Оберіг для дитини від пристріту і псування своїми руками: слов’янські

Кожен люблячий батько намагається захистити дитину від негативу. Допомогу в цьому надають обереги, які можна придбати в спеціалізованих торгових точках, змайструвати своїми руками.

Другий варіант бажаніше, оскільки в процесі створення оберіг вбирає в себе позитивну енергію майстра. Тому батько може не сумніватися: виконаний самостійно оберіг для дитини стане надійним захисником від пристріту і негативного магічного впливу.

8f66fa905760fdca60427f1ef3b65150 Оберіг для дитини від пристріту і псування своїми руками: словянські

Види оберегів для дитини

Діти піддаються негативному впливу набагато сильніше, ніж дорослі люди. Дитини, енергетика якого ще слабка, простіше наврочити, а усунути наслідки пристріту важко. Багато матерів стикаються з тим, що їх малюки піддаються впливу темного ока. Здавна батьки для попередження негативу створювали та використовували обереги для дітей.

Сьогодні відомі численні обережные вироби, придумані різними народами в різні епохи. Дитячі обереги бажано створити власними руками, але якщо немає можливості і навички, то можна і купити, тільки після покупки обов’язково очистити і активувати.

Найпростішими і найбільш поширеними видами оберегів є:

 • шпильки;
 • ікони;
 • амулети з металу і каміння;
 • заговорені іграшки;
 • мішечки з травами;
 • вишивка на одязі;
 • червона нитка на зап’ясті;
 • природні предмети, що володіють магічними властивостями.

Для немовлят

Якщо дитина постійно знаходиться з мамою, то спеціальні обереги йому не потрібні, так як він безперервно перебуває під захисним впливом материнської енергетики. У цьому випадку молодої матері потрібно потурбуватися лише тим, як посилити власний захист.

Якщо дитина не знаходиться поруч з матір’ю постійно, то йому потрібно додатковий захист. Оптимальні варіанти дитячих оберегів:

 • мінерали, які не тільки захищають від пристріту, але і покращують фізичний стан малюка (малахіт, гірський кришталь, янтар);
 • замовлений іграшка, з якою дитина любить грати.

Захисні камені рекомендується розвісити над колискою, а іграшку класти в коляску, вирушаючи на прогулянку.

Для дівчаток

Дівчаткам здавна дарували зроблену вручну ошатну лялечку без особи чи ляльку-пеленашку. Безликість іграшки неспроста: наші предки вважали, що в ляльці, що має очі, може оселиться дух, здатний заподіяти шкоду дитині. Безлика лялечка володіє потужною енергією, що захищає дівчинку від будь-якого негативу.

Для хлопчиків

Хлопчикові мама може подарувати будь-яку іграшку, пошитий власними руками. Можна купити вподобану синові іграшку, провести обряд очищення, заговорити її, попросити про захист для дитини. Добре, якщо хлопчик любить іграшку, ніколи з нею не розлучається: в цьому випадку захисний вплив оберегу не слабшає.

5a21c476ffa7785d5fdf2a19d53b6d5a Оберіг для дитини від пристріту і псування своїми руками: словянські

Оберіг для дитини від пристріту і псування

Натільні обереги можна використовувати, коли дитині виповниться 3 роки. До цього часу бажано, щоб захисні предмети знаходились в дитячій кімнаті, висіли над колискою або лежали в колясці. Виняток – червона нитка, її можна пов’язувати дитині з народження.

Нижче перераховуються предмети і рослини, найчастіше використовувані в якості амулетів для малюків:

 • Булавка – простий, давно відомий, але дієвий оберіг від пристріту. Виріб приколюється до одягу, ліжечка, коляски. Воно поглинає негативну енергію, блокує її, не дає вирватися і заподіяти шкоду. Якщо метал, з якого виготовлено виріб, потемнів, то оберіг виконав свою функцію, увібрав дуже багато негативу, вимагає заміни: його необхідно кинути у вогонь.
 • Сіль – природний мінерал з найпотужнішою обережний силою. Для виготовлення амулетів бажано придбати продукт, коли місяць росте. Сіль поміщається в мішечок з натуральної тканини.
 • Горобина – дерево з сильною позитивною енергією. Її плоди – чудовий оберіг для дитини. Їх висушують, висипають, як і сіль, в тканинний мішечок. Міняти ягоди слід кожен місяць, оскільки за цей термін вони встигають накопичити багато негативу. З горобиновий гілок сплітається хрест з рівними сторонами (для плетіння використовується червона нитка), вішається над ліжечком.
 • Лавровий лист – хороший відлякувач нечистої сили, відновник чистоти енергії. В тканинний мішечок синього або жовтого кольору під час зростання місяця кладуться 3 великих непошкоджених листа. Мішечок зашивається раніше не використовувалася голкою, зберігається в дитячій. Через 3 місяці листя виймаються, спалюються, на їх місце кладуться такі.
 • Дзвіночок – відмінний оберіг для дитячої кімнати. Головне, щоб він не просто висіло на стіні або над ліжечком: він повинен періодично дзвонити. Рекомендується перед розміщенням в дитячій повісити виріб на нашийник домашньої тварини: так обережная сила підвищиться. Дзвіночок потрібно періодично очищати від накопиченого негативу: змахувати пил, занурювати його в посуд з сіллю.
 • Ракушка – непогана захист для дитини, що живе біля моря і часто плаваючого у відкритій воді, а також під час курортного відпочинку. Добре, якщо вдалося відшукати на березі черепашку з природним отвором. Тоді вона просто чіпляється на мотузочку, вішається на шию. Якщо раковина з отвором не знайшлася, то можна використовувати і просту, просвердлити в ній дірочку. Через кожні 3 місяці підвіску потрібно класти в ємність з сіллю або солоною водою для очищення.
 • Червона нитка – кабалістичний захисний символ, знайшов популярність в Росії і в інших народів. Нитку пов’язують на зап’ясті немовляти з перших днів життя. Бажано, щоб це зробила мати або бабуся. Для маленької дитини від пристріту і псування оптимальна пов’язка з трьох з’єднаних ниток з 9-тю вузлами.
 • Лялька-пеленашка – не тільки сильний оберіг, але і чудова іграшка, якою із задоволенням будуть возитися маленькі дівчинки. Виготовляють лялечку з батьківського одягу: дівчаткам – з материнської, хлопчикам – з батьківської.
 • Ікона святого, ім’я якого відповідає імені дитини, – найкращий оберіг у релігійній сім’ї. Купувати велику ікону не варто, оптимальний варіант для дитини – маленька кишенькова іконка, яку можна покласти в кишеню або рюкзак, повісити на шию.
 • Янгол в якості захисника дітей від пристріту може бути зроблений у вигляді іграшки з м’якого або твердого матеріалу, вишитий на одязі або дитячій постільній білизні. Фігурку можна повісити над колискою, поставити на тумбочку або підвіконня в дитячій кімнаті.
 • Лельник – стародавній слов’янський оберігальний символ, пов’язаний з богинею зорі, захищає від заздрісників і темних магів. Малювався на колисці, дитячій посуді, вишивався на пелюшках. Одяг з візерунком хлопчикам належало носити до 3 років, дівчаткам – до повноліття.
 • Радонец – ще один оберігальний символ слов’ян. Теж вишивався на одязі, малювався на колисці, посуд, іграшки. Вишивала мати, для вишивки використовувалися тільки червоні нитки. Сакральний візерунок – надійний захисник від псування, він наповнює тіло небесної енергією, дарує духовну гармонію. У старовину іграшку з намальованим символом давали дитині, щоб він перестав плакати і вередувати.
 • Інші слов’янські символи для вишивки: маленькі діти носять одяг з деревом життя, зображеннями тварин і рослин, підліткам для захисту підходять алатир, одолень-трава, молвинец.
 • Як зробити оберіг для дитини своїми руками

  Найбільшу силу має оберіг, зроблений материнськими руками. Мати має міцну духовну зв’язок з дитиною, тому її захист максимально сильна і дієва. Якщо мама не вміє або з яких-небудь причин не може змайструвати захист, то це може зробити бабуся.

  В крайньому випадку іграшку-оберіг можна купити. Але при покупці враховуються наступні нюанси:

  • покупка не відбувається в понеділок;
  • не варто брати товар у продавця, викликає неприязнь, провідного себе неприйнятно;
  • іграшка повинна бути м’якою і приємною на дотик;
  • виріб має бути високої якості;
  • після покупки мати повинна сформувати зв’язок з іграшкою (попросити у неї захисту для дитини, потім почепити на неї яку-небудь свою річ або збризнути улюбленої туалетної водою).

  Для підтримання зв’язку вищеописану процедуру потрібно проводити щороку в день народження чада. Іграшка-оберіг діє до семиріччя дитини.

  Щоб зробити дієвий оберіг для дитини своїми руками, потрібно враховувати наступні правила:

  • не можна братися за роботу без бажання, з негативними думками (в іншому випадку виріб вбере негатив, передасть його немовляти);
  • в ході роботи потрібно думати про дитину в світлому і позитивному ключі (випробовувані рукодільницею емоції поглинуться виробом);
  • приступати до роботи слід при вступі місяця у фазу зростання;
  • майструвати потрібно в тиші і спокої, ніщо не повинно відволікати від процесу.

  Змайструвати ляльку, яка буде оберігати чадо від негативу, нескладно:

 • Особа не вимальовується, але, згідно слов’янським повір’ям, обов’язково позначається пуп – осередок енергії Роду.
 • Тулуб виготовляється з натуральної тканини, десятикратно скрученої. Виходить щільний згорток, який перетягується вовняним пояском. Спереду поясок зав’язується вузлом або прикрашається якою-небудь деталлю – виходить пуп.
 • Пропорції лялькового тіла повинні відповідати пропорціям немовляти.
 • Лялечка прикрашається хустинкою, пеленается.
 • При виготовленні не використовуються ножиці, голки та інші гострі предмети, інакше життя буде «колоти» дитини. Нитки перекушуються зубами. Роботу не можна переривати: вона повинна бути почата і закінчена за раз.
 • Талісмани, виконані своїми руками, не тільки надійно захищають від негативної енергії, але і допомагають дитині рости свідомої і гармонійною особистістю. Оберіг повинен завжди знаходитися поряд з дитиною, залишатися прихованим від чужих очей (виняток – натільна прикраса і іграшка). Батьки не повинні про нього нікому розповідати.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради