Прикмета: розбилися години, до чого впали зі стіни

Багато хто чув, що розбиті годинник – завжди до невдачі. Їх власник як би зупиняється у часі, його наздоганяють неприємності, він не може досягти поставлених цілей. А якщо на циферблаті розбите скло – варто чекати хвороб або неприємностей зі здоров’ям.

39dcc67080756d2b23d3b4b6955328da Прикмета: розбилися години, до чого впали зі стіни

Наручний годинник

Якщо раптом, впустивши, ви розбили наручний годинник, чекайте чорну смугу в житті. Це можуть бути неприємності на роботі або в родині, а також проблеми зі здоров’ям. Якщо ж вранці чоловік виявив, що стрілки зупинені, значить, усі важливі справи в житті призупинилися. З-за цього можуть виникнути деякі негаразди, які вплинуть на досягнення поставлених цілей та планів на найближче майбутнє.

Настінні годинники

Якщо годинник раптово впали зі стіни — це також свідчить про ряд неприємних подій. Якщо вони впали і розбилися, значить, час зупинено і ви, можливо, витрачаєте своє життя даремно. Саме час зупинитися і задуматися про те, чи все ви робите вірно.

Деякі ж вважають, що впав і розбитий лічильник часу означає швидку смерть у хаті.

Передбачення для дівчат

Як для дівчат так і для хлопців, розбиті годинник свідчать про втрату часу. Але це ще може означати, що в житті незабаром чекають круті зміни. Наприклад, дівчина переїде в інше місто чи зважиться на розлучення з чоловіком.

Пам’ятайте, що годинник – це символ важливих подій, які відбуваються навколо вас. Якщо вони випадково спадають з руки і розбиваються – змініть життєві пріоритети, щоб поліпшити долю і зробити її щасливішою.

Якщо вони розбиваються раптово, і нічого не віщувало падіння з руки — це може свідчити про те, що в житті настане важкий час. Також може бути пов’язане з роботою, неприємностями в сім’ї або проблемами з друзями.

Що робити зі зламаними годинами

Якщо годинник впали зі стіни, ні в якому разі не зберігайте їх в своєму будинку або квартирі. Негайно віднесіть їх в ремонт, а після збризніть святою водою і прочитайте над відремонтованої річчю молитву «Отче Наш». Якщо ви хочете, щоб проблеми, про які попереджав ваш розбитий хронометр, що не настали, не забудьте про це.

469f3f3afdf56fe6cc8f13ea9386e395 Прикмета: розбилися години, до чого впали зі стіни

Якщо ж вони не підлягають ремонту, в обов’язковому порядку винесіть їх з дому. Не зберігайте зламані речі у себе в квартирі, це може викликати неприємності.

Але буває і таке, що людині дана дорога річ і він ніяк не хоче і не може з нею розлучитися. Якщо все-таки сталася подібна ситуація, слід обернути його в тканину фіолетового кольору, покласти в коробку і прибрати в темне місце. Чому фіолетове? Тканину такого кольору вбирає негативну енергетику і тому впали годинник не зашкодять ні вам, ні друзям або близьким.

Чи можна вплинути на хід подій

Як вважали наші мудрі предки, вплинути на події можна, але не у всіх випадках. Ви вправі віднести розбиті або поламані годинники в ремонтну службу і полагодити їх. Але не завжди ремонт речі може позбавити вас від майбутніх проблем. Якщо все ж вони не підлягають ремонту і річ не є пам’ятним подарунком для вас, краще позбавити від них. І чим швидше, тим краще.

Звичайно, вірити в прикмети і забобони чи ні – вирішувати вам. Адже тільки уявіть, скільки людей щодня приносять свої годинники в майстерні, і зовсім не означає, що кожного з них переслідує злий рок. Пам’ятайте, що багато чого залежить тільки від вас і від ваших думок. Ставитеся до прикметами з повагою, прислухайтеся до свого внутрішнього голосу, і всі біди обійдуть вас стороною.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради