Прикмета розбити тарілку — значення в залежності від дня тижня і обставин

Якщо вдома розбилася тарілка — це на щастя. Дане повір’я прийшло від предків. Тому до цих пір багато хто думає, що будь-яка розбитий посуд безсумнівно принесе радість і благополуччя. Однак цю прикмету не варто сприймати однозначно. Трапляється так, що тарілки самі тріскають. Варто уважно вивчити, до чого б’ється посуд, хто саме і в який день тижня її розбив, щоб правильно розтлумачити це подія. Якщо прогнози не дуже хороші, є методи пом’якшити їх або зовсім змінити все на краще.

Гарний прогноз

Більшість людей вважає, що розбита тарілка віщує щастя в майбутньому. Якщо осколків багато, це обіцяє безтурботну старість в оточенні улюблених і дорогих людей.

Вважається, що коли тарілка буквально вислизнула з рук, вона увібрала в себе більшість проблем, негатив і таким чином його знищила.

Щоб ця прикмета збулася, необхідно дотримуватися кілька умов.

 • тарілка розлетілася в усі боки;
 • розбилася посуд не спеціально, а випадково, наприклад, під час миття.

8a578a7438832a3adb8c05c59df870bc Прикмета розбити тарілку — значення в залежності від дня тижня і обставинБ’ється непрозора посуд — до успіхів у всіх починаннях.

Якщо тарілка розбилася в будинку, де є невеликі фінансові труднощі, це передрікає появу грошей в найближчим часом. Також вважається, що звук бьющейся посуду відлякує нечистих духів.

Погані прикмети

Прикмета розбити тарілку також пов’язувалась з домовиком, якого в даний момент щось не влаштовує. Трактувалася вона наступним чином:

 • При розбитої вщент тарілці напередодні Різдва або Нового року може статися біда, особливо якщо осколки розлетілися по всій кімнаті.
 • Прозора тарілка б’ється в процесі сімейного вечері — поява скандалів і сварок.
 • Коли була розбита посуд з супом або водою — варто чекати тимчасові труднощі. Також передбачалося, що винуватець події візьме на себе чужу відповідальність або проблеми.
 • Коли від тарілки при митті відлетів один осколок, мають фінансові труднощі або неприємності.

Також завжди вважалося негарним марновірством зберігати в квартирі тріснуту кухонне начиння. Такі люди можуть залучити в своє житло нещастя.

356fcc5e5a2692269f585a8c808590bc Прикмета розбити тарілку — значення в залежності від дня тижня і обставинЇсти з тарілки з тріщинами або сколами — провокувати розкол у своєму житті.

Людину, у якої регулярно б’ється посуд, потрібно намагатися обходити стороною, оскільки раніше вважалося, що у нього погані наміри та думки.

Прикмети для чоловіків і жінок

Для дівчини, яка ще не заміжня, розбити тарілку завжди означало швидке романтичне знайомство. Чим красивіше була тарілочка, тим більше ймовірність того, що залицяльник запропонує вийти за нього заміж.

Існує прикмета: розбила тарілку заміжня жінка — варто приділяти більше уваги чоловікові, налагодити побут. Це може означати, що чоловік має намір завести коханку або вже ступив на шлях зради. Особливо погано, якщо розбивається прозора посуд — вона символізує крах відносин. Якщо правильно розтлумачити цю прикмету, можна повернути теплоту і довіра у стосунках.

Коли розбив тарілку юнак, незабаром його чекає нове прибуткова справа, в процесі виконання якого він швидко сдружится з колективом. Чоловік може отримати хороший прибуток у вигляді підвищення зарплати, несподіваного виграшу в лотерею, спадщини.

Коли розбита кухонне начиння у чоловіка на роботі чекають деякі проблеми з колегами. У цьому випадку варто впоратися з емоціями, що допоможе впоратися з негативом.

05ba5841d9dd8c972708f2bb0a2713ad Прикмета розбити тарілку — значення в залежності від дня тижня і обставинВипадково розбита тарілочка у літнього чоловіка свідчить про тимчасові фінансові труднощі, які можуть трапитися з-за невдалих вкладень, пограбування, втрати або позапланових покупок.

Весільні прикмети

Багато хто вважає, що якщо розбити тарілку спеціально на багато дрібних осколків, які розлетяться в різні боки, подружжя проживуть разом довге життя без сварок.

Наречений повинен розбити велике біле блюдо. Це означає кінець його холостяцького життя. Розбиті осколки потрібно обов’язково зібрати і викинути як можна далі від того місця, де проходить весільне торжество. Нареченій також можна розбити тарілку, тільки зробити це про поріг квартири, щоб сімейне життя протікала без скандалів. А якщо страва розбилося випадково, це трактується трохи по-іншому:

 • Коли посуд розбилася у нареченої, значить, її чоловік відразу після весілля почне гуляти.
 • Якщо наречений випадково зачепив тарілку і вона розлетілася на багато шматочки, на роботі його чекають неприємності.
 • Якщо будь-яким гостем-чоловіком була розбита посуд поруч з дамою, у них обов’язково трапиться пристрасний роман.

Коли посуд розбилася у свекрухи — це недобра прикмета. Отже, спільне життя подружжя не заладиться.

В який день тижня ви розбили тарілку

Не завжди прикмета зі випадково розбитими кухонними предметами трактується однаково. Важливо стежити, в який саме день тижня це сталося:

 • В понеділок. Розбита тарілка з ранку — хороша прикмета. На роботі весь тиждень буде успішною, а в родині буде панувати затишок і розуміння.
 • У вівторок. Це теж добре повір’я, особливо для жінок. Незабаром в житті з’явиться якийсь впливовий залицяльник або діловий партнер, завдяки якому вдасться вирішити тимчасові труднощі.
 • У середу розбита тарілка обіцяє прибуток, виконання бажань або прояснення незрозумілій ситуації. На роботі всі справи закінчаться успішно.
 • У четвер розбити тарілку, значить, варто чекати гостей або несподівані новини, які можуть допомогти або стривожити. Коли тарілка б’ється з ранку, весь день буде падати з рук. Людину чекають дрібні неприємності.
 • У п’ятницю. Якщо страва розбилося у дівчини, незабаром їй зустрінеться наречений. Для всіх інших повір’я недобре — людину чекають плітки.
 • У суботу кухонне начиння, розбита вщент, передвіщає успіх. Також це прикмета, яка передбачає веселий захід.
 • В неділю. Того, хто розбив тарілку, очікує везіння і благополуччя. Якщо хтось з оточення щось приховує, слід чекати конфліктної ситуації з близькими.

76ba6ad67a32cf25864a34ca7c03153d Прикмета розбити тарілку — значення в залежності від дня тижня і обставинЗазвичай у що вірить людина, те й станеться, тому після розбитої тарілки краще налаштовуватися на позитивний лад.

На скільки шматочків тарілка розбилася

Для одних розбита тарілка — прикмета добра, інші чекають від цього неприємностей. Все залежить від того, на скільки осколків вона була розбита. Піддається така прикмета двох трактувань:

 • Якщо страва розлетілося на багато шматочків, які треба шукати по підлозі, варто готуватися до неприємних известиям.
 • Добрий знак, коли предмет розбитий на дві частини. Однак якщо таке відбувається постійно, це говорить про напругу всередині сім’ї. Два осколки можуть також свідчити про наявність у найближчому оточенні членів сім’ї заздрісника, який висловлюється про людину безсторонньо.

Якщо посуд випадково лопнула сама

Нерідко посудом ніхто не користується довгий час і коли її дістають, помічають, що вона тріснула сама по собі. Це трапляється не просто так. Така прикмета означає, що навколо членів сім’ї накопичилося багато негативних думок. Блюдце увібрало в себе всі погані емоції і тріснуло. При розбилася таким чином тарілці будинок був порожній, а господарям варто підтримувати гарне ставлення до інших членів сім’ї.

Якщо тарілка тріснула в руках, слід приготуватися до серйозних випробувань. Очікують матеріальні труднощі, недуги, настане чорна смуга у всіх сферах.

Трапляється так, що блюдце впало, але чудом не розбилося. Цей ознака свідчить про те, що обстановка в квартирі безпечна і спокійна. Але також слід уважно придивитися до найближчого оточення. Можливо, є недоброзичливець, якого слід остерігатися.

Як нейтралізувати дію поганих прикмет

Складно сказати точно, до чого саме б’ються тарілки. Проте негативний вплив прикмет і забобонів можна нейтралізувати:

 • Якщо наречена розіб’є який-небудь предмет, а потім настане носом туфельки на найбільший осколок, значить, чоловік не буде їй змінювати.
 • Коли б’ється посуд на весільному торжестві, треба підрахувати кількість осколків: парне — благополуччя і порозуміння між подружжям, непарне — нещаслива життя. Становище можна виправити, якщо пара разом викине зайвий осколок.
 • Негатив ніколи не проникне у квартиру, коли при розбитому посуді домочадці залишаються на позитиві, життєрадісними і спокійними.

Якщо в будинку часто б’ється кухонне начиння, можна спробувати очистити житло від негативної енергетики. Для цього варто помити підлоги, стіни і всю меблі солоною водою. Сіль є найсильнішим нейтралізатором негативу.

a7ec9c8f7d1e6d8a8182b311aa42c344 Прикмета розбити тарілку — значення в залежності від дня тижня і обставинТакож можна обійти всю квартиру із запаленою церковної свічкою, намагаючись зазирнути в усі куточки, або окропити приміщення святою водою.

Якщо розбита тарілка пролежала трохи в кімнаті або на полиці, можна провести короткий ритуал:

 • Зібрати всі осколки в щільний матеріал.
 • Зав’язати вузол так, щоб не втратити частинки розбилася посуду по дорозі.
 • Віднести осколки в місце подалі від людних місць або викинути в урну, розташовану на вулиці.
 • Піти, не оглядаючись.

Якщо вдома тарілка розбилася, слід вірити в позитивний результат ситуації. Народні прикмети тільки попереджають про ймовірні події, але збудуться вони чи ні, залежить від самої людини.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради