Прикмета: прищ на язиці, на кінчику – до чого це

«Збрешеш – тіпун на язик наживеш» — така приказка існує здавна. Народні повір’я відносяться до прища на язиці, як до покарання людини за непривабливі справи. Найчастіше така розплата наздоганяє людей за крамолу, хулу або злі слова, висловлені в серцях.

Крім того, існує думка, що таким чином піддаються покаранню егоцентричні, зарозумілі люди. Самозакоханому людині подається знак згори, щоб він привів в порядок свої почуття і стежив за своєм язиком.

4ecdba5ffc1de0eb1add1dedf8dfb39a Прикмета: прищ на язиці, на кінчику – до чого це

Тлумачення в залежності від місця локалізації

Знавці народних прикмет вважають, що можна найбільш точно розтлумачити значення коли з’явився прищ на язиці. Для цього потрібно знати, в якому саме місці він вискочив: на кінчику язика, в центрі, збоку, ближче до кореня або під язиком.

На кінчику

Це повір’я є символом того, що людина не вибирає тон при спілкуванні з оточуючими. Він не стримує своїх емоцій і в гарячці може нашкодити сам собі:

  • зіпсує відносини у своїй родині і з родичами;
  • не зможе налагодити контакти з діловими партнерами;
  • стане центральною фігурою скандалу з сусідами чи колегами по роботі.

Прищ на язиці застерігає людей від необдуманих вчинків, остуджує занадто гарячі голови і вкорочує надто довгі язики.

По центру

Коли прищ скочив у самому центрі язика, то народне повір’я розтлумачує це як надмірне злоязычие. Людина, у якого скочив такий тіпун, повинен ретельно стежити за своєм язиком:

  • не допускати лихослів’я і лайливих слів;
  • не поширювати неперевірених чуток;
  • не вступати в конфронтацію з співробітниками на роботі;
  • не шукати причини своїх невдач в оточуючих його людях.

Таким символом зазвичай «нагороджуються» любителі пліток і інтриг. Брехня, сказана по злому наміру або просто так, від нічого робити, доставляє неприємності оточенню. Тому прикмета: з’явився прищик на язиці – це попередження.

125e4feb04fc8101570e8345ac3bdb10 Прикмета: прищ на язиці, на кінчику – до чого це

Людині слід переглянути свою поведінку і згадати, не доставив він комусь прикрість своїми словами або вчинками. Незаслужено ображений чоловік може затаїти образу. А це завжди загрожує негативними наслідками.

Збоку

Тіпун, який з’явився з одного чи з іншого боку язика, теж доставляє людині чимало незручностей. Як і у всіх інших випадках, він з’являється не просто так. Такий знак зазвичай говорить сам за себе. Людина, якій дісталася така ознака, найчастіше беззлобен, але дуже балакучий.

Невміння тримати язик за зубами, м’яко кажучи, не дуже гарна якість. Іноді буває корисно згадати про те, що «мовчання – золото».

З внутрішньої сторони

Тіпун під язиком схоплюється у людей, що ведуть замкнутий спосіб життя. Ця людина не може похвалитися широким колом спілкування. У нього немає великої кількості родичів, близьких друзів.

Всі його контакти можна назвати випадковими або епізодичними. Але і цього досить для того щоб отримати прищ на язиці. Це може бути наслідком невдоволення або проявом заздрості до оточуючих.

Ближче до кореня

Такий символ схоплюється на язиці неспроста. Він попереджає людину про нерозбірливість у знайомствах і зв’язках. Йому варто звернути увагу на наступні деталі:

  • не заводити випадкові знайомства;
  • не ділитися конфіденційною інформацією з малознайомими людьми;
  • не довіряти подробиці особистого життя першому зустрічному;

У розмовах цій людині слід контролювати себе і свої емоції. Не треба піддаватися спокусі і відкривати свою душу колегам або сусідам. Особливо важливо берегти своє сімейне щастя. Необачність у спілкуванні може стати предметом заздрості або плітки за спиною.

Людині для щастя і успішності в житті не так багато треба. Однак не буває повного відчуття щастя без відчуття душевного комфорту. Щоб зберегти душевну рівновагу, а заодно з ним і свою удачу, інколи буває корисніше промовчати, ніж висловитися невпопад.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради