Оберіг Світоч: значення символу, знака – слов’янський амулет для чоловіків і жінок

Оберіг Світоч уособлює могутність богині удачі, достатку та успіху. Давньослов’янські обереги – особливо потужні магічні предмети, які використовувалися нашими предками протягом століть. Вони з’явилися на руській землі в результаті злиття декількох культур.

Незважаючи на те, що язичництво формально покинуло Русь у X столітті, багато деталей багатобожжя залишилися. Це відбилося на амулетах слов’ян, які символізують силу одного з богів.

65042a211417f74bc039ffa2249bb334 Оберіг Світоч: значення символу, знака – словянський амулет для чоловіків і жінок

Оберіг Світоч: значення

Існує кілька видів Світоча, кожен з яких має своє значення:

 • Світоч в гуртку – символ безперервного заробітку грошей. З таким амулетом людина знайде постійний джерело доходу, при цьому висока заробітна плата не вимагатиме надмірних зусиль з боку працівника.
 • Світоч, укладений в квадрат, віщує вдале вкладення коштів. Господар оберега знайде найбільш вигідний варіант для збереження і примноження грошей. Це дозволить не тільки забезпечити достаток сім’ї в найближчому майбутньому, але і поліпшити якість життя.
 • Амулет у вигляді багатокутника допоможе в позбавленні від матеріальних проблем. Людина зрозуміє, що саме потрібно зробити, щоб збільшити дохід і розправитися з боргами. Чіткий план і продумані витрати стануть запорукою добробуту родини.
 • Квадратний талісман – знак успіху та кар’єрного зростання. Власник амулета без допомоги оточуючих зможе зайняти престижну посаду. Однак збільшення заробітної плати, статус і престиж зажадають великої кількості роботи і працьовитості.
 • Необмежений фігурою талісман вказує на владу і силу, яку придбає господар. Завдяки появі задаткам лідера у працівника вийде змінити своє положення в компанії в кращу сторону. Окрім кар’єрних досягнень його чекає успіх у самореалізації в інших сферах діяльності.

Завдяки тому, що у віруваннях слов’ян існувало кілька божеств, які відповідали за успіх і престиж, до нас дійшли більш конкретні значення чоловічого і жіночого почав Світоча.

Світоч для чоловіків

Для чоловіків-лідерів у проектних групах або компаніях Світоч стане наставником. Завдяки інтуїції вони зможуть спрямувати свої сили в потрібному напрямку. Для тих представників сильної статі, які ще тільки прагнуть до керівних посад, амулет буде джерелом впевненості у своїх словах і вчинках.

Світоч для жінок

Талісман, який одягне жінка, відкриє власниці її приховані таланти. Завдяки новим знанням про своєї особистості дама повірить у свою унікальність і позбутися від комплексів з приводу характеру і зовнішності.

Символ Світоч

В залежності від того, куди помістити символ Світоч, він по-різному буде себе проявляти.

 • В офісі – до швидкого кар’єрного зростання. Завдяки амулету у працівника з’являться нові можливості саморозвитку. Завдяки наполегливій роботі і особливим варіантів для втілення свого потенціалу, людина стане одним з перших претендентів на керівні посади.
 • Помістити символ у вітальні – до достатку в домі. Доходи кожного з членів сім’ї збільшаться, що дозволить у короткі терміни розправитися з боргами. Надалі зароблені гроші вийде відкладати, при цьому якість життя покращиться.
 • Оберіг Світоч в спальні має фінансовим значенням, оберігає родину від зайвих витрат. Під час сну у господаря амулета будуть накопичуватися сили, а також мудрість. Це дозволить уникнути небажаних покупок і необдуманих дій під час неспання.
 • Якщо оберіг Світоч розташований в дитячій, то навчання дітей прискориться. Їх допитливість підвищиться, як і бажання запам’ятовувати нову інформацію. Батьки відразу помітять, до якої сфери у доньки чи сина лежить душа, що стане основою для подальшої професійної орієнтації і особливо серйозної підготовки.
 • Розташований у кухні амулет позбавить домочадців від туги. Нудьга навіки покине членів сім’ї, у них з’явиться бажання розвиватися і змінюватися в кращу сторону. Такі пориви будуть запорукою для щастя в найближчому майбутньому.
 • Носити знак Світоч в сумочці у дівчини або в дипломаті чоловікові – до поліпшення відносин з оточуючими. Людина знайде спільну мову не тільки зі старими знайомими, але і з неприязно налаштованими людьми. Налагоджений контакт і зв’язку допоможуть в майбутньому самореалізуватися і знайти варіанти для власного розвитку.

525e075a8d15f3624fdef6bb8cf11245 Оберіг Світоч: значення символу, знака – словянський амулет для чоловіків і жінок

Як правильно використовувати оберіг

Перед початком необхідно активувати оберіг Світоч. Це не займе багато часу, проте сила давньослов’янського символу збільшиться в рази. Алгоритм активації:

 • В той же день, коли оберіг Світоч з’явився в будинку, необхідно взяти його з собою в душ. Поклавши на дно ванної або кабінки, приймають водні процедури. При цьому необхідно надати свою ідеальну життя, згадати найпотаємніші бажання.
 • Виходячи з ванної кімнати, потрібно надіти талісман на шию або взяти в ліву руку. Переступаючи поріг, вимовляють: «ти Знаєш мої мрії, всі бажання бачив ти. Світоч, Світоч, послужи, до щастя шлях вкажи мені».
 • Вночі оберіг підкладають під подушку.
 • Вранці необхідно згадати, що саме снилося людині. У мріях він, певно, побачив, як втілити мрії. Якщо ж сновидінь не було, значить шлях досягнення цілей складніше звичайного. Однак зі Світочем будь-які негаразди будуть по плечу людині.
 • Після активації оберіг можна поставити на місце або використовувати в якості прикраси. Щоб підсилити дію магічного предмета, процедуру зближення повторюють раз в місяць.

  Світоч – слов’янський символ, який не тільки оберігав людей від злих сил і людський наклепу, але і помічник у досягненні успіху. Мудрість предків дійшла і до наших днів, кожен може дізнатися про магічну силу амулета. Це дасть людині можливість впливати на свою долю, змінити деякі сфери життя в кращу сторону. Правильно активувавши оберіг, можна заручитися його підтримкою на довгі роки.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради