Прикмета: знайти монету орлом, решкою вгору, старовинну

Виявити на дорозі гроші багато хто вважають великою удачею. Однак не всі знають, що означає прикмета знайти монету орлом або решкою вгору. Прихильники народних повір’їв остерігають від поспішних необдуманих вчинків. Гроші, що дісталися людині «з нагоди», не завжди роблять його щасливим.

5c0ae5aad848466818161c6bdac7c62c Прикмета: знайти монету орлом, решкою вгору, старовинну

Що значить прикмета – знайти монетку

У світі, де багато купується і продається, гроші відіграють важливу роль. Крім того, практикуючі езотерики вважають, що цей сучасний фетиш володіє потужною енергетикою. Тому монети використовують не тільки в товарно-грошових відносинах, але і в магічних ритуалах.

У кожного народу до прикмет про знайдені гроші різне ставлення. Наприклад, для китайця, який знайшов на вулиці монету, це добрий знак. Таку гроші він обов’язково підніме і буде зберігати її як талісман, який не тільки принесе йому удачу, але і допоможе розбагатіти.

Європеєць до аналогічного події ставиться дещо інакше. Не кожен перехожий стане «кланятися» випадкової монетці, піднімаючи її з землі. Людина, яка не розбирається в забобони, робить це не роздумуючи. Проте багато людей, пам’ятаючи, що за грошима водиться погана слава, не будуть так чинити.

b8cdb10b8f7f5f0c7dd85cfcc171950d Прикмета: знайти монету орлом, решкою вгору, старовинну

Яка монета була знайдена

Людина, що знайшов гроші, в першу хвилину діє так, як йому підказує його власна інтуїція. Тут вже нічого не поробиш: або він бідний, як церковна миша, і кожен випадково придбаний рубль йому в радість, або жадібний, як Крез, і не може пройти повз дармової наживи.

Розбирається в народних повір’ях людина обов’язково зверне увагу на деталі, супутні цій події.

Номінал

Знайдені на вулиці або в іншому місці гроші можуть мати позитивний вплив на долю людини, якщо монети будуть лежати вгору орлом, а не решкою. Крім того, номінал кожної монети має своє значення:

 • Дрібні монети номіналом в 1 або 2 умовні грошові одиниці означають початок нового етапу в житті, який буде ознаменований великими звершеннями в навчанні, громадській роботі чи бізнесі.
 • Номінал в 10 або 25 умовних одиниць свідчить про те, що в житті людини все відбувається в рамках норми. У нього все, як у всіх: будинок, машина, сім’я. Такий собі середнячок, якого влаштовує його спосіб життя. Така людина, як правило, задовольняється тим, чого досяг, і нікуди більше не прагне. Прикмета підказує людям, що ще не весь потенціал використаний.
 • Гроші номіналом в 50 умовних одиниць і вище дають почуття задоволення. Ця цифра повинна нагадати людині, що знайшла гроші, що жадібність – один із смертних гріхів. Заробляти треба рівно стільки, скільки необхідно для гідного життя. Всякі надмірності ніколи не призводять до добра. Заробляння грошей заради того, щоб потішити свою жадібність, спустошує людську душу.

Найвдалішою знахідкою можна вважати металеву монету номіналом «5».

Це сакральне число, використовуване езотерикою усіх континентів. Воно згадується навіть у таблицях Каббали.

Ця цифра відповідає магічного значення пентаграми, кількістю пальців на верхніх і нижніх кінцівках людини. А головне, вона позначає 5 почуттів, властивих людям. Така монета обіцяє тому, хто знайде божественну силу і захист Всесвіту.

Старовинна

Прикмета знайти старовинну монету тлумачиться в залежності від номіналу і віку раритету. Чим древнє грошовий засіб, тим сильніше його енергетика і шанс на те, що повір’я збудеться:

 • Старовинна копієчка, що лежить орлом вгору, дає надію на виконання загаданого бажання. Тільки от очікувати це подія, можливо, доведеться довго.
 • Старий потертий рубль явно вказує на те, що удача повернулася обличчям до людини. Потрібно тільки вміти чекати і цінувати маленькі радощі життя.
 • Знайти давню іноземну монету – рідкісне везіння. Вона символізує достаток і добробут. Людина буде щасливий, якщо зуміє бути вдячним долі за такий подарунок. Стрімко піднімаючись по соціальній драбині вгору, не можна забувати про тих, хто залишився внизу і потребує допомоги.

Старовинні полтиники або гривеники пророкують людям, що «без труда нема плода рибку зі ставка». Не можна сподіватися тільки на «пані удачу». До щасливому випадку обов’язково додається повсякденна копітка праця. І тоді щастя посміхнеться людині.

e02f7ab799800f4408d6fa5e50a0bdbb Прикмета: знайти монету орлом, решкою вгору, старовинну

Іноземна

Для народних повір’їв практично немає різниці, знайдений іноземний «рубль» або вітчизняний. Гроші будь-якої держави світу мають сильну енергетику. А якщо їх застосовують в езотеричних ритуалах, то вони мають магічну силу.

Не завжди енергія знахідки буває позитивною. Є ризик підібрати на дорозі якусь неприємність, хвороба чи безгрошів’я. Існує безліч прикмет, застерігатимуть від біди, пристріту або псування.

Знайти монету орлом або решкою вгору

Предмет потреби – гроші – можуть виступати потужними магічними символами, що несуть цілий потік інформації. Народні прикмети застерігають підбирати гроші, що лежать решкою вгору. У той же самий час дивиться догори орел вважається добрим знаком:

 • Монети, що лежать гербом догори, радують знайшли людей, тому що така подія обіцяє їм удачу. Під цим словом мається на увазі будь-яке везіння, що стосується бізнесу, сімейного життя або навчання.
 • Ті гроші, які відразу демонструють свій номінал, народне повір’я відносить до «порченым». Під цим вважається, що монети могли бути використані в магічних ритуалах.
 • Спірні питання викликає монетка, застрягла десь ребром. Сумніваються люди в будь-якому незначному подію можуть побачити загрозу своєму здоров’ю та благополуччю. Насправді така банкнота може мати двояке дію. Це як гра в «рулетку». Результат залежить від того, куди прямує людина і чим його думки в даний момент зайняті. Позитивний настрій, як правило, завжди обіцяє позитивний підсумок.

Якщо людина, що знайшов гроші, живе в достатку, але пройти повз спокусливою знахідки не може, то її дозволяється підняти. І тут же слід постаратися прилаштувати монету в руки тих, хто цього потребує, або пожертвувати храму. Такий богоугодний вчинок зніме будь можливий негатив.

7bbb576cbbd0690ea1db66765aea5510 Прикмета: знайти монету орлом, решкою вгору, старовинну

Тлумачення в залежності від місця знахідки

Дбайливе ставлення до грошей іноді ставить у глухий кут людей, які час від часу знаходять їх у найнесподіваніших місцях:

 • Домашню знахідку, закатившуюся в кут або під меблі, краще не чіпати. Вважається, що ця дрібниця служить для залучення в будинок достатку.
 • Знайдений в городі заритий скарб – велика удача. Але щоб розпорядитися ним правильно, не накликаючи на себе і свою сім’ю небажаних наслідків, потрібно поцікавитися історією його виникнення. Якщо з’ясувати колишніх власників багатства не вдається, то їх можна сміливо витрачати, не забуваючи при цьому невелику частину грошей пожертвувати на благі цілі.
 • Грошики, які так часто трапляються на підлозі супермаркету або в пилюці, теж можна підняти. Проте їх не слід класти разом з наявними грошима в гаманець. Таку знахідку краще всього відразу витратити.

Вічно сумнівається, що живуть з острахом людям не принесуть радості знайдені гроші.

Пройти повз них – значить врятувати свою душевну рівновагу і спокій. А їх не можна купити за гроші.

В який час була знайдена монета

Всі грошові прикмети ревно ставляться до часу доби:

 • Ранкова знахідка може бути дуже до речі, якщо чоловік вийшов з будинку, щільно поснідавши. Голодного перехожого прикмета застерігає від необережного кроку, тому що він обіцяє вічно порожній гаманець.
 • Подія, що сталася у фазі зародження місяця, передбачає того, хто знайшов гроші, несподіваний прибуток і стабільне поповнення сімейного бюджету.
 • Монети, знайдені десь в обідній час, сигналізують людям, що хтось поруч гостро потребує допомоги. Цим об’єктом може бути самотній літній сусід або безпритульна тварина, що живе в підвалі або під’їзді багатоповерхового будинку.

Після заходу сонця або в нічний час ніяких маніпуляцій з грошима не виробляють. Згідно народній прикметі, їх не можна турбувати в такий час. Перефразовуючи відому приказку, можемо стверджувати, що «гроші люблять нічну тишу».

104b1ebf8b0c58d5f366ea33387b7b81 Прикмета: знайти монету орлом, решкою вгору, старовинну

Прикмети по днях тижня

Було б дивно подумати, що прикмети про такому сильному символі, як гроші, не зачіпають днів тижня або великих церковних свят:

 • Понеділок – не найкращий день для маніпуляцій з грошима. Їх не можна віддавати в борг або повертати взяті асигнації борг. Те ж саме стосується і раптової знахідки. Підняті із землі гроші не принесуть нічого, крім прикрощів.
 • Чистий четвер говорить сам за себе. У цей день немає місця речей, які апріорі вважаються найбруднішими в прямому і переносному сенсі. Краще всього залишити гроші в місці знахідки – нехай вони дістануться тому, хто в них дійсно потребує.
 • Монети, знайдені в релігійне свято, краще всього віднести в храм і купити на них свічки або пожертвувати хворим, сиротам, убогим.

Не дарма в народі кажуть, що в Бога немає поганих днів. Кожен новий день стане благополучним, якщо людина проживає його не тільки для себе. Турбота про оточуючих надає життю сенс існування.


В життєвих ситуаціях не всі події спочатку заплановано. Деякі несподівані події вимагають від людей зупинитися і задуматися, зробити свій вибір між матеріальним добробутом і духовним початком. Гроші, без яких у сучасному світі неможливо прожити, ніколи не були і не стануть синонімом щастя.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради