Подовжене каре з прямою чубчиком, нижче плечей, для тонких волосся, круглого обличчя. Фото

Подовжене каре – одна з класичних стрижок, які популярні не одне століття у всьому світі. Стрижка з прямою чубчиком – різновид множинних каре, які стрижуться в різних техніках, залежно від бажаної довжини та форми зачіски.

Особливості подовженого каре, варіанти

Каре – це універсальна стрижка, яка користується популярністю у всьому світі. Подовжене каре може бути рівним або асиметричним, що надає вишуканості і особливої родзинки її власниці. Середня довжина волосся дозволяє робити множинні різні зачіски і укладання. Каре з чубчиком можна вирівнювати, накручувати, робити хімічну завивку або плести коси

Вид стрижки залежить від її типу, так як існує кілька видів каре:

Тип каре Вигляд зачіски
Подовжене каре з прямою чубчиком Ідея зачіски полягає в тому, що довжина волосся дістає до плечей, на відміну від класичного каре, як правило, подовження робиться тільки спереду, де крайні локони дістають ключицю, а ззаду волосся обрізані до середини шиї. Пряма чубчик, густота подбреется індивідуально під тип особи.
Каре «класика» з подовженою чубчиком Класичне каре стрижеться на волосся середньої довжини і передні пасма не дістають до плечей. Як правило, вони стрижуться на рівні особи. Чубчик може бути подовжена вистрижені косою драбинкою від ока до загальної довжини.
«Боб-каре» Універсальна стрижка, підходить під всі типи особи. Стрижка вийшла з’єднанням класичного каре і стрижки Боб, яка характеризується градуюванням і зведенням довжини волосся ззаду на немає.
Градуированное каре Це класичне каре, але засноване на каскаді. За рахунок прядок різної довжини моно зробити навіжену укладку, що підійде для молодих і зухвалих дівчат.
Асиметричне каре Асиметричним може бути і каре на ніжці і класика і Боб. Суть полягає в тому, що довжина не рівна, а з обох сторін різна. Така стрижка додає елегантності і виглядає дуже дорого».
«Куля» Це найкоротший тип каре про трохи схожий на жіночу пальцеву стрижку, але прядки трохи довше, а за рахунок інфікування та укладання на голові створюється обсяг (куля). Така стрижка під забороною для повних жінок і для власниць квадратного типу особи.
«На ніжці» Це об’ємна стрижка: пишність на маківці і мінімальна довжина (на ніжці) на потилиці. Попереду вона може бути рівною або подовженої у особи. Наявність чубчика – бажання клієнта.
Подвійне каре Одна з найбільш популярних стрижок на волосся середньої довжини. Кінці стрижуться в 2 довжини з різницею 3-5 см, щоб було максимально помітно.

Плюси і мінуси стрижки

Подовжене каре з прямою чубчиком, як і будь-яка стрижка, має свої переваги і недоліки.

93e25b659f915211bffd6b0ea409f3c7 Подовжене каре з прямою чубчиком, нижче плечей, для тонких волосся, круглого обличчя. Фото

До його плюсів відносяться:

 • простота догляду, миття, сушіння волосся;
 • економія косметичних засобів;
 • швидкість укладання;
 • зручність носити головні убори.

Крім переваг, стрижка має деякі недоліки:

 • деякі види втрачають форму, коли відростають волосся і вимагає регулярної корекції;
 • не можна лягати спати з мокрою головою;
 • постійно потрібно робити укладку;
 • не всім йдуть короткі стрижки.

Модні тенденції в 2019 році

Подовжене каре з прямою чубчиком завжди користувалося успіхом і вважалося однією з класичних стрижок. У 2019 році модні тенденції не змінюються, каре залишається каноном. Більше уваги приділяється типу фарбування і кольором волосся.

9aae8a3eda840e41d811267cce0c3de4 Подовжене каре з прямою чубчиком, нижче плечей, для тонких волосся, круглого обличчя. Фото

Вже кілька років популярно фарбування в яскраві тони з виділенням пасм. У 2019 році В тренді видовжене і асиметричне каре з фарбуванням омбре, каліфорнійське мелірування, шатуш.

Кому підходить і не підходить подовжене каре з прямою чубчиком?

Якою б модною стрижка б не була, вона не всім підходить. Перш ніж стригти каре, потрібно зіставити квітни тип волосся, форму обличчя і тип стрижки.

За формою обличчя

Короткі стрижки підходять власницям довгій шиї. Каре з подовженням підходить для круглого обличчя, тому що візуально робить його овальним. Ось від кулястих укладок і дуже коротких стрижок круглолицим або повним жінкам краще відмовитися.

Для них ідеально підійде класичне або асиметричне каре з прямою або косою чубчиком. Для вузького обличчя підійдуть градуйовані стрижки, рвані чубчика. Пряма чубчик надає привабливості власницям кутастих і квадратних форм.

За кольором і структурі волосся

Подовжене каре з прямою чубчиком підходить не всім, тому попередньо потрібно зіставити стрижку з типом і структурою волосся. Стосовно кольору підбирати потрібно не стрижку під колір, а колір під стрижку.

571edf6f56073f2f98c0c3922580b473 Подовжене каре з прямою чубчиком, нижче плечей, для тонких волосся, круглого обличчя. Фото

Градуированное каре ефектно виглядає на русявих і попелястих волоссі з ефектом мелірування або колорування. Для блондинок краще вибирати гладкі класичні стрижки. Також на подовжених каре красиво виглядають шатуш, подвійні та інші двоколірні фарбування.

Види подовженого каре і їх особливості

Каре – це загальне визначення, яке об’єднує в собі безліч типів стрижок різної довжини – від вух до плечей по рівній або скошеної лінії з подовженням особи. Існує кілька підтипів стрижки, які відрізняються формою, стилем, довжиною, наявністю або відсутністю чубчика.

Подовжене каре з прямою чубчиком

З подовженням каре – це стрижка на довге волосся. Тобто, основна довжина до плечей або трохи нижче. Пряма чубчик стрижеться, як правило, по лінії росту брів, хоча деякі люблять короткі чубчика на половину лоба. Ширина чубчика залежить від густоти волосся і бажання клієнтки.

064dffa42faa1972b40d04f67658c5fd Подовжене каре з прямою чубчиком, нижче плечей, для тонких волосся, круглого обличчя. Фото

Стрижка такого плану підходить жінкам з довжиною волосся від середини шиї і нижче.

Краї можна зробити рівними, косими з подовженням спереду або асиметричними, де з одного боку волосся коротше, а з іншого довше. Таке каре модно виглядає на володаркою овального і круглого обличчя, бо каре візуально подовжує його і робить худіша.

Каре «класика» з подовженням

Класичні каре – одна з найбільш унікальних стрижок, яка підходить абсолютно всім, красиво виглядає і на прямих і н кучерявому волоссі, ідеально виглядає на блондинок і брюнетках. Найкраще підходить до овального або трикутного обличчя.

Класичне каре прийшло до нас із Стародавнього Єгипту, де було прийнято у жінок стригти волосся в одну довжину. Саме з такою стрижкою ходила цариця Клеопатра (якщо вірити історичним джерелам). Чубчик у такій стрижці підкреслює витончені риси обличчя. У 2019 повертається в моду коса чілка на класичну стрижку каре.

Боб-каре з подовженням

Подовжений Боб-каре можна робити з прямою чубчиком, без чубка або з асиметричною. Загальна довжина класичного Боба до середини вуха, хоча при з’єднанні з подовженим каре — до середини шиї.

c86c74f01223c58e1128922a521ae228 Подовжене каре з прямою чубчиком, нижче плечей, для тонких волосся, круглого обличчя. Фото

Не рекомендується така стрижка повним і круглолицим, тому що візуально особа буде здаватися ще повніше.

Градуированное каре

Стрижеться, починаючи від верхівки, по черзі витягаючи пасма вгору і зрізуючи їх під одну довжину контрольного пасма. За рахунок цього каре виглядає каскадом. Це дозволяє створити додатковий об’єм і зробити укладку з кінчиками різної довжини. Градуированное каре підійде круглолицим, тому що візуально особа зробить витонченіший.

Асиметричне подовжене каре з чубчиком

Асиметрія полягає в тому, що з одного боку довжина волосся ороче, ніж з іншого. Така стрижка підходить молодим дівчатам з густим волоссям. На таку стрижку чубок рідко стрижуть, хоча при бажанні можна.

Каре «на ніжці» з подовженням

Кращий варіант для власниць тонкого або рідкого волосся. Основна характеристика стрижки – оголена шия і подовжені пасма волосся біля обличчя. На таке каре чубок можна стригти густу від середини голови.

c403d4d4f92d8a3c775a7de38d8d9cf2 Подовжене каре з прямою чубчиком, нижче плечей, для тонких волосся, круглого обличчя. Фото

Зачіска дозволяє візуально створити об’єм на маківці. Ефектно виглядає мелірування або колорування.

Каре типу «куля» з подовженням

Кулясте каре – найкоротший з усіх, його довжина – до вуха. За рахунок филировки створюється об’єм, тому стрижка і називається кулею. Вона підійде тільки для овального або трикутного худого обличчя не можна робити таку стрижку повним або тим, у кого квадратне або кругле обличчя, тому що стрижка його ще більше збільшить.

Подвійне подовжене каре

Це стрижка з подвійною довжиною. Нижні волосся стрижуться так, щоб макушечная зона була на 2-4 см коротше. За рахунок цього створюється обсяг і форма стрижки. Таке каре ефектно виглядає на світлих або мелірованого волосся.

Як стригти подовжене каре з прямою чубчиком

Стрижка проводиться в кілька етапів:

 • Потрібно помити голову.
 • Потім розділити волосся на зони.
 • Далі алгоритм дій залежить від типу стрижки. Якщо це градуированное каре, тоді починати потрібно з маківки, якщо класичне або «на ніжці» — ззаду.
 • Спочатку відрізається контрольна пасмо, за якою визначається загальна довжина стрижки, і по ній зрізаються все волосся.
 • 8594a9a47d87ba63011a04e79e6e8e41 Подовжене каре з прямою чубчиком, нижче плечей, для тонких волосся, круглого обличчя. Фото

  Щоб визначити симетрію, потрібно з обох сторін витягнути по порядку вгору і порівняти їх довжину.

  Правила догляду за волоссям

  Стрижка тримає форму приблизно 1-1.5 місяця, тому що, коли волосся відростає, вона трохи втрачається. Для підтримання, кожні кілька місяців потрібно оновлювати стрижку і трохи підрізати кінці волосся. Після миття потрібно робити укладку і ні в якому разі не лягати спати з мокрою головою.

  Способи сушки волосся

  Укладання безпосередньо залежить від типу стрижки. Щоб укласти каре, знадобляться наступні інструменти:

  • фен;
  • кругла гребінець (щітка або скелетна);
  • пінка/гель для укладання/мус.

  Краще використовувати пінку або мус, тому що вони не обтяжують волосся, як гель. Голову потрібно помити і добре промокнути рушником волосся. Позика по всій довжині наноситься піна.

  2f3f04095bce0d23fcc90dca42028e70 Подовжене каре з прямою чубчиком, нижче плечей, для тонких волосся, круглого обличчя. Фото

  Укладання феном потрібно починати з потилиці і підніматися вгору, укладаючи волосся гребінцем так, щоб створити прикореневій обсяг. Якщо своє волосся трохи в’ється, то для чубчика можна використовувати утюжок для випрямлення.

  Способи вечірньої укладання волосся

  Вечірня укладка може бути різною і залежить від події. Для ділової вечері можна зробити гульку і загладити волосся, якщо дозволить довжина або залишити стрижку з укладанням. Для романтичної прогулянки можна заплести коси, зробити пучок або бантик. Подовжене каре можна стригти волосся будь-якої довжини (крім коротких).

  Залежно від типу стрижки виникають різні зачіски з прямий, косий, асиметричною чілкою або взагалі без неї.

  fdeb40ed769ab588e262387660b60bab Подовжене каре з прямою чубчиком, нижче плечей, для тонких волосся, круглого обличчя. Фото

  Якщо складно зробити вибір і визначитися з майбутньою стрижкою, можна скористатися спеціальною програмою в інтернеті, яка допоможе з фото підібрати ідеальну стрижку або звернутися до стиліста.

  Оформлення статті: Анна Вінницька

  Відео про модному подовженому каре

  Каре з чубчиком:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради