одягатися гарно і зі смаком. Це зовсім не означає, що одягатися потрібно дорого. Але ось вміти комбінувати з речей мають такі стилі, які добре поєднуються з постаттю, обличчям, волоссям — дійсно важливо.

Нігті. Під ними категорично заборонено розводити бруд. Нігтями, під якими можна саджати картоплю намагаються не сподобатися хлопцеві, а закопати будь-які прояви його симпатії.

Волосся. Від них повинен виходити приємний запах чистоти і свіжості. Нікому не захочеться доторкнутися до дівчини або погладити її волосся, якщо у неї на голові можна звити гніздо. Тому краще запізнитися на побачення, витративши зайві півгодини часу, щоб привести волосся в порядок і виглядати карколомно, ніж відштовхнути хлопця брудним волоссям.

Макіяж. Надмірно яскравий макіяж каже хлопцям, що перед ними стоїть не симпатична дівчина, а «размалеванная фіфа», у якої на обличчі тонни фарб і штукатурки, немов вона директор будівельної бази. Тому злегка підведені стрілки, акуратні брови, чиста шкіра — це все кидається в очі. Чоловіки завжди помічають такий макіяж.

Запах. Неприємний запах відбиває будь-яку охоту не тільки відносин, але і спілкування. Від вас повинен завжди виходити приємний запах тіла, рота, під пахвами, на одягу), якщо хочете ще більше сподобатися хлопцю. Але є одне застереження: не захоплюйтеся! Парфумерії має бути в міру, кілька крапель на зап’ястя рук, шию і можна підкорити чоловічі серця.

Фігура. Щоб вам раніше не говорили, але хлопцям подобаються апетитні жіночі попки при красивою жіночій фігурі. Чому? Тому що груди вона або є або її немає, а над попою потрібно працювати. Вона свого роду показник жіночого працьовитості і бажання займатися собою. (Даний рада не відноситься до дівчат, яким за станом здоров’я цього просто неможливо досягти).

Тому слідкуйте за своїм харчуванням, почніть прокачувати своє тіло правильними фізичними навантаженнями, подумайте про достатній сон, і ви самі здивуєтеся своїй фігурі.

За цим початковим зовнішніми ознаками хлопець може зробити багато висновків про те, чи подобається йому дівчина чи ні. В виду цього своїм зовнішнім виглядом надайте хлопцям шанс побачити ваші найкращі якості і створити хороше перше враження про себе.

b2826338bf643a353486374bf97bf679 Як сподобатися хлопцю: що зробити щоб підкорити його назавжди

2. Ініціатива

Наступний пораду, як вести себе, щоб сподобатися хлопцю — брати коня за вузду. Іншими словами не бійтеся брати ініціативу в свої руки, щоб зробити перший крок. Нічого жахливого не трапиться, якщо ви першій напишете йому про свої почуття. (На дворі вік рівних можливостей, ініціатив).

Якщо ви йому нецікаві, то дізнавшись про ваші почуття, він відмовить вам, а якщо подобаєтеся, значить, щастя на вашій стороні. Може, ви боїтеся осуду суспільства, яке негативно реагує на сміливість дівчини, яка змогла першої сказати про свої почуття до молодої людини? Тоді перед вами два шляхи:

 1. Чекати ініціативу від безініціативного хлопця (вони народ такий, полохливий, мов дика лань, щоправда, лише деякі).
 2. Вибудовувати своє щастя самостійно, наперекір заздрісникам і суддям.

Не бійтеся засудження за свою рішучість. Подивіться на це з іншого боку. Ви змогли сказати вподобаному вам людині про свої почуття, тоді як іншим дівчатам цього не під силу.

Висновок: ви сміливіше інших, а значить, у вас є якась родзинка, якої немає у інших. Сміливість — це риса, яка подобається хлопцям.

А якщо хочеться сподобатися стеснительному хлопцеві, соромливій, тоді точно треба брати на себе ініціативу. До речі, ніколи не бійтеся відмови з боку протилежної статі, адже кожен відмова — це сходинка до усвідомлення своєї гідності і вмінню себе оцінити.

3. Будуйте власну життя

Мало кому сподобається дівчина, яка «прилипає» до хлопця, бо у неї немає власного життя, інтересів, мотивуючих цілей. Хлопців відлякує, коли в їх житті занадто багато якоїсь однієї дівиці. Для них це ознака відчайдушності і маніакальною потреби в постійній увазі до себе.

Це відбувається тоді, коли дівчина тільки і живе інтересами хлопця, віддаючи йому кожну секунду свого життя. Іноді цим зло користуються деякі «особини» чоловічої статі, а потім кидають через втрату інтересу.

Отже, що зробити, щоб сподобатися хлопцю в цьому випадку, запитаєте ви? Не бажаючи підпасти під категорію «прилипал» вам потрібно сконцентруватися на власному житті. Знайдіть підходящі для себе хобі, заведіть нових друзів, поставте собі правильні цілі і прагнете досягти.

Живіть, насолоджуючись життям, дружите з людьми протилежної статі, показуючи, що інші хлопці також вам цікаві. Створіть свого обранця конкуренцію, щоб він бачив, що йому є за кого боротися. Так ви ніколи не станете «прилипали», а значить, автоматично будете цікавою дівчиною для протилежної статі.

4. Весела вдача, гумор

Уміння розуміти і сміятися над жартами хлопців, а іноді навіть трохи жартувати над ними — це дійсно важливо. Це ознака життєрадісної дівчини. До того ж абсолютно всім представникам чоловічої статі подобається, коли над їх жартами сміються дівчата. Звичайно, мова не йде про дурних жартах і дурного хихикання над ними. Також не варто приховувати своє почуття гумору, якщо ви нею володієте.

5. Будьте щирою

Насолоджуйтеся кожним моментом життя. Чоловічої статі подобаються дівчата щирі, не притворяющиеся тими, ким насправді не є. Не варто намагатися натягувати на себе чужу личину, коли хочеться сподобатися хлопцю. Маска — це всього лише маска, а значить будь-яке, навіть найбільш витончений брехня, стане все одно відомим.

Тому краще почати працювати над своїм справжнім чином, щоб по-справжньому стати тією, якою хочеться себе позиціонувати іншим. Якщо цього не робити, хлопцеві може сподобатися вигаданий образ. А дізнавшись справжню господиню, що стоїть за ним, він, швидше за все, розчарується і піде.

6. Уникайте нав’язуватися

Не варто набридати своїми дзвінками або дурною писаниною смс-повідомлень того, про кого мрієте, навіть якщо хочеться його постійно бачити або чути. Також не варто спеціально створювати нібито випадкових зустрічей з ним.

Хлопці вміють це добре зчитувати в поведінці дівчини. А нав’язуючи, таким чином, молодій людині своє суспільство або увагу, ви сприяєте його пересичення вами.

Більше про нав’язливості рекомендуємо дізнатися з цього відео.

7. Чесність

Це наступний рада з того, що потрібно робити, щоб сподобатися хлопцю. Про свої недоліки потрібно вміти говорити чесно, не приховуючи. Адже все таємне рано чи пізно все одно стане явним. Нікому з представників чоловічої статі незалежно від віку не подобаються дівчата (жінки), що їх обманювали.

Сьогодні обдурила в якійсь дрібниці, а завтра обдурить в серйозних речах, — саме так думають хлопці. Знаючи ж правду з самого початку про дівчину, яка йому сподобалася, хлопець, навряд чи буде нею розчарований.

8. Залишайтеся деякий час загадкою

Чоловічої статі подобаються таємниці, інтриги, які потрібно розгадувати. Тому заінтригуйте хлопців, дозволивши їм «вивчати» вас. Наприклад, змінюючи стиль своєї поведінки: ви можете бути веселою, іноді сумною, діловий, серйозною.

Врівноважено використовуючи дану техніку, ви зможете подібними емоційними гойдалками постійно тримати чоловіків в тонусі, змушуючи їх розгадувати, що вам подобається, що сприяє хорошому або поганому настрою. І тоді не тільки ви будете думати, як сподобатися хлопцю і закохати його в себе, але і люди протилежної статі стануть думати, як сподобатися вам? А це шлях до виникнення взаємної хімії.

5f21dcfef5b8b1846e1c0e534df91907 Як сподобатися хлопцю: що зробити щоб підкорити його назавжди

9. Правильна поведінка

Вид ви сподобаєтеся хлопцеві, як дівчина для романтичних відносин, якщо будете вести себе з ним як його найкращий друг. Це прямий шлях до френдзоне з ним. Ваша поведінка за ним має бути жіночним. Не бійтеся іноді здаватися слабкою, трохи образливою на дурні чоловічі витівки.

10. Вчіться вести діалог, а не монолог

Уникайте без угаву тараторити, забиваючи хлопцеві голову безліччю потрібної йому інформації. Запам’ятайте набагато краще, коли вашого спілкування буде трохи не вистачати молодій людині. Дефіцит завжди цінується.

Тому ваша мета в спілкуванні — створити такий дефіцит, щоб хлопець відчував якусь недомовленість з вашого боку. Тоді йому буде вас мало, захочеться більше, а значить, з’явиться бажання більш тривалого спілкування.

Як спілкуватися з хлопцем щоб йому сподобатися

1). Будьте собою.
Це один з найважливіших рад того, як спілкуватися, щоб сподобатися. Не потрібно грати, щоб справити на нього враження: просто потрібно бути собою. У них можуть бути різні характери, інтереси, при цьому вони можуть бути іноді трохи різкими, грубуватими.

Тим не менш вони охоче стануть спілкуватися з щирою дівчиною, а не тієї, яка намагається справити на них враження. Якщо вона чимось не згодна, то тактовно, спокійно скаже про це, але не стане потурати неправильних дій або словами хлопця.

2). Не бійтеся пауз.
Вам варто запам’ятати одну чоловічу рису, яка притаманна багатьом молодим людям. Перед тим, як щось сказати вони несвідомо витримують тривалу паузу, особливо коли хвилюються. Справа в тому, що хлопці люблять ретельно обдумувати свої слова або продумувати відповіді, перш ніж говорити.

Не бійтеся цих пауз, а тим більше не намагайтеся заповнити з’явилася зупинку власним голосом. Інакше у хлопця може скластися думка, що ви перериваєте.

3). Не вимагайте багатозадачності.
Чоловічий підлогу так влаштована, що якщо чимось зайнятий або виконує якусь роботу, він зосереджується на ній повністю. Тому розмовляючи з хлопцем, не чекайте, що він відмовиться від своїх справ, тільки щоб вислухати вас. Краще для спілкування вибирати правильний момент, коли молода людина буде не зайнятий.

11b37ac68976ea96e9cdc5f5339d78f1 Як сподобатися хлопцю: що зробити щоб підкорити його назавжди

4). Хваліть.
Похвала окрилює, тому якщо ви дійсно цікавитесь, як сподобатися хлопцю, тоді вчіться щиро хвалити його, робити компліменти. Неважливо хваліть його за вибір одягу або дотепність або за добре виконану роботу. Йому дійсно сподобається те, що ви помітили.

5). Не брешіть.
Наш останній поради щодо спілкування з хлопцем, щоб сподобатися — ніколи не брешіть про інших людей. Пліткуючи про кого-то, ви можете брехати і про те, з ким спілкуєтеся — до такого висновку може прийти молода людина.

Якщо вам є що сказати про якусь людину, тоді скажіть йому це лицем до лиця. Плітки і чутки — це не те спілкування, яке може зацікавити більшість чоловіків.

10 правил, як сподобатися хлопцю по листуванню

Щоб розташувати молодої людини до себе важливо дотримуватися 10 правил, як треба листуватися з ним:

d584b918fa55bb5c6a13a79b651c2dbc Як сподобатися хлопцю: що зробити щоб підкорити його назавжди

Як сподобатися хлопцю на вечірці або дискотеці

 1. Приймай запрошення на вечірку за умови, що наступний день буде вихідним, а значить, зможеш довше поніжитися в теплому ліжку після вечірки. Крім того це не позначиться на твоїй навчання, плани або справах.
 2. Запропонуй допомогти з організацією дружнього вечора. Завдяки цьому ти заздалегідь будеш знати тему вечірки, що на ній очікується, яка музика звучатиме, хто буде з гостей. Це дозволить тобі заздалегідь підготуватися до того, як себе правильно вести на вечірці, щоб сподобатися хлопцю.
 3. Продумай зовнішній вигляд для вечірки. Важливо бути привабливою, але не вульгарною. Одяг не повинен сковувати і не привертати до себе непотрібної уваги з боку присутніх.
 4. Намагайся бути трохи розслабленою, веселою, танцюй і не відмовляй у танці тим, хто тебе на них запрошує. Насолоджуйся моментом трохи повеселитися.
 5. Будь активної в іграх, конкурсах, спів караоке, за умови, що вони не поставлять тебе в незручне становище. Хлопцям подобаються активні дівчата, а значить більше ймовірності, що на вас зверне увагу той чоловік, якого ти хочеш сподобатися.
 6. Обережно стався до алкоголю, щоб залишатися здоровою в розумі.
 7. До середини вечірки зроби перший крок назустріч симпатичного хлопця, запросивши його потанцювати, взяти участь у конкурсі.
 8. Залишайся для всіх певною загадкою. Всі представники сильної статі люблять розгадувати таємниці, тим більше бажаючи більше дізнатися про ту, хто їм сподобався.
 9. Уникай флірту. Фліртуючи з усіма хлопцями або постійно перебуваючи серед чоловічої компанії — не кращий варіант справити враження і сподобатися молодій людині.
 10. Не квап події. Якщо хлопець звернув на тебе увагу не варто відразу плекати ілюзій і завалювати його телефонними дзвінками, повідомленнями або пропозиціями зустрітися погуляти.

Як сподобатися хлопцю в школі

1). Будь першої.
Тобі сподобався хлопець, але він не поспішає знайомитися з тобою, тому не знаєш що робити? Зроби цей крок першою. Підійди, познайомся, заведи розмову на загальні теми.

Якщо хлопець старше тебе тоді можеш запитати його про вчителів, які будуть вести у тебе спільні з ним предмети, попроси дати пораду, як себе з ними вести. При наступній зустрічі він з розряду незнайомого вже стає знайомим хлопцем.

2). Контролюй свою поведінку.
Бунтарки, зухвалі, грубі дівчата, які курять, ведуть себе розбещено, лихословлять, навряд чи зможуть надовго привернути їх своєю уявною «крутизною». Хлопцям подобаються виховані, веселі, милі дівчата, за якими вони нишком спостерігають.

7ee6aa334a765b78368acd0103ecb408 Як сподобатися хлопцю: що зробити щоб підкорити його назавжди

3). Знайди спільні інтереси або інтереси.
Це завжди зближує, з’являються теми для розмов, так як будь-яка людина може годинами розповідати про те, що йому дуже цікаво. Завдяки цьому кожен з вас буде почуватися розкутіше, вільніше.

Зазвичай молодих людей у віці 13, 14, 15 років цікавлять теми спорту, нові тренди гаджетів, відео в YouTube пов’язане з автомобілями, спортивними фінтами, приколами.

Тому щоб сподобатися хлопцю переглядав ці теми в інтернеті. Тоді будеш в курсі останніх трендів або новин, а значить, зумієш почати, продовжити і підтримати розмову на ці теми.

Розмову можна почати так: «Ти чув про вихід нової версії … як тобі це новинка»? Або «Ніколи не думала, що буду так переживати, дивлячись на гру… що скажеш про їх гру»?

4). Його друзі — твої друзі!
Хочеш сподобатися хлопцю, якому ти байдужа, тоді постарайся познайомитися з його друзями і завоювати їх довіру. Запам’ятай одну важливу річ: друзі на хлопців можуть впливати більше ніж батьки або вчителі, їх вплив набагато сильніше.

Тому щоб сподобатися хлопцю в школі або класі, тобі потрібно постаратися увійти в довіру до його друзям і сподобатися їм.

Намагайся спілкуватися з ними на теми їх інтересів. Коли надається можливість, тоді можеш допомогти їм радою або підказати якісь думки, головне, щоб це було в тему.

Коли друзі хлопця почнуть тобі довіряти, тоді займуть твою сторону, розповідаючи йому, наскільки ти класна дівчина. Тим самим створюючи в його очах ще більш привабливим твій образ.

5). Пропонуй, а іноді і проси допомогу.
Це наступний рада, як привернути увагу хлопця в школі і сподобатися йому. Якщо якийсь шкільний предмет тобі дається краще, ніж вподобаної тобі молодій людині, тоді запропонуй йому допомогу в його розумінні, особливо якщо хлопець — твій однокласник.

Якщо ти поступаєшся йому в знаннях якогось предмета, тоді не соромся просити допомоги в нього. Це пробуде в ньому приємне відчуття того, що хтось потребує допомоги.

6). Підтримуй зв’язок поза школи або уроків
Це можна зробити за допомогою телефону, повідомлень або соціальних мереж. Чоловічому слуху завжди приємно чути голос привабливої дівчини. Коли хлопцям подобається дівчина, тоді вони готові говорити з нею годинами, навіть не помічаючи часу.

Періодично поділися з ним по соцмережам цікавими новинами, забавними мемами, музикою. Це створить невимушену атмосферу, при якій хлопцеві легше вести себе розкутіше, жартувати, принаймні, на перших порах.

7). Завжди май бездоганний зовнішній вигляд.
Ти дівчина, а значить, своїм зовнішнім виглядом повинна підкреслювати жіночі риси. Продумуй свій образ, коли будеш з ним зустрічатися в школі, на вулиці або десь ще. Твоя мета — сподобатися хлопцеві як дівчина, а не просто друг, «братик».

Для цієї мети тобі достатньо трохи підкреслити свою фігуру правильно підібраною одягом, + обличчя легким макіяжем. Також запам’ятай важливу річ — дівчина завжди повинна добре пахнути.

До речі, в цьому відео ти зможеш підглянути кілька важливих порад собі. Подивися його!

Як сподобатися хлопцю якщо ти товста, повна дівчина

 • Тобі здається, що з-за повноти або кількох зайвих кілограмів ти не гарна, тому він не звертає на тебе увагу? Цим сама собі виносиш вирок, заздалегідь зводячи на нуль всі свої намагання сподобатися.
 • Почни зміни з свого мислення і комплексів. Використовуй свої сильні, позитивні сторони. Попроси подругу, мати підказати їх тобі. Може бути, у тебе особливо красиве обличчя, заразительная посмішка або ти приваблива своєю добротою, чуйністю, використовуй це.
 • Запам’ятай багато чоловіків між стрункістю з одного боку і добротою, веселою вдачею з іншого вибирають друге. Тому багато повні дівчата, ніколи не страждали від відсутності чоловічої уваги.
 • Для більшої впевненості і насамперед заради себе самої, можеш походити в спортзал, зайнятися фітнесом, латиноамериканськими танцями, щоб трохи прокачати фігуру.
 • Намагайся гарно себе підносити погляду того, кому хочеш сподобатися. Правильно підібраний одяг (яка худит, а не повнить), впевненість у своїй привабливості, відсутність хвилювання і зможеш привернути увагу хлопця, якого ти любиш.
 • А далі застосовуй поради з цієї статті, як спілкуватися, вести себе, чого варто уникати і розвиток відносин навряд чи змусять себе чекати.

12 помилок, яких слід уникати, щоб сподобатися

Щоб подобатися протилежній статі і бути привабливими для них потрібно уникати 12 помилок, які відштовхують, а не приваблюють їх.

1). Рада бути самою собою не працює. Даний рада поганий тим, що мільйони дівчат слідуючи цій пораді, так і не влаштували особисте життя. Щоб сподобатися протилежній статі потрібно завжди відповідати рівню чоловіки. А для цього недостатньо просто бути собою притому нічого не робити. Неможливо сподобатися не змінюючись.

2). Бути «стервом». Обманом або маніпуляціями можна домогтися розташування тільки того молодика, хто далі френдзоны себе не бачив. Даний рада особливо шкідливий, коли йдеться про тривалих, серйозних відносинах.

3). Недоглянутість. Мало кому сподобається дівчина з брудним волоссям, облезлым лаком на нігтях, в брудному одязі або взуття. Це свідчить про те, що у неї немає бажання розвиватися, а її найкращою подругою є лінь. Перспектива стосунків з такою дамочки не спокушає нікого з хлопців.

4). Спокусити — ще не значить сподобатися хлопцю. Тому недостатньо просто затягнути в ліжко об’єкт свого зітхання, щоб зачарувати для серйозних стосунків.

5). Наступна помилка — надмірна послужливість, нав’язливість. Навряд чи комусь сподобається дівчина, яка настільки поглинена своїм обранцем, що повністю розчиняється в його житті. Намагатися усім прислужитися, виконуючи все, про що просять, свідчить про нестачу власної гідності.

6). Краса покриє дурість — чергова помилка, із-за якої важко сподобатися хлопцю. Наївно думати, що тільки краса, а не розум може забезпечити або гарантувати серйозні стосунки. Чоловічої статі подобаються розумні дівчата, при цьому вміють показати себе не розумніші за чоловіків.

7). Легкодоступність відштовхує. Неможливо серйозно сподобатися хлопцю або сексуальною розбещеністю доступністю, особливо на першій зустрічі. Серед хлопців чутка про подібних дамочках вельми нелестна, а значить, нікому не захочеться стати володарем такого щастя.

8). Вульгарність. Будь хлопцеві навряд чи сподобається вульгарний жіночий вигляд, скоріше він здатний відштовхнути. Вульгарність проявляється у зовнішньому вигляді (відвертий одяг), хамстві, лихослів’ї, поганих звичках, сексуальні натяки або само флірт з кількома хлопцями одночасно.

9). Надмірний інтерес про добробут людини відштовхує останнього від прагнуть щастя. Нікому з хлопців не сподобається, коли інші без права заглядають в їхній гаманець. Тому випрошувати подарунки або вимагати вкладатися — не кращий варіант зачарувати хлопця.

10) Надмірна балакучість. Згідно чоловічому думку чоловікам важко впоратися з жіночої балакучістю. Безперервний потік слів їх напружує, особливо після трудового дня.

11). Уявна недоступність. Повірте молодих людей «не заводить» постійний вид «забрала» непроникного жіночого обличчя? Вони подумають, навіщо витрачати час на ту, яка все одно відштовхне або відкине. Краще витратити час на тих дівчат, від яких віє теплом.

12). Робити вигляд, що не нервуєш. Самі того не бажаючи, ви все одно будете нервувати при вигляді вподобаного людини. Вас обов’язково видадуть ваші руки. Приміром, машинально почнете поправляти волосся, блузку, спідницю, підтягувати груди. А чим більше намагаєтеся приховати нервозність, тим неприродно будете виглядати в очах свого обранця. Тому ведіть себе природно.

До речі, подивіться в цьому четырехминутном ролику, чого не варто робити, бажаючи сподобатися молодій людині.

Висновок

Який висновок ви зробите після прочитання статті? Вам вирішувати, але хочеться, щоб ви засвоїли кілька важливих істин:

 1. Жодна порада не буде корисний, поки ви самі не повірите в свої сили, здібності. Поки не подолаєте свою лінь, щоб старатися і працювати.
 2. Щоб сподобатися хлопцю, особливо колишньому або того, якого поки не подобаєшся потрібно наполегливо попрацювати. Тому дійте, стаючи привабливою для протилежної статі.
 3. Дослідіть більше літератури, дивіться відеоролики по даній темі. Чим більше буде у вас правильної інформації про те, як сподобатися хлопцю, тим краще. Тоді ви точно будете знати, що потрібно в собі прокачати, щоб змінити своє життя на краще.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради