Кращі і доречні побажання спокійної ночі коханому чоловікові: красиві, ніжні, романтичні, еротичні

Завершення добре проведеного дня неможливо уявити без зворушливого і ніжного прощання з коханою людиною. Бажаючи один одному спокійної ночі, люди інтуїтивно розуміють, що час сну – відносно невеликий термін, але за цей період може статися що завгодно.

Побажання спокійної ночі коханому чоловікові – не проста формальність, а щирі слова, щоб майбутня частина доби дійсно пройшла спокійно, принесла відпочинок і відновлення сил. Якими словами можна виразити ці побажання – читайте в нашій новій статті.

Як побажати добраніч хлопцеві

Прощаючись перед сном, особливо сумують ті закохані, які змушені розлучатися, нехай навіть на 8-10 годин. Обидва відтягують момент розставання, обидва мріють про час, коли будуть засипати разом, тому то і справа пишуть один одному повідомлення або розмовляють по телефону, поки не заснуть з мобільником в руках.

У прозі

Коханому хлопцеві бажано надіслати побажання спокійної ночі в прозі, вони краще сприймаються утомленим мозком.

 1. Відпочивай, моє сонечко, набирайся сил для підкорення нового дня, адже ти в мене самий хоробрий підкорювач життєвих вершин.
 2. Дорогоцінний мій, з цим побажанням добраніч тобі, своєму коханому чоловікові, я подумки шлю свій самий гарячий, самий ніжний поцілунок.
 3. Бажаю тобі солодких і безтурботних снів, нехай кожна клітинка твого тіла, яку я так обожнюю, відпочине і наповниться свіжими силами, цілую ніжно.

Можна не сумніватися, що після теплих побажань у романтичній прозі ваш чоловік або хлопець засне з посмішкою на обличчі і думками про вас.
luchshie i umestnye pozhelaniya spokojjnojj nochi lyubimomu muzhchine: krasivye, nezhnye, romantichnye, ehroticheskie66 Кращі і доречні побажання спокійної ночі коханому чоловікові: красиві, ніжні, романтичні, еротичні

Красиво побажати спокійної ночі коханому своїми словами

У віршах

Якщо вам точно відомо, що коханого не дратують вірші, йому можна надіслати римоване побажання в особисті повідомлення в соцмережі:

Мій рідний, лягай у ліжечко,
Снів бажаю солодких-солодких.
Ти уяви, що я з тобою,
По щоці веду рукою,
А потім цілу ніжно –
І до самого світанку
Ми в запалі безмежної любові
Всі летимо-літаємо десь.

***

Бажаю тобі, милий, море снів –
Красивих, ніжних, радісних і яскравих,
Сон буде міцним, як моя любов,
А ранок – з терпким духом кавоварки.

***

Мій улюблений, доброї ночі
Побажати тобі хочу,
Бути з тобою хочу я дуже
І уві сні до тебе лечу.

Віршовані побажання коханому хлопцеві особливо зворушливі, якщо придумані і написані своїми словами.
luchshie i umestnye pozhelaniya spokojjnojj nochi lyubimomu muzhchine: krasivye, nezhnye, romantichnye, ehroticheskie67 Кращі і доречні побажання спокійної ночі коханому чоловікові: красиві, ніжні, романтичні, еротичні

Для любителів поезії підійде побажання у віршах

Як цікаво побажати доброї ночі чоловікові

Між подружжям нерідко складаються приятельські відносини, що не заважає їм залишатися закоханою парою. Як правило, таким парам властива жартівлива манера спілкування, сімейний сленг (наприклад, з слів, які смішно вимовляють їх маленькі діти) або обмін мемчиками. В таких сім’ях зазвичай немає проблем з побажанням надобраніч коханому чоловікові, навіть якщо воно вимовляється голосом диснеївській кішки: «Гуд найт, травень дарлінг» або простим вигуком «ага». Можна спробувати різні варіанти побажань доброї ночі чоловікові своїми словами, в віршиках або жартівливих колискових:

***

Доброї ночі нам з тобою до ранку, коханий мій.

***

Баю-баюшки-баю
Тихо на вушко напою,
Якщо надумаєш хропіти,
Будеш сидіти на підлозі.

***

Спи-спи, я ще полежу, подумаю, як сильно я тебе люблю.

Коли ви ставитеся до чоловіка як до свого найближчого і коханій людині на землі, вам не складе труднощів знайти найкращі слова побажання.

Варіанти прикольних побажань своїми словами

Якщо варіанти з колисковими або віршованими побажаннями чоловікові не для вас, скажіть або напишіть коханому своїми словами що-небудь прикольне із запропонованого нижче.

Красиві

Коханому чоловікові можна не шкодувати гарних слів і побажань, особливо на порозі ночі, побажайте, щоб вона була спокійною і безтурботною.

 1. У нас з тобою був такий чудовий вечір, що не хочеться прощатися навіть на ці кілька нічних годин.
 2. Нехай наш сон буде заслуженим відпочинком від трудів і від яскравих вражень, адже завтра нам теж знадобиться чимало сил.
 3. Нехай хвилі сну віднесуть тебе в країну виконання бажань, де ти будеш безмежно щасливий, адже ти цього вартий.

Як свідчать відгуки самих чоловіків, вони не надто довіряють красивих слів, але все-таки не проти слухати їх в свою адресу.

luchshie i umestnye pozhelaniya spokojjnojj nochi lyubimomu muzhchine: krasivye, nezhnye, romantichnye, ehroticheskie68 Кращі і доречні побажання спокійної ночі коханому чоловікові: красиві, ніжні, романтичні, еротичні

Побажання спокійної ночі

Ніжні

Коли хочеться сказати чоловікові ніжні побажання, серце може продиктувати найпотрібніші слова, наприклад:

 1. Доброї ночі тобі, коханий, я вже бачу, як дрімота огортає твої красиві очі, спи, рідний, і думай тільки про хороше.
 2. Уявляю тебе засыпающим, який згорнувся в калачик або простягся на ліжку, або сльози навертаються від думки, як я тебе люблю.
 3. Якщо б я була поруч, я не дала б тобі заснути, поки не перецілувала все твої складочки, тріщини, ямочки, я так люблю їх пестити.

Багато жінок виявляють надмірну ніжність до своїм коханим, закидаючи їх всілякими милими прізвиськами, голосячи над кожною царапинкой на їх тілі. Більшості чоловіків така надмірна опіка швидко набридає.

Еротичні

Намагаючись сказати еротичне побажання, не забувайте, що й слова мають велику силу, тому вони повинні заспокоїти чоловіка, а не розбурхати його.

 1. Спи, мій дорогий володар самих сильних і ніжних рук, моя найсміливіша еротична фантазія, тобі треба відпочити, адже ти в мене такий енергійний.
 2. Ти ж знаєш, подумки я завжди поруч з тобою, міцно обіймаю тебе за плечі, ногами оплетаюсь навколо твоїх ніг, і ти засинаєш в цьому солодкому «полоні».
 3. Хочу хоча б на хвилину стати твоєю ковдрою, щоб відчути твоє податливе тіло і запах твоєї шкіри, зігріти тебе і заколисати.

Еротичні побажання доречні лише в тому випадку, якщо ви перебуваєте в інтимних відносинах з чоловіком або хлопцем, якому їх посилаєте.

Романтичні

«Прекрасної ночі, мій коханий, хай тобі солодко спиться в дивовижному світі мрій»; «спи, коханий, хай всі зірки світобудови прошепчут тобі, як я тебе люблю»; «нехай ця ніч вкриє тебе ковдрою з чудових снів, цілую тебе, до завтра, моє щастя» – приблизно такі романтичні побажання можна сказати або написати коханій перед сном.

Короткі фрази в СМС, доречні на відстані

Коли коханий знаходиться на віддаленій відстані і єдиний засіб спілкування – мобільний телефон, побажання доброї ночі чоловікові доречно писати короткими СМС:
luchshie i umestnye pozhelaniya spokojjnojj nochi lyubimomu muzhchine: krasivye, nezhnye, romantichnye, ehroticheskie69 Кращі і доречні побажання спокійної ночі коханому чоловікові: красиві, ніжні, романтичні, еротичні

 • СН, улюблений;
 • ЯТЛ, спок. ночі;
 • СН, цілу і дуже лю.

Побажання коханому чоловікові СМС можна розширити іншими абревіатурами або вашими особистими «конспіративними» словами, щоб і на відстані він відчував поруч ваше незриму присутність. Психологи відзначають, що багатьом чоловікам не подобаються всі ці скорочення і абревіатури, а також зменшувально-пестливі слова, сюсюкання і «тваринна» лексика (котик, зайчик, бегемотик) в повідомленнях.

Які картинки і листівки можна використати

У запасниках всесвітньої павутини можна знайти величезну кількість картинок з готовими побажаннями чоловіка або хлопця, вам залишиться тільки підібрати ті, які відповідають інтересам вашого коханого. Відправляючи побажання в картинках, подбайте про те, щоб вони були приємні оку, не містили різких, яскравих фарб і страхітливих зображень, навіть якщо ваш чоловік фанат фільмів жахів і всілякого трешу. Листівки з побажаннями повинні розташовувати до спокою і умиротворення, адже ви бажаєте безтурботної ночі вашому чоловікові.

Як побажати спокійного сну дівчині

Обмін добрими побажаннями перед сном зближує закоханих, тому не варто нехтувати цією милою традицією. Чоловіки можуть писати коханій дівчині побажання своїми словами чи використовувати готові листівки, способи надання знаків уваги не важливі. Дівчині в будь-якому випадку буде приємна така турбота з боку коханого.

Побажання друзям і знайомим

Розлучаючись з друзями або знайомими на порозі ночі, можна побажати спокійного сну і їм. У такому побажанні не буде романтичних або ніжних слів, але воно виражає ваше доброзичливе ставлення до людини або людей, тому має бути коротким, ємким і змістовним.

Висновок

 1. Побажання спокійного сну коханому чоловікові виражає вашу турботу і ніжність, воно може бути сказано своїми словами або написано у віршах.
 2. Головне – щоб бажання було щирим і йшло від самого серця. Однак уникайте солодкуватості: чоловік – це не дитина.
 3. Традиція бажати один одному доброї ночі і добрих снів сприяє зміцненню відносин і зближення закоханих.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради