Павук в будинку, квартирі: побачити у ванній, на кухні, коридорі – прикмети

Прикмета про павука в будинку завжди мала особливе значення. Думка, складене про це містичну істоту, передавалося з покоління в покоління протягом довгого часу, і в результаті дійшла до наших днів. І завдяки спостереженнями наших пращурів, ми тепер можемо зрозуміти, що означає побачити павука в своєму житлі.

f0b84952d892c4c2307c2550675d6298 Павук в будинку, квартирі: побачити у ванній, на кухні, коридорі – прикмети

До чого зустрічаються павуки в будинку?

 • Згідно з народними повір’ями, павук в будинку з’являється в тих випадках, коли атмосфера стає важкою, що призводить до частих хвороб, у сім’ї виникають сварки і погіршується фінансове становище.
 • Якщо ви помітили багато павуків у квартирі – прикмета обіцяє щасливі зміни. В житті настане біла смуга, яка принесе не тільки радісні події, але і стабільність у матеріальному плані.
 • Злякатися при зустрічі з цим восьмилапым істотою – поганий знак. Вас чекають неприємні новини.
 • Побачили павука на стіні – прикмета обіцяє гарні звістки. Якщо при цьому він почав повзти вгору – це символізує любов. Ви можете незабаром зустріти людину, яка стане другою половинкою або помиріться з близькими. Переміщення павучка вниз обіцяє неприємності у фінансовій сфері. Це може бути непередбачена затримка заробітної плати, втрата премії або пограбування.
 • За прикметами, павук, помічений на стелі, говорить про зміни. Якщо спускається на павутині – стережіться фінансових втрат і не допускайте необдуманих витрат, а якщо він робить це повільно – в сім’ї передбачаються сварки. Піднімається до самої стелі – справи стрімко підуть вгору. Згідно з народними повір’ями, така поведінка істоти обіцяє достаток у домі, успіх у професійній діяльності та процвітання в цілому.
 • Якщо побачили, що павук спускається в той час, коли сиділи за столом – прикмета каже, що у вашому будинку з’являться гості, яких давно чекали або отримаєте приємну звістку. Але коли він при цьому падає на стіл – остерігайтеся заздрісника, недоброзичливця.
 • Павучок, який опинився у воді, обіцяє неприємності на роботі. Причому залежить від його розмірів і масштабність майбутніх проблем. Якщо сидить біля води – ви ризикуєте втратити гроші.
 • Поганою прикметою є павук, побачений на ліжку. В даному випадку це говорить про зраду одного з подружжя.
 • Хорошим знаком стає восьмилапое істота, виявлене на вікні. Відразу ж загадуйте бажання – народні повір’я стверджують, що воно неодмінно збудеться.
 • Коли павук повзе по підлозі, згідно приймете він несе господарям хороші новини. При цьому обставини складуться найбільш вдало, якщо його рух буде направлено до вас. Якщо нового мешканця періодично бачать всі члени сім’ї – удача посміхнеться кожному. Але коли він швидко тікає – можливі збитки або непередбачені витрати.

27cce802dec746526863178181363f3d Павук в будинку, квартирі: побачити у ванній, на кухні, коридорі – прикмети

Павук на людину

 • Якщо павучок повільно спустився з стелі на вашу праву руку – очікує на прибуток, на ліву – навпаки, порожні придбання. Несподівані новини повір’я обіцяють в ситуації, коли він раптом впав на руку. Повзе по руці – до зустрічі зі старим другом або до отримання від нього звістки.
 • Павучок, який опинився на обличчі, символізує хороші події, які відбудуться дуже скоро. Спустився на павутині і зупинився прямо перед очима – чекає успіх у справах.
 • Якщо спускається по павутині і виявляється над головою – до щастя. Вас чекає цінний подарунок або спадок. Впав – чекайте приємних звісток або готуйтеся до зустрічі з одним. Є й інша думка, яка говорить, що павук, який опинився в волоссі, несе з собою важку хворобу.
 • Хорошим знаком стає павучок, приземлився на обличчя або шию. У цьому випадку отримаєте допомогу від близьких людей.
 • Коли восьмилапое істота повзе по нозі, це знак, який говорить про нові придбання. Причому рух вгору означає великі покупки.
 • Якщо він переміщається по всьому тілу – чекайте грошової винагороди. Фінансова ситуація помітно покращиться, але тільки в тому випадку, якщо не станете опускати руки.
 • Павучок повзе по одязі – до обновці, причому вам буде представлена можливість повністю оновити гардероб. Але якщо заповз під одяг – у стосунках з коханою людиною очікуються проблеми. Деякий час може спостерігатися напруга, виникне недомовленість.
 • Переміщається по взуттю – остерігайтеся втрат і не ризикуйте великими сумами, інакше можете втратити вкладень.
 • f5876ff1eef31aed8c0c8b687398d3f1 Павук в будинку, квартирі: побачити у ванній, на кухні, коридорі – прикмети

  Розмір павука

  Прикмети про павуків розкажуть набагато більше, якщо зверніть увагу на розмір нового мешканця квартири.

  Великий чорний павук в будинку вказує на втрати. Це пов’язано з грошима, зникненням цінних речей, а також з витоком інформації. Якщо це істота маленьке – втрати будуть незначними і мало позначаться на вашій ситуації.

  Народні прикмети про павуків, пов’язані з успіхами, трактуються за аналогічною схемою: великий – до великих досягнень, дрібний – до незначним.

  Інші повір’я пояснюють, до чого призводить несподівана зустріч павуками в квартирі. Великі восьмилапые істоти обіцяють серйозну прибуток, маленькі гроші надійдуть, але в значно меншій кількості, ніж очікували.

  70411638eb19d02edf8d6a29a2e4b04e Павук в будинку, квартирі: побачити у ванній, на кухні, коридорі – прикмети

  Тлумачення в залежності від кольору

  Різне значення будуть мати прикмети про павуків, якщо ті пофарбовані в певний колір.

  Чорний

  Чорні павуки в будинку попереджають про стан здоров’я та про зміни у фінансовій сфері. Якщо істота повзе по павутині вгору, значить, причин для занепокоєння немає – ваше самопочуття буде хорошим.

  У той час як рух вниз говорить про зворотне – зараз здоров’ю необхідно приділити особливу увагу. Якщо чорний павук почав плести у хаті павутину, причому прямо над ліжком – хвороба неминуча.

  Червоний

  Червоних павучків у народі називають деньгопрядами, а тому їх поява безпосередньо пов’язана з фінансовою сферою. Така зустріч принесе нове придбання, подарунок або винагороду. Особливо добре, якщо він повзає по тілу – в цьому випадку чекає тривале фінансове благополуччя.

  Білий

  Білі павучки – велика рідкість, а тому, якщо один з таких раптом з’являється в будинку, це дуже хороша новина. Сімейне благополуччя відразу виявляється під його захистом, домашнє вогнище не потривожать ніякі катаклізми, і в будинку разом з цим істотою оселиться справжнє щастя.

  9d319ceb83e312473d52e31b818d06a9 Павук в будинку, квартирі: побачити у ванній, на кухні, коридорі – прикмети

  Сірий

  Зустріти сірого павука – до удачі. Фортуна до вас зараз прихильною, а тому купуйте кілька лотерейних квитків. Напевно один з них виявиться виграшним. У той же час зустріч з сірим павучком може означати сварку з коханою людиною.

  Коричневий

  Коричневий павук, що з’явився в будинку, за прикметами має практично таке ж значення, як і чорний. Тільки вплив цього символу набагато менш небезпечно. В даному випадку більше значення має місце і час зустрічі.

  Жовтий

  Жовтий павук приносить у сім’ю поповнення. За іншим повір’ям він є передвісником несподіваної радості, яка стосується сприятливого завершення задуманої справи, плану або бажання. Є і погане тлумачення, яке обіцяє розлуку з близькою людиною.

  Зелений

  Хорошим ознака вважається візит зеленого павука – він приносить грошовий прибуток. Тільки не поспішайте виганяти гостя з будинку, інакше разом із собою він забере і обіцяні події.

  3ae3cd89e6426eb0a8d35c3e165250ad Павук в будинку, квартирі: побачити у ванній, на кухні, коридорі – прикмети

  Прикмети на кожну кімнату

  Якщо павучок оселився в спальні, то ваші стосунки з партнером можуть незабаром охолонути. Коли він виявляється на подушці – очікуються переживання, клопоти і нервові потрясіння. В цьому випадку вам належить вирішити безліч різних питань. Але якщо павук був білим – це принесе тільки щастя.

  Ванна

  Побачити павука у ванній – до необхідності позбутися зайвого. Зараз вам слід привести життя в порядок, попрощавшись з людьми, відносини з якими вже давно себе віджили. А також варто завершити відкладені раніше справи.

  Якщо він сидить близько у воді, це говорить про те, що незабаром ви ризикуєте зазнати фінансові труднощі, але коли павук у ванній повзе вам назустріч – очікується прибуток. Погано, коли він знаходиться в раковині – це сигнал про проблеми не тільки з грошима, але і в особистому житті.

  До чого побачити павука на кухні – прикмета

  Павук, якого виявили на кухні приносить конфлікти і сварки. Причому розлад може бути не тільки в сім’ї, але і з самим собою. Якщо ж восьмилапый гість заходився плести павутину – постарайтеся стримувати себе, інакше ризикуєте довести справу до розлучення.

  Погано, коли павучок падає в стакан або виявляється в каструлі – це обіцяє великі грошові витрати, які до добра не доведуть.

  Якщо ж він опинився в тарілці з їжею – очікуються проблеми і хвороби, у чистій мисці – можлива прибуток.

  Коридор

  Помітили павука в коридорі – чекайте появи хороших гостей. Якщо повзає по одязі – незабаром цю річ гардеробу замініть на нову. Але коли павучок спускається по павутині на поріг – остерігайтеся! Така поведінка, згідно з народним повір’ям, обіцяє чиюсь смерть.

  b56c4ad2f5a68aec1ab2499fb21733e0 Павук в будинку, квартирі: побачити у ванній, на кухні, коридорі – прикмети

  Прикмета часу доби

 • Якщо зустріч відбулася вранці, то прикмети про павуків обіцяють приємні емоції протягом дня. Ви проведете час з максимальною користю. Але якщо цей гість виявиться рудим і спуститься зі стелі – чекає сумна новина, при чорному забарвленні – звістка буде радісним.
 • Побачити павука вдень – прикмета обіцяє набуття справжньої любові. На життєвому шляху з’явиться людина, побачення з яким виявиться доленосним.
 • Раптова зустріч у вечірній час доби несе надію. Починання будуть успішними і доставлять радість, але тільки не здавайтеся. Крім того, побачити павука ввечері у будинку по прикметі означає очищення особистому житті.
 • Якщо зустріли його вночі – постарайтеся довго не засиджуватися, так як завтра чекає досить багато клопоту. При цьому вони можуть стати дуже корисними і принесуть додатковий дохід.
 • Побачити мертвого павука

  А от побачити павука мертвим – до проблем з фінансами і розлад у родині. При цьому якщо ви самі його вбили, то в такому випадку прикмети обіцяють хвороби. Це можуть бути як нові захворювання, так і загострення старих хронічних недуг.

  У той же час, згідно з деякими повір’ями, вбивати павуків, які сплели павутину навколо ікон, – до звільнення від сорока гріхів. Але не поспішайте знищувати восьмилапых гостей, виявлених в будинку. Якщо ж вони вам доставляють дискомфорт, зберіть їх на віник разом з павутиною і винесіть за поріг.

  Як бачите, прикмети, пов’язані з павуками, мають досить суперечливі тлумачення. І для того, щоб знайти правильне, бажано зіставити трактування з ситуацією, яка зараз відбувається у вашому житті. Крім того, пам’ятайте, що добрі знаки матеріалізуються набагато частіше, особливо якщо в них щиро вірити.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради